24 szep 27, 21:05:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan ismerted meg Naruto-t?  (Megtekintve 103595 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #435 Dátum: 09 dec 15, 11:40:59 »

Én is a jetixen láttam először. Bár már az előtt is eléggé érdekeltek az animek de sose néztem még egyet se Mosolyog Szóval hála a jetixnek Naruto függő lettem és hála a Narutonak anime függő is Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #436 Dátum: 10 jan 04, 19:06:53 »

az unokatesóm nézte éppen a jetixen aki am utálja a narutot xD megláttam sasukét elsőre imádtam <33 aztán elkezdtem tölteni és azóta függő vagyok  Nevet
Naplózva
Elza94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2


« Válasz #437 Dátum: 10 feb 28, 18:43:15 »

Kb. 3 éve volt, a jetixen láttam először, mikor egy másik sorozatot vártam. Nagyon utáltam a Narutot, de unatkoztam, és nem volt semmi normális(abb) sorozat, ezért azt néztem. (Bal)szerencsémre az csak az első Naruto volt, mert akkor 2 jött egymás után. Az első az 52. vagy hanyadik volt, és akkor még mindig utáltam, lebénáztam és lefújoztam. A második meg már az 1. rész volt, és miután megláttam Narutot, teljesen megváltozott a véleményem, és olyanokat mondtam, hogy Naruto milyen jó, meg ilyeneket. Vagyis megszerettem, és azóta is Naruto a kedvenc animém, és a kedvenc szereplőm Naruto. (persze vannak mások is, de Naruto az első!)
Naplózva

...
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #438 Dátum: 10 ápr 06, 10:30:49 »

Hááát...... a pontos dátumra nem emlékszem,de úgy kb.2,5 éve a Youtubeon néztem videókat mikor
egyszercsak megpillantottam egy NaruSakus vidit ( valahogy nekem most  nem jön be ez a páros ) Neeem
Utána meg még megjelentek egyéb ezzel kapcsolatos vidik is,megnéztem párat(bár akkoriban még nem nagyon érdekelt se a manga sem pedig az anime.) Ezekután újból csak az EST. Tv magazin címlapján láttam mikor az Animaxon elkezdték vetíteni.Tavaly nyáron pedig a nagyimnál az unokatestvérem,(aki egyébként megszállot anime mániás)játszott egy netes Narutós játékot,és a Youtubeon még nézte is.Itt már kezdett kicsit érdekelni a cucc,de mondtam mit foglalkozzam én
az ilyen fiús verekedős ninja storyval.Míg végül 2009 októberében rávettem magam,ha egyszer mindenütt ez megy akkor
már csak megnézem én is. Az első résztől fogva nagyon bírom!Ráadásul engem nem valamelyik szereplő motivált
hanem csak az hogy azelőtt két lányos animét néztem,és utánuk jól egy kis Humor vs. Fightos story is.Bár azt hiszem elsősorban mégiscsak az uncsitesómnak(na meg a netnek ) köszönhetem hogy manga/anime mániás lettem és most már újabban rajzolással is foglalkozom, pontosabban az általam kiagyalt manga figurákat rajzolom bele egy mangás füzetbe,
vagy akárhová,de még az órákon is ikszdé Szerencsére eddig még nem kaptam túúúúl negatív visszajelzést ezzel kapcsolatban Nevet
Na,mindegy a lényeg az hogy a Naruto akkor is tök király,mondjon ki amit akar. bye bye
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Saku-sun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #439 Dátum: 10 ápr 24, 12:46:01 »

A bátyámon keresztül elkezdte mesélni ugy tetszet meg...azotta olvasom énis..
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #440 Dátum: 10 ápr 24, 13:11:23 »

Nekem úgy volt hogy elkezdték reklámozni a Jetix-en gondoltam adok neki egy esélyt. Oda kapcsolok és 3 másodperc múlva mit látok hogy 2 fiú lesmárolja egymást ikszdé Mondom milyen egy buzi sorozat ez és ezt nézetik a gyerekkel ikszdé Akkor egy jó ideig hagytam a fenébe aztán egyszer oda kapcsoltam a Zabuzás fightra és az nagyon bejött meg néztem a tévébe azt amiket leadtak majd rákerestem a neten további részek után kutatva és hát találtam pár 100-at  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #441 Dátum: 10 ápr 24, 13:16:55 »

Én is jetixen bukkantam rá , először hülyeségnek tartottam , de aztán nem tudom milyen okból egyre többet néztem.Úgy 2-2,5 éve rákerestem a neten 4 nap alatt több mint 250 részt nyomtam le , és azóta is güggő vagyok:D
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #442 Dátum: 10 ápr 24, 16:01:18 »

