24 jún 13, 16:38:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 977489 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #585 Dátum: 15 jún 22, 20:32:26 »

detto Jamie Goldencock  érdekes ez a teszt ikszdé de tuti nincs túl sok megoldás ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #586 Dátum: 15 jún 22, 21:16:06 »

http://www.mindenegybenblog.hu/eletmod-egeszseg/az-orvosok-megdobbenesere-termeszetes

Még egyszer meglátom, hogy ilyen retket megoszt valaki facebookon, kidobom az ablakon a patológia könyvet, és utána ugrom.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #587 Dátum: 15 jún 22, 21:26:05 »

Megértem a felháborodásod, de még mindig inkább ezt egye vki és higgyen benne mint valami drága és káros vacakot.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #588 Dátum: 15 jún 22, 22:10:07 »

Láttam a linket, tudtam, hogy nem szabad rákattintanom. Mégsem hallgattal az ösztöneimre és megnyitottam az oldalt. Elég volt a címet elolvani meg a képet megnézni és már belefájdulta a fejem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
jazzy21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #589 Dátum: 15 jún 23, 00:29:45 »

A cikk hazudik abban az értelemben, hogy ez kigyógyít a rákból, de egy halvány igazság van benne: a gyömbér nagyon hasznos, a kemó alatt csökkentette a mellékhatásokat. Hasonló katyvaszokat írtak fel természetgyógyászok, a hozzávalókat nagyon nehezen szereztük be, semmit sem értek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #590 Dátum: 15 jún 23, 08:27:07 »

http://kepek.444.hu/2015/06/22/hiaba-tiltakoztak-ellene-megrendeztek-az-eves-kutyahus-fesztivalt-kinaban/

Saphi imádja.

http://www.buzzfeed.com/kateaurthur/nbc-has-canceled-hannibal?bffb&utm_term=4ldqpgp#.smJ2GzeDr

Ez meg, i won't forgive youuu nbc.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 08:29:24 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #591 Dátum: 15 jún 23, 10:45:56 »

A cikk hazudik abban az értelemben, hogy ez kigyógyít a rákból, de egy halvány igazság van benne: a gyömbér nagyon hasznos, a kemó alatt csökkentette a mellékhatásokat. Hasonló katyvaszokat írtak fel természetgyógyászok, a hozzávalókat nagyon nehezen szereztük be, semmit sem értek.

Az volt a hülye, aki kitalálta azt a szót, hogy rák, és az volt a még hülyébb, aki beemelte a köznyelvbe. Talán, ha csak az ezerféle szakszót használnánk rá, nem hinné azt az emberiség 90%-a, hogy a teljesen különböző eredetű és prognózisú ezerféle daganattípus mind ugyanaz a betegség, és mind gyógyítható gyömbérrel.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #592 Dátum: 15 jún 23, 10:52:50 »

A legszebb a dologban, hogyha csak nem hazudtak nekem azon a csúnya egyetemen, ahol valójában mindig csak hazudnak nekünk, mert azt akarják, hogy mi is a tudomány gonosz szolgái legyünk, nagyon leegyszerűsétve a dolgokat egy már meglévő daganat számára az antioxidánsok kiváló tápanyagok. És miben is van "sok" antioxidáns?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 10:56:33 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #593 Dátum: 15 jún 23, 10:55:59 »

Ja, a kibaszott daganatok olyanok, mint a libsik. Bármit csinálsz, abból ők húznak hasznot.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #594 Dátum: 15 jún 23, 10:57:40 »

Beugratós kérdés ugye Nevet ? Hadén hadén hadén Nevet A mézben és a gyömbérben ikszdé ?
A vicc jut eszembe amikor a szenilis öreg nő kérdezi hogy "-Mim van nekem fiam? Darázsderékpókom??  -Nem anyuka, méhnyakrákja" Különben ez úgy mindig is érdekelt, honnan jött a rák kifejezés? Angolul is Cancer, azt vágom de miért?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #595 Dátum: 15 jún 23, 11:19:28 »

A nagyapám vastagbél rákban halt meg...sok baromság ami a neten kering...és még csak kedd van.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #596 Dátum: 15 jún 23, 11:38:07 »

Hippokratész nevezte el úgy, mert az egyik daganat, amit vizsgált egy rákra hasonlított.

Basszus, szerencse, hogy a 444-hez kapcsolódó minden oldal le van tiltva, így nem tudom megnyitni ezt a szart. Elég volt elolvasni a címet és a bevezető szöveget, hogy agykárosodást szenvedjek. Ezeket a gyökereket olvasni sem lett volna szabad megtanítani, nemhogy billentyűzetet adni a kezükbe, hogy újságíróként működjenek.

https://www.facebook.com/tronokharca.hbo/posts/1616656065273353
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #597 Dátum: 15 jún 23, 11:42:33 »

Én nagypapim is vastagbélrákban halt meg, 19-én volt három éve. Aztán apum 18-a előtt, ( mikor szóbeliztem ) vagy 5x megkérdezte: ugye nem 19-én mész szóbelizni? Ugye nem?

