24 máj 19, 03:30:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003239 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2040 Dátum: 13 nov 13, 13:28:34 »

Még csak most kezdődött a nagy háború, és érdekes lesz, hogy ilyen részletesen kitér 1-1 elhanyagolt szereplőre.
A csaj nagyon kiborító, hogy idézzem:
igazi hisztis picsa
Remélem a kövi részben hamar le lesz darálva, és jön valami haladás is. Érdekel, mi újság a többiekkel...
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2041 Dátum: 13 nov 13, 14:08:27 »

Mai Bleach fejezet tartalma: Komamura ütött egyet a bankai-ával. Mindezt 17 oldalban Nevet
Nem semmi Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2042 Dátum: 13 nov 13, 14:13:21 »

Remélem a csata vége az lesz, hogy Komamura kifut az időből és Bambi lecsapja. ^^
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2043 Dátum: 13 nov 13, 14:15:33 »

Nem volt egy agyontápolt rész, viszont a jellemfejlődése Komamurának tetszik. Nem is igazán fejlődés, inkább most mutatja meg az igazi jellemét, amit eddig nem láthattunk tőle. Eddig is emlegette, hogy mennyivel tartozik Yamának, amiért az befogadta SS-be, de most meg is mutatja, hogy tesz is valamit érte. Ezt pedig azzal támasztani alá, hogy a saját magát nem sajnálva, képes mindent megmozgatni, hogy megvédje azt. Ez a Komamura sokkal jobban tetszik, mint amelyik a maszk mögötti bujkálós, vagy pedig a Tousent hajszoló volt!!! Erre a viselkedésére mondom én, hogy alátámasztja, miért is van a kapitányok között.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2044 Dátum: 13 nov 13, 14:16:48 »

Komamura olyan mint az a Fullbringeres lófejű. Ganjou-Ginou vagy valami ilyesmi. Úgy látszik ő se tud eltérni a sablon karaktereitől. A rész teljesen érdektelen volt. A semmiről pofáztak végig és elsült egy pofon. A bankai pedig nem lett túl cool sőt igazából semmi badass nem volt benne. Azzal a fejjel úgy nézet ki mint egy félkész mumia fáslinélkül még bajuszban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2045 Dátum: 13 nov 13, 14:23:33 »

Komamura olyan mint az a Fullbringeres lófejű. Ganjou-Ginou vagy valami ilyesmi. Úgy látszik ő se tud eltérni a sablon karaktereitől. A rész teljesen érdektelen volt. A semmiről pofáztak végig és elsült egy pofon. A bankai pedig nem lett túl cool sőt igazából semmi badass nem volt benne. Azzal a fejjel úgy nézet ki mint egy félkész mumia fáslinélkül még bajuszban.

Ezzel nem  értek egyet cseppet se..most inkább olyanoktól látom hogy azt mondták hogy jó fejezet volt akik egész idáig csak parodizálták..az hogy neked nem tetszik az más tál tészta de nem kell beállítani általánosságként a véleményed Mosolyog..az a baj hogy sose jó senkinek..ha valami lassú akkor az a gond hogy meddig húzza,ha valakit egy kettő lecsapnak akkor meg az hogy most miért kellet ezt így.. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 13, 14:27:03 írta ZangetsuX » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2046 Dátum: 13 nov 13, 14:36:35 »

Nem fitymálnék egy olyan shinit akinek Bartos Cs. István a bankaia. Dá.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2047 Dátum: 13 nov 13, 15:17:46 »

