24 ápr 28, 08:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 405022 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Dátum: 15 ápr 23, 20:42:46 »

Nos van mit beszélni, szóval hajrá srácok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 11:33:26 írta Chakra » Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #1 Dátum: 15 ápr 23, 21:01:50 »

Sarada karin lánya wtf?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2 Dátum: 15 ápr 23, 21:13:31 »

Szerintem le a kalappal Naruto előtt hogy Hokageként is mindent megtesz azért hogy segítsen Boruto edzésében.
Azért látszik mi lett abból a srácból akit kutyába sem vettek Nevet
Úgy tűnik hogy itt meg Sarada lett az antiszociális...bár amilyen az apja,nem meglepő Nevet neléggé fölhúzta Sakura agyát is Nevet
torda221 Sakura Sarada anyja ez teljesen biztos.
De a lényeg az hogy végre visszatért Naruto,ha csak néhány hónap erejére is Nevet várom már a kövi csütörtököt Nyelvesít
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3 Dátum: 15 ápr 23, 21:15:12 »

Sarada karin lánya wtf?

Nem valószínű. Szerintem ez jó eséllyel megint egy Tobi->Obito/Madara dolog.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4 Dátum: 15 ápr 23, 22:27:37 »

Most akkor ez a hivatalos topicja? Mert szerintem már eléggé kibeszéltük a Naruto manga topicban, és szerintem ott...nem is tudom, "othonosabb"? Nevet
Ha már 701. fejezetnek lett írva magyarban is, meg ms-en is, akkor szerintem folytathatnánk a manga topicban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zsolejka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #5 Dátum: 15 ápr 23, 22:34:20 »

Sziasztok. Ebből fog indulni anime?
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #6 Dátum: 15 ápr 24, 06:07:49 »

Mondjuk kicsit furcsálom hogy egy ucsiha szemüveges
Szerintem az lessz ennek a kis izének a végén hogy felébred sarada saringanja
Szerintem naruto ujj haja sz*r legalábbis nekem a régi jobban tetszett
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7 Dátum: 15 ápr 24, 07:42:00 »

Szerintem itt valami mocorog Mosolyog
Karin pedig szerinteeeeeeeeeeeeem...
Sarada anyja !
Nevet
sasukeval nem tom' mit akarnak: többszörös bünti lehetne a fején.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #8 Dátum: 15 ápr 24, 09:34:30 »

Végre ez is elérkezett!  bow bow Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy Sakura lenne Sarada anyja, mivel nem mutatták, hogy megszüli, vagy ilyesmi, szóval könnyen lehet, hogy Sakura csak elfogadta lányának miután összejött Sasukéval. Naruto meg egyértelmű, hogy mindent megtesz a fiáért. Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9 Dátum: 15 ápr 24, 09:49:32 »

Valójában egy anya szülését se mutatták (kivéve Kushina), de ha Sarada Karin lánya az sem meglepő.
Sok olyan család létezik ahol az egyik szülő (vagy mind2) mostoha, mert a gyereket "átviszik" a régiből az új kapcsolatba.
Lehet hogy Karin halott vagy lecsukták, vagy esetleg Oronál van és Sasuke nem akarta hogy a lánya Oro kezére jusson, különben Karin nevelné a gyerekét (feltéve ha az övé), Sasuke meg vitte a gyereket az új kapcsolatba.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10 Dátum: 15 ápr 24, 14:35:54 »

Nos felüdülés volt a semmi Naruto manga után egy kis fejlemény a gyerekekkel kapcsolatban. Na Igen, Boruto és Sarada akár csak mint Sasuke és Naruto kiskorukban.

Shikamaru is jól megállapította hogy náluk sem esett messzire az alma a fájától  ikszdé
Nos... Sakura mintha egy kicsit idegbajos szülő lenne, mekkorát odavágott már mert szerencsétlen Sarada csak kételkedett egy olyas valakiben akivel ezek szerint születése óta nem is találkozott.

Nos enyhe kis félreértés szagot érzek miután Sarada meglátta a képet. (bár nekem is új, hogy Suigetsuról és Karinról van egy közös képe Sasukének ikszdé ha azt is hozzá vesszük hogy mit is csináltak eddig. //erre is volt a bosszú mellett idejük ikszdé// )

Viccet félre téve, és Borutót várom már nagyon, hogy őt is megmutassák^^ bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #11 Dátum: 15 ápr 24, 14:57:37 »

Volt ott egy gyerek aki tisztára úgy nézett ki mint Orochimaru. Az a fia lehetett?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12 Dátum: 15 ápr 24, 15:08:39 »

Oro tud még gyereket csinálni? Csak mert tudjuk, hogy van neki egy olyan tulajdonsága hogy belebújik mások bőrébe és ha más testével csinál gyereket akkor az úgy érdekesen hangozna. ikszdé
A fotón mintha Sasuke a mostani ruhájában lenne, lehet hogy Kaguya legyőzése utàn készült a kép.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13 Dátum: 15 ápr 24, 15:13:09 »

Már írtam, de szerintem ez a kavarás Karinnal kb annyi miatt kell, hogy visszakerüljön a Taka csapat a képbe és le lehessen őket zárni rendesen.

