24 máj 19, 04:19:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003250 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #780 Dátum: 13 jún 05, 18:29:23 »

Rini: valszeg a benne levő bachal az új kard segítségével meg fog küzdeni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #781 Dátum: 13 jún 05, 18:57:47 »

Szóval a quincy erő/ bach lenyomat azért tudta magát Zangetsunak tettetni, mert ügye a hollow ( fehérke) Isshin lelkéhez volt kötve , de shinigami része akkor tudatlanul csak úgy lett volna ichigoban ezért tudott a lenyomat ilyen zp dolgokat  ?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #782 Dátum: 13 jún 05, 19:06:06 »

Ős quincy vér sokat tud.
Plusz pont Aizennek hogy végülis alapból az Asauchit neki köszönheti Ichigo még ha először nem is szándékosan.
Ha nem hagyta volna a dolgokat így haladni akkor akár meg is valósíthatta volna a terveit. smirksweat

Bach lenyomat tényleg elnyomhatta Ichigo erejét.Így nincs is gond mostani shikaija az alap zanpaktou.
Bankai meg a shikai.Az eredeti bankainak nem rossz ötlet a full hollow alak,de az csak félig kész.
Tudom kicsit OP de Aizen elleni végső alakját szívesen látnám teljes Bankai-ként,csak erővesztés nélkül.
Maximum egy kicsit változtatva mert ott van teljes erő is(Már az összes fajta megismerve).

Ui:Kicsit hasonlítva Yamáéhoz.
Naplózva

NandorHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #783 Dátum: 13 jún 05, 19:11:00 »

Vagy Aizen elleni alak Shikai és "Final Getsuga tensho" meg Bankai amit naponta 1x használhat, mint azt néhány kapitánynál van + Quinci erő  Ördögi
Na jo, de az több mint valószínű, hogy új bankait kap, mert ez az oka, hogy nem tudták elszívni a bankaiat Nevet
Pl az is egy lehetőség, hogy mostani bankai= shikai , final getsuga = bankai .
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #784 Dátum: 13 jún 05, 19:16:20 »

Hát igen egy final getsuga bankainak nem lenne rosz..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #785 Dátum: 13 jún 05, 19:57:51 »

Amúgy most jöttem rá, hogy még pár plusz pont Kubonak !

Emlékezzünk vissza, Ichigo hogyan is tudott életben maradni keményebb harcoknál még az elején? Az ösztönére hallgatott. Ami lényegében akkor elég légből kapott dolognak tűnt, de így hogy végülis az őse, az ösztöne is Bach volt, amivel kékké változott a szeme (quincy kék), és kiengedte a lélekenergiáját és nyert kb mindig.

Főleg, hogy az alap Getsuga fehér/ezüst/kék keverék. Ezt Ichigo a saját erejéből használta (quincy erejéből). A vörös/fekete getsuga már az igazi (hollow/shinigami) ereje volt, mivel azt Hichigo használta először, tehát az tényleg az igazi ereje volt, és ezt már csak másolta Ichi.

Még valami....szerintem nem a múltkor használta Ichigo először a blutot ! Pontosabban magától igen most először, viszont mi is volt a Kenpachi elleni harcában ?

A képességemnek, hogy megállítom a sebek vérzését, van határa!

Ez most így visszanézve, eléggé valamiféle gyengébb blutféleség, amit Bach lenyomata tudott használni Ichigon ha kölcsönösen egymás erejével harcoltak.

És ha még olyat is gondolok, hogy mivel a quincyknek nincs belső lélekenergiájuk, és a külsőt használják, akkor a Bach lenyomat esetleg Ichigo saját lélekenergiájából táplálkozott ? Így magyarázva miért lett sokkal de tényleg sokkal erősebb, amikor "odaadta" Bachnak az erejét, így ő magasabb fokon tudott védekezni/támadni kard formában.

