25 júl 27, 18:37:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball Super - anime  (Megtekintve 96430 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #180 Dátum: 15 szep 20, 08:31:30 »

Na most nem volt pilfa Nevet
Még mindig látszik hogy Bills Sama, csak játszik vele, hogy hol van Goku határa  Ördögi Goku most már tud regenerálódni is ? Nevet
Naplózva
P0kerFace
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #181 Dátum: 15 szep 20, 19:10:41 »

Sziasztok a forumban Mosolyog örülök hogy megtaláltam és szuper az oldal ... lehetne egy olyan kérdésem hogy a dragon ball superrol létezik valami info hogy hány reszes lesz ?? Mosolyog köszönöm ... Mosolyog
Naplózva
oozaru
Kínzás specialista
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 676



« Válasz #182 Dátum: 15 szep 20, 20:37:10 »

Sziasztok a forumban Mosolyog örülök hogy megtaláltam és szuper az oldal ... lehetne egy olyan kérdésem hogy a dragon ball superrol létezik valami info hogy hány reszes lesz ?? Mosolyog köszönöm ... Mosolyog

Ha visszaolvasol ott lesz a válasz Mosolyog

Amúgy kijött a 4.-ik mangafejezet

http://readms.com/r/dragon_ball_super/004/2939/1
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #183 Dátum: 15 szep 27, 21:36:38 »

Hu még most sincs vége Nevet  Univerzim már pusztulódik , de még rákapcsolnak  Ördögi
Naplózva
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #184 Dátum: 15 szep 29, 17:53:17 »

létezik valami info hogy hány reszes lesz ?? Mosolyog köszönöm ... Mosolyog
Attól függ hogyan alakul a nézettség, mennyire lesz népszerű.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #185 Dátum: 15 szep 30, 11:06:32 »

Én már valahogy nem tudom a DB-t úgy élvezni, mint régen. Talán a feleslegesen sok szint és egyre idiótább főellenségek miatt. Meg hát elég nagy pofára esés, hogy 20 évvel ezelőtt messze szebb volt a grafika, mint most...
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #186 Dátum: 15 okt 01, 06:41:41 »

Nem azért van mert megöregedtél nyugi. Szimplán borzasztóan rossz. Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #187 Dátum: 15 okt 01, 08:17:48 »

Szerintem meg nagyon jó Mosolyog Ugye ízlések meg pofonok. Bills már most jobb , mint Cell vagy Buu, azoknak 0 személyiségük volt.
Nem beszélve Visröl aki legjobb a sorozatban Nevet
Grafika az más, itt ahogy látom a effektekre gyúrnak mert azok nagyon szépek.
Amúgy ha jól olvastam 100 részes lesz, és utána még ha jó a nézettség.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #188 Dátum: 15 okt 01, 09:41:38 »

Nme értelek titeket, valóban a korához képest gyönyörű anime volt a dragon ball 20 évvel ezelőtt, de azért ne essünk már túlzásokba h szebb volt a grafikája az ideinél... Nevet Sokkal kidolgozottabb a háttér és a karakterek külseje.....

Sokan ott értik félre, hogy Bills gonosz, pedig nem, ő egy isten aki teszi a dolgát amire megbízták (gondolom később kapunk majd részletesebb infokat, hogy mükszik ez a rendszer).
Naplózva
oozaru
Kínzás specialista
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 676



« Válasz #189 Dátum: 15 okt 03, 02:38:41 »

Okt. - Nov. részek címei :

Episode #13 — 04 October 2015
Super Saiyan God Son Goku and Beerus’ super-fierce fight gets more and more intense!!

Episode #14 — 11 October 2015
During his battle with Beerus, an unexpected change happens to Goku, who had been a Super Saiyan God…!?

Episode #15 — 18 October 2015
After the battle with Beerus wraps up, a terrible visitor comes to Satan!?

Episode #16 — 25 October 2015
With the battle over, one day Kuririn visits Goku. His unexpected request is…!?

Episode #17 — 01 November 2015
Some time has passed on Earth. Gohan and Videl’s daughter is finally born!!

Episode #18 — 08 November 2015
Goku departs Earth and begins training under Whis. The surprising training method is…!?

Episode #19 — 15 November 2015
Goku throws himself into training under Whis. Meanwhile in Hell, you-know-who suffers intense torment.

Episode #20 — 22 November 2015
An unprecedented threat bears down on Earth!! At this time, an old friend comes to visit Bulma…!?

Közben kiderült a  Blu-ray/DVD megjelenése :
2 dec . 2015 – Blu-ray Box 1 / DVD Box 1 (ep. 1-12)
2 marc. 2016 – Blu-ray Box 2 / DVD Box 2 (ep. 13-24)


Plusz egy poszter is van :

http://dbnao.net/i/men/news/2015-10-02-dbs-saikyo-jump-2015-11-poster.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 03, 02:55:00 írta oozaru » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #190 Dátum: 15 okt 03, 03:48:10 »

Szóval még október végéig tik egymást aztán "két" slice of life epizód, és jön a Dermesztős múvi.

Remélem nem az lesz a  különbség, hogy Goku csak egymaga fog Whiskással edzeni. (+ ez alapján a többi)

Oké csak cím, de félek, hogy Podravka kimarad.  Szomorú

S base Goku majd itt is szimplán 1000x erőseb lesz, mint Gohan...

Szóval remélem nem az lesz, hogy Goku isten módban ütögeti az isteneket, meg az asspull power uppolt Dermesztőt. A többieknek meg lesznek vidám hétköznapjaik, valamint kibickednek Goku meccsein.

Tudom majd verekszenek, de az a movieban látott dolog oké, hogy látványos, de viccnek is rossz.