Húúú én mikor is? Rég volt. Úgy 3.4.-es lehettem még, úgy hogy úgy 2003-'04 környékén kezdtem el az Anime-t nézni. Egy kedves ismerősünknek meg voltak a részek (amíg meg voltak) és kölcsön adta nekünk... azóta nálunk van. Nevet Nagyon megtetszett, és igaz hogy kicsi voltam Japán hang, angol felirattal ment, így a felét nem értettem, főleg a komoly dolgoknak, de attól még végig néztem nem egyszer.  smirksweat  Pirul
Naplózva


gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #443 Dátum: 10 jún 29, 19:00:14 »

Jetixen láttam elsőnek.
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #444 Dátum: 10 jún 29, 19:39:06 »

lassan 6 éve lesz, hogy egy animetáborszerűségben (igazából nyaralás volt, csak animések részvételével) mutatták meg az első pár részt,akkor még nem izgatott nagyon, de pár hónapra rá egyszerre daráltam le az első 80 részt, és azóta nézem.
Mangát meg azóta, hogy az animében elkezdték a fillereket.
Naplózva
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #445 Dátum: 10 júl 01, 20:49:52 »

Éppen egy semmittevős nyári estén a Jetixre kapcsoltam és akkor adták azt a részt, mikor Sasuke-Sakura-Naruto megpróbálják elcsenni közös erővel a csengőket Kakashi markából.

Emlékszem, hogy oltári nagyokat röhögtem a küszködésükön, a hanglejtésükön, na és persze az arcukon. A legjobb az volt, amire még mostanáig is emlékszem:

Sasuke éppen a "földbe van ásva" és jön Sakura;

Sasuke: Sakura?
Sakura: (vág egy eszméletlen hülye fejet) Sasuke ott fekszik fej nélkül, ráadásul beszél! (sajnálom, ha nem pontos)
Sasuke:  És ez a csoporttársam... (aranyköpés plusz a fejvágás 5-ös)  Nevet
Én ebben a pillanatban lezuhantam a ülőgarnitúráról. Amint vége lett a résznek, mentem meglátogatni gugli barátomat. Szeretet
Ez volt 4 éve.

A Naruto Shippuudent pedig 2007-től kezdtem. Mosolyog Arra pedig úgy találtam rá, hogy épp YouTube-on böngészgettem és tök véletlenül rákattintottam az első részére. (:

Röviden ennyi lenne a találkozásom a Naruto című animevel. Azóta imádom és szerintem örökre top első marad. Ámor
Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #446 Dátum: 10 okt 02, 11:08:23 »

nekem egy unccsim adta kölcsön, hogy kössem le magam.:)Hát sikerült Figyelmeztetés bow
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #447 Dátum: 10 okt 02, 12:49:08 »

Én anno még meg szereztem a sima dragon ball , haverom mesélgetett a sima narutorol, én meg ott huztam lefele hogy dragon ball copy stb.  aztán meg néztem nálk 1 részt azóta nagy fan vagyok Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #448 Dátum: 10 okt 02, 20:43:10 »

hát én érdekesen lettem a Naruto rabja. Mosolyog

Először Jetixen kapcsolgattam ott mindig azt mondtam magamba mikor láttam hogy "gáhh milyen hülyeség hülye japán mesébe ilyen fura kölök sipítozik"
Később ismét kapcsolgattam. Pont azt a részt kaptam el mikor Naru Jiraya előtt riszálta magát Sexy pózban. Mondanom sem kell. Mivel én alapból olyan vagyok hogy minden apró viccen nevetek ennél a földön fetrengtem  a röhögéstől xD Ekkor megváltozott a véleményem a Narutoról. Gondoltam magamba "remélem még elcsípek pár részt mert ez olyan rossz hogy már jó".

Ezek után amit aktívan néztem az az Ezüst Nyíl és a Kukucska lett. (Még láttam pár animét de akkor még nem derengett semmi) Ez terelt az animék útjára. Először vonakodtam. Bepróbáltam pár ezt-azt. A Narutot később az Animaxon láttam néha. Aztán mivel egy (másik) közösségi fórumon valaki macerált hogy Naruto így Naruto úgy, meg hogy idézzem: "a világ leghíresebb animéje"  hát egy kis idő után csak csak bepróbáltam. Aztán most itt tartok, az egyik legkedvencebb animém lett és már a mangát is bedaráltam! ^^
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #449 Dátum: 10 okt 10, 12:40:42 »

Én egy teljesen más témájú fórumon találkoztam egy alakkal, akivel egész jóban lettem.
Ő javasolta nagy izgalmában, hogy nézzek meg pár videót, erről az animéről.
Akkor ott, nem nagyon érdekelt, de aztán valahogy később egy AMV kapcsán véletlenül ráleltem arra az ominózus videóra, aminek állati jó zenéje volt.
És mivel éppen egy harci összevágás volt, gondoltam belenézek az első részbe.
Aznap este megnéztem vagy még tíz-tizenkét részt. Onnantól megállíthatatlan volt.

Rá pár hétre behoztam a lemaradást, mind manga, mind anime téren.
Azóta követem.
Idestova 2-3 éve i think.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!