24 máj 19, 04:26:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003255 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2055 Dátum: 13 nov 13, 16:51:16 »

Szerintem se volt nagy szám ez a fejezet. Nagyon gyorsan lement és semmi érdemleges nem történt. Persze a harcos fejezetek ilyenek de akkor is.

Bambi korábban jóval intelligensebbnek volt beállítva. Pl Nem siránkozott, mikor elvesztette a Bankait, vagy mikor aggódott a Vanderreich sorsa miatt. Itt tényleg nagyon átment HP-be (hisztis picsa). Ahogy látom az utolsó oldalon egy robbanással védte magát, mint annó Grimmjow Shinji ellen szóval szerintem a csatának még nincs vége. Ha ez igaz, akkor remélem normálisabb lesz.

A legjobb rész mikor Koma huszár Bankaija felugrott a levegőbe. Nevet Még úgyse láttunk ilyet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2056 Dátum: 13 nov 13, 16:54:49 »

Hát nemistudom,hogy milyen fejezet volt ez számomra.
Se nem jó,se nem rossz inkább csak ugy elment és késsz   smirksweat
Lehetett tudni,hogy ez a fejezet Komamura harcáról szól majd.
De azért reméltem,hogy kicsit több minden lessz,nem csak egy pár ütés és vége.
Hát ez van,de remélem Bambinak letörte végre a szárnyait  Nevet
Ám valyon holvan a többi kisscsaj,mert ugye Bambi-n kivűl még vannak csajok a Qiuncy seregben,
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2057 Dátum: 13 nov 13, 17:56:49 »



Légyszi mutass 1 hszt amiben az one piece-t szaroztam?..ha mutatsz akkor gratulálok..nem szarozok semmit se csak mondom hogy más mangához mérve azok se haladnak se gyorsabban,s nem mutatnak minden fejezetben valami királyságot..s pont ezért nem értem hogy miért vár mindenki minden fejezetben valami hű de nagyot..

Látom nem tudod mikor általánosítok. Itt mindenkire gondoltam nem csak rád. A baj azzal van, hogy a bleachet azzal védik sokan, hogy a másik manga se jobb. Viszont ez nevetséges és a bleachre nézve pedig szánalmasnak tűnik. Remélem azért van aki értette mire gondolok...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2058 Dátum: 13 nov 13, 18:08:38 »

Jó kis rész volt ,de később majd jönnek a jobbak, Ken csan na meg az uj fökaitány fog majd villantani..  Kiváncsi vagyok a terminátor csilagharcos milyen erőt fog kapni..
Bleacot csak egy miatt szeretem az pedig a harcok, egyik magában sincs ennyire jól kidolgozva. (Naruto Fary Tail stb)
Ezért is jöhetne már az Anime:)

Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2059 Dátum: 13 nov 13, 19:36:39 »

Nekem tetszett a rész,veresse csak Komamura,bár lehet kicsit ezzel elkésett Kubo,de sztem mindig is volt potenciál a karakterben,anno Ss sagában is elvolt egy ideig még Ken ellen is,a Bankai-a is elég keménynek néz ki így,bár a bajusz nemtudom minek. xD

Az endben vagyunk,legalább jól búcsúznak az elhanyagolt karakterek is. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2060 Dátum: 13 nov 13, 20:03:46 »

Kicsit nehezen tudtam elolvasni mert minden pont akkor őrült meg gép és net is tehát félig meddig láttam egyben.

Bankai magyarázata bejött,és a harcmodora se rossz,végre ellen tud állni és sebesült a gazda tőle.
Ha jól néztem,sokat nem tudtam fizikai támadás ami hatásos tud lenni ellene energia nem,viszont még így is,"halhatatlan.
Ezen felül sok minden nem történt,Bambi eléggé összelehet zavarodva,Shinji erre lazán rátehetne egy lapáttal.
Vagy az a kiscsaj a végén leszólná. Nevet Nevet
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2061 Dátum: 13 nov 13, 20:18:21 »

557:
Ez volt eddig a 2. fejezet,hogy harcolnak,és valaki már unja? Nevet
Valóban nem történt sok minden.DE szerintem kellenek is az ilyen beszélgetős részek,ha most monoton csak nyomnák a harcot akkor nem lenne az a tipikus feelingje,amit megismertünk.És még ez viszonylag korlátok közé is van szorítva,azaz hál' istennek Kubo nem túlozza el.
Számítok rá,hogy a köviben lenyomja Bambit Komamura.
Shinji meg még pihizik.Azért egy támadással kiütni egy kapitány rangú shinigamit elég durva.Remélem csinál majd valamit.
Tilon: Én gondolni sem mertem volna hogy az tud ugrani Nevet
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2062 Dátum: 13 nov 13, 20:27:23 »

Kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ki az emberi forma, mert nehogy az legyen, h bevinné a végső támadást azt összeesik. Remélem, hogy Bambit megöli, mert ennyit megérdemelne az önfeláldozása végett + ez a csaj elégé irritáló jelenség meg a másik 4 kvinsi csaj is...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2063 Dátum: 13 nov 13, 20:33:51 »

tényleg nem a legtartalmasabb fejezet volt de azért engem ez a jelenet http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/557/15 mindenért kárpótolt Nevet

Már várom, hogy akik a héten azt mondják, hogy remélik hogy a következőben megpusztul valamelyik esetleg mind a kettő,  jövőhéten az lesz a baj hogy ilyen gyorsan vége és hogy össze lett csapva.. Nevet

Szerintem kellenek ezek a fejezetek ezért olyan részletesek a Bleach harcai és messze a legjobbak is kidolgozottság terén.

esküszöm ott azon a ponton fogom dobni a Bleachet.