Amúgy nagyon szomorú, hogy minden szarral telerakják a médiát. Nagypapim gyógygomba kivonatokat használt, bizonyos szempontból jó volt, egy darabig nem is növekedett az áttét a májában, de aztán ráment a tüdejére. Onnantól meg menthetetlen már a beteg. Kegyetlen dolog a végstádium. Nem volt hajlandó bemenni a kórházba, de az utolsó három nap, mikor már képtelen volt magáról gondoskodni a morfium miatt, muszáj volt. A szüleim nem engedtek sem engem, sem a húgom a kórházba. Előtte elbúcsúztunk tőle, megható pillanat volt. Végül annyit mondott sírva: A Jó Isten áldjon meg benneteket! ( Azelőtt két óráig egyetlen tiszta gondolata sem volt. )



Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #598 Dátum: 15 jún 23, 11:46:33 »

Gáz, ha tiktojás helyett libatojást használunk mindenhez?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #599 Dátum: 15 jún 23, 11:50:54 »

Idézet
"
Patonai Ádám  fákR • 8 napja
A könyvből több minden kiderül: 1. Johni fiú sebbe füstöl ,ami a got fórumokon jól ismert összeesküvés elméletet támasztja alá ,miszerint Lianna és Rhaeger fia.
2. A könyvben Melisandre eleve a falon marad, szóval a sorozatban sem véletlenül tér vissza.
3. Vagy a falon túlra való holtest áthordással vagy a vörös papnő mágiájával ,de havas valszeg feltámad.
4. Stannis a könyv szerint egyáltalán nem biztosan hall meg. A stanises száll nem Stannis halálával ,hanem a csatát megelőző ostrom körgyűrűvel kezdődik. A könyvben Ramsey havasnak írott fenyegető leveléből azt mondja Stannis halott ,de erre semmi bizonyíték nincs.
 • Válasz•Megosztás ›
Avatár

Kalle Blomkvist  Patonai Ádám • 7 napja
Rheager teóriát megfejtettem, miután megnéztem, hogy a szőke srácról van-e szó, aki meghal az 1. évadban. Róla. Túl fiatal Dzsoni apjának. És mielőtt belekezdenétek, hogy művészi szabadság meg ilyenek - na nem, ez nem az a sorozat, amiben egy 25 éves gyereket választanak be Dzsoni apjának."

Fú, bazz, ezek aztán ismerik a történetet!

Idézet
már képtelen volt magáról gondoskodni a morfium miatt, muszáj volt
Sose muszáj.

----

Ez a nő kétszer is kioktat valakit, hogy Rhaegar bizony Viserys, és nem lehet Jon apja, aztán mikor harmadszorra elmagyarázzák neki, hogy ki ő, leírja, hogy ő akkor sem hisz a Rhaegar-teóriában, mintha bármilyen köpetnyi tudása lenne a könyvből, és rálátna a történésekre. ikszdé

Idézet
Kalle Blomkvist  telge • 8 napja
Belegondolva ezt én kizárom, nem passzol a szimbolika, a Targaryenek szőkék. Plusz akkor nincs magyarázat, hogy miért a Ned neveli fel. Se kutyája, se kölke egy Targaryen-gyerek.

lolz

Idézet
Kalle Blomkvist  Elmeboy • 7 napja
Van még egy ellenérv, ha egyszer semmi köze a gyerekhez, miért vállalja be a szégyent, hogy fattyú, hogy megcsalta a feleségét? Az a feladat, hogy felnevelje, nem az hogy a neve alá vegye. Plusz így a gyerek jobban szem előtt marad, mint ráadásul fattyú, mindenki kérdezgeti hogy ki az anyja ugye. Még az lett volna szép, ha szőke is. :-D

Nem értem, minek pofáznak olyanok, akiknek semmi köze a történethez. Ez olyan, mint amikor 10 évvel Robb halála után benyögték, hogy ők tutira tudják, hogy Robb lesz a király.

Idézet
Kalle Blomkvist  Vejmelka Michal • 8 napja
Az első felesége (szeretője?) Nednek az a Robert Baratheon húga vagy mi, aki Deresben az alagsorban nyugszik. Kézenfekvő, hogy tőle van a Dzsoni, csak nem tudom hogy időben stimmel-e, pl. ha Dzson előtt jóval meghalt már a nőci, akkor értelemszerűen nehezen lehet az anyja.

KI A RETEK EZ, ÉS MIÉRT NEM FOGJA BE???

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 12:08:28 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!