24 szep 27, 23:07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 1078976 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2145 Dátum: 15 júl 25, 00:19:41 »

Fogalmam sincs, miről beszélsz, és nem hiszem, hogy csak azért mert egy óra múlt. Az hiszem itt a jel, hogy menjek feküdni ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2146 Dátum: 15 júl 25, 02:23:52 »

Huhúúú ehhez most én is hozzá szólok, így hajnali 3-kor. Eleve,  mert most értem haza munka után, a másik része, hogy ittam jó pár fröccsöt, és kiélvezem hatását, bár állapotom elég józan, főleg mert az utolsó óta be kelett zárnom, előtte takarítanom, majd haza jutnom, így... mindegy.

Szóval, Sabaku, Heni azt mondja, hogy ez, hogy kint van a csajok picsája, csak még egy ok arra, hogy utálhassa, kritizálhassa és kiakadjon az emberiségre. Ha jól értelmeztem.

Az a helyzet, hogy ez a dolog amivel jöttél, hogy kb.: "mindenki úgy öltözködik ahogy akar és nem biztos, hogy a férfiak miatt." nagyon édes gondolat. Nevet De tényleg! Megmosolyogtat.

Kurva meleg van, valljuk be. Ilyenkor egyszáll semmiben lenni a legjobb, otthon főleg mert amíg le nem megy a Nap, valami érdemeset nem igazán tudsz csinálni. Az a helyzet, hogy van a short, van a szoknya, van a picsa szoknya és van a picsa gatya. Nem véletlenül van benne az utóbbi kettőben a "picsa" szó, ami nem a nőre, a jellemére mutat, hanem egy bizonyos testrészre. Tény, hogy minnél kevesebb ruha van rajtunk, annál jobban tudjuk túlélni ezt a kánikulát (tisztelet a kivételnek, aki 40 fokban is forró fürdőt vesz), viszont az a helyzet, hogy kultúránkban nem annyira jellemző, ez az alulöltözöttség, vagyis nem volt... persze változnak az idők és már jó ideje, az.

Most jöhetnék azzal, hogy mindenki magából indul ki, jah, részben, most egy részben én is magamból fogok, de én nem vagyok az a fajta, aki szereti magát mutogatni. Viszont ott van a Deákon és Pesten, meg mindenütt az országban több ezer lány, akik meg ilyenek.
Ez van? Lehet, el kellne fogadni, viszont ez nem arról szól, hogy elfogadjuk így a dolgokat. Nem kell mindent elfogadni. Nem mondom, hogy a pasik miatt vesznek fel francia bugyi kinézetű gatyát, de nem egy pasival beszéltem, aki ezt nem élvezte, hanem kiakadt rajta, és igen, ők felnőtt pasik voltak és nem álszentek. Egy jó feneket mindenki megless az utcán. Elismeri magában, hogy jó feneke van, viszont ezek a picsagatyás lányok... ej... Az a helyzet és mi erről beszéltünk a fiúkkal, hogy nem jó látvány. Van a gatya, ami takarja el a feneket, s van bugyi amiből majd ki lehet bújtatni a csajt. Most, ha körbenézel és látsz egy csomó kilógó hurka feneket (mert egy a "nadrág" ketté vágja a feneket, így mindenkinek akinek van valami popója, hurkát csinálni) nem fogsz nagyon tudni gyönyörködni.
Az meg, hogy a meleg miatt... lehet, egy részük. Persze. De ne légy ilyen naiv, hogy csak a meleg miatt. Nevet

Amúgy nem tudom mennyire kényelmes. Ki hord ilyen picsagatyát itt a fórumon, amit a köldöködik fel tudsz húzni? Olyan kíváncsi vagyok, hogy kényelem szempontjábül milyen. Mert sok csajnál láttam, hogy állandóan akajrák húzni le a gatyájukat... jaj az nagyon vicces... csak tudnám akkor miért vesznek rövid gatyát, amit nem lehet lehúzni. xD

Ez... barátocskám. Eszméletlenül jó komment volt. ikszdé


Lehet kicsit zagyva vagyok most. Hm...

Oh és mielőtt elküldeném... Sabaku, az a helyzet, hogy az emberek szeretnek kiakadni a másikon! Mindig ki fognak és mindig kiakadtak. Lehet te elfogadsz mindenkit úgy ahogy van (amit kétlek), és ahogy ők élnek, mert ők "ilyenek" vagy csak úgy... de a legtöbb ember - és szerintem ez egészséges -, néha kicsit kiadja magából, hogy ha talál a világban valami olyat ami nem tetszik neki. Jelen esetben a fél popó ki dolgot.
Néha jó az ilyen semmin, esetleg hülyeségen kiakadni és puffogni egy sort, majd tovább lépni, mert kiadod a gőzt. Persze, ha ezt állandóan csinálod, az más.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 02:30:30 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2147 Dátum: 15 júl 25, 09:06:51 »

Ez hosszú volt, de az nem derült ki, hogy mi lesz bármi rosszabb a picsagatya viselésétől.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2148 Dátum: 15 júl 25, 09:21:41 »

Senki se mondta, hogy bármi rosszabb lesz. Valakinek vizuális zaklatás, míg másnak vízuális élvezkedés. Oszt kész.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2149 Dátum: 15 júl 25, 09:33:33 »

Vélemény szerint az a nő, akinek ilyen feltűnési viszketegsége van, és nem képes ettől a szokástól elhatárolódni, az agyilag sajnos még mindig egy tini kis csaj szintjén van. Egy normális nő tudja, hogyan öltözzön fel úgy, hogy vonzó legyen, és közben ne úgy nézzen ki, mint egy prosti, aki épp a kuncsaftjához siet.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FopyRHHlt3M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FopyRHHlt3M</a>

