24 máj 19, 02:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003221 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #480 Dátum: 13 máj 08, 12:19:26 »

kiváncsi leszek masaki hogy halt meg.mostmár  tudjuk ishin hogy került karakurába és tünt el SSből.már várom hogy hogyan tudja ezekután viszakapni a kardját és h másab lesz e meg miben lesz más és hogy jut el odáig.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #481 Dátum: 13 máj 08, 12:52:05 »

Húú nagyon tetszett a fejezet.
Már az eleje, mikor Isshin beszél a Hollowhoz.  Nagyon hülye xD. Aztán Masaki viselkedése meztelenül. Mennyire örült már, hogy újra látja Isshint.  Mosolyog +pont Kubonak, hogy nem hagyta ki a bimbó megrajzolását. Nevet
Masaki nagyon nagy arc. Ahogy ő van Isshin univerzumának a közepén, körülötte forog minden.
Ishida anyja is nagyvaló színűséggel már biztos Katagiri személyében.
Kubo jól megmagyarázza a dolgokat. Azt viszont sajnálom, hogy nem (még) nem tért ki Ichigo erejének az elvesztésére. Kicsit hiányoltam, mikor Ichigo erejének az állomásairól beszélt.

Az utolsó képen az a fehérség nem olyan, mintha valaki állna Isshin mögött ? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 14:27:07 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #482 Dátum: 13 máj 08, 13:59:18 »

Ha belegondolok,hogy abban a tájban vadászhatták le a Shinigamik Ishida nagyapját,akin Mayuri ugye kísérletezgetett,mint mikor Masaki meghalt...érdekes lenne,ha az utolsó sagában megint a shinigamik lennének az ellenségek,ez már amúgy is egy bevált recept(SS saga).
Várom a jövő hetet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 14:16:40 írta Fed » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #483 Dátum: 13 máj 08, 14:51:13 »

Exkirion:

"600 fejezet"? Látszik, hogy olvasod a Bleach-et, hiszen akkor nem írnál ilyet, főleg, hogy szám szerint az 536-ik, ami lehet "500" vagy "550", de 600 semmiképpen. De ez csak bizonyítja, hogy mennyire is olvasod. ikszdé

Az a "600 fejezetnyi baromság" meg egy másik manga lesz, amit már a timeskip-je óta egyedül a 12 év alattiak, vagy a kőkemény hardcore rajongók nem utáltak csak meg.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #484 Dátum: 13 máj 08, 15:36:06 »

Ez a fejezet olyan elmenős volt csak. Megpendítette a húrt, hogy valami más is állt Masaki halálának hátterében, de az egész most csak arra jó, hogy valami motivációt adjanak Ichigonak. Szegényke mindig is híján volt motivációnak, de az anyja megbosszulása talán ad valami célt Ichigonak. Persze, ahogy ismerem, úgy is az lesz belőle, hogy majd a másik oldal is elmondja a magáét, és Ichigo megint elbizonytalanodik, ami a legrosszabb, ellenben a legemberibb tulajdonsága a nagy shounen főszereplők között.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #485 Dátum: 13 máj 08, 16:11:50 »

Lenne egy buta kérdésem, vagy hát nem tudom, hogy az-e.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/536/18

Szóval azt mondták még legelején a történetnek, hogy Ichi 5 éves volt, mikor az anyja meghalt, viszont itt az utolsó oldalon Isshin azt mondta, hogy 9 évvel ezelőtt (ami innentől számítva Ichigo 18 éves, vagyis 9 éves volt akkor), Június 17-én, mikor az anyja meghalt. Akkor most ez egy logikai baki, vagy micsoda? Mert ezt így nem vágom... Ha valaki tud valamit erről mondani, azt megköszönném. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 16:13:43 írta Sophie Denem » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #486 Dátum: 13 máj 08, 16:47:13 »

Lehetséges amit mondasz, és ichigo csinált valamit vele.
Az lenne számára a legnyagyobb trauma. Vagy esetleg még SS csinálhatott valamit. Az se lenne semmi. Talán ichigo akkor át állna a rosszfiúkhoz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #487 Dátum: 13 máj 08, 16:52:47 »

Exkirion:

"600 fejezet"? Látszik, hogy olvasod a Bleach-et, hiszen akkor nem írnál ilyet, főleg, hogy szám szerint az 536-ik, ami lehet "500" vagy "550", de 600 semmiképpen. De ez csak bizonyítja, hogy mennyire is olvasod. ikszdé

Köszi Soreszko OCD.

Az a "600 fejezetnyi baromság" meg egy másik manga lesz, amit már a timeskip-je óta egyedül a 12 év alattiak, vagy a kőkemény hardcore rajongók nem utáltak csak meg.

Ugyan.... Ha ilyen nyiltan szidod a One piece-t sokan nem fognak komálni Nevet

----

@Sophie Denem
Ja azt én is néztem. Gondolom szándékos. Biztos nem úgy halt, meg, ahogy Ichigo emlékszik, és lehet nem is akkor. Mondjuk Kubo szokása, hogy redconol dolgokat, de nem is baj, ha jól megoldja, csak oldja meg jól.

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 17:41:52 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #488 Dátum: 13 máj 08, 17:33:27 »


Köszi Soreszko OCD.

Az a "600 fejezetnyi baromság" meg egy másik manga lesz, amit már a timeskip-je óta egyedül a 12 év alattiak, vagy a kőkemény hardcore rajongók nem utáltak csak meg.

