24 szep 28, 05:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695505 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2325 Dátum: 08 júl 17, 21:49:04 »

de,de,de izéé. akkiis. senkinek nem tünt fel?  Hmm? meg ha nem tudták eldönteni, rákereshettek volna.xD 2 perc alatt megvan. mind1, nem ellened vitatkozok, hanem ellenük.xD
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2326 Dátum: 08 júl 17, 22:11:23 »

SZALAY CSONGOR NARUTONAK???????????????Jézusommm  >.<#
Hát...Nemtom de ajánlom az animaxnak h jó legyen...Amugy nekem tűnt fel h Naruto jetixes hangja=Oroszlánkirályból a gyerek simba hangjával?
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #2327 Dátum: 08 júl 17, 22:22:51 »

Melyik Oroszlánkirály? Mert ha a rajzfilmre gondolsz, akkor még Kilényi Márk meg sem született. 1994-es a film.  Gondolkozik
Amugy ugy vagyok az Animaxos Narutoval, hogy mind1 ki lesz a magyarhang csak adnák már le, mert teljesen ki vagyok rá éhezve  Ördögi
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2328 Dátum: 08 júl 17, 22:24:45 »

Hát márpedig ua. a 2...
Múltkor megnéztem az Oroszlánkirályt (A dizni változatot) azzán rögötn magyarul a narutot és tök ua. a kettő.
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2329 Dátum: 08 júl 17, 22:35:47 »

Igen mivel azóta gondolom újra szinkronizálták. Az Oroszlánkirály végén van stáblista hogy ki volt a szinkronszínész meg egyebek.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #2330 Dátum: 08 júl 17, 22:42:29 »

OFF: Az új szinkronban Baradlay Viktor a kölyök Simba magyar hangja, a wikipedia.hu-n megtaláltam.
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2331 Dátum: 08 júl 17, 22:48:09 »

Hajaaj... oroszlánkirály, a gyerekkorom emlékei... nosztalgia a régi szép időkről mikor még nem volt itthon annyira elterjedt az anime és a manga mint manapság. Persze a japán gyerek már akkor is Dragon Ballt nézett.  Ördögi egy pill és kiderítem hogy mi volt a szitu az Oroszlánkirállyal.

Régi Simba: Simonyi Balázs
Új Simba: Baradlay Viktor

Szóval hála Istennek, Kilényi Márk OLIVER sehol  :'X
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2332 Dátum: 08 júl 18, 02:20:30 »

Lemerném fogadni, hogy A Három Majmot bízták meg a szinkron elészítésével. Pojén*

Moderátor: a téma c: Naruto magyarul a TV-ben, nem Oroszlánkirály

* habár nem hiszem, mert akkor sokkalta jobb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 18, 02:21:26 írta Shiro » Naplózva

Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #2333 Dátum: 08 júl 18, 12:04:53 »

Kicsit kezd anti Kilényi Márk szaga lenni a dolognak. Pedig ő nem tehet róla hogy őt kérték fel, és igazából arról se tehet hogy hogyan szinkronizálja. Hiszen ebbe a rendezőnek van nagy beleszólása.... Szerintem nem őt kell utálni, hiszen nem hiszem hogy minden kapcsolatát latba vetve jelentkezni akart erre a posztra. Más részről pedig a rendező nem egyszer mellé nyúlt a hangok terén, és ugyebár ez nem a színészek hibája hiszen ha van munka akkor van pénz, és hát ők ebből élnek meg, vagy ebből fognak, szal még szép hogy ha valamire felkérik őket akkor azt elvállalják... Összegezve nem kell utálni...
Amúgy most már szinte biztos vagyok augusztus elején nem lesz Naruto, semmi nyoma, semmi reklám. De majd a a találkozó után valakit faggatni kell....
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2334 Dátum: 08 júl 18, 13:26:13 »

Jó, de miért is kellene szeretnünk?xD
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2335 Dátum: 08 júl 18, 13:39:56 »

