24 ápr 28, 05:47:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no taizai/A hét halálos bűn (spoileres megbeszélés)  (Megtekintve 55715 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #15 Dátum: 14 okt 22, 15:21:09 »

Ha jól emlékszem a démonná alakuláshoz köze van a negatív érzelmeknek, és ha emlékeztek amíg Guila emberi állapotban volt Gowther odament és csinált valamit. Az én elméletem az hogy Gowther emlék/érzelem manipulálással elnyomta Guila negatív érzelmeit, így ő nem is változott át.Ezért nem kellett kivenni belőle a démonmagot, és ezért maradtak meg a képességei.

Köszönöm az okfejtést. bow
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #16 Dátum: 14 okt 22, 22:35:21 »

Olvastátok az új fejezetet?

Gowther hivatalosan is a kedvenc karakterem lett ez után az oldal után
http://www.mangahere.co/manga/nanatsu_no_taizai/c099/15.html
("0.2% Goold luck" - LOL)

A csóka egy poénbánya ^^

Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #17 Dátum: 14 okt 22, 22:48:36 »

100. fejezetben tényleg kiderül hogy kiütötte Hendriksent vagy csak nagyobb csapást mér rá.
Érdekes nekem Hendriksen Démon külseje, erősnek tűnt és mert engem érdekelnek a Démonok azaz ördögök.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #18 Dátum: 14 okt 22, 23:01:44 »

A kérdés az, hogy most mi következik? Ha nem Hendricksen fogja feltámasztani a démon klánt, akkor bizony kell egy új ellenség. Őrültségnek tűnhet, de nem zárom ki, hogy Escanor ellenségként lesz behozva. Ő az egyetlen, akinek a nevét már tudjuk egy ideje, de még nem szerepelt. Persze Hendrinek még van 0,2% esélye a túlélésre. ^^"
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #19 Dátum: 14 okt 23, 10:18:10 »

Engem is sok minden foglalkoztat: Escanor szerepe, miért akarják az Istennők Meliodas fejét,mi Gowther valójában , az ősi háború a Démon Klán ellen, mi Gowther valójában, feltámasztja-e majd az Istennő Klán Hawk-ot, Elizabeth új ereje, mi az isten Gowther valójában(???).
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #20 Dátum: 14 okt 25, 11:35:27 »

Tudjátok,a one shot-ot elolvasva csak ámulok mennyit változtattak a szereplőkön,meg egyébb apróságokon,de mégis megmaradt a magja a sztorinak.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #21 Dátum: 14 okt 25, 21:50:20 »

Amúgy ugye tudjuk, hogy a 7 bűn mindegyike más fajhoz tartozik, na itt van, amit eddig tudunk, meg a tippjeim *-al jelölve.

Meliodas => Démon/Fél démon.
Ban => Ember. (Bár halhatatlan.)
King/Harlequin => Tündér.
Diane => Óriás.
Gowther => Dullahan*
(http://www.mangahere.co/manga/nanatsu_no_taizai/c098/9.html ==> http://en.wikipedia.org/wiki/Dullahan)
Merlin => Cambion* (vagy Succubus)
(http://en.wikipedia.org/wiki/Merlin)
Escanor  => ????
(Szerintem amúgy sárkány lesz a csóka. Elvégre miféle jó lovagregényben nincsenek sárkányok. Emellett a sárkányok köztudottan büszke lények és képesek emberi alakot ölteni.)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 21:51:20 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #22 Dátum: 14 okt 25, 22:22:34 »

Ha Escanor sárkány lesz, akkor egy alternatív univerzumban Fredricának hívják. A plakátja egyébként nagyon hasonlít Rayleighre a One Pieceből. Viszont ha sárkány, akkor minek neki Szent Kincs? Az én logikám szerint, nem is kellene neki az emberi alak, mert a sárkányformájában szépen alázhatna. Bár a sárkányok büszke lények, eddig pont az volt a jellemző, hogy a bűnöknek és a személyiségeknek közük nem volt egymáshoz. A büszkeség bűne akkor egy szégyenteljes illető lesz?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Molly
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #23 Dátum: 14 okt 25, 23:38:49 »

Hát gyerekek ez nem normális mennyire jó manga Nevet 2 nap alatt lezavartam,
Én is két nap alatt zárkóztam fel, és komolyan mondom...ennyire még nem voltam rákattanva egy mangára. Nem értem amúgy hogy miért nincs akkora rajongótábora, mint a többi shounen fight mangának, csak mert szerintem párat már így is (az eddigi kemény 100 fejezetével) simán lekörözött. Nem értem, hogy miért csak most hallok róla, szerintem sokkal több figyelmet érdemel. Mondjuk az, hogy mennyire nagy sikere volt az animéjének, kezd egy kicsit megnyugtatni. Nevet

Amúgy engem a rajzolás kicsit a Dragon Ball-ra emlékeztet, kíváncsi vagyok, volt-e valami köze a mangakának Toriyamához...



Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #24 Dátum: 14 okt 25, 23:42:03 »

Nos azért valami közük van a bűnükhöz alapvetően.

Ban például eredetileg valóban el akarta lopni magának a fiatalság forrását és King akarta vagy sem "átlaudta" azt az időt, amikor szükség volt rá.

