24 ápr 28, 14:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte  (Megtekintve 29384 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #75 Dátum: 15 szep 16, 15:13:49 »

Hát igen...de nálam ott van a top5 minisorozatban.A Shigatsu meg a Gargantia után.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #76 Dátum: 15 szep 16, 16:25:24 »

Az biztos, hogy 13 részes lesz az anime. Az After Story lehetősége viszont még mindig ott van és fel is vetődött, ha nem tévedek, még ha animés bejelentés a folytatásról egyelőre nem érkezett. Maeda azt állította, hogy a Charlotte kiküszöböli az Angel Beats! hibáit, szóval meglátjuk, hogy mégis hogy gondolta ezt, ha csak 13 epizód lenne...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #77 Dátum: 15 szep 19, 20:54:16 »

12. rész
Hmm-Hmm... Nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e a rész, vagy többre számítottam.
A nagy ötlet az, hogy Yu ellopja a világon az összes képességet és azzal véget vet a képességekkel való hadakozásnak. Hát... Nem lesz az egy kicsit sok képesség? A világról beszélünk. Realisztikusan milliós számmal is bírhatnak a képességgel rendelkezők. Nem tudom, hogy mit akarnak kihozni az utolsó részből, de ha Yu utazását fogjuk látni és diadalmas hazajövetelét, akkor csalódott leszek. Hol itt a csavar? Mindenesetre, papírzsepivel készülök. És, ha már papírzsepi, Misától könnyes búcsút vettünk a mai részben. Szépen megoldották, elégedett vagyok. Valamint, megvolt a várva vált szerelmi vallomás Yutól, ami nem is lehetett volna karakterhűbb, Tomori reakciója meg pláne. Viszont azzal, hogy Yu a lopást a barátain is alkalmazta, a folytatás esélye csökkent. Vagy sima slice of life-ként lenne értelme? ^^"
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #78 Dátum: 15 szep 19, 21:45:16 »

12. rész
Hát ez a rész számomra olyan semmilyen volt. smirksweat Bár amekkora volt az a robbanás meg stb, gondolhattam volna, hogy másnap Yuu nem fog teljes erőbedobással nyomulni előre. Pojén Hát Tomori reakcióján éh behaltam Nevet. Misa búcsúja viszont szép volt Mosolyog
A befejezésre ötletem sincs, hogy mit fognak kitalálni. Gondolkozik
Viszont a slice of life folytatás nem lenne rossz. Viszont ahhoz Yuunak ha sikerül valahogy ellopnia az összes képességet, utána el is kell, hogy veszítse azokat.Esetleg, ha most nem Yuu utazgatása lesz a 13. részben, akkor egy hosszabb OVA-ban azt megcsinálhatják, és utána jöhetne a sliceoflife season 2 Kúl
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 19, 21:48:19 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #79 Dátum: 15 szep 19, 22:03:02 »

Nagyjából én is így képzeltem el Yu vallomását meg Nao reakcióját ikszdé jó kis rész volt,baromira kíváncsi vagyok milyen lesz a zárás.Még egy remek animétől búcsúzunk  Neeem
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #80 Dátum: 15 szep 19, 22:40:07 »

Jó, hogy említetted az OVA-t, Sekai. Elvileg az utolsó, legalábbis szerintem utolsó BD és DVD kiadáshoz lesz egy extra epizód majd jövő március végén. A tapasztalatom az ilyenekkel az, hogy bolondozós, esetleg fürdős epizódok szoktak lenni, de lehet, hogy tényleg az utazást fogjuk látni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #81 Dátum: 15 szep 21, 14:55:12 »

A 13. és egyben utolsó rész előzetese Szomorú
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yNXFjSfSMNA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yNXFjSfSMNA</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #82 Dátum: 15 szep 21, 15:03:11 »

Nem tudok japánul, de már annyi animét néztem, hogy gondolom valamit az ígéretéről beszél. Ohh My God
Remélem valami értelmes befejezést adnak neki. Azt se bánom ha szomorú lesz, csak ne csapják össze.  smirksweat
El sem hiszem, hogy lassan ennek is vége. :/ De nemsokára jön az OnS meg az AoT  Ördögi Kúl

Szerk: fordítással a preview valahogy úgy néz ki, hogy:
-Így igaz. Megígértem neki, hogy visszatérek hozzá. vagy valami hasonló Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 21, 17:24:59 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #83 Dátum: 15 szep 21, 19:29:05 »

Komolyan mondom, ötletem sincs, hogy mi készül a fináléban.
Az OP dalszövege viszont szépen értelmet nyert a végére. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #84 Dátum: 15 szep 21, 19:37:40 »

Hát azok után ami az elmúlt pár részben történt,kijárna már ez happy end nem? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #85 Dátum: 15 szep 21, 20:14:46 »

