24 máj 17, 17:54:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 75524 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #285 Dátum: 14 jan 26, 11:46:15 »

Azért azt megnézném, hogy Tojo mihez kezdene Fuji ellen, lehet tovább bírná, mint Oga, mert ő baba nélkül van majdnem egy szinten Ogával, amikor a baba rajta van Mosolyog

Hát úgy fest Toujou se tudott sokat felmutatni, oké lenyomott 100 tagot de Fuji ellen nem ment neki.

Ja igen kinn az új rész: http://manga.redhawkscans.com/reader/read/beelzebub_2/en/0/236/page/1

A vége brutális vártam Kuniedát ééés vééégre színt vallott!  Nevet Oga ezúttal talán fel is fogta és hát megjöttek a kemények is. Most aztán durva harcok lesznek. Alig várom a jövőhetet. Rég élveztem ennyire részt!
Végül is ja. Akkor úgy látszik még Tojónak se volt esélye, de azért a végére még durvított egyet. Na mind1, most a kövi fejezetben Oga nagyon be fog pipulni a sok kövé változtatás miatt. Főleg, ha megnézed a végén Beelze is visszatért és eléggé morcos ő is Mosolyog

Megint azt érzem, hogy vége hangulat van és rohamosan siet a történet a végkifejlethez. >.<#

A többség szépen, csendben le lett győzve, panelmentesen, még Behemoth is. Jabberwock hol is van? Furuichi képességére nem tértek ki, csak fogadjuk el, hogy képes lazán szerződéseket kötögetni démonokkal. Laymia sem tett semmi megjegyzést Lamiáról, Furuichinek. A végén pedig Kunieda színt vallott, ami megint csak vége hangulatot jelez számomra. Beelze is rögtön megérkezett a végső ütközethez.

Ha a közeljövőben vége lesz a mangának, akkor még 6 fejezetet jósolok, mert az kitöltené a 27. kötetet.
Ha nem lesz vége, akkor áldásom rá, de akkor mire fel ez a nagy sietség?
Nincs itt sietség, így is szépen vezette be a mangaka Fujit, úgyhogy nem lesz itt még semmi végkifejlett. Van itt még pár dolog, amire nem kaptunk választ kacsint

Jabberwockot én se láttam, nem tudom mi van vele. Furuichire kitérve olvasd el újra a 169-175.fejezetig részeket. Ott el van mondva minden, hogy mi miért van Oga és Furuichi kapcsolatával, illetve a szerződés kötések a démonokkal.
Gondolom Lamiának semmi baja, ha jól emlékszem ő nem változott kővé, vagy igen? Gondolkozik Mert most totál nem vágom, hogy vele mi lett...

Újra visszahívta Beelzét, hogy lenyomják Fujit, de még azért nem hiszem, hogy ez a végső ütközet. Szerintem itt lesz még valami, hiszen ott van Sátán is és a többi "alattvalója" Fujinak, meg még kell lennie valaminek. Nem hinném, hogy most rögtön le is nyomná Oga Fujit, húzza szépen el a mangaka a szálat, mint Jabberwock ellen Mosolyog

Hát nem tudom én inkább azt érzem hogy másnak lesz itt vége nem a mangának. Nevet
Arról azért hallottunk volna már hírekben ha közeledne a vége a mangának.

Arról nem is beszélve hogy ismerve a shounen mangákat, Kunieda hiába vallott szerelmet ennek kb következménye semmi nem lesz mostanában. Na meg anno Dragon Ballnál kb minden nagyobb harc gén érezni lehetett hogy vége lesz de még se ez történt, itt meg aztán pláne van potenciál. Bár azt mondják Satan a legdurvább ellenfél de mint tudjuk sounen mangákban ez nem jelent semmit. Mindig van erősebb. Na meg a Beelze legtöbbször beéri a poénokkal sőt inkább azok a fő elemei és inkább a kisebb harcokra alapoz és elég ritkán van igazi ellenfél. Eddig volt talán 3? Pedig már ez se új manga.
Az első két mondatoddal egyetértek, az utolsóval nem. Több, mint 3 volt azért Mosolyog Kisebb harcokat leszámítva igen, azok is jók voltak persze, de a harc mellett a poén is kap elég szerepet, ami azért nem elhanyagolandó és jó elem Nevet

De az azért nem volt benne a pakliban, hogy ilyen szinten kapják szét a társaságot. A végén már a fekete füst-köd-akármi gomolyag sem kellett.  Hmm?
Alap shounen elem, amikor elején teljesen szét verik, legyűrik a jókat, aztán visszatérnek egy kis idő eltelte után, mert addig csináltak valamit (edzettek, átgondolták a helyzetet, rávilágított valaki a lényegre, vagy ilyesmi, stb...). Aztán visszatérve lenyomják az ellent nagy sérülések, és/vagy sok fejezetek, illetve hosszú ideig tartó harcok árán Mosolyog
Mint, ahogy Jabberwock ellen volt Oga, azért azt a szálat szépen elhúzta a mangaka és milyen király is volt Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #286 Dátum: 14 jan 26, 21:44:50 »

