24 ápr 27, 14:13:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ushio to Tora  (Megtekintve 7824 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Dátum: 15 aug 12, 21:20:55 »

Mi vesz rá valakit arra, hogy kiengedjen egy olyan szörnyet, aki meg akarja enni? Ushio ebbe a helyzetbe kerül nem sokkal azután, hogy megismerkedett a templomuk eldugott pincéjében lakó szörnnyel. Ismerkedjetek meg Ushio és Tora első találkozásával és egy különös szövetség kezdetével!
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #1 Dátum: 15 aug 14, 13:38:28 »

1. rész

Gondolkoztam egy ideig, hogy megnézzem e, de végül úgy gondoltam, hogy csak nem árthat. ikszdé

A történet egész jónak ígérkezik, viszont a rajzolás nekem valahogy nem tetszik, kicsit "idétlennek" tűnik. A szereplőkről meg egyenlőre nem sokat tudunk, Ushio meg az öreg (hirtelen nem tudom a nevét) tetszett az elején ahogy összekaptak.  Nevet

Összességében mondhatom, hogy nem bántam meg, hogy megnéztem, remélem a további részek sem okoznak majd nagyobb csalódást.

Ja és köszi a fordítást!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #2 Dátum: 15 aug 17, 20:44:03 »

2. rész

Na hát a sztori egyre jobban kezd érdekelni!  Pontosan
Remélem, hogy a következő rész még tovább fokozza majd az izgalmakat. És bár azt mondtam, hogy nem tetszik a rajzolás, de mostanra úgy gondolom, hogy meg fogom tudni szokni.  Hümm-hümm
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #3 Dátum: 15 aug 24, 18:42:40 »

Kicsit oldschool a rajzolás, de élvezhető nagyon is.
Poénok jók benne ami számomra fontos jókat tudok rajta kacagni mint a rajzolásnál mint a beszédnél vagy épp egyszerre mind kettő.Nekem elnyerte a tetszésemet várom a következő részt és köszönet a fordításért Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #4 Dátum: 15 aug 26, 21:02:45 »

Nekem lenne egy kérdésem. Gondoltam megnézem a következő részét a sorozatnak, de amit találtam, az egy még "régiesebb" rajzolású anime, de a címe ugyan az mint ennek. Ez a mostani valami újradolgozott anime? Lehet, hogy most hülyeséget írtam, szóval bocsi Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 aug 27, 12:54:16 »

Igen, 1992-1993 között kiadtak egy 10 részes OVA-sorozatot, ám ekkor még a manga eléggé az elején volt, ezért nem tudták feldolgozni a teljes történetet. Mára viszont a manga már régen véget ért, úgyhogy újra előszedték a sorozatot, hogy ezúttal végig feldolgozzák azt! 33 kötetet élt meg a manga, úgyhogy egy darabig elleszünk Ushióval és Torával kacsint
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6 Dátum: 15 aug 27, 16:21:04 »

Sajnos, lesznek bőven kihagyott részek. Az anime 39 részes lesz, ami úgy fogja feldolgozni a mangát, hogy egy bizonyos pont után rögtön a végső ellenségre fogunk ugrani és kimarad egy jókora adag a manga közepéből. A stúdió szerette volna az egészet feldolgozni, de a szerző külön kérte, hogy ugorjanak a manga végére, mert úgy érzi, hogy nem lesz több esélye az életben látni a manga végét meganimálva, ha valami probléma lenne, ezért a kezébe vette a dolgokat és elmondta a stúdiónak, hogy miket vágjanak ki. :/

A részek megjelenésének szempontjából pedig 26 rész után lesz egy kis szünet, majd az utolsó 13 rész, 2016. áprilisától fog jönni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #7 Dátum: 15 aug 30, 15:33:40 »

Hát ezt sajnálattal hallom, mivel én nem terveztem, hogy mangáját is elolvasom..  smirksweat
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Greg1991
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #8 Dátum: 15 szep 07, 20:37:29 »

Üdv!
Véletlenül sem sürgetésként kérdezem, de lehet tudni körülbelül, hogy mikor lesz új rész és/vagy felirat?
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9 Dátum: 15 szep 07, 23:18:11 »

Üdv!
Véletlenül sem sürgetésként kérdezem, de lehet tudni körülbelül, hogy mikor lesz új rész és/vagy felirat?
Már én is hiányoltam, de mindig letudom foglalni magam más-más animékkel, szóval annyira nem zavar, hogy picit később jön. Azon is gondolkoztam, hogy angolul nézem, de szeretem az itteni fordítást, szóval megéri rá várni  Pontosan
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #10 Dátum: 15 szep 08, 06:31:15 »

Szinte majdnem biztos, hogy ma érkezik égetett felirattal a 4. rész Mosolyog
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11 Dátum: 15 szep 09, 15:57:27 »

Az elején egyáltalán nem tetszett, de ahogy elkezdtem, részről részre egyre jobban megtetszik Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Greg1991
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12 Dátum: 15 okt 06, 18:31:54 »

Sziasztok!

Lehet tudni valamit esetleg a következő rész várható érkezéséről?

Köszi Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #13 Dátum: 15 okt 27, 23:49:45 »

Ahhoz képest, hogy milyen jó ez az anime, elég kihalt a topikja  Ohh My God Én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül mi lesz Tora sorsa.  Gondolkozik Mert szabadon egész biztosan nem maradhat, de már annyira megkedveltem, hogy az se lenne jó ha valaki megölné Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
jonda08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14 Dátum: 16 jan 19, 09:09:16 »

Nem tudja valaki mikor lesz folytatása? :/ lassan három hét telt el mióta volt legutóbb rész :/
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!