24 máj 19, 03:10:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003232 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #390 Dátum: 13 ápr 17, 15:31:08 »

Lehet, hogy Ryuken azért nem szívleli Uryuut, mert kényszerből kellett összeházasodnia Katagirivel valakivel, aki Quincy/közeli quincy rokon. Ezek után meg is érteném, hogy nincs oda a fiáért, hiszen nem úgy tűnik, mint aki szívesen látná mással Masakit, saját magán kívül...

Anyám ekkora baromságot se olvastam már régóta. TE EZT MEGÉRTED? Az ilyen embereket akik ilyet tudnak mondani fejbe lövetném egy szó nélkül.  bow Tőlem aztán akármilyen házasságból születhetne gyerekem akkor is szeretném. Undorodom az ilyen emberektől akik ilyet ki mernek jelenteni. Látszik hogy nem sok agyuk van.

Azt hiszem ezennel be is fejeztem a pályafutásom a Bleach topicban (Kedves Adminoknak üzenném ezt) mert nagyon kevés értelmiségi ember jár ide úgy látom. Ovi szint ahol az ember nem mondhat rosszat a kedvenc mangájukról mert az már köcsög bunkó paraszt meg nem fan és takarodjon innen. -.-'
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 15:33:43 írta sdavid25 » Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #391 Dátum: 13 ápr 17, 15:41:49 »

Ha jól tudom én nem voltam veled bunkó, nem igazán értem te miért vagy...
Anyám ekkora baromságot se olvastam már régóta. TE EZT MEGÉRTED? Az ilyen embereket akik ilyet tudnak mondani fejbe lövetném egy szó nélkül.
Eléggé változatos jellem vagy!

Mellesleg az a hollow aki most Ryukenre támadt, nem lepődnék meg, ha azt is Aizen küldte, hogy ne tudja meggyógyítani Masakit, hanem átváltozzon, csak ugye Isshin bele kontárkodott
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #392 Dátum: 13 ápr 17, 15:51:35 »

Anyám ekkora baromságot se olvastam már régóta. TE EZT MEGÉRTED? Az ilyen embereket akik ilyet tudnak mondani fejbe lövetném egy szó nélkül.  bow Tőlem aztán akármilyen házasságból születhetne gyerekem akkor is szeretném. Undorodom az ilyen emberektől akik ilyet ki mernek jelenteni. Látszik hogy nem sok agyuk van.

Na én eddig tudtam egyetérteni veled. Az egy dolog, hogy te minden esetben maximálisan szeretnéd a gyerekedet, de ez nem csak a való életben, hanem mangákban is szintúgy előfordul. Szerintem nem kell példáznom.

Mellesleg Eszter olyan szinten szerintem nem feltételezett rosszat, hogy Ryüken ha nem is Uryuut, nem szívleli, hanem, hogy quincy lett belőle. Eddig eléggé úgy viselkedett, hogy megveti őket (,hogy miért, az valószínűleg mostanság derül ki). És ha még nem is azt sajnálhatja, hogy quincy lett a fiából, elvégre ő is az, hanem, hogy egy másik quincyt kellett elvennie. Magyarán jobban örült, volna, ha szimpla ember lett volna a felesége. Persze, ha a pendulum2 történései után egyáltalán akart családot alapítani. Nekem ez feltételezésnek teljesen megállja a helyét.

Btw éppen most akartál agyonlövetni egy 14 éves lányt.  bye bye
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #393 Dátum: 13 ápr 17, 16:06:59 »

Eléggé változatos jellem vagy!

Na én eddig tudtam egyetérteni veled. Az egy dolog, hogy te minden esetben maximálisan szeretnéd a gyerekedet, de ez nem csak a való életben, hanem mangákban is szintúgy előfordul. Szerintem nem kell példáznom.

Mellesleg Eszter olyan szinten szerintem nem feltételezett rosszat, hogy Ryüken ha nem is Uryuut, nem szívleli, hanem, hogy quincy lett belőle. Eddig eléggé úgy viselkedett, hogy megveti őket (,hogy miért, az valószínűleg mostanság derül ki). És ha még nem is azt sajnálhatja, hogy quincy lett a fiából, elvégre ő is az, hanem, hogy egy másik quincyt kellett elvennie. Magyarán jobban örült, volna, ha szimpla ember lett volna a felesége. Persze, ha a pendulum2 történései után egyáltalán akart családot alapítani. Nekem ez feltételezésnek teljesen megállja a helyét.