Egy igazi hisztis picsa nagy erővel megáldva, de ésszel nem nagyon Nevet
Na végre egy pasi is észrevette, hogy milyen ez a csaj valójában. Nevet Remélem le lesz csapva, mert már az elejétől idegesít. :/
Nem is igazán fejlődés, inkább most mutatja meg az igazi jellemét, amit eddig nem láthattunk tőle. ... Ez a Komamura sokkal jobban tetszik, mint amelyik a maszk mögötti bujkálós, vagy pedig a Tousent hajszoló volt!!! Erre a viselkedésére mondom én, hogy alátámasztja, miért is van a kapitányok között.
Ezzel teljesen egyet értek. Mosolyog
Én azért azt hittem, h Bambinak több technikája is lesz , nem csak bombákat dobálgat folyamatosan, azért elég uncsi , hogy 3 fejezet óta csak dobálj a bombákat.... Koma meg túl nagy power up-ot kapott.
Nem tudom, hogy mit vártatok, igazából az összes harcolni látott quincy eddig csak egy technikát mutatott (méghozzá azt, amit a betűjelük is jelent), max. csak az erejét szabályozták (pl. Bazz B) plusz ugye az ellopott bankaiok. Persze ez eddig baromira kevés volt, de már ennyiből is látni lehet, hogy messze nincs annyi technikájuk mint a shinigamiknak. Azt meg kétlem, hogy a régi quincy technikákat és eszközöket használnák majd valamikor, mint ugye Ishida tette eddig, így olyan nagy változatosságra sok esélyt nem látok továbbra sem (egyedül Hashwaldból nézek ki többet Gondolkozik). Szerintem nem kapott Komamura túl nagy power up-ot.
Nem fitymálnék egy olyan shinit akinek Bartos Cs. István a bankaia. Dá.
Ezen kiégtem. xD
A fejezettel nem volt bajom, erre lehetett számítani a múlt héten. Komamura egyre szimpatikusabb. Mosolyog
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2048 Dátum: 13 nov 13, 15:22:15 »

Még el is fogadnám, és reális csatavégkimenetelnek tartanám, ha lényegében "megölnék egymást", így a teljes karakterkifulladást gátolva tényleges halállal zárná. Jó lenne ez Komának, így visszaemlékezni rá. A baj csak az, hogy hol a fenébe vannak Bambi segítői? Nekem elég nagy csalódás lenne, ha most nem ugrottak volna kapásból neki segíteni. Nem várok, egy szuperjazskombót, vagy egy Tris bestia kettőt, de értelmes csapatmunkával simán kivégezhetnék Komát, akár Shinjit is ,amikor felkel Koma halála után.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2049 Dátum: 13 nov 13, 15:46:18 »

Mai Bleach fejezet tartalma: Komamura ütött egyet a bankai-ával. Mindezt 17 oldalban Nevet
Nem semmi Nevet

Pontosan. Nevet

Komamura olyan mint az a Fullbringeres lófejű. Ganjou-Ginou vagy valami ilyesmi. Úgy látszik ő se tud eltérni a sablon karaktereitől. A rész teljesen érdektelen volt. A semmiről pofáztak végig és elsült egy pofon. A bankai pedig nem lett túl cool sőt igazából semmi badass nem volt benne. Azzal a fejjel úgy nézet ki mint egy félkész mumia fáslinélkül még bajuszban.

Detto. Arról dumáltak 17 oldalon át amiről már ezelőtt is tudtunk. Azért rohadt fura hogy ha Kubo dumáltatja az emberkéit harc közben akkor általában semmi értelme nincs csak helykitöltésnek vannak hogy kevesebbet kelljen rajzolni az amúgy is kb semminél.  smirksweat Az előző heti fejezet után vártam volna egy badass harcot de mit kaptunk?

Egy rinyáló picsát aki mindig ugyan azt ordítozza szóval még egyénisége sincs ja és sík hülye mert mindent a szájába kell rágni. Koma bankai-ja eddig se tetszett mert olyan mint egy pedofil szőrös csontváz aszott rongyokkal betekerve de hogy Kubo egyetlen csapást elhúzzon egy egész fejezetben az már mindennek a teteje.

Őszintén szólva nem mondanám szarnak az eheti fejezetet de a jó közelében se volt. Most már csak abban reménykedek hogy Koma lenyomja ezt a vernyákoló üresfejű libát aztán ő is mehet utána mert szív nélkül Kubo kihozza ÉLŐ győztesként esküszöm ott azon a ponton fogom dobni a Bleachet. Mert azon még átvergődök hogy senki se képes végleg meghalni de azon nem hogy egy kitépett szívű fél hulla még életben marad.

Ezzel nem  értek egyet cseppet se..most inkább olyanoktól látom hogy azt mondták hogy jó fejezet volt akik egész idáig csak parodizálták..az hogy neked nem tetszik az más tál tészta de nem kell beállítani általánosságként a véleményed Mosolyog..az a baj hogy sose jó senkinek..ha valami lassú akkor az a gond hogy meddig húzza,ha valakit egy kettő lecsapnak akkor meg az hogy most miért kellet ezt így.. kacsint

Attól mert nem írta oda hogy: "SZERINTEM" attól még az ő véleménye és nem állította be semminek csak szimplán elmondta ami történt. Nevet Egyébként meg mások véleménye alapján azt mondani valamire hogy jó vagy rossz értelmetlen. Mivel legyen szó bármiről, nem attól lesz jó mert sokan szeretik vagy fordítva hanem attól mert neked jó.

