24 szep 28, 05:16:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695490 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Nicky21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31

Shugo Hakke Rokujuu Yon Sho


« Válasz #2730 Dátum: 08 dec 11, 14:04:55 »

Én is a kiejtést cikizem! egyszerűen pocsék lett a neveknél! Hogy lehet ékezet nélkül kiejteni azt hogy Naruto?! (kilehetni kilehet de nem úgy értettem!) Egyszerűen rossz így hallgatni! A szinkron nem vészes, idővel megszokom. a többivel nincs különösebben bajom. (még a japánok is ékezettel ejtik... hogy lehetett a magyart így el rontani?!)   ? Figyelmeztetés  Neeem
Naplózva

\\\" A mosolyod mentett meg! Ezért, ha az életembe kerül is, de megvédelek! Mert... Szeretlek! \\\"
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #2731 Dátum: 08 dec 11, 14:20:22 »

Egyébként ha észre vettétek Mizuki Á val mondja a narutot Nyelvesít
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2732 Dátum: 08 dec 11, 15:05:19 »

Nekem sajna nincs animaxom, helyette megnéztem a vieoplayer.hu-n, de ott csak a második részt találtam. Valaki tudna adni egy tippet hol tudnám megnézni az elsőt is? Egyébként tetszik az új szinkronhangok, bár Narutoé megdöbbentett, aztán elkezdtem rajta röhögni, de jó lesz szerintem, a jetixes szinkron sokkal irritálóbb. Ez hang szerencsére nem az, bár nem igazán illik hozzá.

Elvileg hétvégén rakják fel az elsőt is.
Naplózva
richard95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Spawn a pokol harcosa


« Válasz #2733 Dátum: 08 dec 11, 15:31:14 »

na megnéztem a videoplayeren a 2.részt és megkell mondjam azt hittem hogy tök pocsék lesz de nekem nagyon is bejött
naruto hangja az elején kicsit szokatlan volt de a rész végére megszoktam nekem legalábbis jobban tetszik mint a jetixes hangja
többi szinkron is nagyon tetszett úgy hogy szerintem az animax nem végzett rossz munkát majd még kiváncsi leszek a többiek hangjára hogy az milyen lett
de volt egy pár dolog ami egy kicsit bántotta a fülemet pl. hogy a hokágét hokagénak mondják de meglehet szokni és azt hogy ráment ramennek mondják na de a csúcs a csatora hát szerintem ki lehetet volna vágni azt a macskás bejátszást mert semmi köze nem volt hozzá meg a nevek kiejtése se volt az igazi de egy idő után meglehet szokni
de annak örülök a legjobban hogy vágatlan és eredeti openningel adják ez pótol minden bakiért
én most így első nézés után olyan 10/8-at adnék az animax munkájára azt a két pontot csak azért nem adtam meg mert azért ez sem tökéletes annyira de mérföldekben legkörözi a jetixes sz*rságot
bocs hogy ilyen hosszút írtam
Naplózva
Perverted Hermit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

A legperverzebb shinobi


« Válasz #2734 Dátum: 08 dec 11, 16:52:40 »

Én úgy gondolom hogy egészében vélve jó szinkron hangok vannak, Mizuki-é jó Iruka-é is jó, egy dologgal van óriási bajom Naruto-éval. Egyszerűen nem is tudom talán az a problémám hogy túl mély vagy idős a szinkronhangja, közben a történetben még csak kis kölyök. A többieké tetszett csak kár hogy a főszereplőét nem találták el.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2735 Dátum: 08 dec 11, 16:54:03 »

Meglestem tegnap és szerintem egész jó csak az a rAmen nem tetszett  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2736 Dátum: 08 dec 11, 17:01:43 »

Akkor már énisénisénsi: Nevet

Egész jó lett. Az AAAA / ÁÁÁÁÁ -zás legyen a legkisebb bajunk. Élő beszédben én is sokszor Á nélkül mondom ki őket, majd próbáljátok ki, hogy a könnyebb. kacsint

Ami fontosabb:
- Eddig nem vettem észre olyat, hogy sántítana a fordítás/szövegkönyv. Oké, az még csak 2 rész volt és nem is nagyon volt még benne komolyabb szöveg, de a dzsetiksznél menekültem a suta mondatoktól. Máig nem értem, hogy nem tűnt fel nekik, hiszen velem is megesett már, hogy magyar szinkronnal láttam először egy animét és az eredeti ismerete nélkül is feltűnt, hogy hol sántít a szöveg...
- A jutsuk neveire rettenetesen kíváncsi leszek. A MangaFan ugyebár a mangában odaírja japánul is (fonetikusan persze) és kicsiben magyarul is. Hogy melyik marad meg a szinkronban...?

