24 máj 19, 04:26:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003255 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1410 Dátum: 13 aug 23, 16:17:52 »

Ez eddig nem tűnt fel, igaz a 0ik fejezetet nagyon nem olvastam.
Jó pár írónál gyakori hogy egy-két helyen felbukkan egy régebbi műve,vagy abból egy kis plusz.
Ova már úgyis régen volt,szerintetek menne itt is egy rövidebb crossover rész mint Ft-Rva masternél? Gondolkozik
Vagy hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 16:46:15 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1411 Dátum: 13 aug 23, 16:28:44 »

Kubonak a Bleach a második hosszabb mangája. Az elsőnek a címe Zombie Powder. Azt nem olvastam de egy easter egg-et ismerek belőle. Nevet

Zombie Powder: http://24.media.tumblr.com/1d597d364c1aad790c9d2944b272f5d3/tumblr_mgddjsQKEL1r6mrcio1_500.jpg
Majd Bleach: http://i1323.photobucket.com/albums/u585/mizannthrope/bleach24_zpsef2f9314.jpg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Momo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1412 Dátum: 13 aug 27, 08:25:55 »

Köszi zitagirl, de nem igazán vagyok a toppon angolból.  smirksweat  Pirul Majd megpróbálom kivenni belőle a lényeget. Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1413 Dátum: 13 aug 30, 17:16:10 »

Na, most már csak 2 hét maradt hátra, sőt, ha minden igaz, mi hamarabb is fogjuk megkapni egy héttel, mint a japánok! kacsint

Vagyis ha minden jól megy, már jövő héten már jön az új rész (szeptember 9 volt a beígért idő, ugye)! Mosolyog
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1414 Dátum: 13 aug 30, 17:32:27 »

Hát nagyon kíváncsi vagyok! Tiszta unalmasan tellik az idő hogy nincs bleach
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1415 Dátum: 13 aug 30, 22:44:48 »

Nekem is hiány érzetem van miatta.
Egy ideje már azt is elképzeltem hogy Bach igazából egy megmentő a Lélekkirálytól.
Még a harcokat is,hogy akaratuk ellenére irányítaná az 5db 0ik osztagost és még aki fönn van(buffolna).
Ellenük pedig egy jó kis szövetkezést összelehetne hozni persze quincy-shinigami(arrancar) föbb harcok után.
Lehet éppen az a veszély hogy a lélekkirály felébredt,és álomban(nyugodt,elzárt) kéne maradnia Gondolkozik
(vissza kéne "altatni".)
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1416 Dátum: 13 aug 31, 06:30:05 »

Mondjuk én arra vagyok a legkíváncsibb, hogy most Kubo színes oldalakkal fogja nyitni a mangát ezután a pár hetes szünet után, vagy - ahogyan a mangakák 80%-a - ő is úgy tesz, mintha nem lett volna szünet. Bár az is lehet, hogy + oldalak lesznek.

Ha jól emlékszem, az utolsó képen Bach parancsot adott az újabb támadásra. Ichigo (Rukia-val, Renji-vel és Byakuya-val együtt) most nincs SS-ben, ami azt jelenti, hogy megint nélkülözve lesz egy darabig. Örülhetnek ennek az Ichigo hater-ek. ikszdé
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1417 Dátum: 13 aug 31, 17:35:05 »

http://www.deviantart.com/art/ichigo-s-new-zanpakuto-zangetsu-380091971
Ichigo új zanpakuto-jának ez a shikai formája?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 17:36:31 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1418 Dátum: 13 aug 31, 21:55:32 »

Elvileg igen.Ő is dual kardos lett.Még nevén is lett szólítva.
Ami érdekelne hogy a Bankai mennyit változott,és hogy képes e sima elzárt alakban is használni.
Mivel most felszabadul(t) az elnyomott ereje így kb olyan belépőre számítok hogy sima karddal megy,és csak utána aktiválja ezt a Shikait.

Off: mindig is szerettem tervezgetni főleg alakokat és Bleachből.
Ichigoé-ből jött össze a legtöbb.Van amelyik később be is jött(elég hasonló mangához).
Asszem 18 készült el eddig,és van Végső Getsuga fölötti is kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1419 Dátum: 13 aug 31, 23:13:01 »

Én azt gondolom, hogy várjunk még ennek a formáknak a meghatározásával, besorolásával. Ha Kubo alkotni akar akkor ez lehet az alap forma is hiszen ezt most megmutatta. Így később nem okoz meglepetést. Ha én csinálnám akkor ez biztosan csak az alap lenne és ebből következik, hogy a shikai már eltérne egy fejlettebb formába. A bankait pedig ki tudja?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1420 Dátum: 13 szep 01, 10:33:53 »

Ichigo különlegessége pont az, hogy olyan nagy a Reatsuja, hogy a kardja alapból Shikaiban van. Emiatt gondolom én is úgy, hogy ez már maga a Shikai. Remélem, hogy mikor aktiválja majd a Bankait, (vagy a Shikait) akkor abban is ikerkardja lesz. Kicsit illúzió romboló lenne, ha megint végig csak egy kardal harcolna, mikor már mindenki beleélte magát a duplába.

9 nap múlva kezdődik az Utolsó 9 nap! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1421 Dátum: 13 szep 01, 10:49:11 »


9 nap múlva kezdődik az Utolsó 9 nap! Nevet

Ami úgy 3-4 évig fog tartani Nevet
Most gondoltam bele,hogy a zanpakuto alap formában csak úgy néz ki mint egy sima kard,nem?Akkor ez valószínű,hogy shikai.
De ha nem,akkor vajon milyen megszólítással aktiválhatja?Táncolj,Zangetsu? Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1422 Dátum: 13 szep 01, 14:11:52 »

Szerintem mint utóbb kiderül Ichigo és Zaraki kardja sem a reatsu nagysága miatt ragadt shikai formában. Inkább Zarakinál az ellopott kardról lehet szó, míg Ichigo más tollával ékeskedve jutott hozzá Rukia és Bach közreműködésén keresztül. Ha a reatsu nagysága lenne a ludas a dologban akkor Yama és valószínűleg Aizen is shikai kardal rohangáltak volna, még ha jól is irányítják a reatsut.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1423 Dátum: 13 szep 01, 14:31:40 »

Kár, hogy ez itt már off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1424 Dátum: 13 szep 01, 17:11:51 »

Ichigo különlegessége pont az, hogy olyan nagy a Reatsuja, hogy a kardja alapból Shikaiban van. Emiatt gondolom én is úgy, hogy ez már maga a Shikai. Remélem, hogy mikor aktiválja majd a Bankait, (vagy a Shikait) akkor abban is ikerkardja lesz. Kicsit illúzió romboló lenne, ha megint végig csak egy kardal harcolna, mikor már mindenki beleélte magát a duplába.

9 nap múlva kezdődik az Utolsó 9 nap! Nevet

Az is lehet, hogy csak három, négy napot kell várnunk, hiszen mi mindig egy héttel hamarabb kapjuk meg, mielőtt megjelenne az aktuális WSJ, ráadásul szeptember 9 az hétfői nap, így szerintem már jövő héten lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!