24 ápr 30, 09:33:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az 'új' generáció (Naruto generációjának leszármazottai)  (Megtekintve 7575 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Dátum: 14 nov 19, 11:01:59 »

Na ez is eljött.  Nevet

Gondoltam megérdemelnek egy topikot azok a gyerekek.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1 Dátum: 14 nov 19, 12:52:21 »

Nagyon aranyosak! Nevet  Kíváncsi vagyok, hogy hányan akarnak közülük igazi ninják lenni a jövőben, és hányan gondolják majd úgy, hogy tovább kellene tanulni. Abban a szép, felhőkarcolós metropolisban biztos akadnak középsulik és egyetemek is. Azontúl már biztos elkél az értelmiségi réteg az új, modern világban. Én nagyon is el tudom képzelni, hogy a gyerekek középiskolába járjanak.

 Sarada már most is iskoláslány ruhában van, és elképzeltem Himawarit 15 évesen, ahogy egyenruhában ül egy padban és közben össze súgnak a srácok a háta mögött:
"-Te, ő a hokage lánya?
 -Hogy kérdezhetsz ilyet? Naná, hogy igen! Előre szólok: jobb, ha nem közelítesz felé!" ikszdé Szegény Himawari... neki nem csak az apja van ott, mint Saradának,  hanem a bátyja is. Szóval nem csodálnám, ha félnének tőle a fiúk. Nevet

Amúgy meg remélem, hogy sokan őrizni fogják a hagyományokat és létrehoznak pár új jutsut. Ez az igazi Narutos világ, nem a felhőkarcolók.

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2 Dátum: 14 nov 19, 18:00:16 »

Engem speciel eléggé idegesít, hogy alig van személyiségük.
Van egy Naruto 2, egy Hinata 2, Shikamaru 2, stb.
Saladába/Saradába/Saladba egyelőre nem tudok belekötni. Ő szimpi.

Mindig is gyűlöltem a Narutoban, hogy az ÖSSZES karakternél el kell játszani, hogy jaajjj de szívet melengető, hogy igazából tök ugyanolyanok. Bár ez csak a sztori utsó harmadában lett betegesen túlerőltetve.

Épp Dragonballt néztem a napokban. És olyan jó volt látni, hogy ott például SonGohan totál más volt, mint az apja. Volt személyisége. És közben mégis lehetett kötni SonGokuhoz is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3 Dátum: 14 nov 21, 15:15:08 »

E téren tényleg lehetett volna kreatívabb Kishi, de szerintem minden gyerek fog változni időközben. Én remélem, hogy Himawari nem pont olyan, mint Hinata, Boruto meg biztos bölcsebb lesz idővel és kialakít egy saját értékrendet. Feltételezem nem olyan nehéz felfogású, mint Naruto. Egy pár képkocka alapján nem sokat látunk a személyiségükből. Más esetekben lehet másképp viselkednek.

Shikadainak szerintem nem ártott volna egy testvér. ( Bár azt hiszem, Shikamaru gondolta úgy, hogy egy gyerek is bőven elég. ikszdé ) Akkor biztos nem lenne olyan, mint Shikamaru. Nevet Mondjuk az InoShikaChou eleve olyan, mint három testvér, akkor minek nekik vér szerinti...

Chochou nem olyan, mint Chouji. Ő magasról tesz rá, ha Inojin kövérnek nevezi, a büntetés meg nem foglalkoztatja, simán elment Ankoval édességet enni. Valószínű Karui is hasonló volt kislányként.

Inojin mindkét szülőjére hasonlít. Mikor daginak nevezte Chouchout, az nagyon Inos volt, meg az is, hogy nem akarta kihagyni az edzést, de amikor félt az anyja haragjától, akkor olyan volt mint Sai. Mondjuk Saira kíváncsi lennék, hogyan szerette meg Inot. Esküszöm, nekem ez nehezebb esetnek tűnik, mint Chouji és Karui szerelme. ikszdé Talán erre is választ kapunk valahogy. Legalább némi utalást, ha már egyszer mindenki összejött valakivel és szülőkké váltak.