Félek, hogy ebből most sok a belemagyarázásom.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 20:01:16 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #786 Dátum: 13 jún 05, 20:04:09 »

Megérkezett a Kovácssegédek lelkes csapata, akik megjelenésükkel csak néhány másodperce ugyan, de leszerelték a hiperaktív kovácsmester. Kezdett nekem sok lenni az idióta oldalából.

Az öreg=Yhwackh érdekes fejlemény. Vajon képes ez által megfigyelni is ichigót? Már-már szinte Aizen szintű trollkodási lehetőségek vannak itt.
Mondjuk érdekes, hogy quincy létére full feketében lófrál. Bár amit eddig tudunk a quincy történelemből, volt egy olyan korszakuk, amikor még együtt akartak működni a sinigamikkal. valószínűleg abból a korból lehet egy maradvány a fekete ruha.

Ami pedig a Bankai kérdést illeti:
Én amondó vagyok, hogy nevezhetjük Tensa Zangetsut egy félkész bankainak. Egyszerűen ugyanaz a típus mint a főkapitányé.

Amúgy ha belegondolunk mi is zangetsu képessége?
Shikaiban összesűríti a tulaja reiatsuját és kilövi azt. Bankaiban szintén sűríti a reiatsut de ezt már nem csak egy támadásként, hanem egyfajta Boostként is lehet használni.
Tehát az én értelmezésem szerint Zangetsu ereje a reiatsu sűrítés. Tehát lévén a Shikai és a Bankai nem alapulhat különböző erőn így a sűrítés képessége egyszerűen összenyomja a Bankaiát abba a kis formába.
Érdekesség hogy a quincy támadások alapja szintén a reshi sűrítése.
Mellékesen: Ha már egyszer egy hollow a zp-je akkor mi troll lenne, már ha nem új bankait, hanem egy Resurreciont kapna. Gondolkozik

Amúgy csak nekem jutott eszembe a Yhwackh(Juha Back hivatalos neve) névről a YHVH? Egy kis japános akcentusos belebakizással simán lehet a YHWackH egy lehetséges olvasata. Bár mondjuk, érdekes lenne, ha a nácik vezérének a zsidó isten nevét adnák. Ám ha belegondolunk a zsidók ugyanazt csinálták a történelmük korai szakaszaiban, mint most a quincyk. Népeket irtottak ki.
De ha Yhwackh-t azonosítjuk istennek, akkor feltehetőleg a quincyk az angyalok. A kérdés hogy várhatunk-e további szimbolikus utalásokat? Én várnék legalább egy Michaelt, vagy Mettatront a quincyk oldalára.
Bár ha jobban megnézzük:
http://bleach.wikia.com/wiki/Unnamed_Male_Vandenreich
A Vollstandingja ”Grimaniel”(Valk of God) szabadfordításban „Isten sétája”.  Én ezt egy kicsit átértelmezném (The one who walks whit god) „Aki istennel sétált”. (And Enoch walked whit god)
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/13
Ezen az oldalon egy könynek látszó dolgot tart a kezében. Ha feltételezzük, hogy nem olvassa, hanem irtja, akkor teljesülhet, hogy ő az isten (Yhwack) írnoka.
Ebben az Esetben lehet az öreg egy utalás metatronra.

Lát benne más is logikát, vagy csak nekem ártott meg az Index light novell és keresek szimbolikát ott ahol nincs?
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #787 Dátum: 13 jún 05, 20:22:46 »

Amúgy csak nekem jutott eszembe a Yhwackh(Juha Back hivatalos neve) névről a YHVH? Egy kis japános akcentusos belebakizással simán lehet a YHWackH egy lehetséges olvasata. Bár mondjuk, érdekes lenne, ha a nácik vezérének a zsidó isten nevét adnák....Lát benne más is logikát, vagy csak nekem ártott meg az Index light novell és keresek szimbolikát ott ahol nincs?

Még egy fél éve kb, mikor először hallottuk a Juha Bach nevet, akkor írtam még kb le ezt....