Ja egy megszégyenül, kedves, alacsony önbecsülésű karakternek képzelem el Escanort, aki, ha esetleg ténylág sárkány lenne, mondjuk valami miatt megveti az eredeti küllemét, például annak okán, hogy bár rendes személy, minden ember fél tőle az eredeti küllemében. A sárkányok pedig minden mesében szeretik a kincseket.

Én is két nap alatt zárkóztam fel, és komolyan mondom...ennyire még nem voltam rákattanva egy mangára. Nem értem amúgy hogy miért nincs akkora rajongótábora, mint a többi shounen fight mangának

Amúgy engem a rajzolás kicsit a Dragon Ball-ra emlékeztet, kíváncsi vagyok, volt-e valami köze a mangakának Toriyamához...

1. Mert eddig nem volt animéje. Az összes többinek igen.
2. Ááá, mi köze lett volna? Legfeljebb inspiráció. Nem hiszem, hogy Toriyama akár csak a mangaka műhelye közelében járt volna valaha is.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 23:44:26 írta Exkirion » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #25 Dátum: 14 okt 25, 23:57:26 »

Való igaz hogy vannak okok ami miatt Escanor léte megvan cáfolva , De vannak bizonyítékok, lelet hogy nem abba a formába de még semmi se derült ki pasasról.
Escanor lehet hogy:  - ember és átlag feletti tulajdonságai vannak.
                                 - Lehet nem közönséges Sárkány, Egy Dragonewt is lehet.
                                 - Lehet sárkányölő. ( nem csak Natsura gondoljon mindenki hanem Szent Györgyre is.
                                 - Vagy valami más ember alakot felöltött lény.
A csapat tele van misztikus lényekkel , így számítva ki igazán ember a bandában. Hét különböző fajú lény mint a bűnneik. Ha vegyünk pilantás az egészre mint ahogy Exkirion tette, némileg beleteszek néhány annyira nem szűkséges dolgot.
Meliodas - Démon/Félvér Démon , Bűne Harag > Sátán (A bűnnek démona) , Sárkány
Ban - Halhatatlan ember , kapzsiság > Mammon , Róka
King - Tündér , Restség > Belphegor , Medve
Diane - Óriás , irigység > Leviathan , kigyó
Gowther - Dullahan , bujaság > Asmodeus , Kos
Merlin - Cambion / Succubus , Falánkság >Beelzebub , disznó
Escanor - ???/Ember/Sárkány , Kevélység/büszkeség > Lucifer , Oroszlán

Elég hiányos miatta a Banda , szóval már felbukkanna végre az a vén fosszer.
Rendes fickó lenne, kedves és úgy viselkedne mint egy vérbeli lovag , annak ellenére hogy sárkány.?


 
Naplózva

Molly
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #26 Dátum: 14 okt 26, 00:18:21 »

Nos azért valami közük van a bűnükhöz alapvetően.

Ban például eredetileg valóban el akarta lopni magának a fiatalság forrását és King akarta vagy sem "átlaudta" azt az időt, amikor szükség volt rá.

Ja egy megszégyenül, kedves, alacsony önbecsülésű karakternek képzelem el Escanort, aki, ha esetleg ténylág sárkány lenne, mondjuk valami miatt megveti az eredeti küllemét, például annak okán, hogy bár rendes személy, minden ember fél tőle az eredeti küllemében. A sárkányok pedig minden mesében szeretik a kincseket.

Én is két nap alatt zárkóztam fel, és komolyan mondom...ennyire még nem voltam rákattanva egy mangára. Nem értem amúgy hogy miért nincs akkora rajongótábora, mint a többi shounen fight mangának

Amúgy engem a rajzolás kicsit a Dragon Ball-ra emlékeztet, kíváncsi vagyok, volt-e valami köze a mangakának Toriyamához...

1. Mert eddig nem volt animéje. Az összes többinek igen.
2. Ááá, mi köze lett volna? Legfeljebb inspiráció. Nem hiszem, hogy Toriyama akár csak a mangaka műhelye közelében járt volna valaha is.
Hát ez igaz smirksweat Mindenesetre remélem idővel elfoglalja a helyét a "nagyok" között.
Toriyama kapcsán: én arra gondoltam, hogy lehet, hogy az asszisztense volt egy ideig...szerintem ez annyira azért nem lehetetlen...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #27 Dátum: 14 okt 26, 08:45:15 »

Az ilyen "asszisztense volt valakinek" dolgok általában ki szoktak derülni. Például köztudott, hogy Yoshikawa Miki, Hiro Mashimának volt az asszisztense. A Nanatsu Wikián, ami az eddigi legrészletesebb leírást tartalmazza Suzukiról, nincs feltüntetve az asszisztens szerep. Magáról a szerzőről azt írja, hogy asszisztensek nélkül dolgozik, de ha kell, akkor a felesége besegít. http://nanatsu-no-taizai.wikia.com/wiki/Nakaba_Suzuki

Toriyama szinte mindenkit inspirált valamilyen szinten. Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Molly
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #28 Dátum: 14 okt 26, 10:01:19 »

Értem, köszönöm a felvilágosítást. Mosolyog
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #29 Dátum: 14 okt 26, 11:13:11 »

Kijött még egy extra fejezet: Mosolyog
http://bato.to/read/_/280353/nanatsu-no-taizai_ch98.5_by_red-hawk-neo
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!