Btw éppen most akartál agyonlövetni egy 14 éves lányt.  bye bye

Ti felfogjátok egyáltalán mit írt ez a 14 éves kislány? o_O Azt hogy nem szívlelné ő sem a gyerekét ha olyan házasságból lenne amit rákényszerítettek. -.-' Ha nektek ez megfelel nem engem minősít hanem titeket.  Itt már jöhet bármilyen magyarázkodás előttem ezt nem mossa le senki. Tőlem lehet 8 vagy 10 vagy 15 éves legyen annyi agya ha már írni tud hogy nem ír ekkora baromságot vagy ha már így gondolja akkor nem teszi közzé. Nálam ez kb azzal egyenlő hogy valaki imádja Hitlert. Undorító és szánalmas.

Nem tudom DasOmen minek jössz ide példázni való élettel meg mangával teljesen mindegy hogy real life vagy kitalált akár hol is van ez undorító ha egy szülő nem szívleli a gyerekét csak mert nem attól van akitől akarta. Kár ezen mit magyarázni.

Röhej amúgy hogy napról napra mekkora baromságokat ki tudtok találni csak hogy jobbnak lássátok a mangát. ^^'
Olyanokat is belemagyaráztok mint pl ez hogy Ryuuken nem szereti a fiát mikor egyszerűen csak azt nem szereti benne hogy Ichigoval bandázik.

Na de most már tényleg elég volt ebből a topicból. Csak azért írtam hogy ne én legyek már a rossz amiért fejbe lőnék egy "embert" mert nem szereti a saját kölkét. Még ah csak gondolat menet volt akkor is. Aki ilyen gondolatokkal egyet ért számomra nem ember és nem érdemli meg az életet sem.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 16:08:08 írta sdavid25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #394 Dátum: 13 ápr 17, 16:22:29 »

Nem lehet, hogy inkább te akarsz túl sokat belemagyarázni ebbe a 3 mondatba ? Komolyan álmomból felkeltenek és megmondom mennyi gondolkodási idő alatt mondanak/írnak valamit a 14 év körüliek, magyarul a még gyerekek. Ha most írt volna egy kifejtést, hogy miért is gondolja így, akkor rendben, azt mondom, hogy talán tényleg így gondolja. 

És ha egymilliárdazegyhez de így gondolja ? Mi közünk van hozzá ? Az, hogy milyen "ember" valaki, nem hiszem, hogy másnak kéne eldöntenie. Főleg, hogy nem anya az illető még (gondolom...), majd ha akkor azt mondja, akkor vannak tényleges gondok.

És ha valaki imádja Hitlert az miért undorító és szánalmas ? Ezt pwbe írd meg nekem, kíváncsivá tettél.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #395 Dátum: 13 ápr 17, 16:40:05 »

Féregtelenítve. További jó fórumozást. Jah igen és evezzünk szebb vizekre. Köszönöm.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #396 Dátum: 13 ápr 17, 16:53:43 »

Úgy látom itt mostanában nem a mangáról megy a diskuráció ami elég szomorú. Kiakadni ilyen semmi dolgokon amit egy fórumon írnak. Azért nem kell ennyire magatokra venni ezeket a dolgokat. Nah mind1 ennyit erről többet nem is szeretnék erről olvasni/írni és most jöjjön amiért itt vagyunk.

Nem volt nagy rész még azt se mondhatnám hogy sok lényeges dolog lett volna max egy hogy Masaki kezd átváltozni. Urahara nem volt meglepetés mikor olvastam már csak arra vártam na mindjárt jön... és  lássunk csodát jött Urahara. hogy megmentse a kis Quincy betegünket... Ez a rész nem volt nagy szám, de úgy látszik ez is kellett mint egy jó kis kirakósban vagy építő kockás játékban, mert enélkül nem lenne az igazi... A végére amúgy én is egy jó kis csavart várok remélem megkapom/megkapjuk Nevet
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #397 Dátum: 13 ápr 17, 17:03:37 »

Elég átlagos egy fejezet sztem is,bár nekem kezd sok lenni  ez az Urahara vs Aizen "háttércsata",nem is értem minek kellett megint őket belevonni,szinte szerepük nem volt eddig az új irányvonalban(nagyon helyesen),meg ezt már egyszer eljátszotta Kubo.
Kicsit erőltetett...