A Jabberwock elleni csatánál csak azt nem értettem, hogy hogyan tud valaki olyan folyékonyan és hosszan beszélni, amikor a fejével ütnek lyukat egy betonépületbe. Amúgy az az egyik kedvenc csatám a történetből, így őszintén örültem a hasonlatnak. ^^
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #287 Dátum: 14 jan 30, 01:11:30 »

Shiharu:


Találtam két raw képet a kövi fejezetből:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=697970050233631&set=a.264160536947920.72031.263249900372317&type=1&relevant_count=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=697969230233713&set=a.264160536947920.72031.263249900372317&type=1

Pont, ahogy Oga készülődik, úgy látszik itt nagy seggbe rúgások lesznek Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #288 Dátum: 14 jan 30, 11:56:41 »

Itt a teljes rész RAW-ban! http://www.mangasky.com/beelzebub/237/

Aki nem akar csorgónyállal várni az várja meg az angolt mert ez brutális rész az tuti! Főleg a vége!!! Nevet
Azért a DBZ fúzió népszerű lehet kinn!  ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #289 Dátum: 14 jan 30, 12:29:58 »

Húúú, azt a rohadt, ez nagyon kemény. Kár volt végig nézni ezt a rawot, de angolul is már nagyon várom, mert azért szeretnék valamit érteni is belőle Pojén
Viszont a vége egyértelműen kemény, többet nem írok, majd csak ha megjelent az angol verzió Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #290 Dátum: 14 jan 30, 21:49:58 »

Yup, mik lesznek itt...  Nevet Különösebben én sem értettem meg sok mindent, de addig eljutottam, hogy ez brutális egy harc lesz. Nevet Amúgy Beelze szokásosan gagyogott, vagy megszólalt (végre)?  Gondolkozik
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #291 Dátum: 14 jan 31, 04:27:53 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/beelzebub_2/en/0/237/page/1

Kinn a cuccli angolul! Nevet

Úgy fest tényleg ez az utsó arc kétlem hogy a végső harc másra utalna. Mondjuk tuti elhúzza egy ideig főleg ha Ogának tápolni kell. Amúgy hová lett Satan bal karja? Nem mintha eddig láttam volna kabátban de most furán lett rajzolva mintha leszakadt volna, bár az lehet hogy csak a kabát darab. Az a szem a homlokán elég epic! ikszdé
A fúzióról ne is beszéljünk. Két felnőtt fúzionál és ha jól vettem ki a doboz segítségével amit még nem értek mert Ogának ilyen nem kell. Neki elég egy cumisüveg is!  ikszdé ikszdé Asszem jó lenne elmennének egy lakatlan szigetre mert a városból nem sok minden fog maradni ha egy csapással sulit rombolnak alap szinten.  Nevet

Egy biztos egyik shounen mangát se hiányolom ennyire mint ezt fogom. Persze Dragon Ball más kérdés. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 04:31:06 írta Kuro25 » Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #292 Dátum: 14 jan 31, 15:02:43 »

Ott a karja, csak nagyon-nagyon erősen kell nézni.  Nevet
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
ShowTime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #293 Dátum: 14 feb 03, 22:01:34 »

Valami friss infó? kacsint
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #294 Dátum: 14 feb 03, 22:31:10 »

Ugyanazt mondhatom, mint eddig, h Cart majd intézkedik. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #295 Dátum: 14 feb 06, 12:05:30 »

És ím vala az új fejezet: http://manga.redhawkscans.com/reader/read/beelzebub_2/en/0/238/page/1

Komolyan, könnyesre sírtam a szemem a röhögéstől. "I'm a Super Saiyan!"  ikszdé
De a vége se kutya. Tényleg kezd vég szaga lenne.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #296 Dátum: 14 feb 06, 17:06:26 »

Egyébként heti 1 fejezetet fordítotok le?Vagy csak egy hétre 1-et publikáltok,mivel esetleg.....talán.....lesz még egy Beelze hétvége? =)
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #297 Dátum: 14 feb 08, 16:57:25 »

Elárulok egy kisebb titkot, hogy a már van előre bőven fejezetünk egész sokáig (azt nem árulom el meddig), csak szeretnék rendesen beérni magunkat, hogy a következő Beelze hétvége után már csak az aktuálissal kelljen foglalkozni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #298 Dátum: 14 feb 09, 07:28:23 »

Köszönet az információért! bow
Ez nagyon jó hír,már várom a kövi Beelze hétvégét.^^
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 09, 07:34:44 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #299 Dátum: 14 feb 14, 13:45:45 »

Yup, mik lesznek itt...  Nevet Különösebben én sem értettem meg sok mindent, de addig eljutottam, hogy ez brutális egy harc lesz. Nevet Amúgy Beelze szokásosan gagyogott, vagy megszólalt (végre)?  Gondolkozik
Simán csak gügyögés volt szerintem.

Egy kis mélyebb elemzés...