Egyébként meg olvasd el újra a fejezetet és rájössz hogy semmi sem történt. Nem haladtunk előre egy centit sem. Csak két nagy arc egymásnak feszült és keménykedtek ennyi semmi több. Ja meg Koma elmesélte hogy miért nem kutyuli már, amit eddig is tudtunk tehát 100%-ig felesleges volt. Egyébként vicces mert hogy mondta hogy mekkora erőt kapott de eddig nem láttunk tőle semmit csak védekezést. Leszámítva az utolsó oldalon levő akármi is volt az amit elnyomott. Nevet

Szóval zárásként:

Nem volt ez szar de nem is volt jó, tipikus Kubo volt semmi több. Most már csak reménykedni tudok hogy nem szarja el és mindkét majom fej megpurcan mert egyik se tett soha egy kis pluszt sem a Bleachbe eddigi szereplésük alatt.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 13, 15:47:58 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2050 Dátum: 13 nov 13, 15:59:14 »

Ez a bleach téma és ne azzal védd a bleachet, hogy a Naruto sz*r a One Piece sz*r a Ft sz*r. Elég szomorú a bleachre nézve, hogy ez a legütősebb érv mellette. Olvasd el a fórumszabályzatot is, mert az emotikonból álló hszek nem fórumra valók, ahogy a Naruto ki elemzése sem.

Válasz nem általánosítottam leírtam a véleményem én ezt így gondolom. Azzal nem volt baj, hogy ember lett sőt meglepett volna, ha nicns a fején újra a bili. Viszont a bankai és a rész sem tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 13, 16:00:13 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2051 Dátum: 13 nov 13, 16:00:49 »

Ez a bleach téma és ne azzal védd a bleachet, hogy a Naruto sz*r a One Piece sz*r a Ft sz*r. Elég szomorú a bleachre nézve, hogy ez a legütősebb érv mellette. Olvasd el a fórumszabályzatot is, mert az emotikonból álló hszek nem fórumra valók, ahogy a Naruto ki elemzése sem.

Légyszi mutass 1 hszt amiben az one piece-t szaroztam?..ha mutatsz akkor gratulálok..nem szarozok semmit se csak mondom hogy más mangához mérve azok se haladnak se gyorsabban,s nem mutatnak minden fejezetben valami királyságot..s pont ezért nem értem hogy miért vár mindenki minden fejezetben valami hű de nagyot..
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 13, 16:01:50 írta ZangetsuX » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2052 Dátum: 13 nov 13, 16:15:01 »

Én pl a mai fejezettől azt vártam volna, hogy egy másik cselekményszál is végre kap egy kis haladást, vagy valami irtó fontos dologra kapunk utalást. Aztán nem lett semmi. Ez most ilyen, de lehet legközelebb meg több esemény is lesz.

Viszont az nagyon meglepett, mennyire szépek lettek Kubo rajzai. Még mindig lép és lép előre, mint mangaka.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2053 Dátum: 13 nov 13, 16:17:41 »

Én pl a mai fejezettől azt vártam volna, hogy egy másik cselekményszál is végre kap egy kis haladást, vagy valami irtó fontos dologra kapunk utalást. Aztán nem lett semmi. Ez most ilyen, de lehet legközelebb meg több esemény is lesz.

Viszont az nagyon meglepett, mennyire szépek lettek Kubo rajzai. Még mindig lép és lép előre, mint mangaka.

Én is kíváncsi lennék valaki másra is..de bambit már nem akarom látni szóval nyomják már le..inkább nézném mit csinál kyouraku.. Mosolyog
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2054 Dátum: 13 nov 13, 16:23:55 »

Hát én már csak csendben merem elmondani, hogy nekem tetszett a fejezet. Oké, hogy nem volt benne semmi új, de szerintem a Bajuszbetyár király volt. Ahogy felugrott Bambi mögé, meg az, az egy csapása (ami kettő, mert egy házat is lezúzott  kacsint ) azért elég jól nézett ki. De ez csak az én véleményem.

Bambi menjen a temetőbe. Koma, meg menjen vissza a csontjához, vagy ő is ásson magának egy gödröt. Bár őt épp most kezdtem megkedvelni. Végre csinál is valamit, nem csak elordítja, hogy bankai aztán feltörlik vele a padlót.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!