24 szep 28, 03:12:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695405 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2670 Dátum: 08 dec 10, 21:55:13 »

Szerintem nem olyan gáz, én rosszabbra számítottam, inkább azt mondanám, hogy baromi szokatlan Naruto hangja és hogy nem illik hozzá, de már felkészültem rá, hogy úgy is se találnak neki olyan hangot ami hasonlítani az eredeti szinkronhangjához,  úgyhogy nem is érdemes ahhoz hasonlítani és mellesleg ez még csak egy rész volt, ami elég kevés a szinkron megítéléséhez, és eddig semmi olyan nem történt benne amire nem lehetett előre számítani, szóval nem látom okát annak, hogy miért háborog itt mindenki. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 10, 21:59:12 írta Csibe19 » Naplózva

mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #2671 Dátum: 08 dec 10, 21:56:44 »

de gyors vagy pont most akaram berirni a csatorát én is:D
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2672 Dátum: 08 dec 10, 21:56:54 »

Azon én is megborultam xDDD Lehetett volna csutora is, Szikora Robi szinkronhangjával xDDD

Amúgy Naruto hangjának szerintem a Dzsetikszes verziós I. Konohamaru (nemtudom a szinkronszínész nevét... Talán ő Penke Bence?) lenne teljesen ideális Mosolyog
Naplózva
lumiere
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 124


« Válasz #2673 Dátum: 08 dec 10, 21:57:44 »

hát nekem nagyon sok részt kell megnéznem, hogy hozzászokjak naruto hangjához
szerintem iruka még jobb lett, mint volt, és a szöveg is jobb , de ez az én véleményem
az avarrejtek nem zavar, már megszoktam mangában, amúgy azért a mangafanost veszik alapul, mert az volt előbb és azt kell alapul venniük
Naplózva

" A boldogság nem egy állandó állapot, csupán apró örömpillanatok sorozata."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2674 Dátum: 08 dec 10, 21:59:00 »

Szerintem azért mert olyan alapszintű dolgokat rontottak el, amit semmiképp sem kellett volna. Például: az A/Á hangzásokat, falu neveket, meg azt hogy Csatora ikszdé. És persze Naruto hangját. ^^'

Cart: Beszéltem is vele erről.  Kicsit sajnálja is hogy nem lehetett Naruto, pedig őt ajánlottam volna erre.  kacsint
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Nagare
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #2675 Dátum: 08 dec 10, 21:59:33 »

Hát..végtére is nem lett olyan szörnyű..csak Naruto hangjától mászok a falra..szegényke nem érdemelne ilyet.. >.<#
"csatora"? ótejóég..olyan mintha egy ősrégi népi hangszer neve lenne..kisebb röhögőgörcsöt kaptam tőle..xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2676 Dátum: 08 dec 10, 22:05:02 »

csatora...én előszőr csatornát olvastam...mindegy...
a mancsra tényleg jobb volt ennél...viccesebb...
Am nem tom...nekemNaruto hangjával annyira nicns bajom...mély meg fura...de istenem...meg lehet szokni és meg is lehet szeretni...
Am Kiba 1. jetixes szinkronhangja engem álmomba még mindig kísért...
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 10, 22:07:16 írta Cart'necker » Naplózva
kaito-dono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #2677 Dátum: 08 dec 10, 22:06:31 »

II rész értékelésem  Nevet
Ebisu sensei és Konohamaru is szerintem eléggé jók lettek, nem teljesen a japánra hasonlít, inkább csak illenek szerintem a személyiségekhez, ezért vélekedek róluk pozitívan.
...rAmen...rAmen...miért nem lehet rÁmennek ejteni? Neeem
Naplózva
Neko0130
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #2678 Dátum: 08 dec 10, 22:10:40 »

Sztem egész jó lett a szinkron, tudom elég fura meg minden de ht az eredeti szinkron is elég mély hangzású. És szerintem ez kicsit jobban illik Narutohoz, mint az a nyávogós vmi a jetixen.
Naplózva
ikinahitomi000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2679 Dátum: 08 dec 10, 22:11:16 »

Na, kimondom az őszinte véleményemet. Az Animax- n POCSÉK lett a szinkron... Nem tudom, hogy hányan értenek velem egyet, és hányan nem, de engem az hidegen hagy. Én ezt gndolom, és sztem igazam van. Tudom, hoyg a Jetixen szinte mindig csak ismétlik, de OTT LEGALÁBB JÓ A SZINKROOOOOOON!! És egybként is. Egyáltalán nem új a szinkron, vagyis nem az összes. Igaz, Sasuke, Sakura és Kakashi ?új? szinkronját még nme hallottam, de Naruto- ét már igen, és az a véleményem, hogy k*rva szar lett. És a szöveg sem ugyanaz. Egyszerűen teljesen leblokkoltam. Nem jutottsam szóhoz. Kész katasztrófa. Ha valaki nme ért egyet velem, azt tudom sajnálni. Ördögi

Ja, és a kiejtésről nem is beszélve. Nem ártana nekik egy kis tanítás. Például a Sasuke- t nem úgy kell kiejteni, ahoyg írjuk, hanem így: 'Sásuke.' És a Naruto- t sem, hoyg 'Naruto', hanem 'NÁRUTÓ'!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neeem
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2680 Dátum: 08 dec 10, 22:12:54 »

Majd arra leszek kíváncsi, hogy ordibálás közben milyen lesz Naruto hangja. Mert már a 2. részben is felemelte egy párszor a hangját és akkor tűrhető volt.

A Harmadik viszont hozta a szintjét. Neki nagyon jól beletenyereltek a hangjába. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kaito-dono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #2681 Dátum: 08 dec 10, 22:14:04 »

Majd arra leszek kíváncsi, hogy ordibálás közben milyen lesz Naruto hangja. Mert már a 2. részben is felemelte egy párszor a hangját és akkor tűrhető volt.

A Harmadik viszont hozta a szintjét. Neki nagyon jól beletenyereltek a hangjába. ^^

Jaja őt nagyon eltalálták.
Naplózva
Pocok90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #2682 Dátum: 08 dec 10, 22:14:34 »

Hát nem is tudom a szinkron az 100% h jobb mint a Jetixen mondjuk annál jobban nem volt nehez csinálni de én attol még maradok a japán szinkron magyar felirat dololognál az a biztos és a legjobb a világon:P jah és legalább nem nyávog mint a jetixes szinkronban az a sznob kis pöcs:S
Naplózva
Futókagirl
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #2683 Dátum: 08 dec 10, 22:16:46 »

azzal egyet értek h a kiejtésen lenne mit javítani... és számomra Naruto hangja csak szimplán szokatlan de még mindig jobb h nyávogós hangja olyan magas frekvenciájú legyen h be recsegjen a hangszóró Hümm-hümm
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #2684 Dátum: 08 dec 10, 22:18:16 »

ki jön velem felégetni a mangafant?
ez gyalázat... egy kérdés: mi összefüggés van a "csatora" és egy macska képe között? no meg ez a rengeteg szleng ... kicsit túlzásba van véve... tökalsó Hmm?
asszem csak az új hangok iránti kíváncsiság fog hajtani hogy nézzem ezt a műremeket , ha rendszeresen ide tapadnék a tv-elé sz.tem.... azt is megkockáztatom hogy csökkenne a naruto őrültségem.... és nem akarom hogy most legyen vége a mániámnak....

és ez a szaszuke és szakura ..... órdíthatnéééék! remélem az animaxtól feljön ide valaki körbenézni a véleményeken és elszégyeli magát!

/ egy dolog tetszett... mikor naru leüti konohamarut és az az órdítása ikszdé /
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!