Egyébként, így számolva, úgy a 35-40. epizód környékén várhatunk majd tényleges újdonságot.



Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #191 Dátum: 15 okt 03, 13:14:44 »

Hát az egész sorozat képi világa és grafikája néha már teljesen rossz egész úgy ahogy van.
Nos én ennél az animációnál 1000x jobbat láttam , ha voltak animátorok aki legalább rendesen csinálták meg az animációt akkor példa mondhatnék párat. A Budokai 2-3 játékok introit gyönyörűen megcsinálták. Persze ez 10 évvel ezelőtt volt.
Az újjászületett Frieza után gondolom Csámpás.... nem bocsánat Champaval gyűlik meg baja Gokuékkal.
Szerintem többi istent is képbe kellene hozni, Vagy legalább jönnének új karakterek.
És talán a SSJG szintett is tovább lehet fejleszteni 3-ig.  Gondolkozik Mert hát Goku ellérte egészen 3-ig és talán ezt már könyebben megteheti SSJG god vagy talán a hüde igen hülye nevű SSGSS-vel.
És talán kevésbbé ismert Whis képességéről megtudunk-e valamit.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #192 Dátum: 15 okt 06, 10:07:43 »

Sok helyről hallom azt, hogy bezzeg a movie milyen szép volt, bezzeg régen, bezzeg a videójátékoknál, stb, stb.

Azt azért tudni kell, hogy egy 90 perces film elkészítésére (vagy videójáték animációra) több hónapnyi idő áll rendelkezésükre és nem kell olyan sok animátort megfizetni mint egy sorozatnál, ahol hetente kell 20 perceket legyártani, tehát elképesztő tempót kell diktálni. Erre nem is elég 1 animátor csapat, hanem sokkal többet kell alkalmazni, mint ahogy a Naruto esetében is több mint 10 animátorcsapat dolgozik azon, hogy heti rendszerességgel le tudjanak adni egy részt. A sorozatoknak és a filmeknek is előre meghatározott költségvetésük van: egy film esetében sokkal jobban ki lehet számolni hogy mire mennyi pénz megy el, sokkal többet tudnak költeni profi animátorok alkalmazására, míg a sorozat esetében meg kell húzni a nadrágszíjat, így ennek következményeként el kell utasítaniuk a profi animációt, mert hétről-hétre bármilyen váratlan költség beüthet.
Erre az az érv szokott jönni, hogy "bezzeg régen szebb volt..."; amire én mindig azt mondom, hogy régen, amikor még a Dragon Ball Z-t is készítették nem volt ennyi "konkurens" anime, ergo sokkal több volt a bevétel egy adott sorozatnál és sokkalta több, jó animátor közül válogathattak... manapság eléggé felhígult ez az egész.

A másik, hogy a japánok szeretnek előre tervezni és így minden részt körülbelül fél évvel előre legyártanak, tehát most épp nem a 14. részt rajzolgatják, hanem már bőven a 30-40. rész körül járhatnak az animátorok és a szinkronmunkálatok, ezért sem áll meg a lábán az az érv (olvastam ilyet valahol, majdnem átfejeltem a billentyűzetet), miszerint a 6. rész animációja már azért volt szép, mert az 5. rész után szóltak nekik, hogy túl ronda volt a rajzolás és így gyorsan összekapták a rajzolók magukat a 6. részre - szóval nem... ilyen nincs. Nevet

Összességében hozzá kell szokni, hogy egy-egy jelenet borzalmas lesz, van amelyik pedig gyönyörű.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 10:10:25 írta Cartnecker » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #193 Dátum: 15 okt 06, 17:52:06 »

Ez teljesen jogos. Nem is szabad a heti sorozatot filmekkel, specialokkal, ovákkal és egyéb tartalmakkal összehasonlítani.
Azonban nyugodtan beszélhetünk arról, hogy a régi mennyivel jobb volt, ugyanis nem csak a Dragon Ballnál figyelhető meg ez a "minőségbeli romlás". A 4:3-as képarányú (2006nál régebbi) animék 90%-ára elmondható, hogy gyönyörűen néznek ki. Persze a színviláguk fakóbb volt, de maga a rajzolás sehol se volt igénytelen. Miért van ez?
Én azt olvastam több helyen is (bár nem tudom mennyire megbízhatóak a források), hogy régen ezeket a heti részeket koreai emberkék csinálták, és hát tudniillik, hogy Ázsia kontinensén belül Korea ad otthont a legtehetségesebb embereknek.
Régi animék a Dragon Ball mellett: Yu yu Hakusho, Naruto Part 1, One Piece Skypia végéig (sokan nem szeretik Oda stílusát, de az első 200 rész az animében nagyon szépen nézett ki, nem voltak béna fejek), Yugioh DM, GX, Inuyasha és még sorolhatnám ugye.
De persze az is képben lehet, amit Carnecker írt le, hogy már rengeteg a konkurens anime és nincs annyi bevételük.

Na, de ami a Dragon Ball Supert illeti, szerintem szánalom amit a Toei művel. Egy Legendát élesztettek újjá, igazán megérdemelné a minőségi köntöst. A Movie-kból rengeteg bevételük jött és elég csak Son Goku fejét rárakniuk egy zsebkendő csomagolásra (vagy ugye arra a bizonyos energiaitalra) és máris venni fogják, mint a cukrot.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 17:52:54 írta Csabi28 » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #194 Dátum: 15 okt 07, 15:01:04 »

Én örülök, hogy folytatták a sorozatot és igyekszem inkább a pozitívumait meglátni, eddig szerintem pl. nem annyira rossz, ezerszer felülmúlja a GT-t (ami nyilván nem olyan nagy teljesítmény Nevet).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!