Masaki viszont aranyos,eddig csak miatta nem fulladt kudarcba ez a visszaemlékezés nekem,meg Isshin sem rossz fej. Nevet

Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #398 Dátum: 13 ápr 17, 17:13:40 »

Szerintem azért kellett bele Aizen, mert Kubo már kimondta, hogy ő miatta lett Ichigo olyan amilyen. Meg azt is, hogy Aizen mindent tud a családjával kapcsolatban. Ha most nem tette volna bele, akkor olyan lett volna, mintha akkor a levegőbe beszélt volna. Bár kicsit nagy a szerepe a gonosz zseninek szerintem Pirul A kevesebb néha több! Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #399 Dátum: 13 ápr 17, 17:48:56 »

Tetszett a fejezet,jó folytatása az előzőnek.
Urahara felbukkanása mint mindig a legjobban időzítő.
Isshin,Ryuken duó kialakulását talán egy ideig trió ha Urahara is csatlakozik jó lesz majd látni.
Masaki hollowizálódása nem rossz,de meglepett hogy milyen gyors ütemben zajlik.
Ami még érdekelne az az a pillanat amikor találkozik Yoruichivel Isshin.Az nem lessz semmi. kacsint
Ryuken anyjáról meg no komment


Off:Ha így megy lehet lehagyja számozással az istengyilkos részeket smirksweat
Ha jó visszaemlékezés marad sok válasszal akkor nem bánom.
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #400 Dátum: 13 ápr 17, 18:17:36 »

Szerintem azért kellett bele Aizen, mert Kubo már kimondta, hogy ő miatta lett Ichigo olyan amilyen. Meg azt is, hogy Aizen mindent tud a családjával kapcsolatban. Ha most nem tette volna bele, akkor olyan lett volna, mintha akkor a levegőbe beszélt volna. Bár kicsit nagy a szerepe a gonosz zseninek szerintem Pirul A kevesebb néha több! Mosolyog
Az nem nagy dolog,hogy tud róla(egyébként a korai részekben egyátalán nem úgy tűnt,hogy Aizen bármit is tudna Ichigóról,azon felül,hogy érdekesnek találta,mikor elhúzott SS-ből),de hogy tövig benne van a keze ebben is,meg Urahara egy laza sétából felfedez dolgokat,amiket Aizen kavart,és már jön is megmenteni mindenkit...bizar. xD
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #401 Dátum: 13 ápr 17, 19:32:43 »

Tényleg, a kendőről jut eszembe.

Tudja valaki, hogy mit szimbolizál a kapitányokon a sál ?

Byakuyán volt alapból, de rajta állandóan, de mostanra eltűnt (ami alatt a timejump volt).
http://bleach.wikia.com/wiki/Byakuya_Kuchiki

Viszont Toshirora meg rákerült, az idő folyamán (szintén akkor láttuk először, amikor Ichigo megkapta a mixpowert).
http://bleach.wikia.com/wiki/T%C5%8Dshir%C5%8D_Hitsugaya

Nem azt mondom, hogy ez dett ugyan az a sál lenne, de mindenesetre hasonlítanak. Lenne valami indíttatásuk ?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #402 Dátum: 13 ápr 17, 19:41:05 »

őszintén megmondva én  nem akadok ki fölösen ha vmi nem úgy történik ahogy én írnám(kubo úgy alakitja ahogy a kenyér adói elvárják. És ha hallaná a mi elképzelésünket akkor is tenne rá. Amúgy nekem tetszik ahogy van, annak ellenére hogy 27 leszek.
Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #403 Dátum: 13 ápr 17, 20:08:13 »

Tényleg, a kendőről jut eszembe.

Tudja valaki, hogy mit szimbolizál a kapitányokon a sál ?

Byakuyán volt alapból, de rajta állandóan, de mostanra eltűnt (ami alatt a timejump volt).
http://bleach.wikia.com/wiki/Byakuya_Kuchiki

Itt a válasz Byaku sáljára: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/079/24
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #404 Dátum: 13 ápr 17, 20:08:31 »

Nem hinném hogy ugyanaz a sál.
Főleg Toshiron nem tudom mit jelképezhet.
Byakuyánál viszont ha jól emlékszel egy családi ereklye a hajban levő díszekhez.
Nagyon értékes eszmeileg és szellemileg is.
Tehát Toshiro vagy szerzett sima sálat vagy ezt kapta Byakuyától ajándékba a váltása után,bár ez fura lenne smirksweat

Szerk: Mire rányomnám a mentést már beírták előttem,ez az én formám Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 20:09:12 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!