24 máj 19, 03:07:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003230 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #345 Dátum: 13 ápr 10, 16:41:52 »

Dehogy, Aizen csak rendez egy randicsapda kevert fajokkal műsort. Mosolyog

Amúgy a mostani visszaemlékezéssel is csak az a "baja" mindenkinek szinte, hogy alig történik valami. Ami teljesen érthető, de a manga csak 17 oldal, és itt most konkrétan a főszereplő szüleinek egymásba szeretését, és Masaki haláláig mindennek benne kell lennie. Nem lehet csak úgy, mindent 3 fejezetbe összezsúfolni. Masaki most találkozott először halálistennel, Isshin meg quincyvel, és még ők jönnek össze.

Akárhogy is nézzük, ebből egy Rómeó és Júlia történet lesz, csak a halálok helyett erőelvesztés lesz valószínűleg a vége. Majd Júlia csak jóval 10 évre rá hal meg. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #346 Dátum: 13 ápr 10, 18:17:03 »

Amúgy a mostani visszaemlékezéssel is csak az a "baja" mindenkinek szinte, hogy alig történik valami. Ami teljesen érthető, de a manga csak 17 oldal, és itt most konkrétan a főszereplő szüleinek egymásba szeretését, és Masaki haláláig mindennek benne kell lennie. Nem lehet csak úgy, mindent 3 fejezetbe összezsúfolni. Masaki most találkozott először halálistennel, Isshin meg quincyvel, és még ők jönnek össze.
Őszinte leszek, nekem ezzel a résszel annyi volt a bajom, hogy az első felét már láttuk az előző részben, a második fele arról szólt, hogy ábrándoznak egymásról, hogy wtf van akkor most. Az utolsó oldalra meg kaptunk egy Urahara beleütközést. Oké, aláírom sok időt felölelő kérdést kel most rendezni, de ebben a tempóban haladva hamarabb fogom megkapni az első nyugdíjamat 23éves létemre, minthogy a végére érjünk Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #347 Dátum: 13 ápr 10, 18:27:59 »

Na urahara meginnn ugyködik Ördögi Ördögi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #348 Dátum: 13 ápr 10, 18:54:02 »

Őszinte leszek, nekem ezzel a résszel annyi volt a bajom, hogy az első felét már láttuk az előző részben, a második fele arról szólt, hogy ábrándoznak egymásról, hogy wtf van akkor most. Az utolsó oldalra meg kaptunk egy Urahara beleütközést. Oké, aláírom sok időt felölelő kérdést kel most rendezni, de ebben a tempóban haladva hamarabb fogom megkapni az első nyugdíjamat 23éves létemre, minthogy a végére érjünk Nevet

Mennyi volt a Turn Back The Pendulum? Az is olyan 12-13 rész hosszú! Most vagyunk félidőnél! S ne feled, hogy itt most konkrétan egy szerelmi kapcsolatról van szó, valamint Ichigo születéséről.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #349 Dátum: 13 ápr 10, 19:58:25 »

Egy kicsit tényleg vontatottnak tűnik, de engem igazából ez nem zavar. Ha a Turn back the pendulum részekhez hasonlítjuk, akkor ennek a flashbacknek a végén/második felében sok érdekességre számíthatunk, elvégre a TBTP-nak se volt olyan nagy durranás az eleje. Az első akció ott a 6. fejezet legvégén volt, onnan kezdett csak beindulni a történet. Kell mindig az ilyen felvezetés.
Valamint az olyan snassz lenne, ha eljátszaná Kubo az "első látásra szerelem" dolgot. Most véleményem szerint inkább a másik faj iránt érdeklődnek, és csak később alakul ki tényleges szerelem/vonzalom (most max. feltűntek olyan értelemben egymásnak). Ezt pedig nem lehet egy csapásra. Ilyen normális párkapcsolat dolog pedig amúgy sem volt még a Bleachben, így inkább "örüljünk", hiszen van, akinek ez hiányzott. (Amúgy csak nekem tűnik Isshin sokkal idősebbnek, mint Masaki? Oké, halálisten, és több száz éves... xD de nekem valahogy ránézésre nem passzolnak össze.)
Amikor megláttam Uraharát, akkor az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha nem csak Aizen, hanem ő is alaposan bekavar majd valamivel? Nevet Sőt ez szinte 100%.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 20:00:12 írta akym17 » Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #350 Dátum: 13 ápr 10, 20:03:55 »

még a végén kiderül hogy uraharánál lesznek a titkos légyottok xd azért remélem hogy felgyorsulnak az események
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #351 Dátum: 13 ápr 10, 21:18:13 »

