24 szep 28, 11:17:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695661 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3360 Dátum: 10 aug 29, 14:51:41 »

Előd Botondnak inkább Keigo áll jól a Bleachből. Ha jól tudom, akkor ő a szinkron hangja. Meg a Méz és lóheréből Takemoto. Ezeket jól játsza, de Narutonak szerintem se a legjobb választás  Neeem.
Naplózva

....................................................................................................................
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3361 Dátum: 10 aug 29, 14:54:52 »

Ha azt veszem lehet hogy nem a legjobb,de még mindig szerencsésebb, mint a Jetixes hangja,valami ilyesmit akartam kifejezni,csak most nem jön össze a fogalmazás  Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #3362 Dátum: 10 aug 30, 17:06:49 »

Ha jól tévedek akkor Naruto Jetixes magyar hangja Kilényi Márk volt. Remélem nem tévedek. Gondolkozik
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3363 Dátum: 10 nov 05, 16:51:40 »

Ha jól tévedek akkor Naruto Jetixes magyar hangja Kilényi Márk volt. Remélem nem tévedek. Gondolkozik

Akkor a helyes válasz nem, nem jól tévedsz => igazad van  Nevet

Tegnap unatkoztam és bele néztem az Animaxen a Narutoba. Természetesen a chunnin vizsgát adták, amikor Tenten vs Temari harc volt. Még csak 5x láttam, aztán hirtelen meghallottam valami újat. Temari azt mondta, hogyha Tenten meglátja a legyezőjén mind a 3 csillagot, akkor vége van. Ez csak nekem furcsa?
Lehet én vagyok a hülye, de egyrészt Temari legyezőjén NEM csillagok, HANEM holdak vannak, másrészt eddig én mindig holdat hallottam (és láttam) amikor ezt a részt adták (bár lehet azok még a jetixes idők voltak).
Tehát ki a hülye  ? Én vagy az Animax?
Naplózva

....................................................................................................................
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3364 Dátum: 10 nov 05, 18:00:24 »

Én sose néztem a Jetixen, valamiért az Animaxes szinkron nekem szimpibb, függetlenül attól, hogy rosszabb. És én meg nem is csillagra, senem holdra, hanem PONTra emléxem. Bár...úgy tudom újraszinkronizálták. És nem ártana ha tovább folytatnák. Meddig is ment? A 80. rész környékéig? Amióta rászántam magam h itt a neten feliratosan nézem, azóta nem nézem az Animaxen. Minden nap 10-et megnéztem. xD Simán beértem az animét.  Nyelvesít Tehát kb. augusztus lehetett, amikor ránéztem az Animaxre, amikor Tsunade és Jiraiya vs. Orochimaru ment. Nekem nem tetszett Tsunade magyar hangja. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #3365 Dátum: 10 nov 10, 22:01:11 »

ő... Elvileg Decembrtől adják a 130.(rem ink 135.) részig. Am Tsunade  szinkronja az animaxen nekem se tetszik. Ami tetszik az Kakashi és Jiraiya hangja(asszem ugyanaz maradt mint Jetixen ugye?)
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #3366 Dátum: 10 nov 10, 22:15:01 »

Igen, Kakashi és Jiraiya hangját "meghagyták".
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3367 Dátum: 10 dec 23, 14:42:39 »

Valaki nézte tegnap az "új" Naruto részeket?
Végre eljutottak az első Naruto vs Sasuke harcig és a Hang Négyes is megjelent  Figyelmeztetés
Kakashinak meg új szinkronhangja van. Sikerült megtalálni megint a legborzalmasabbat (bár név szerint nem tudom). A hang ninjáké viszont elmegy.
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3368 Dátum: 10 dec 23, 17:58:10 »

A neve Holl Nándor. Egyébként, tesóm Crespo Rodrigot szerette, de én most csak azért is megnézem a tegnap esti részeket, csak hogy lássam, milyen lett. Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3369 Dátum: 10 dec 23, 18:15:06 »

Az új részek felkerülnek netre ? vagy valaholmeg lehet őket nézni? mert én kihagytam :S
Naplózva
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #3370 Dátum: 10 dec 23, 21:12:52 »

Nagyon gáz Kakashi holl Nándoros szinkron verziója Crespo Rodrigo qrva jó volt
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3371 Dátum: 10 dec 23, 21:16:21 »

dosreis, szerintem nézd meg a www.animaxtv.hu-n a műsorbeosztást, és biztos lesz még ismétlés (valamikor), ott meg tudod nézni.
Crespo Rodrigo szerintem is sokkal jobb volt. Nem értem, hogy miért kellett lecserélni  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #3372 Dátum: 10 dec 24, 10:05:28 »

Kakashi új hangja tényleg borzalmas! Amikor először megszólalt Kakashi az új hangján szó szerint a hideg futkosott végig a hátamon! A mostani egyáltalán nem illik Kakashihoz. Crespo Rodrigo hangja passzolt Kakashi karakteréhez, de a mostani:neee:.
Naplózva
eszty1988
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3373 Dátum: 10 dec 26, 22:58:27 »

Basszus,jól elcseszték Kakashi hangját.(Megjegyzem,ahányszor meghallom,mindig Joe a Jóbarátokból jut eszembe...pedig aztán sztem nem említhetőek egy lapon:D )
Ez most végleges lesz?(gondolom Szomorú )Mert akkor asszem felhagyok a szinkronos részek nézésével és visszatérek az eredeti japánhoz...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3374 Dátum: 10 dec 26, 23:20:22 »

Ez most nagyon off, de a jó barátokban volt Joe nevű karakter?
Egyébként nekem hála már nincs itthon Animax (mondjuk sokat nem vesztettem vele) szóval nekem Kakashi san hangja örökké Rodrigoé marad.
A legjobb mondatai:
"Azért mondom el, mert nem tudod."
"Nos lássuk csak, akkor én kezdem a nevem Hatake Kakashi, hogy mi a hobbim, hm elég sok hobbim van és, hogy mit is szeretek... ezen még soha sem gondolkoztam el igazán."
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!