237.:
Azért látszik, hogy a Tamura mester mélyen tiszteli Toriyamát és szerette a Dragon Ballt, végén ez a Fuji-Sátán fuzió nagyon kemény volt. Tényleg a régiek csatáját játszák újra Oga és Fuji, ahogy Zen is megmondta.
Azért örömmel töltött el, hogy En is, mint a családtagja besegített Ogáéknak, a flashback-nél, ahogy látható volt Nevet
Amúgy ezzel a harmadik szemmel Fuji-Sátán fuzió úgy néz ki, mint Hiei a YYH-ból xD Nevet
Jó volt amúgy újra látni, hogy Oga visszatért a szokásos cséplőgép módba Mosolyog Innentől már megnehezítje és kevésbé lesz könnyű dolgja Fujinak.

Kuro25: Csak megsérült, de nem szakadt le, jól mondtad, az a kabát darab Mosolyog Illetve nem hinném, hogy utolsó arc, tuti, hogy nem, erre még kitérek a 239.fejezetes elemzésemnél. Ishiyamát újra építhítik fel, mert Oga beindul Nevet Mondjuk Tojónak megint ad munkát xD
Mondom, még kár híresztelni a hiányolását, de majd kitérek mindjárt erre.

238.:
A végső támadás, itt látszott azért, hogy Ogáéknak bele kell húzni, és nem mással, mint a SSJ móddal xD Igen, visszatérve még mindig tiszteli és szereti Toriyamát a mangaka, de azért ez rohadt jó poén volt, mondjuk nem venném koppintásnak, mert már Amerikában meg lett magyarázva, hogy miért jött ez elő, de jó kis utalás rá Nevet

Beelze itt megint alkotott: www.mangareader.net/beelzebub/238/6 xD
Ebben a fejezetben már Fuji érezte a vesztétt és mindent beleadott, de persze SSJ Oga ellen nem nagyon volt esélye, habár Ogának még nagyon bele kell tanulnia ebbe a módba, mert még eléggé "ügyetlenül" használja azt. Több gyakorlással tényleg legyőzhetetlen lesz Nevet
Végén az utolsó mozdulat számomra több dolgot is felvett és több dologra is utal nekem, de majd a kövi fejezet elemzésében.

239.: www.mangareader.net/beelzebub/239/1

Itt már tudni lehetett az elején is, hogy Fujinak már nem sok esélye, de azért még próbálkozott, le a kalappal előtte.
Tudtam, hogy hasonlít a támadás, egy kamehame xD Nagyon nagy :O Nevet
Hamár Dragon Ball, csak egy kis összehasonlítás, ami miatt rohadt jó volt ez a fejezet. Szóval, ha megnézzük, Oga kölcsön kérte az erőket a társaitól, meg mindenkitől, ahogy Goku tette Buu ellen a Z végén, és mégis amolyan kamehame stílusban, mint Gohan tette Cell ellen. Egyszerűen zseniális, ahogy ezt kihozta Tamura mester, ha megnézzük, még Hilda itt el is magyarázza a dolgot: www.mangareader.net/beelzebub/239/12
Nagyon jó volt ezt látni Mosolyog

A végén "Darwinék" menekülnek, majd megnyugodnak, mert Fuji és Sátán elbukott és, hogy örülnek, majd rá pár képkockával megjelenik maga a Nagy Démonkirály (állat *.*), aztán jól beszarnak ikszdé
Úgy látszik azért nem csak amolyan kelekótya karakter ez a Nagy Démonkirály, mert eléggé erősnek tűnik és durván bepipult, amit Amcsiban műveltek az asszonykájával, ami meg is érthető Mosolyog

Az utolsó oldal meg feltette arra a bizonyos i betűre a pontot, itt vissza is térnék arra Kuro, hogy miért nem lesz még vége. Ahogy előre bejósoltam magamnak (meg itt is írtam régebben), lehet meg is történik, hogy most a Nagy Démonkirály látja mi történt, meg a dolgok nem állnak olyan rosszul.
Igen, lehet, most két opciót látok magam előtt:
1. Látja, hogy az egyik gyereke milyen jól megvan Ogával és a továbbiakban végleg rábízza.
2. Elmegy valamelyik szolgája a gyerekéért, elveszi Ogától, Ogáék meg kénytelenek a Démonvilágba elmenni érte.

Ha az első pont valósul meg, akkor is van tovább, mert ott van még a Démonvilágban pár kérdőjel, Salamon Társaság sincs teljesen kifulladva, ott vannak a csillagképek, stb...

Ha a második pont teljesül, akkor adott a Démonvilág arc és utána a fentebb említett dolgok, illetve ha azokat nem hozza fel a mangaka (ami bűn lenne, mert rengeteg potenciál van még ebbe a mangában), akkor a Démonvilág arc tényleg az utolsó. Amit sajnálnék, mert tényleg rohadt jó manga, és nem kéne veszni hagyni ennyi potenciált.

Húúú, nem akartam ennyit írni, de már jó ideje nem néztem be, így lehet csemegézni Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!