Engem az aggaszt hogy Kilényi Márk OLIVER aboszút semmi és senki iránt nem mutat nagyobb érdeklődést. Sőt, kioktatja a nála tapasztaltabb szinkronszínészeket is a munkájukat illetően. Maradjon csak meg Flamingó kapitánynak, az a neki való szerep.  kacsint Engem felvett MSNre de mikor beköszöntem neki, nem írt vissza és NEM védekezhet azzal hogy elfoglalt volt, mert NEM volt az, mivel nem volt jelezve. Aztán egy szó nélkül eltűnt, pedig többször is ráírtam és nem két órát volt a gépe előtt... szal nekem minden jogom megvan utálni ezt a kis pisist akit mindenki meg akar verni.  >.<# 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #2336 Dátum: 08 júl 18, 15:49:26 »

Engem az aggaszt hogy Kilényi Márk OLIVER aboszút semmi és senki iránt nem mutat nagyobb érdeklődést. Sőt, kioktatja a nála tapasztaltabb szinkronszínészeket is a munkájukat illetően. Maradjon csak meg Flamingó kapitánynak, az a neki való szerep.  kacsint Engem felvett MSNre de mikor beköszöntem neki, nem írt vissza és NEM védekezhet azzal hogy elfoglalt volt, mert NEM volt az, mivel nem volt jelezve. Aztán egy szó nélkül eltűnt, pedig többször is ráírtam és nem két órát volt a gépe előtt... szal nekem minden jogom megvan utálni ezt a kis pisist akit mindenki meg akar verni.  >.<# 

Figyi áruld már hogy a francba vagy ilyen informált ezzel kapcsoltban??? Mellesleg idegeneknek én se válaszolnék, illetve az hogy az msn nem írja ki hogy valaki elfoglalt nem azt jelenti hogy ott van...
Amúgy meg leírtam nem színészek döntik el hogy mit kapnak. Nem azt mondtam hogy király vagy hasonló, mert nem az. Sőt elég rossz. De ez egy ilyen dolog. Senkit nem kötelez rá a jetix hogy azt nézze,  engem pl Gaara hangja sokkal jobban idegesít mégse ****om az agyam azon hogy miért ő, meg nem is pocskondiázom.
Egyszerűen sz*r az a szinkron és kész.
(de neki el kell vállalni, ha kicsit majd kinéztek a világban tudjátok majd a munka az munka. Én is csináltam már olyan melot amit nem akartam de a pénz az mindig kell... pl. nekem mangára.. Mosolyog)

Jó, de miért is kellene szeretnünk?xD
ikszdé Senki nem mondta hogy szeresd... Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 18, 16:01:14 írta Xtoon » Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #2337 Dátum: 08 júl 18, 17:10:40 »

kiváncsi leszek az animaxos szinkronra is... remélem nem rontják úgy el, mint a dzsetix. Csak kár, hogy nincs animax-om Neeem
Szerintem mindegy, mert hiába lesz valószínűleg sokkal jobb a Jetixesnél, tuti lesznek olyanok, akik szerint sz*r lett a szinkron. Bár remélhetőleg nem a többség szerint, mint a Bleachnél.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2338 Dátum: 08 júl 18, 20:53:29 »

Hagyjátok már Kilényit (és ezt mind moderátor is mondom). Szegény édesanyja csuklik eleget. Ez nem az Anti-Kilényi téma. ^^
Amúgy meg Xtoonnál a pont.
Az meg, hogy valakit elránt a nagy arca, egyéni szociális probléma. Majd rájön. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2339 Dátum: 08 júl 18, 22:55:33 »

Xtoon: Ismerem az egyik kollegáját, az mond mindig ilyesmiket róla.  :/ De ahogy Chakra is mondta, ez nem Anti Kilényi Márk OLIVER topic, így be is fejezem.

Szerintem próbáljunk meg mi összehozni egy szinkront, vagay mi kiket raknánk be a kedvenceink hangja közé?


Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!