24 jún 18, 06:44:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dream team, avagy az álomcsapat (Ki kerülne bele és miért?)  (Megtekintve 86536 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #435 Dátum: 12 máj 04, 16:55:56 »

Az én csapatom:
- Hashirama ( Fa elem és erős föld és víz jutsuk miatt meg képes bijuut irányítani )
- Kabuto ( Képes magas szinten használni az edo tensei-t és nagyon hasznos ereje van ha csatára kerülne sor )
- Nagato a 6 pein testel ( Kis hadsereg ami erős és el lehet küldeni nagy csatába + kombinálva a képességeiket elég erős támadások is létrejöhetnek )
- Madara ( Miért is maradjon ki? Rinneganja van és Örök mangekyou-ja meg képes meteorokat létrehozni + susanoo-t is a legmagasabb szinten használja )
- Minato ( Egy villám daráló shinobi mert használja a kunai szétszóródó jutsuját és akárhol előterem evvel képes egyetlen gyilkos csapást bevinni sok ellenfelén akik alig vesznek észre valamit máris a földön vannak )
- Shikamari ( Kell valaki aki gondolkodik és taktikákat hoz létre erős ellenfelekkel szembe )

Ők ha a háborúba harcolnának a sok shinobi ellen akkor esélyük se lenne senkinek ikszdé.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #436 Dátum: 12 máj 04, 19:56:42 »

-Itachi (taktika + sharingan)
-Hidan (szinte sebezhetetlen)
-Kakuzu (4 elemet ismer, szóval tud pusztítani ha akar) Nevet+ ő is szinte sebezhetetlen a kővé válása miatt
-Neji
Naplózva
Naruto098
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 29



« Válasz #437 Dátum: 12 máj 12, 18:30:26 »

-Itachi (taktikázás+genjutsuk)
-Sasuke (enton+csali ikszdé)
-Naruto (meglepetés ereje+a főszereplő mindig nyer)
-Hinata (Byakugan+NaruHina fan vagyok)
-Sakura (gyógyítás+naruto kordában tartása)
Naplózva

Naruto TESCO gazdaságos kage bunshinja
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #438 Dátum: 12 máj 12, 19:32:17 »

Újat kreáltam:

-Karin (Chakraérzékelés)
-Neji    (Byakugan)
-Nagato (Rin'Negan)
-Itachi    (Shringan, erő)
-Shikamaru (Taktika)
-Sakura (Erő)
-Konan (Távol harc, meg mert szépen hajtogat xD, najó meg aztán rohadtnehéz kinyírni)
-Sasori (Mert kell egy bábos)
-Haku (Mert kell! )

Szerintem bedarálnának akárkit akit akarnának.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #439 Dátum: 12 máj 13, 11:17:17 »

Azt hiszem én is újragondolom a csapatom:

-Tsunade- hatalmas ereje van, csatában szinte elpusztíthatatlan, ezen kívül gyógyító
- Jiraiya- nagyon erős shinobi. Ő is elég szívós tud lenni. Remete formában pedig még erősebb.
-Orochimaru- Tsunadéhoz hasonlóan őt is elég nehéz kinyírni.
-Sarutobi Hiruzen- de nem az öreg, hanem a fiatalabb kiadása.

Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #440 Dátum: 12 máj 13, 12:03:09 »

Ide még nem is jöttem írogatni, de ezt most bepótolom...

~ Uchiha Shisui --> Bár mangába nincs róla túl sok flashback de annyit tudunk hogy erős, a saját korában legendásnak minősült mert ő volt a legjobb a genjutsu használó + mangekyou sharingan amihez tartozik a Kotoamatsukami.

~ Uzumaki Naruto --> Őt abban a formájában alkalmaznám mikor még nem teljesen irányítja a rókát és csak olyan "sárga lámpás" üzemmódba tud kapcsolni. Ez a fajta verzió Naruto számomra nagyon hatásos mivel a bijuu chakra kontrollja kiváló, érzékeli a rossz indulatot, és iszonyat gyors, de ha kifogy a nafta akkor meg ott van a senjutsu amivel remek chakraérzékelő!

~ Tsunade --> Ő a csapat egy fontos gyöngyszeme mivel az ő gyógyítási képessége ultra szuper... nem kell jelen lenni elég ha az idézését Katsuyut szétküldi és úgy táplálja chakrával. Ráadásul még csak nem is védtelen mivel az ereje is brutális!

Ez egy olyan csapat amit szerintem bezúzni lehetetlenség... Naruto bár önfejű de csatában jól vág az esze és érzékeli ha vmi rossz közeledik így feltudnak készülni ill. nagyon erős, Shisui egy zseni aki remek terveivel és genjutsujaival könnyen csapdába ejtheti az ellenfelet (információ gyűjtésnek remek). Tsunade no baachan pedig ha nagyon erős ellenfeleket kapnának akkor fedezné a seggüket vmi heallel.
Naplózva
Sasuke095
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #441 Dátum: 12 máj 16, 20:35:59 »

Szentem az állom csapat az Tsunade~ Gyógyítás, erő
                                             Madara~ Nagyon erős+rine'gan+sharingan
                                             Shishui~ genjutsu
                                             Itachi~ genjutsu+mangekyou
                                             Sasuke~ Enton
                                             Shikamaru~ Taktika
(ha nem írtam jól valamit azt kérlek nézzétek el)
Naplózva

,,TESCO - Totálisan Elcseszett Selejtes Cuccok Olcsón
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #442 Dátum: 12 máj 19, 14:54:48 »

Új:

