24 szep 28, 03:10:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695384 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3210 Dátum: 09 jún 08, 19:57:43 »

Én azt olvastam még anno, hogy az Animax megszakítás nélkül leadja az egész Narutót, plusz a Shippuudent, és azért csúszott tavaly a kezdés, mert olyan szinkronszínészeket kerestek, akik elvállalnak egy ilyen hosszú munkát, és hogy ne kelljen váltani őket. Na, ennyit a nagy egyben leadásról...
Bár gondolom, az engedélyben lehet valami, de a legtöbb shounen animét nem adják le magyarul végig, ami azért elég hülyeség >_< A rajongó, aki tűkön ülve várja a folytatást, nem kapja azt meg, tehát a jó öreg és bevált nethez fordul, megszokja japánul, aztán mikor az illetékes csatorna újra felveszi az anime fonalát, a kedves rajongó már nem fog leülni a tévé elé, mert egy, látta végig, kettő, megszokta a japán szinkront. No persze nosztalgiázni és kritizálni attól még lehet =D
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #3211 Dátum: 09 jún 09, 00:12:27 »

A Yu Yu Hakushonak mind a 112, vagy hány részét leadták korábban. Nem hiszem, hogy végleg abbahagyják. Valósabb indok szerintem, hogy jön a nyár. Az egyéb tv-s sorozatoknak is rendszeresen van nyári szünete. Azt is el tudom képzelni, hogy most szépen elkezdik elölről, majd amikor elérnek addig, ahol most tartanak folytatják az új részekkel. Mellesleg az is befolyásolhatja a sorozat szinkronizálásának folytatását, hogy milyen a nézettsége. Márpedig, ha mi Naruto kedvelők nem nézzük, és esetleg a közvélemény kutatóknak is ezt mondjuk, akkor ne csodálkozzunk, ha érdeklődés hiányában nem folytatódik a sorozat.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3212 Dátum: 09 jún 09, 09:35:10 »

Zoll, ebben lehet valami, de akkor mi a töknek kezdték el ismételni minden nap, ahelyett hogy most betennének a helyére valami mást, és most kezdenék ismételni? A bleach-et is "évadonként" adják, de ha pl. a filler után újra  kezdik annak semmi értelme, mert az vagy 50 hét lesz.
Nyáron kellett volna ismételni úgy hogy mire jön az ősz addigra lehessen folytatni onnan ahonnan abba maradt!
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3213 Dátum: 09 jún 09, 12:10:10 »

(Az animax befog zárulni, és lesz showmax xD)

Ezt most hogy értetted?

Ezt ugy értettem hogy az animax, helyett(nem tudom mikor) lesz egy olyan adó amin Valoságshow-ok fognak menni, Monika Ismétlés  Nevet Joshi barát, Brigh brother xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3214 Dátum: 09 jún 09, 16:32:27 »

Te jó... eddig sem voltam elszállva az Animaxtól, de azért még csak-csak... viszont ez a valóságSÓS idiótaságok... élükön a swadawa által felsorolt színvonal alatti, műsornak sem nevezhető valamikkel... -.- ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3215 Dátum: 09 jún 09, 17:18:50 »

Erről én is hallottam, és számomra enyhén szólva sokkoló. Mi köze a hülye valóságshow-knak az animékhez? Az égvilágon semmi -.-" Ennél a zeneadó ötlete jobb, de csak akkor, ha Japán számokat adnának Mosolyog
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3216 Dátum: 09 jún 09, 18:58:09 »

Ifjúsági csatorna lesz, mert csak animéből nem tudják magukat fenntartani.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3217 Dátum: 09 jún 09, 19:13:41 »

bár annyira nem tartozik a témához, de könyörgöm, semmi nem fog változni, csak az Animax napközben is menni fog, de akkor ifjúsági műsorok lesznek, ennyi, este ugyanaz marad, mint most!!! /OFF

Állítólag a Jetix most a Sasuke harc végéig leadja a Narutot, ez persze nem biztos, de elég tuti helyről hallottam!!
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3218 Dátum: 09 jún 09, 19:22:08 »

Egész pontosan honnan tudod? Csak mert már sok mindent hallottam és szeretnék képeben lenni.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3219 Dátum: 09 jún 09, 22:35:59 »

Csak mert az SDI. Sun írja alá a fizetésemet Technikai KO Technikai KO

rondar: ez elég jó válasz, amúgy még a vezetőség sem tudja mi lesz, mert nem magyar a tulajdonos, ami megy az marad, ami csak van az búcsúzik!!
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3220 Dátum: 09 jún 10, 00:06:38 »

A Jetixhez nem az SDI készített szinkront, hanem a Digital Media Services. Btw, én is örülnék ha folytatnák a részek leadását.  Pontosan Szerintem igazi megkönnyebbülés lenne a sok Disney cucc mellett. habár, én erre nem látok sok esélyt.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #3221 Dátum: 09 jún 10, 09:14:59 »

omg már csak ez hiányzot Ohh My God A helyett a hülye Mónika helyett inkább adnának one piecet magyar szinkronban vagy rurokent.Na jó magyar szinkron nem kéne mert azt mindig elbaszarintják Nevet De akkor is ez szörnyü enyire kevés pénz folyik be az animékböl? Inkább lenne olyan csatorna , hogy ne csak este adjon sorozatokat hanem nappal is mint a jetix.
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3222 Dátum: 09 jún 10, 13:03:09 »

Akkor most nem értem, ugy lesz, hogy nem lesz minimax?xD és naközben Ifjusági müsörok lesznek, de pl: este 8 órátol ugyan ugy mennek majd az anime-k? Ugy jo lenne, még jo lenne.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3223 Dátum: 09 jún 10, 19:23:53 »

 smirksweat

Na jó, elmagyarázom:

NEM lesz Mónika show, se Balázs show, se Claudia, sem Joshi Bharat, se semmi ilyesmi! Ami - elvileg - lesz: 

-Amazing Race (egy világ körüli valóságshow)
-Zoom (sztárhírek)
-So You Think You Can Dance?
-Who Wants to be a Superhero?
-(feltehetően) Zeneblokk

Előnybe kerülnek a korhatáros műsorok (lehetséges hogy beiktatnak pár Hentai-t), este már nem ismétlik Kukucskáékat.

A Minimax nem szűnik meg, a Gagyimax kér egy külön sávot, tehát önálló csatorna lesz belőle, az animék pedig ahogy eddig megszokhatta a közönség, este indulnak. Ezekre a módosításokra azért volt szükség mert a válság miatt a csatorna nem képes fenntartani magát jelenlegi nézettségével, és ezért szükséges imidzset váltania. És ezt nem csak a magyar, de a legtöbb Animax csatorna ami nem Japánban van, már elindította.

shikamaru184: One Piecet nem fognak adni, mivel az csak a 4kids! entertainment-től vásárolható meg, akik szöveget módosítottak, vágtak, és Piece of Shit lett végül a sorozatból állítólag, lásd: Sámán király, Pokémon, Tokyo Mew Mew.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3224 Dátum: 09 jún 10, 19:44:18 »

Akkor egy teljesen más sávra megy az animax? Hmmm, remélem majd a UPC szolgáltatáson megtalálom-e.Tehát különsáv=önállo csatorna , vagyis meg kell keresni, Rem. a UPC sugározni fogja...

Beiktattnak majd pár HENTAI-T? Az JÓ lenne Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!