Ha a Maeda-bingót nézzük, akkor mindenképpen. Nevet
http://i.imgur.com/UrT2uuh.jpg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #86 Dátum: 15 szep 21, 20:41:21 »

Viszont most így visszagondolva egy dolgot nem értek.. Gondolkozik Yuu kb. mindenkitől elköszönt, kivéve a húgát?! Azért azok után, hogy mekkora húgi komplexusa volt, szerintem szép lett volna egy búcsú tőle is. Pontosan

Szerk: A Fallin' csak szerintem jobb japánul? https://www.youtube.com/watch?v=1Rb_rebQoGQ  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 21, 20:47:16 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #87 Dátum: 15 szep 21, 21:46:11 »

Nem fért bele a műsoridőbe, vagy szólt Shunsukénak, hogy foglalja le, mert tudta, hogy nehéz lenne a búcsú. Lehet lesz rá még kitérés.

Nem. Mosolyog
Kajak azt hittem sokáig, hogy Sawashiro Miyuki énekel, Sala seiyuuja, de Marinának hívják az előadót. Ugyanez igaz Iwasawára az Angel Beats!-ből. ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #88 Dátum: 15 szep 23, 20:51:29 »

12.rész
Nekem nem tetszett a rész legalábbis Tomori ötlete. Most komolyan jónak állítják be magukat, azzal, hogy ellopják az emberek képességeit, hogy a tudósok ne kapják el őket, meg beakarnak mindenkit oltani, hogy ne lehessen képességük. Ez kb olyan, mintha azt mondanák, hogy ne menj autóval sehová, mert veszélyes, baleseted lehet és meg is halhatsz... Szóval a hős Yu ellopja mindenki képességét a világon, hogy megmentse őket a gonosz tudósoktól... Nem lenne egyszerűbb, ha a tudósokat iktatnák ki? Vagy azt nem lehet, mert az nem helyes? Mert az igen, hogy ellopja mások képességét, amivel ő csak erősödik. Így nem lesz To Aru Majutsu no Index-es jövőkép, ahol inkább segítik az esperek fejlődését.

Ezek után simán eltudom képzelni, hogy Yu visszatér, hogy minden ember erejlt ellopta, ekkor Onii-chan odamegy és megöleli, hogy szép munka és mondja, hogy már csak egy dolog van hátra, és belészúr egy injekciós tűt, amiben méreg van, hogy egyetlen képességhasználó se maradjon... Mert mi van, ha nem akar lemondani azokról a képességekről? Nevet Az lenne csak a csavar.  Hümm-hümm

Misa búcsúja szép volt. Kicsit furcsán jött le, hogy Yusának senki sem mondta el mi folyik körülötte, de mindegy. xD

Kicsit gáz volt, hogy a rész fele gyakorlatilag azzal ment el, hogy háromszor megetteték Yu-t. Nevet

A szerelmi szálat én erőltetettnek érzem, legalábbis Tomori részéről. Nem láttunk semmi olyan megnyilvánulást, ami miatt beleszerethetett volna. Visszahozta a bátyját az élők közé, meg mondjuk azt, hogy megakarta menteni az életét a gyárban (azért ne nevezzük megmentésnek, hogy ráomlasztotta az egészet és Kumagaminak kellet feláldoznia érte az életét). Mao visszahozta őt a sötétség kepujából, mikor Ayumi meghalt, de azt szerintem, bármelyik barátjának megtette volna. Igazából nem is mondta, hogy viszont szereti, hanem elküldte egy szinte lehetetlen feladatra, ahonnan, ha visszatér legalább félisten szinten lesz, és csak utána lehetnek egy pár... Áhh, inkább Yusarin. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 04:29:12 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #89 Dátum: 15 szep 23, 21:24:36 »

Az ANN kritikusa konkrétan Jézushoz hasonlította Yut, amiben sok az igazság.
http://www.animenewsnetwork.com/review/charlotte/episode-12/.93173

A szerelmi szálban nem érzem Nao részét erőltetettnek, de mivel relatíve keveset tudtunk meg róla, ezért nem tagadom, bennem van egy kis hiányérzet. A Clannad magasra tette a lécét ilyen téren, de ott rendelkezésre állt ehhez közel 50 epizód, amihez alternatív utak is voltak. 12-13 rész alatt nagyon nehéz kielégítő románcot építeni, kivéve ha a románc már az elejétől meghatározó eleme a szériának. Itt ez nem történt meg. A Rakudai Kishi no Cavalry-ra figyeljetek az őszi szezonból...

Egyébként, nem tette Yu meg nem történté Sala és Nao bátyjának találkozását azzal, hogy használta az Időugrást?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!