24 máj 17, 03:12:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai manga  (Megtekintve 30500 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #45 Dátum: 14 okt 18, 20:53:05 »

Én is próbálok vele haladni, de így, hogy nem magyar, én meg nem vagyok valami penge angolos, nem haladok sokat, mert elmegy tőle a kedvem.  Szomorú Most éppen ott járok mikor találkoznak Kingel, viszont azt nem értem, hogy miért Ban bűne derült ki legelőször :O Én sokkal jobban szerettem volna, ha Meliodas bűnét tudom meg elsőként.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #46 Dátum: 14 okt 18, 21:59:04 »

Arra még mi is várunk 70 fejezettel később, szóval ne reménykedj nagyon Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #47 Dátum: 14 okt 18, 22:34:42 »

http://naruto-kun.hu/manga/Nanatsu_no_Taizai/006/14
Nagy szavak Gil, nagy szavak. Hümm-hümm


Gil az egyil legjobban kidolgozott lovag a szériában. Én baromira megkedveltem mostanra. (Mármint, ahol a manga most tart.)

Én meg pont a haverját, Hausert komálom. Egy arc a fickó, főleg amit a Byzel-i harci fesztiválon lejátszott. Nevet

Csapjuk hozzá még Guilát és kész a top 3 Szent Lovag listája. Nevet

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #48 Dátum: 14 okt 19, 02:12:04 »

Arra még mi is várunk 70 fejezettel később, szóval ne reménykedj nagyon Nevet

De nem lett volna logikusabb előbb az ő bűnét megtudni? Hiszen ő a főszereplője az egésznek. Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #49 Dátum: 14 okt 19, 03:06:31 »

Ezt most mért is húztad ki? Nevet Semmi olyan nem volt benne, ami új lenne ^^ (Bár asszem selytem)

Ez a téma kezd kicsit úgy kinézni a sok kihúzással, mint valami titkos földölkívüliekről szóló majestic 12 ügyirat Nevet
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #50 Dátum: 14 okt 19, 09:00:33 »

Ezt most mért is húztad ki? Nevet
Inkább biztosra megyek, és ha valami olyan dologról kérdezek, vagy esetleg mondok valamit, ami még nem volt, véletlenül se akarok spoilerezni semmit Hümm-hümm
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #51 Dátum: 14 okt 19, 21:21:02 »

...

De nem lett volna logikusabb előbb az ő bűnét megtudni? Hiszen ő a főszereplője az egésznek. Gondolkozik

Pont ezért. Valszeg kicsit nagyobb horderejű lesz, mint a többieké. Bár utalást már kaptunk rá, amikor láttuk egy visszaemlékezést az öregtől a Byzel-i harci fesztiválon.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #52 Dátum: 14 okt 20, 20:44:35 »

Dianénak aztán jó cincogos hangja lett az animéban.
Azt hittem egy fokkal azért mélyebb lesz neki.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #53 Dátum: 14 okt 21, 17:31:12 »

Dianénak aztán jó cincogos hangja lett az animéban.
Azt hittem egy fokkal azért mélyebb lesz neki.
Grat a 3000. hsz-edhez! Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #54 Dátum: 14 okt 22, 18:04:42 »

Dianénak aztán jó cincogos hangja lett az animéban.
Azt hittem egy fokkal azért mélyebb lesz neki.

Ez is igaz, de sikerült elég "kislányosra" is megalkotniuk, miközben a mangások tudják, hogy már több, mint 700 éves.
Azért remélem, hogy a komolyabb szövegeknél majd nem "cincog" ennyire, mert az picit komolytalanná teszi majd. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #55 Dátum: 14 okt 23, 17:55:19 »

Olvasom folyamatosan a magyar részeket, de elégge felületesen. Csak úgy átfutottam őket. Se a történet (lovagi környezet), sem a rajzolás nem jött be, viszont a rajzolást megszoktam, megszerettem, és a mai epizódban pedig végre elindult valami.
Egyrészt, nagyon bejött a Melodias vs mostnemjuteszembeaneve (de amúgy nagyon bejön) lovag csatája, ez az oda-vissza arogancia  Mosolyog
De főleg a vége. Az óriás csaj nagyon nem jön be, nagyon klisés a karaktere. Persze a lovag elrepítése azzal a szöveggel menő volt Nevet Szóval a végén a harmadik bűn azonnal megkedveltette magát velem. Egyrészt amilyen brutálisan tartják, meg maga a fazon, a szakállával nagyon bejön Mosolyog Hát még amikor elkezdett dúdolgatni Nevet Hatalmas. Valamiért úgy érzem kedvelni fogom...
Szóval a manga eddig elég felemás. Melodias túlzott perverzitása nem jön be, a malacnak sem látom túlzottan értelmét (a humoron kívül, viszont néha má az is erőltetettnek tűnik), Elizabeth nyafogása sem jön be. Sőt Melodias sem annyira. Viszont a hét bűnre, és a további harcokra (amennyiben ilyenek lesznek) kíváncsi vagyok.
Szóval eddig felemás, majd meglátjuk. De köszi hogy fordítjátok  Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #56 Dátum: 14 okt 23, 19:55:08 »