Laibach, nemhiszem, hogy itt bárki követné a munkásságukat. Legyen annyi elég, hogy elég dark cuccot játszanak, nem beszélve az énekes arcáról, sztem dett Bach élőben. Nem beszélve a német mániájuk és mentalitásukról (főleg, hogy Laibach=Ljubljana német elnevezése).

(+szerk: ők csinálták az Iron Sky c. film betétdalát, a B Machinát)

Meg kell hagyni, hogy epic trollkombó lenne ez Kubotól, ha még igaz is lenne,,,,,


Mellesleg a végére Ichigo a így a végső arcra eléggé kifehéredik, hogy már tényleges értelmet adjunk a manga címének. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 20:28:41 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #788 Dátum: 13 jún 05, 20:25:42 »

Nem baj legalább foglalkoztál vele.Ilyenkor is pár olyan dolog derülhet ki amit nem is sejtettünk.

A képességemnek, hogy megállítom a sebek vérzését, van határa!

Das Omen jó is hogy mondtad,erről meg is feledkeztem pedig így utólag belegondolva jelentős utalás lehet a quincy énre is a hollow én mellett főleg a harcok alatt még pluszba volt maszk pajzsa is.

Final Getsuga alakon annyit turbóznék hogy sötétkékes blue vene szálak a feketés ruhán/lélekenergián.Meg talán egy kis hollow utalás pluszba a nyakánál. Gondolkozik

Szerk: Kifehéredik az igazság a sötét(fekete) homályból Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 20:26:52 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #789 Dátum: 13 jún 05, 20:34:16 »

Gondoltatok már arra hogy kubo végig így akarta az egészet? mert így kezd minden össze futni a szálak , minden.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #790 Dátum: 13 jún 05, 20:39:01 »

Birom ezt a részt, nem sok minden történt benne, de alig ment le a nap és oldalakat írtunk tele! Nevet Ez lehet , hogy egy hiányzó puzzle volt ami rengeteg kérdést vagy homályt fed fel és sokminden értelmet nyer! Tökre megvilágosodás feeling ami még rádob a rész minőségére Punker
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #791 Dátum: 13 jún 05, 20:42:22 »

Eredetileg szinte 1000%, hogy nem így akarta hiszen a történetet sem tervezte ilyen hosszúra. Rukia kiszabadításával befejeződött volna a sztori, tehát nem tervezhetett. Az más kérdés, hogy a történet ezután már ment magától. Látszott is rajta lefelé ívelő ágban. Ezért azt gondolom, hogy valahol menet közben a vége felé gondolt rá, hogy fel lehetne használni ezt az ágat is a folytatáshoz.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #792 Dátum: 13 jún 05, 20:57:04 »

Sőt, alapból még SS-t sem tervezte el. Talán így utolsó arcra jött meg (vissza?) az esze Kubonak, vagy ha úgy tetszik, akkor az a tehetség amiben Toriyama bízott. Ha ezt így tartani tudja, akkor a legjobbat majd akkor tudná kihozni magából, amikor Bleach után új mangába fog. (Személyem szerint, lehet jobb lenne neki egy kicsit pihenni a sztoriírással Bleach után, valami jobb hírű mangaíróval összeállni, és mint rajzoló csinálni a kövi mangáját, és csak az után egy teljesen átgondolt új mangába kezdeni.)
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #793 Dátum: 13 jún 05, 21:01:11 »

Azért ezt a képet nézzétek meg  Ördögi
Naplózva
gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #794 Dátum: 13 jún 05, 21:09:40 »

Mi van akkor ha a Bach féle bankait is tudja használni és azt is ami most fog neki lenni?Nevet  Én már a rukia kiszabadításánál is gondoltam rá hogy icsigó különlegességé tétele miatt neki tuti lesz 2 vagy egy második bankaia. és lehet bejön a gondolatom:D

vagy külön tudja választani a két bankait és amelyikre szüksége van aszt használja, vagy a bachosra rámond megint egy bankait és ott az új bankai
Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!