Ezt te se gondoltad komolyan akkor nem tudnál hol szitkozódni minden héten Nevet

Szégyen a Bleachnek hogy azaz érv szól mellette, hogy a "többi manga se jobb" ? ezt én most először láttam ebben a topicban.Nemúgy mint a Naruto manga topicban ahol az megy hogy "a bleach se jobb" .. az utóbbi időben hetente láttam .. de ott persze lehet.

A fejezetről még annyit hogy azt a bajuszt a bankaián én se tudom hova tenni ikszdé de ennyi oldal után megszoktam Nyelvesít amikor először láttuk valahogy átsiklottam fölötte utána már kicsit fura volt dehát ez van Nevet

Én továbbra se tudom se Bambit se Komát vesztes helyzetben elképzelni tiszta 1v1-ben  Gondolkozik . Azután ahogy be lett mutatva az előző és a mostani fejezetben Koma + Bambit túl jó karakternek (ezért sokan fognak megkövezni) tartom ahhoz hogy most elhulljon Nyelvesít mondjuk a mai fejezetben az én szememben is zuhant egy kicsit...

Csak azt tudom elképzelni hogy Koma mára legyőzné Bambit amikor előugrik mégegy Quincy és leveri Komát és akkor tápászkodik föl Shinji... Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2064 Dátum: 13 nov 13, 21:56:47 »

Miért érzem azt, hogy a haladás és a skippelés egybemosódik néhány embernél? Különösebb baj nem volt ezzel a fejezettel, a baj az, hogy egyesek még mindig azt várják, hogy felnőtt igényeiket megkapják egy gyerekeknek és tiniknek írt történetben.
Naplózva
nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #2065 Dátum: 13 nov 13, 22:01:02 »

Jó kis rész volt és végre ez a kapitány is mutatott valamit és ilyet nem vártam kubótól
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/557/13
Egy arrancar ez a kapitány lassan maszkot is kéne mutatni Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2066 Dátum: 13 nov 13, 22:11:59 »

Na sikerült most már gyorsan egybe is átolvasnom.
Így azért már jobb.
Komamura és a Bankainál nem semmi jobban regenerálódnak mint az erre szakosodott hollowok Nevet
Nagyjából nem tekinthető élőnek,most épp lyuk is van a mellkasán,már tényleg elég közel állónak tűnik a hollowokhoz.
Azért milyen durva lett volna ha a fején láttuk volna ez a folyamatot.Kis időre Barragan "kutyus". kacsint
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2067 Dátum: 13 nov 13, 22:33:41 »

Belegondolva meglehet érteni Bambi viselkedését.  Az eddig aranyos kutyus ellenfele hirtelen emberré változik, hiányzik a szíve, ráadásul halhatatlan és még az ereje is más lett. Szerintem én is ki lennék akadva egy kicsit. Nevet

Szerintem még fog Bambi meglepetést okozni. Láttunk már tőle mást is. Kíváncsi vagyok, hogy Koma mit szólna egy ilyen támadáshoz + a következő oldal.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/544/10
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2068 Dátum: 13 nov 14, 01:30:34 »

Kon ellen hatásosabb lenne,bár őt meg összelehet varrni,nagyrészt.
Nem is tudom ha így félbe vágná Komamurát és azután állna ismét egybe azért abból elég erős animálást lehetne kihozni,alap cenzúra Nevet

Nem is lennének rossz pár Bambival ebben az alakban.Bármennyire is kiakad,robbangat az kibírná,még a nehezebb napokon is Nyelvesít
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2069 Dátum: 13 nov 14, 11:07:08 »

Komamura és a Bankainál nem semmi jobban regenerálódnak mint az erre szakosodott hollowok Nevet
Nagyjából nem tekinthető élőnek,most épp lyuk is van a mellkasán,már tényleg elég közel állónak tűnik a hollowokhoz.
Azért milyen durva lett volna ha a fején láttuk volna ez a folyamatot.Kis időre Barragan "kutyus". kacsint

Nekem is eszembe jutott tegnap, hogy most tisztára olyan mint egy arrancar. Mert ugye a hollowok elvesztik a szívüket, és abból lesz a maszkjuk/erejük, aztán amikor leveszik a maszkjuk és arrancarrá válnak még nagyobb erőre tesznek szert. Ezt koma is végigcsinálta, csak neki nem maszkja volt, hanem páncélja  Nyelvesít

Belegondolva meglehet érteni Bambi viselkedését.  Az eddig aranyos kutyus ellenfele hirtelen emberré változik, hiányzik a szíve, ráadásul halhatatlan és még az ereje is más lett. Szerintem én is ki lennék akadva egy kicsit. Nevet

Meg lehet érteni, csak ha az előző fejezetekben olyan nagy volt a pofája, akkor most ne hisztériázzon, hanem tényleg villantson valamit rinyálás helyett, mint egy igazi katona. Mert most kicsit úgy viselkedik, mintha nem háborúba indult volna. Azt hitte, hogy majd csak jön és szempilla rebegtetéssel legyakja a parasztokat? "Az önteltséged megzavarta az elmédet Yoda mester... "
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 11:07:53 írta Sidea » Naplózva
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!