A Kapzsi róka bűne, Ban egy hatalmas arc. Ennyit talán elárulhatok. Ezidáig (manga 99. fejezet) ő az a Bűnös, akin még mindig nem tudok mindig kiigazodni. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #57 Dátum: 14 okt 23, 21:04:13 »

Olvasom folyamatosan a magyar részeket, de elégge felületesen. Csak úgy átfutottam őket. Se a történet (lovagi környezet), sem a rajzolás nem jött be, viszont a rajzolást megszoktam, megszerettem, és a mai epizódban pedig végre elindult valami.
Egyrészt, nagyon bejött a Melodias vs mostnemjuteszembeaneve (de amúgy nagyon bejön) lovag csatája, ez az oda-vissza arogancia  Mosolyog
De főleg a vége. Az óriás csaj nagyon nem jön be, nagyon klisés a karaktere. Persze a lovag elrepítése azzal a szöveggel menő volt Nevet Szóval a végén a harmadik bűn azonnal megkedveltette magát velem. Egyrészt amilyen brutálisan tartják, meg maga a fazon, a szakállával nagyon bejön Mosolyog Hát még amikor elkezdett dúdolgatni Nevet Hatalmas. Valamiért úgy érzem kedvelni fogom...
Szóval a manga eddig elég felemás. Melodias túlzott perverzitása nem jön be, a malacnak sem látom túlzottan értelmét (a humoron kívül, viszont néha má az is erőltetettnek tűnik), Elizabeth nyafogása sem jön be. Sőt Melodias sem annyira. Viszont a hét bűnre, és a további harcokra (amennyiben ilyenek lesznek) kíváncsi vagyok.
Szóval eddig felemás, majd meglátjuk. De köszi hogy fordítjátok  Mosolyog

Gilthunder egy elég komplex karakter, csak még nem volt ideje kibontakozni. A manga egyébként rohadt jó, de mint minden shounen fight lassan indul.
Ha például a Ktekyou hitman reborn-t szeretted vagy a dragon ballt, akkor ez is be fog jönni, mert mindkettőre köröket ver. A DB-re jobban, mint a rebornra mondjuk.
Naplózva

DelcoRemy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #58 Dátum: 14 okt 23, 21:59:32 »

Helló Mindenkinek!
Ez az első hozzászólásom itt a fórumon.
Ez a manga nagyon ott van, nekem borzasztóan tetszik.
Ban a legnagyobb arc benne. Szerintem van olyan komplex mint, Gilthunder.
És... hát... nem akarok rabszolga hajcsárnak tűnni... smirksweat de... nem lehetne az hogy heti 5 fejezetet fordítanátok.
Már elolvastam a jelenlegi fejezetekig, nem vagyok túl jó angolos, de azért értem miről beszélnek és magyarul azért sokkal érthetőbb.
Köszönöm a munkátokat bow
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #59 Dátum: 14 okt 23, 22:13:56 »

Én úgy vagyok, hogy már az első fejezete nagyon megfogott a mangának.
Meliodas perverzsége eleinte engem is nagyon zavart, de megszoktam s most már úgy gondolom, teljesen hozzá tartozik a karakteréhez, jól áll a fiatal külsejéhez is, na meg élvezem a hatalmas lazaságot amit előad. Nevet Ez a viselkedése pont ellentétben áll azzal amilyen a bűne szerint kéne legyen, ahogy valaki fentebb leírta, viszont számomra így ad valami komor, kissé hátborzongató kisugárzást is, mintha elfolytja magában azt a rengeteg dühöt amit érez s ha ez kitör akkor ajjajj. Persze lehet nem így van.  A külsejére visszatérve, örülök hogy nem annyi éves, mint amennyinek látszik, hanem jóval idősebb, mert így legalább nem egy tapasztalatlan kölyök a főhős. Szóval én kedvelem Meliodas figuráját. Nevet

A mai fejezet után ismét nagy izgalommal várom a következőt, főleg Ban miatt. Kíváncsi vagyok rá ha már ilyeneket írtatok róla, persze nem csak ezért is. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!