24 máj 19, 04:20:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003251 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2280 Dátum: 13 dec 04, 21:05:16 »

Na a Superstar egy igen semmitmondó név lett. Azért nem gyenge azt látom. Viszont úgy érzem, hogy most, hogy kiderült a gyenge pontja ( a kis törpe ), így könnyen legyőzik. Ne így legyen, de nem hinném, hogy olyan könnyen őt is legyőznék. Remélem látunk egy érdekes harcot.

Kenpachi belépőjét várom már a Bankai-ával együtt. Remélem nem a legvégén toppan be, de nem is lenne gond, ha neki lenne a legepikebb képessége. Nevet Alap szinten is 3 kvinsit levert, meg még letudott volna 1-2őt csapni, ha nincs Haswald és Bach. Akkor bankai-al mennyit tudna? :DDDD
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2281 Dátum: 13 dec 04, 21:12:27 »

Na a Superstar egy igen semmitmondó név lett. Azért nem gyenge azt látom. Viszont úgy érzem, hogy most, hogy kiderült a gyenge pontja ( a kis törpe ), így könnyen legyőzik. Ne így legyen, de nem hinném, hogy olyan könnyen őt is legyőznék. Remélem látunk egy érdekes harcot.

Kenpachi belépőjét várom már a Bankai-ával együtt. Remélem nem a legvégén toppan be, de nem is lenne gond, ha neki lenne a legepikebb képessége. Nevet Alap szinten is 3 kvinsit levert, meg még letudott volna 1-2őt csapni, ha nincs Haswald és Bach. Akkor bankai-al mennyit tudna? :DDDD

Talán pont ott volt a szerencséje..a többieknek szükségük volt a Bankai-ra DE ő saját erőből harcolt és nem Bankai-l,szal lehet ha  Bankaitól függött volna mind a többi kapitány akkor ő is megszívja mind a többiek.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 21:13:56 írta ZangetsuX » Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2282 Dátum: 13 dec 04, 21:47:21 »

Azért nem lepődnék meg ha Ikkaku magához térése után most is elkezdene "pózolgatni" khm akarom mondani bemelegíteni... mert most itt az ellenfél is pózolgathat a karterhez hozzá tartozik, és akkor majd csak fényezik magukat hogy ki a nagyobb szupersztár...  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2283 Dátum: 13 dec 05, 00:53:07 »

Én azt gondolom, hogy ezt a meccset most nem a kapitányok fogják megvívni hanem Hisagi teszi oda magát. A kapitányok meg pihenhetnek egy kicsit a betonfalban. Legalábis a javát szeintem Hisagi tudja majd le.  Már előre sejtem, hogy pont olyan képességet kapott a bankaia amely éppen az ilyen csávó ellen tökéletes.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2284 Dátum: 13 dec 05, 07:51:13 »

Elvileg kenseinek kellene simán hozni a mecset, mert neki ott a maszk is még. De valami olyat várok hogy ikkaku és hishagi feláll, hogy bocs kapitány most már komolyan veszük, csak nem akartunk bankait használni. Illetve remélem pár kevésbé kedvelt kapitány meg hal hogy a mostani bankaial rendelkező hadnagyok a történet végén kapitányokká lépjenek elő.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2285 Dátum: 13 dec 05, 09:11:57 »

Bocs skacok, a mangával napra kész vagyok, viszont itt a postokkal nem. Biztos kibeszéltétek ezt is. Szóval Komamura most már ebben a 4 lábon járó, farkas formában marad örökre? Ezt nem jött át nekem annyira... Éppenséggel nem bánnám, végül is szépen csinálta amit csinált, de elég is volt.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2286 Dátum: 13 dec 05, 12:16:02 »

Sajnos erre a kérdésre a manga nem tartalmazott semmilyen választ és szerintem erre nem is fogunk választ kapni már a történetben. Vagy ha kapunk is az már a történet legvégén fog bekövetkezni.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2287 Dátum: 13 dec 05, 13:19:08 »

nekem nagyon tetszett ez a rész , bejön ez a maszkos melák figura és Kensei is nyomott egy bankait ami az egyik kedvencem
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/560/5 itt mekkora clothesline-t bevitt Mask Hisaginak  ikszdé
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2288 Dátum: 13 dec 05, 15:31:43 »

Szégyen lenne Kenseinek, hogy miután Bankaira ugrott Ikkaku és Hisagi fejezze be a harcot. Akkor is az lenne ha nem használta volna, úgyhogy biztos, hogy ő fogja leverni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2289 Dátum: 13 dec 05, 16:33:09 »