Amúgy a gyerek olyan lesz, amilyen példát lát. Narutoéknak megmaradt az alaptermészete, hiába estek át jellemfejlődésen és azt látják a gyerekeik is. Még kicsik ahhoz, hogy elvonatkoztassanak attól, amit otthon kapnak, idővel gyűjtenek majd tapasztalatokat és kialakul a saját egyéniségük.

Shikadai szerintem azért majmolja az apját, mert azt gondolja, hogy cool. ikszdé Végül is, legalább tudja, hogyan lehet egyszerűen elintézni a dolgokat. Nekem ebből az jön le, hogy Shikamaru foglalkozik vele és rendesen oktatja a "trükközésre". Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4 Dátum: 14 dec 02, 21:28:02 »

Az érdekelne még, hogy vajon Borutonak és/vagy Hinawarinak lesz e byakuganja, és Saradanak sharinganja.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 júl 03, 19:53:02 »

Nem is férhet hozzá semmi kétség,NaruHina gyerekek Nevet
Tetszik hogy Boruto hozzáállása a teljes hokage témához olyan mint Sasukeé...nem akar az lenni,nem érdekli.
imádom ahogy ötvözték Naruto és Hinata személyiségét a srácban Nevet Uzumaki ingerlékenység+ Hinata mimikája Nevet

Himawariról egyelőre semmi...ami nagy kár mert érdekes kis egyveleg  Nevet én úgy képzelem el mint Hinatát,vagyis visszahúzódó,megfontolt,csendes,de ha kell akkor oda csap Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6 Dátum: 15 júl 05, 00:11:18 »

Én nem vettem észre semmi Hinatásat Borutoban, ahogy Himawariban sem láttam semmi Narutot. De az az igazság, hogy még szerepük sem nagyon volt (főleg Himawarinak), de Boruto mindenesetre nem tiszta Naruto. Vagyis valószínűleg Naruto is ilyen lett volna szerintem, ha Minatóék életben maradnak, de nem maradtak, így egy teljesen másik irányba fejlődött a karaktere, szóval nekem tetszik egyelőre.
De a Boruto mozi valószínűleg jobban kibontja majd őket.
Az mindenesetre biztos, hogy Saradat nagyon eltalálta Kishi, és Couchou is érdekes, bár tény, hogy egy idő után idegesítő Nevet
Akiben nem látok semmi egyedit jelenleg, az Shikada. Igaz, hogy kb. két oldalnyi jelenete volt összesen Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7 Dátum: 15 júl 05, 15:16:13 »

Rengeteg kép van fent a neten arról hogy Boruto milyen fejeket szokott vágni.Mellettük meg Naruto/Hinata Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #8 Dátum: 15 júl 07, 13:31:45 »

Engem speciel eléggé idegesít, hogy alig van személyiségük.
Van egy Naruto 2, egy Hinata 2, Shikamaru 2, stb.
Saladába/Saradába/Saladba egyelőre nem tudok belekötni. Ő szimpi.

Mindig is gyűlöltem a Narutoban, hogy az ÖSSZES karakternél el kell játszani, hogy jaajjj de szívet melengető, hogy igazából tök ugyanolyanok. Bár ez csak a sztori utsó harmadában lett betegesen túlerőltetve.

Épp Dragonballt néztem a napokban. És olyan jó volt látni, hogy ott például SonGohan totál más volt, mint az apja. Volt személyisége. És közben mégis lehetett kötni SonGokuhoz is.

Na ja, ezt én is utálom, a tököm tele van ezekkel, mert így megint olyan rohadt kiszámítható a vége és semmi érdekes nincs benne. Amúgy is, ki a franc látott olyat hogy X családból minden gyerek vagy az anyja, vagy az apja teljes hasonmása? Van olyan is, hogy több generáción át lappanganak a tulajdonságok. Lehetett vonla Boruto mondjuk valamennyire Minato is, az úgy érdekesebb lett volna.
A Sasuke és Sakura párosról pedig inkább nem mondok semmit, még letiltanak a sok káromkodás miatt vagy egyes  hatalmas fanok még merényletet hajtanak végre ellenem. Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 júl 29, 21:51:26 »

Írjad csak nyugodtan, csak a káromkodást hagyd ki. Amíg szalonképesen és indokolva adod elő a véleményedet, addig itt baj nem érhet. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!