24 okt 05, 23:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 1086170 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2565 Dátum: 15 júl 31, 21:56:15 »

Majdnem olyan gonosz, mint én. De, ha leírnám, hogy én milyen vagyok a pasikkal, akkor kivágnátok a Deákra... szóval inkább nem mesélek.

Egyébként gané egy tükör volt abban az esetben, ha csak azért kellett a barátnője, hogy megpakold, aztán a képéhez vágd, hogy szar vagy.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2566 Dátum: 15 júl 31, 22:05:35 »

Dehogy. A barátnőjével csak szexkapcsolatban voltunk, vagy mi. Nevet Soha nem volt kimondva, de valami ilyesmi volt közöttünk. Én mondjuk szívesen jártam volna vele, mert nagyon egy hullámhosszon voltunk. Annyira, hogy még senkivel ennyire. De ő talált mást és vége lett a kis barátságunknak.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2567 Dátum: 15 júl 31, 22:10:39 »

Szar lehet melóban bebaszni...szinte már sajnállak.Én pont annyit ittam most hogy javuljon a célzásom Bf 3-van
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2568 Dátum: 15 júl 31, 22:11:33 »

Péntek-Szombat 14-15 órázok, aztán így sokkal mókásabban telik az idő. Nevet
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2569 Dátum: 15 júl 31, 22:13:14 »

Én csak szexért egy pasival se lennék hajlandó összejönni, vagy csak pár perc kielégülésért odaadni magamat neki. Nem ér annyit kb. senki. A szememben nem is "nő" az, aki mindenkinek a trófeája, a pasik meg örülnek hogy megkúrták a fél várost. Na azok se értékesebbek.

Mint az állatok...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 22:16:27 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2570 Dátum: 15 júl 31, 22:13:52 »

Stance ugye azt tudod hogy ma kedd van?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2571 Dátum: 15 júl 31, 22:24:20 »

Lool baszki egy pillanatig elhittem. Nevet
Amúgy furák ezek a sztereotípiák, hogy egy csávónak csak a szexre kell a csaj. Nálam ez pont fordítva volt, már négyszer is. ikszdé
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2572 Dátum: 15 júl 31, 22:28:29 »

Egy csajnak is joga van vadászni és eldobni. Szerintem ez nem feltétlenül alacsonyít le egy nőt. Az hogy miként teszi ezt azon sok múlik.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2573 Dátum: 15 júl 31, 22:37:40 »

Szerintem meg lealacsonyítja, méghozzá nem is kicsit. Nem érdekel, hogy más szerint nem, vicces is lenne, ha hatással lenne további emberek véleménye az én nézeteimre. Egy férfinak lehet dicsőség az, hogy ennyi szukát meghódított (mint az állatvilágban), de aligha tudok jó szemmel nézni egy olyan csajra (nem nőre...), aki a fél világnak megvolt, azon egyszerű oknál fogva, hogy számomra a szex egy sokkal komolyabb dolog, amiben nem csak a külsőségek és az élvezet a lényeg, hanem az, hogy akinek odaadom magam (mert kb. ez történik), az szeressen is úgy és természetesen én is őt. Tartom magam elég intelligensnek ahhoz (hisz ez részben intelligencia), hogy nemet mondjak a vágyaknak, amik beteljesítését később meg is bánnám.

Ők meg dugjanak gátlások nélkül, mint a patkányok, ama értékrend alapján, amit maguknak felállítottak. Csak aztán ne engem próbáljanak megkövezni, hogy gusztustalannak, undorítónak találom.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 22:40:26 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2574 Dátum: 15 júl 31, 22:40:18 »

Ez az egész szex téma túl van misztifikálva. Bár a témában egyre inkább kívülálló vagyok a franc egye meg ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2575 Dátum: 15 júl 31, 22:46:53 »

Na vajon miért... Durci
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2576 Dátum: 15 júl 31, 22:48:35 »

Ha tudod mondd el neki, mert sosem árt a jó tanács.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2577 Dátum: 15 júl 31, 22:55:22 »

Hagyjuk Nevet nem vagyok egy mosolyvirág na. Nevet Meg fura fazon vagyok Nevet Annyira nem vagyok álmos és halálra unom magam :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2578 Dátum: 15 júl 31, 22:56:32 »

Van valaki, aki még nem részeg? Ez lesz a Lew-himnusz. ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=R9BvcJbuwho" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=R9BvcJbuwho</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 22:57:30 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2579 Dátum: 15 júl 31, 22:57:48 »

Én is így gondoltam, mint te Masashi. De igazából ez is egy sokkal összetettebb téma gyakorlatban és nagyon felszínes ez a gondolkodás, mert nem így történnek. Amikor elmegy egy csaj bulizni és leszopja az összes faszt a diszkóban, az gáz. Ámen. De szerintem pl lehetetlen úgy szexelni, hogy ne alakuljon ki semmilyen féle érzelmi kötelék. Ismétlem, itt nem a kurválkodásról van szó. Egyszerűen van a nőnek és a férfinek is igénye és ez teljesen jó normális keretek között. Pl Fruzsival fél évig húzódott ez az egész dolog nálam. Neki is voltak kilengései, felhívogatott este hajnali fél 4-kor, hogy szeret. Aztán másnapra megint nem tudta hova rakni a dolgaink. Neki ez jó volt, mert kijárogattam hozzá Münchenbe meg Miskolcra és nem volt más dolga, minthogy élvezze, ahogy orgazmusok tömkelegeit éli. Én viszont szerettem volna többet, boldoggá tenni őt, hosszútávon és nagyon fájt, hogy mindig bizonytalan volt velem kapcsolatban. Amíg velem együtt volt nem volt senkije más. Szóval a szexkapcsolattal sincs semmi baj, ha be van határolva és ki van mondva. De ha ki is van mondva, az egyik fél mindig többet akar. Olyan ez, mint a fiú lány barátság. Nevet Csak akkor annyiba jó, hogy a másik félnek nincs oka a csalódásra, tudja, hogy mi várja. Igazából írnék még, de be vagyok baszva és eleget égettem magam mára. Lel
Naplózva



Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!