Rose vagy Hisagi elintézi a gyereket, Kensei meg a luchador-t. Nem lenne jó ha most leragadna a cselekmény náluk, teljesen érdektelen ez az egész.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2290 Dátum: 13 dec 05, 17:14:10 »

Hi

Nekem tetszik ha minden harcot bemutat es levezet rendesen. Mask karaktere nem adja de kb 3-4 fejezetig ove lesz a foszerep eddigiek alapjan.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2291 Dátum: 13 dec 05, 19:23:48 »

Nem rég értem be a mangát a Quncys részekkel és írnék egy gyors véleményt.

A Bleach haldoklik pont. Ezen nincs mit szépíteni, hihetetlen unalmas és kiszámítható az egész. Egy csata annyiból áll, hogy lő egy fickó: "húú de erős vagyok!" majd megjelenik az ellenfele, persze ő az erősebb, mert megjelent és a fickó MEGLEPŐDÖTT! Ezután amikor azt hittük legyőzte, nem, nem győzte le, mert pl. a Quncy beveti a képességét, most persze a Shinigami lepődik meg, tehát fordul a kocka. De mikor már tényleg azt hittük, hogy vége, visszakapja a Bankait ( vagy szerez egy újat ) és most ugyebár akkor a Shinigami az erősebb. Ez még ismétlődik párszor...

Tudom, hogy sok shounen harc ilyen minden mangánál/animénél, de ITT MÁR MINDEN CSATA ILYEN! Minden! Az egész Quncy háború erről szól! Rossz látni, hogy mi lett a Bleachel.

Az arrancar saga is ilyen, volt épp ezért nem kéne már ezt tovább folytatni! A Fullbring ív szép feltámadása volt a Bleachnek, mert ez a klisé nagyon kicsit, vagy egyáltalán nem szerepelt általában és VOLT TÖRTÉNET! Ismétlem történet!

Az is felháborító, hogy rengeteg kapitány még mindig nem akaródzik megmutatni a bankai-t... Érezhető az időhúzás az egész mangán. Jól döntöttek az animések, hogy a Fullbringnél abbahagyták, legalábbis felfüggesztették, mert az egy jó befejezés lenne. De ez...

Elnézést kérek az érzelmileg túllángolt és kissé gyengébb fogalmazásért, de én nem ezt vártam volna ettől a mangától! Vannak még persze élvezhető és érdekes történések, de ezek kb 10%-ot tesznek ki az egész saga-ból. A maradék 90% a meglepődés ikszdé

Viszont Ichigo továbbra is badass vagány, hihetetlen perfektül rajzola őt Kubo, le a kalappal Nevet Elég csak ezt a képet felhoznom példának: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/537/13 Milyen vagányul tud már köszönetet mondani, nem is Ichigo lenne ikszdé
És még ami nagyon tetszik, az a "bizonyos" rejtegetett alak, aki Hueco Mundoban volt Uraharáékkal kacsint

Mindenesetre én remélem lassan már kinövi magát Kubo a folyamatos meglepődésekből és a "mutassuk a tájat vagy feketeséget amikor egy bölcs dolgot mondunk" jelenetekből ikszdé
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2292 Dátum: 13 dec 05, 19:24:35 »

Most már tudom kiröl mintázta kubo ezt a harcost:D
Hulk Hogan  Ördögi
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2293 Dátum: 13 dec 05, 19:42:19 »

Szerencsére még van ezen a téren változtatnia.
Animeben majd ügyesen kitöltik a vázlatok közötti részt,egy kis plusz történet elem.Pon t ezért is várom.
Talán majd helyszín váltásánál a szálak egyesülésénél jobban beindult a történet része is,Fontosabb harcok előtt és visszaemlékezéseknél. kacsint
Ha viszont mégsem akkor majd Aizen Gondoskodik róla Ördögi
http://gallery.fanserviceftw.com/_images/32680f41fcb8ab5794e61b80d1d598da/2303%20-%20aizen_sosuke%20bleach%20kubo%20kubo_tite%20twist.jpg
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2294 Dátum: 13 dec 05, 19:59:08 »

Csabi,nem ebből áll az összes Shouen harc? ikszdé Megy az adok-kapok mindkét oldalra, majd az egyik beveti a képességét, amivel előnybe kerül, míg a másik nem használja a képességét.

Nálam nem jó a link.Szomorú
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!