Na urahara meginnn ugyködik Ördögi Ördögi

Azért az ilyen érdektelen, semmit mondó hozzászólásokról jó lenne, ha leszoknál Batai. Ezt lassan kezdem a hobbidnak érezni. Várd meg míg összegyűlik 2-3 mondatnyi gondolatod és akkor oszd meg velünk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #352 Dátum: 13 ápr 10, 22:27:13 »

Az a hollow nem is pusztult meg. Aizen mondta hogy "Egy halott shinigamiból létrehozott hollow saját magának szöges ellentétét választotta ki új gazdatestének...egy Quincit"

Urahara meg mikor belebotlott Masakiba megérezte benne a hollowot. Ebből lesz itt még nagy parti:D

Na meg persze így lesz Icsigóban a hollow, de mivel új gazdatest...lehet Icsi se hollowizálódott annó hanem egy full hollow van benne amit tud uralni. Ulquiorra ellen meghalt, ott akkor nem tudta uralni, elő jött a hollow teljes formában és mivel valószínű VL szintű volt Ulkvinak semmi esélye nem volt még segunda etapaban sem
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #353 Dátum: 13 ápr 10, 22:37:29 »

Jó kis fejezet volt ez, igaz nem történt semmi eget rengető dolog, amolyan csak animeben fél résznek megfelelő cucc.
Amúgy jövőhéten a Bleach kap színes oldalt, szóval remélem nem Masaki vagy Isshin lesz rajta, hanem az akire mindenki kíváncsi! Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #354 Dátum: 13 ápr 10, 23:01:05 »

Az a hollow nem is pusztult meg. Aizen mondta hogy "Egy halott shinigamiból létrehozott hollow saját magának szöges ellentétét választotta ki új gazdatestének...egy Quincit"
Már elnézést, de "gazdatestet" hol olvastál? Ez így badarság, csak annyit mond, hogy "egy halott shinigamiból létrehozott hollow, a teljes ellentétét választotta". Vagyis a shinigami fél nem akart a shinigamival hacolni, hanem egyből amint megmutatkozott Masaki, egyből ellene ment, nem törődve azzal, hogy befejezze az elkezdett harcot, amit kb 2-3 támadással akár be is tudott volna fejezni.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #355 Dátum: 13 ápr 11, 04:03:54 »

Na urahara meginnn ugyködik Ördögi Ördögi

Azért az ilyen érdektelen, semmit mondó hozzászólásokról jó lenne, ha leszoknál Batai. Ezt lassan kezdem a hobbidnak érezni. Várd meg míg összegyűlik 2-3 mondatnyi gondolatod és akkor oszd meg velünk.
Tény hogy a manga topicba sem írtam most hosszabbat,de hiei-san szerintem keversz valakivel, nem túl sűrűn irogatok idő hiányában. off vége
A mangáról:
Szerintem ishidának is van reishi páncélja. legalábbis ryuuken-is ugy nézett ki mint ishida, de azt mindta felveszi a reishi páncélt. Szóval nem valami hiper armor lesz akkor .
Most jól értem hogy ishin és masaki a szerelem első látásra esetében vannak?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #356 Dátum: 13 ápr 11, 16:42:07 »

Más csapat fordításának belinkelése tilos ezen a fórumon. Más csapat nevének kiírása tilos ezen a fórumon. Legközelebb ban lesz érte. Nem érdekel hova töltötted fel vagy hogy nem akartad.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #357 Dátum: 13 ápr 11, 19:24:16 »

Kicsit had térjek el a tárgytól.

Itt, Renji mit akart kérdezni pontosan Uraharától ?

Újraolvasva, mindegyik oldalon úgy jött le, hogy lényegtelen mert csak általános "hogyan fejlődött ilyen gyorsan Ichigo?" féle kérdések lehettek. De valahogy, amióta láttam a magyar szinkronos animét, ott úgy volt hangsúlyozva, hogy igenis van jelentősége. Szerintetek ?

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #358 Dátum: 13 ápr 11, 19:31:10 »

Más csapat fordításának belinkelése tilos ezen a fórumon. Más csapat nevének kiírása tilos ezen a fórumon. Legközelebb ban lesz érte. Nem érdekel hova töltötted fel vagy hogy nem akartad.

bocsi, nem tudtam, mert ha le van írva nem olvastam. sajnálom mégegyszer
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #359 Dátum: 13 ápr 12, 05:40:14 »

Szepen lassan haladunk a flashbackkel ,bar idaig eleg szepen kitalaltak a forumozok mi hogy lehetett anno.

Ezt az Uraharat barmikor meglatom sunyitani a kalap alatt az az erzes fog el ,hogy tuti valami rosszban santikal ,nem tudom hova tenni a karakteret ,szerintem lesz meg vele valami csavar ,hogy akkor most kivel is van o.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!