24 ápr 29, 03:37:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairí Tail Mozi II.  (Megtekintve 3507 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 15 máj 17, 13:57:54 »

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-05-15/fairy-tail-manga-gets-2nd-anime-film/.88197
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #1 Dátum: 15 nov 03, 14:15:00 »

Mashima Twitterén olvastam, hogy sajnálják hogy nem volt eddig semmi hír de folyamatban van a készítés és a kzöeljövőben már kapunk is valamiylen infókat! Mosolyog Ha találok akkor írom is ide.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #2 Dátum: 16 jan 30, 13:37:38 »

2filmről képek:
http://www.mangamint.com/fairy-tail-471-0?page=1
A képek alapján egyből a jövő Rogue világa ugrott be. Talán kapunk róla egy filmet?hm  Gondolkozik
Mindenesetre a képek alapján sokkal jobb lesz,mint az 1.film.Ja és itt lesz egy LucyxNatsu jelenet. Szegény Lisannának most már esélye se lesz. smirksweat
Sárkányok pedig gondolom a 2csaj és egy fiú emberi alakja. Legalábbis a képek alapján ezt tippelem.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3 Dátum: 16 jan 30, 15:18:12 »

Az első filmet nem lesz nehéz felülmúlnia, mivel az csak egy átlagos szintet ért el több ember szerint is  >.<#
Egyébként ezek dinoszauruszok akarnak lenni? ikszdé
A Playboy ruhás bunny-Erza-Chant meg ki sem lehetne hagyni ikszdé
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #4 Dátum: 16 feb 06, 20:03:44 »

Átlagos,de tökéletes darab Mosolyog.Egész  jól beépült a  manga történetben. A Eclair és Momot már a specialnál megkedveltem,mind2 karakter  kedvenc lett.Szép kerek lezárás kapott a film.
Egyébként ezek dinoszauruszok akarnak lenni? ikszdé
Sárkányok szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 20:07:44 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5 Dátum: 16 feb 07, 19:53:12 »

Az első film elég semmilyen lett...nekem nagyon dícsérték, ezért elég nagy elvárásokkal ültem le elé...és amúgy nem mondhatom, hogy rossz volt, csak olyan semmilyen.
Igaza van Csabinek, azt nem lesz nehéz átugrani Mosolyog) Remélem emlékezetesebb lesz.
Mikorra mondják amúgy?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!