Utakata- Erő, és Bijuu

Nagato- Rin'negan

Itachi-Sharingan

Neji-Byakugan

Konan- Távharc-közelharc

Sasori-Bábmester

Haku-Jégtechnika
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #443 Dátum: 12 máj 20, 12:02:55 »

új:
-Itachi ( taktika + Mangekyou Sharingan)
-Neji (Precizitás + érzékelés)
-Gai (8 kapu) + nem kell neki csakra
-Kisame (Samehadaval)

btw: akkor lenne igazán jó ez a topic ha meg lenne határozva, hogy max hány tag lehet 1 csapatba.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 12:05:06 írta magicnkr » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #444 Dátum: 12 máj 20, 19:37:19 »

Az nem igaz, hogy Gai-nak nem kell chakra a támadásaihoz... Elvégre a harcai során chakra kapukat nyit meg. Ettől függetlenül hasznos tud lenni  Mosolyog

új csapatom:

Tsunade
Raikage
Minato
Gai


Szerintem ez egy ütős csapat lenne, mivel:

-Tsunade hatalmas erejű, ráadásul ez mellett kiváló gyógyító és csatában közel elpusztíthatatlan
-Raikage ( 'A' )- Tsunadéhoz hasonlóan hatalmas pofonokat tud osztogatni. Ő azonban nem csak erős, hanem gyors is. Ráadásul a védelme is kiváló.
-Minato- gyors és okos. Ezen kívül a technikái is nagyon hasznosak.
-Gai- gyors és erős. Néhány kapu kinyitása után az ereje akár egy kage szintjét is elérheti.
Naplózva

szlaceka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #445 Dátum: 12 máj 31, 22:46:57 »

-Naruto- : A mostani formájában már tényleg nagyon erős. Feltételezhető, hogy mostmár képes lenne a vállonülős remetemódot alkalmazni és már a chakra formában is rettenetes ereje és sebessége van. Saját chakrájával együtt valószínűleg mindenki felett van az egész mangában. Soha nem adja fel.

-Madara-: Még nem biztos, de az körvonalazódik, hogy nagyjából hasonló erőket képes felvonultatni majd a Susanoojával amit Naruto a rókával. Rinnegant is és fa elemet is használ.

-Tobi- : Shikamaru helyett tökéletesen megteszi, csak az erejük nem összemérhető. Aki nem elég gyors nem képes megsebezni és mindig egy lépéssel előrébb jár mint mindenki. Sharingan + Rinnegan itt is van, meg még ki tudja, hogy micsoda, mert ő az igazi meglepetésembere ennek a mangának. Bár ha nem ő Madara nem tudom, hogy a fegyvere mit keres nála... Egyébként nem felejteném el azt se, hogy 2 teljes jinchuuriki, kakashi és gai ellen harcol egyedül és csak így lett szorult helyzetben. Talán Naruto és Bee is kiteszik az 5 kage erejét....

-Minato-: Ő maga a sebesség. Meg merem kockáztatni, hogy a Raikage elbújhat mellette. Tapasztalt és nagyon leleményes harcos, az igazi harc közben elemző és megoldást találó ninja. Akárki ellen bevethető, mert ha van gyengepontja az ellenfélnek arra rájön és lesz is ideje.


« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 23:52:11 írta szlaceka » Naplózva
szlaceka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #446 Dátum: 12 máj 31, 22:49:22 »

új:
-Itachi ( taktika + Mangekyou Sharingan)
-Neji (Precizitás + érzékelés)
-Gai (8 kapu) + nem kell neki csakra
-Kisame (Samehadaval)

btw: akkor lenne igazán jó ez a topic ha meg lenne határozva, hogy max hány tag lehet 1 csapatba.

Gainak is kell chakra. A chackrát egyenesen össze lehet hozni a fizikai erővel is, ha úgy tetszik. Főleg a 8 kapu nyitogatása közben látszik ez meg. Tsunadénél is meglátszik, hogy ahogy feloldja a pecsétet nagyon erős lesz, Naruto is nagyon erős amikor a kyuubi chakráját használja. Lehet több chackrát használ el mint a ninjutsus emberek és azért van szüksége a kapukra is.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #447 Dátum: 12 jún 01, 08:58:33 »

Nagato, Itachi, Naruto, Jiraiya
Miért? Úgy látom, hogy ők 4-en bárkit elintéznének. 2 Uzumaki + 1 Uchiha. Jiraiya amelett, hogy rengeteg hasznos technikát ismer, óriási harci tapasztalata van, ráadásul nem lett ettől kőszívű, ellenkezőleg. Hogy utóbbit miért tartom annyira fontosnak? Mert aki túlságosan megkeményedik, az hajlamos leszarni másokat, ergo használhatatlan csapatban.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 09:03:21 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #448 Dátum: 12 jún 01, 17:56:54 »

Nekem :

Naruto : kyuubi + rasengan és kombinációi
Hinata : NaruHina fan vagyok
Itachi :  sharingan
Madara : szintén sharingan
Rikudou-sennin : nem kell magyráznom szerintem  Nevet
Minato : " Konohai sárga villanás"
Sakura : ha valakit pátyolgatni kéne

Hát ennyi lenne az én "kis" csapatom... Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
szlaceka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #449 Dátum: 12 jún 03, 13:43:41 »

Nekem :

Naruto : kyuubi + rasengan és kombinációi
Hinata : NaruHina fan vagyok
Itachi :  sharingan
Madara : szintén sharingan
Rikudou-sennin : nem kell magyráznom szerintem  Nevet
Minato : " Konohai sárga villanás"
Sakura : ha valakit pátyolgatni kéne

Hát ennyi lenne az én "kis" csapatom... Nevet

Akkor elég Rikodou is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!