Moderátor:
Dicséret a hozzászólóknak, hogy általában mindenki legalább 3-4 soros hsz-t írt és nem értelmetlen fikázásokkal van tele a téma.
Persze, ha azóta egy másik moderátor már kigyomlálta a gazt, akkor dicséret visszavonva. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
genki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2737 Dátum: 08 dec 11, 17:05:42 »

Szerintem jobban is meglehetett volna választani naruto magyar hangját.de szerintema jetixes jobban illedt hozzá mint az animaxos . Vannak olyan mértékű kiejtésű hibák  amik elég furán hangzanak PL:ramen , hokage,meg valami avarok közt rejtőzö falut is hallotam rejtőző levél falu helyet, de ha félre hallottam volna létszi javítsatokki .
Naplózva
Nicky21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31

Shugo Hakke Rokujuu Yon Sho


« Válasz #2738 Dátum: 08 dec 11, 17:13:36 »

A jetix-es hang sztem is jobb volt. és tényleg avar falut mondtak. nekem is feltünt. de a kiejtés még mindig béna... egyszerre nézem japánul a shippuuden részeket és az animex-es verziót és elégé furc :hmm?:sa így! én inkább még mindig maradok az ékezetes kiejtésnél.
Naplózva

\\\" A mosolyod mentett meg! Ezért, ha az életembe kerül is, de megvédelek! Mert... Szeretlek! \\\"
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2739 Dátum: 08 dec 11, 17:19:33 »

Hát gyerekek...
Nekem tetszett. Csak Narutoval voltak problémák. A szöveg jól le van fordítva, egyesek jobban átélik a szerepet (pl: Konohamaru) ami jobbá teszi. Van vér van akció. Naruto pedig...
Ez bonyolult dolog.
Kilényi illik Narutohoz, de szarul csinálja, az animaxon meg nem illik a Narutohoz, de JÓL CSINÁLJA! összességében, egész jól kezdődik.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #2740 Dátum: 08 dec 11, 17:21:46 »

Szerintem egy olyan jó kabaré lett belőle. Nevet Végigröhögtem az egészet. Apám utálja a Narutot és minden más animet de most velem együtt röhögött.
Naplózva

あゆみ
hraurie
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Védd a fákat, egyél hódot!


« Válasz #2741 Dátum: 08 dec 11, 17:22:24 »

Én nem tudom, a jetixes szinkron nagyon nem jött be, de jobb volt a semminél, és annyit néztem, hogy hozzászoktam. Ezek után nagyon furcsa volt a túlgyerekNarutohangból a túlfelnőttmélyNarutohang, de én azért jó reményekkel és körömrágva vártam az első megmukkanást. Előd Botond? Leestem az ágyról xD már minden szinkronszínészre gondoltam, csak rá nem. Hogymondjam.. nem csalódtam, csak az előző szerepeiből kiindulva elkönyveltem, hogy hát ennek az új verziónak is annyi. És még a jetixel ellentétben rátértek az erős A hangokra, pedig bíztam abban, hogy javítnak kicsit a kiejtésen. Moser Károly az egyik kedvencem, de szerintem Irukát most elég bénán alakította, abszolút semmi beleélése nem volt, max. mikor lekiabálta Naruto haját az elején.

Aztán kellemesen tapasztaltam, hogy Naruto hangja nagyon beleéli magát. Csak én vettem észre? Nevet Szerintem lehet hallani, hogy próbál azonosulni a szereppel, és nem csak úgy beolvassa. A szöveg meg.. nem tudom.. haláli xD "tökalsó, töki" meg hasonlók, megint majdnem a földön kötöttem ki. Kicsit új értelmet ad számomra az animének, de nevettem, szóval nem volt rossz.

Végeredményben biztosan inkább ezt fogom nézni, mint a jetixes verziót. Nekem bejött ^^ zavar az A, meg az Avarrejtek is, de megbocsájtható, mert szélesvásznon, nagy képernyőben láthatom a kedvencem.
Azt sajnálom, hogy Ino hangját lecserélték. Bogdányi Titanilla egy nagy favoritom, de inkább képzeltem volna el a hangját mondjuk Hinatának, mint Inonak.
Sakuráé jónak ígérkezik.

A többiekét meg várom Nyelvesít kár, hogy csak hetente 2 epizód.
Naplózva

"Észrevettem, hogy mindig körülötted vagyok. Vajon ez gyűlölet? Szeretet? Vagy csak paranoia..?" Ouran

"-Senpai, fejezd be a gombanövesztést mások lakásában!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2742 Dátum: 08 dec 11, 17:23:20 »

...
Kilényi illik Narutohoz, de sz*rul csinálja, az animaxon meg nem illik a Narutohoz, de JÓL CSINÁLJA!
...

Eddig ennyiben lehetne összefoglalni 4 oldalnyi hsz-es vitatkozást Naruto hangjáról.
Ez egy jó beszólás volt, Matten! Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
richard95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Spawn a pokol harcosa


« Válasz #2743 Dátum: 08 dec 11, 17:32:59 »

kár, hogy csak hetente 2 epizód.

szeintem jól csinálja az animax mert a jetix szinte minden nap adott új részt és így gyorsan végigmentek és megint egy csomót kellet várni hogy újat adjanak úgy hogy szerintem jó ez a hetente két epizód mert így legalább egy ideig menni fog
Naplózva
Phineas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2744 Dátum: 08 dec 11, 17:42:52 »

Nem tudom, hogy milyen a szinkron, nem láttam, de a Jetixes szinkrontól a falra másztam, mindig is. Eddig a Jetixes naruto volt a szar, most meg azt dicséritek. Nah mind1. Szeritnem igényeljük, hogy narutónak mélyebb hangját, mert a shippuudenben elég ülyén hangzana a nyávogós hang.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!