24 jún 14, 03:58:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 978340 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3450 Dátum: 15 aug 14, 18:52:28 »

Overwatcholnék már, csak hát a bétára még várni kell Nevet Ha addigra lesz hozzá masinám és felszerelésem, még streamelnék is. Hjaj de jó lenne ~
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3451 Dátum: 15 aug 14, 18:55:15 »

Ismerős... Most körülbelül nekem és a bnőmnek is ez van tervbe. Elég komolyan belevágnánk, ha sikerülne szerezni rá Kulcsot. És már a kedvenc karakterem is megvan. Gondolom Tracer nálad valahol az elsők közt (ha már ava). Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3452 Dátum: 15 aug 14, 18:56:50 »

Miért nem lehet megérteni hogy valakinek dolga van és nem tud ma discoba menni és hogy holnap jó lenne ? hamár megint pénz költök ami azért jó mert nincs ikszdé mit kezdjek egy akaratos lánnyal akit közben imádok ikszdé  tudom firstworldproblem de akkor is
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3453 Dátum: 15 aug 14, 18:57:36 »

Overwatcholnék már, csak hát a bétára még várni kell Nevet Ha addigra lesz hozzá masinám és felszerelésem, még streamelnék is. Hjaj de jó lenne ~
Ősszel jön a béta és a látottak alapján egy kenyérpirítón is el fog futni Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3454 Dátum: 15 aug 14, 18:58:47 »

Azért nem mindegy, hogy a kenyérpirítód hogy bírja. Én spec. nem akarok nulla graffal játszani. Bár a Terát bírta fullon. A Lol meg akadozik. A gépen ugyanolyan érthetetlen, mint én. smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3455 Dátum: 15 aug 14, 19:00:32 »

Igen, Tracer elég szimpatikus, meg Widowmaker, Hanzo is. Rájuk van igényem, majd kiderül kibe jövök bele Nevet
A kenyérpirítóm mondjuk már elég haldoklós, és amúgy is érik egy új gép mert a Guild Wars 2-t már nem futtatja élvezhető minőségen, szaggatás nélkül.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3456 Dátum: 15 aug 14, 19:01:20 »

Az én kenyérpirítóm kint van a profilomon Nevet
Azon minden elmegy Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3457 Dátum: 15 aug 14, 19:02:40 »

Hanzoról először Yasuo jutott eszembe. Én eddig a karakterek közül csak Reapert találtam szimpatikusnak, de szerintem nem lepek meg ezzel a választással senkit. Viszont azt már meg merem kockáztatni, hogy agyon lesz játszva szerencsétlen. Nevet

Na és most kell eldöntenem, hogy ki legyen a signem?
1. Ultron
2. Reaper
3. Draven
Francba, de nehéz választás...
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 19:03:11 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3458 Dátum: 15 aug 14, 19:03:11 »

Az én kenyérpirítóm egy lassan 4 éves laptop, szóval... ja. Nevet Ezen öröm, hogy elfut a lol szaggatás nélkül ~ xD

Destroid, vágd őket egy képre. Kész Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3459 Dátum: 15 aug 14, 19:05:39 »

Szaggatás nélkül? Eh... én meg FPS 2-40 között vergődök.  ikszdé Csoda hogy ilyen eredményesen játszom még így is.

Jó ötlet, talán ha minden erőm összekaparom kitalálok valami jó koncepciót signhez, ami passzol a profilképemhez. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 19:07:22 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3460 Dátum: 15 aug 14, 19:08:40 »

Soha nem értettem mi a jó abban ha laptopon játszik az ember.Oké vesz egy gamer laptopot 300 rugóért amiből egy sokkal erősebb pct lehet összerakni,majd max 1 év múlva már szívja a fogát hogy mennyire szarul fut egy játék mivel mind a VGA,mind a proci szarrá vissza van húzva hogy ne olvadjon szét meg  ne merüljön óránként a lapos.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3461 Dátum: 15 aug 14, 19:10:12 »

Én laptopon csak akkor játszottam amikor kórházba járkáltam rendszeresen 1-2 éve és Serious Sameztem meg Codoztam only. Lolt pl. nem kockáztatnék laptopon.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3462 Dátum: 15 aug 14, 19:13:08 »

Nekem egy haverom játszott suliban AC Roguet laptopon.Megvette azt a szart kb 150 rugóért majd vett hozzá egy új procit de a játék így is csak full lowon futott kb 10 fps-sel és közben olyan forróság jött ki a gépből hogy melegem lett tőle.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3463 Dátum: 15 aug 14, 19:15:13 »

Én csak azért gondolkodok laptopon, mert ha pl. megyek a boltba dolgozni és épp nem pöcsöl előttem senki aki fizetne, akkor simán lekötöm magam addig vele. Bár, semmi olyanba nem kezdhetek, amit nem lehet leállítani. Szóval lehet, hogy marad a gép, nem tudom. Micsudi iszonyat jókat mutatott ma Fbn, nehéz döntés.
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3464 Dátum: 15 aug 14, 19:16:31 »

Hindiük a kutya kutta. Kemény mik derülnek ki a 9gagről.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!