Akármennyire is szereti Sasukét Sakura, ha Sasuke beállítana egy babával, hogy "nesze neveld" aztán elhúzna, akármilyen kedves is Sakura nem hinném, hogy megtenné. Azok után, hogy Sasuke lényegében elfogadta őt ezzel nem csak összetörné véglegesen a szívét, de szemen is köpné őt Sasuke, amit a manga végi jellemfejlődése után nem hiszem, hogy megtenne.

Meg aztán a mangától elvonatkoztatva, Kishi, aki egy csókjelenetet nem mer megrajzolni, majd pont egy ilyen húzást vétene?
Meglepődnék, ha igen.

A szemüveg nem kizárt, hogy Kariné ettől függetlenül és ugyebár attól, hogy frankó szüleid vannak, nem biztos, hogy tehetséges vagy.
Boruto annak tűnik nekem, szóval lehet ezúttal az Uchiha oldalon nem jöttek össze a gének olyan jól.

A másik dolog, ami eszembe jutott, hogy ez a konfliktus lehet eléggé erős forrópont lesz Saradának, hogy felébressze a Sharingant, hiszen ahhoz erős érzelmi "pánik" kell.

A fotón mintha Sasuke a mostani ruhájában lenne, lehet hogy Kaguya legyőzése utàn készült a kép.  Gondolkozik

Előtte készült. Nincs Rinneganja rajta és azt tudjuk, hogy legalább a 700. fejezet végéig nem tudta kikapcsolna a Rinneganját.  Lehet utána megtanulta, de az is lehet, hogy azért van ilyen lelógó haja, hogy takarja a Rinneganját, mert még most sem tudja. Ez esetben viszont a The last-ban van egy hibás jelenet.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 24, 15:19:22 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #14 Dátum: 15 ápr 24, 15:37:03 »

A másik dolog, ami eszembe jutott, hogy ez a konfliktus lehet eléggé erős forrópont lesz Saradának, hogy felébressze a Sharingant, hiszen ahhoz erős érzelmi "pánik" kell.

Erre már én is gondoltam. Mikor olyan dühösen nézett az anyjára már ott azt hittem hogy elkezd formálódni a Sharinganja. Nevet

Egyébként nézegetem a többi magyar animés oldalakat többek közt ugye azt a "nagyot" is amit mindenki ismer és elborzaszt mennyi buta ember olvassa a mangát. az hagyján, hogy nem tudnak angolul mondatot értelmezni de hogy a saját nyelvüket sem értik az már vicc kategória. Némelyik okostojás olyan dolgokat írni a Narutoról ami sosem volt benne. Annyira röhejesnek tartom, hogy az olvasok 80%-a minimum bevette ezt a Sarada Karin lánya bullshitet. Kishi úgy játszik velük mint egy hangszeren. Nevet A legszebb az egészben, hogy mind Kishit szidják, hogy szappanoperát csinál a mangából meg, hogy milyen szánalmas a manga, szar a karakterizálás etc... Közben meg ők nem fogják fel amit látnak és olvasnak. Ilyenkor mikor ilyen hozzászólásokat olvasok még az életkedvem is elmegy.

Hál Isten néha betoppan Exkirion barátom és rájövök hogy vannak rajtam még olyanok akik értik is amit olvasnak. Nevet

Egyébként nem tudom már ki kérdezte de azt hogy Sasuke Boruto mestere lesz már a Boruto mozi előzetesében kiderült.
Ráadásul most jön vissza a faluba szóval esélyünk is lesz látni, hogy hogyan lesz belőle mester. Nevet
Kíváncsi vagyok hogy a falusiak hogy fogják fogadni. Oké segített megmenteni a világot de azért semmi sem vész homályba ilyen hirtelen.

Egyébként nem értem a topic váltást hisz ez csak egy Gaiden nem egy új manga széria de nekem mindegy igazából.
Szerintem teljesen jó volt a sima Naruto topic is mert ez annak a folytatása végül is.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!