Ugyan.... Ha ilyen nyiltan szidod a One piece-t sokan nem fognak komálni Nevet


Szívesen! kacsint

S látszik, hogy a One Piece-t is nagyon olvasod, ha nem tudod, hogy ott már rég 700+ van, vagyis "700"-al kellene illetni, nem 600-al.

Csak hogy "még jobban" leegyszerűsítsem a kört: jelenleg 600 és 650 között jár, s 1999-es a manga, minden évben azt mondja a mangakaája, hogy már a végén jár s közben könyörög olvasóinak hogy mondják el milyen fanservice-el pakolja tele a mangát, minden gonosz azért lett gonosz, mert meghalt a lolikája vagy kiskutyája valamint hű követői a Moe féle testleépítő tanfolyamnak, hogy még véletlenül se lehessen komolyan venni őket, amikor pálcika testükkel sziklákat robbantanak, miközben 937034-szer szájkaratéznak a főhőssel, hogy juj de elfog bukni, de persze egy 5 perces beszéd a kisgyerektől máris jó útra téríti őket. Na, melyik manga akkor, ha 600 fölött és 700 alatt mozog? kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 17:34:06 írta Soreszko10 » Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #489 Dátum: 13 máj 08, 17:47:44 »

batai15, ha tényleg Ichi csinált valamit, akkor az totál KO lenne a számára, főleg, hogy az édesanyja volt a mindene. Átáll a rosszfiúkhoz? Hát nem tudom... elgondolkodtató lenne, mindenképp. Én mondjuk Grimmjowra leszek kíváncsi, neki vajon később majd milyen szerepe lesz.

Életkor: Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy valami nem stimmelt. Viszont most lestem meg egy angol oldalon leírást róla, ott 9 évesnek írják Ichit, mikor az anyja meghalt. Viszont akkor most már totál nem tudom, hogy mi van...  Gondolkozik Vagy lehet, anno a magyar animében eltoltak valamit, és 9 helyett 5 évesnek ábrázolták? 
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #490 Dátum: 13 máj 08, 18:00:39 »

Az is lehet hogy Snigamiknak lesz köze a halálához....
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #491 Dátum: 13 máj 08, 18:38:10 »

Én ha jól emlékszem 9 éves volt a manga elején is. Yuzu és Karin volt 4-5 asszem és ők jó néhány évvel később születtek.

Szerintem is SS keze van ebben. Uryuu nagyapja is akkor tűnhetett el vagy kicsit később. Ichigót valaki kiütötte és Masaki próbálta megvédeni őt Grand Fishertől, és akkor ölhette meg Mayuri egyik embere. Persze lehet, hogy Ichiben lévő hollow elszabadult és az támadta meg Masakit.

A fejezet jó volt. Szépen ismerkedtek és így lettek szerelmesek egymásba. A FGT is csak ismeri Isshin de nem használta, meg a getsugát is tudja. Akkor Engetsu tűz és reiatsu támadásokra is képes?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 19:10:55 írta zitagirl » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #492 Dátum: 13 máj 08, 19:08:10 »

Nem egy fennakadós dolog, de ott tuti több volt mint 5 éves, mivel Yuzu és Karin tudtak már beszélni, inkább ők voltak ott 5 de inkább 6 évesek. Ichigo akkor jócskán iskolás volt, tudjátok, akkor harcművészelt Tatsukival.

Hol láttad, hogy 5 éves volt akkor ? Ha animében, akkor ott nem kell meglepődni, a "Drága Sakurám" után, nem nagyon csodálkoztam semmin.

Jelen esetben most 2 dolog bizdergálja az agyamat.

1- Ichigo tuti sokkolva lesz, ez már most biztos. Amit a legnyilvánvalóbbnak gondolok, hogy SS keze van benne, talán mert Isshin megszökött. Vagy pont egybeeshet Uryuu nagyapjának meggyilkolásával, ő is kb Ichigóhoz közel lehetett korban a visszaemlékezésben. És ott Mayuri keze volt a dologban, hogy qincy infókat szerezzen be. Na, ha egy sima quincy kellett neki, akkor egy hollowfikálódott quincy teste majd pont nem....

2- Grimmjow....mindig is azt mondta, hogy ő a király. Van most HM-nek királya ? Ó, hogy csak Királynője van...nagyon remélem, hogy az Uraharával kötött megállapodásban valami brutális uppot kap, amivel méltó király lesz belőle (, na most azt ne mondjátok, hogy a helyzet nem kézenfekvő).

szerk: eddig kb 2x nem olvastam el a hsz írásom közben jött hszeket, de most zitagirl...szépen ugyanarra gondoltunk,,,,
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 19:10:03 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #493 Dátum: 13 máj 08, 19:25:08 »

Véletlen egybeesés. Nevet

Az szinte 100% hogy SS vagy legalábbis Mayuri keze benne volt Masaki halálánál. Én arra leszek kíváncsi, hogy még ezek után is SS oldalán lesz-e. Már így Bach szavai logikusak lennének, hisz SS ölte meg anyját, így az ellensége is.

Grimmjow nem király igazából, csak így nevezte a fraccionja, de biztos sokkal erősebb lett most, mint volt régen.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 19:38:24 írta zitagirl » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #494 Dátum: 13 máj 08, 19:28:04 »

Mayuri ténykedését mire alapozzátok?
Amúgy valaki gondolt már arra is (nem ez esetben) hogy urahara barátunk is valami sunyi emberke, és van bőven takargatni valója?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!