Miért hittem azt hogy Azazel nő?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2150 Dátum: 15 júl 25, 09:37:48 »

Méghozzá egy csúnya nő. ikszdé
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2151 Dátum: 15 júl 25, 11:16:28 »

Nem hiszem, hogy a ruha alapján való ítélkezés bármi olyanhoz vezetne, ami fejlődéshez vezet. Mert tegyük fel, hogy az ítéletetek igaz: a tiniribancok azért öltözködnek így, hogy megbasszák őket, tehát mindkét fél boldog és nincs baj. Ő nem tud ennél többet adni, a másik fél is örül, hogy dughat. Ha kétszínű és közbe sír azért, mert megnézik vagy mindenki megakarja dugni, akkor megint az ő baja és meg kell látni benne az embert, hogy neki is csak egy kis szeretet kell.
Ez a fajta ítélkezés csak arra jó, hogy saját magunkat korlátok közé verjük. Persze ha valaki megtudja magyarázni, hogy ettől neki miért jobb egy fokkal is, hogy arra energiát pazarol, hogy másokat utáljon, akkor elfogadom. Nincs baj az ítélkezéssel, inkább a vele való azonosulással. Túl kell látni rajta, nem pedig függni tőle.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2152 Dátum: 15 júl 25, 11:17:30 »

A mentalista Nevet
Masashi? Nevet Lusta vagyok visszaolvasni.

Bírom, hogy valamiért azt hiszik a pasik, hogy nekik pakolják ki a csajok a mindenüket, és azt meg se fontolják, hogy a 35 foknak van hozzá köze ikszdé
Miért, nem? Mosolyog Télen a cicanadrág is valószínűleg a -10 fokos hideg ellen van és nem azért, hogy popsira irányítsák a fókuszt... Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2153 Dátum: 15 júl 25, 11:53:18 »

Amikor ránéztek egy picsaszoknyásra, csak a saját kurvaságotok idegesít benne, mert valójában, tükrötök mélyén ti is úgy akartok öltözni, de nem meritek felvállalni önmagatokat. #suchsztenszizmus

Ki minek gondol, az vagyok annak…
Mért gondolsz különc rokontalannak?
Jelet látsz gyűlni a homlokomra:
Te vagy magad, ki e jelet vonja.

S vigyázz hogy fénybe vagy árnyba játszik,
Mert fénye-árnya terád sugárzik.
Ítélsz rólam, mint bölcsről, badarról:
Rajtam látsz törvényt sajátmagadról.

Okosnak nézel? Hát bízd magad rám.
Bolondnak nézel? Csörög a sapkám.
Ha lónak gondolsz, hátamra ülhetsz;
Ha oroszlánnak, nem menekülhetsz.

Szemem tavában magadat látod:
Mint tükröd, vagyok leghűbb barátod.

lelele
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2154 Dátum: 15 júl 25, 11:57:19 »

Hogy lehet hogy ez a vers kimaradt eddig az életemből???  Nagyon tetszik.
Éreztétek már azt hogy egy kis whiskyért bármit megadnátok ? ikszdé  kurva csóróság vazze ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2155 Dátum: 15 júl 25, 11:58:06 »

Hogy-hogy csóróság van Micsudi? Eladtad már a lelkedet is, hova ment el a sok pénz???
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2156 Dátum: 15 júl 25, 11:58:39 »

"badar" helyett azt olvatsam hogy babar ikszdé
tudjátok,az elefánt
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2157 Dátum: 15 júl 25, 12:06:05 »

Nem. Mármint ez is egy lehetséges opció, de lényegretörőbben és kollektív szinten inkább azt mutatja, hogy az ítélethozót idegesíti, hogy ő is ugyanabban a világban él, mint a kurvák, csak nem ismeri be. Vagy kivetíti a saját világát a kurvákra, miközben az ítélet nem is igaz.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2158 Dátum: 15 júl 25, 12:08:19 »

Nem érdekel. Én vagyok a sztenszizmus prófétája, én alkotom a szabályokat. Ez mindig is így volt, a névadó csak névadó.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2159 Dátum: 15 júl 25, 12:14:22 »

Van különbség aközött, hogy azért rakja ki valaki a seggét, hogy 'na ezt majd a paisk megbámulják', meg aközött, hogy 'ha már ilyen jó seggem van akkor felvágok vele'. Bár igazából engem az se zavar, ha valaki azért öltözik ki mert dugni akar, de ez is biztos a laza erkölcseim miatt, hisze a nőnek a konyhába a helye, erényövvel a lábai közt  Neeem

Az a poén, hogy mindenki azt hiszi itt, hogy én ilyen erőltetett mindenkit elfogadó libsi vagyok, de az igazság az, hogy a dolgok 99%át őszintén leszarom ikszdé Még azt is amit tényleg nem kéne. Persze nekem is van pár kategória aki rögtön mínuszból indul, mint pl bárki leopárdmintával,  a túl barna-túl szőke pirított ribanc, vagy a fedorahuszár. De nyilván generációs okokból túl sok olyan jófej ember ismerek, akik rendesek, de picsásan öltözködnek, hogy érdekeljen az ilyesmi. Meg én se voltam sose szégyenlős szintén a 'leszarom' attitűdből fakadóan.

Olyan csodás joghurtos gyümölcstortát dobtam össze recept nélkül *-* Majd lehet később teszek képet Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!