24 ápr 27, 23:17:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akame ga KILL! manga  (Megtekintve 41877 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #15 Dátum: 14 aug 23, 16:55:15 »

Ezazzzzz! Megdöglött a köcsögláda! (Remélem)

Kicsit sajna ennek a mangának is kezd végeszaga lenni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 23, 16:55:55 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #16 Dátum: 14 aug 23, 17:13:32 »

Valóban kevés volt az e havi adag. :/

Lubbock ismét bizonyította vagányságát. Mindenre gondoltam már az áruláson és az öngyilkosságon keresztül, de arra nem, hogy szájába rejtett drótokkal elhallgattatja majd Syurát. Dorotheán fog múlni, hogy örökre bevégezte-e, vagy visszatér-e még, hogy ismételten megszívja. Az Indexből, "Röplabda-kun" tudna neki mesélni erről a kegyetlen érzésről. ikszdé

Murasame ÜTŐ... KÁRTYA?! Ohh My God
Az alap képessége lehetővé teszi, hogy egyetlen sikeres vágással minden szívvel rendelkező, szerves teremtményt megöljön. Mégis mivel lehetne ezt felülmúlni? Bele se merek gondolni...

Izout illetően mintha Syura mondta volna, hogy amíg ő ott van, addig nincs mitől tartaniuk, szóval nem kevés erővel rendelkezhet. A Wild Hunt feloszlatásával a helyzete viszont kérdésessé vált.

Az egyik tartályban látható valami a Miniszter és Dorothea beszélgetése alatt, az ugye nem Bols akar lenni? Hmm?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #17 Dátum: 14 aug 23, 21:12:33 »

Ha Akame-nak lehet ütőkártyája, akkor Mine-nak és Leone-nak is. Nem emlékszem, hogy láttuk volna őket. Leone egy regenerálódó személyiség.

Mine például meg ha minél veszélyesebb helyzetben van, akkor annál erősebb a fegyvere Pumpkin. Nem hinném, hogy ez lenne az egész képessége. Azt sem hiszem, hogy a Seryuu elleni harcában, amikor levágta Seryuu-t, hogy az lett volna az ütőkártyája. Ennél sokkal veszélyesebb pillanatok is léteznek. Ehhez kell igazodni.

Incursio végső képességét se tudjuk. Lehet Tatsumi még el se sajátította.

Nem látom értelmét Bols visszahozásának. A Teiguja elpusztult. Lehet ő lesz a végső teigu használója akkor? Lehet ez lesz a helyzet. És persze Chelsea érdekében se hozzák vissza. Kevésbé speciális akkor már. Nem semmi, hogy egy embert kiiktatott könnyen és még egy embert hónapokra majdnem nyomorékká tett. ikszdé

Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #18 Dátum: 14 aug 23, 23:23:31 »

Lubbock elmondása szerint Incursio ütőkártyája a láthatatlanság. Gyakran használja ezt Tatsumi, így az ütőkártya elnevezés eléggé csorbát szenved. Nem tartom lehetetlennek, hogy a láthatatlanság az csak a páncél sajátossága és nem az igazi ütőkártyája. Elvégre mostanában nem sokat ért a láthatatlansággal.

Ha a helyzet megkívánja, akkor mindenkinek lesz ütőkártyája. Esdeath kis túlzással csettintésre kifejlesztett egyet, így ha nincs is jelenleg a többieknek, attól még képesek lehetnek rá ők is.

Nem mondtam, hogy visszahozzák, csak rá emlékeztet az a valami. Mondjuk szerencsétlent visszahozni azok után, hogy a Wild Hunt lemészárolta a családját... Nem lenne mókás, plusz Chelsea teljesítménye is mehetne a kukába, ahogy kiemelted.

« Utoljára szerkesztve: 14 aug 23, 23:24:46 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #19 Dátum: 14 aug 24, 06:23:41 »

Az egyik tartályban látható valami a Miniszter és Dorothea beszélgetése alatt, az ugye nem Bols akar lenni? Hmm?
Arra gondoltál ami itt a jobb alsó panelen van?
http://www.batoto.net/read/_/267988/akame-ga-kill_v11_ch52_by_psylocke-scans/8
Szerintem inkább egy danger beast azok közül akiket Syura engedett szabadon.A jeagers egyik feladata az volt hogy fogjanak el 2-3 példányt,mielőtt kiírják őket.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #20 Dátum: 14 aug 24, 07:56:58 »

Igen arra. Jobban megnézve, egy Danger Beast tényleg esélyesebb.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #21 Dátum: 14 szep 13, 19:08:07 »

Még mindig félek attól,hogy mihez fog kezdeni esdeath amikor megtudja,hogy ki is Tatsumi barátnője.......csóró Mine. smirksweat
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #22 Dátum: 14 szep 13, 19:35:11 »

Ha Tatsumi nem hülye, akkor nem kezdi el részletezni a barátnője kinézetét. Mondjuk ezzel a Night Raid minden női tagja veszélyben lenne. Esdeath besétál a rejtekhelyükre és a logikáját ismerve Akamét vagy Leonét gondolja a barátnőnek. ^^""
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 13, 19:36:06 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #23 Dátum: 14 szep 13, 20:51:40 »

Vagy a főnököt,igaz hogy már régebben is ismerték egymást de attól még nem lennék szemtanúja esdeath szívének összetöréséből származó haragjának.....szóval röviden az armageddonnak.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #24 Dátum: 14 szep 16, 14:29:45 »

Mine egy loli lány, Esdeath meg érett Vonzó nő. Ebből absolute csaj bunyó is, de kétlem.
A csapatból már csak újra 6. Jöjjenek végre új tagok is.
A megmaradtak: Akame   , Tatsumi , Leone , Lubbock , Mine , és a főnök asszony Najenda
Az elhunyt tagok (nyugodjanak békében):
Sheele , Bulat , Chelsea , Susanoo
.

Találtam egy jó képet erre a témában. Még Akame is benne van.
funnymama.com/post/300971
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 08:55:03 írta Bastian » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #25 Dátum: 14 szep 21, 09:04:52 »

Kijött az új fejezet, ami úgy néz ki, hogy az előzővel együtt számít az 52. fejezetnek, vagy az előző 51,5 volt. Mindenesetre, nem az 53. fejezet címet viseli a mostani, pedig annak kellett volna lennie. ^^"

Bojlermentesen: ...

http://imgur.com/a/EJxVG
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #26 Dátum: 14 szep 21, 18:36:45 »

Lubbocknak is annyi.
Tatsumi magán zárkában.
Ezutal még jóban komolyan kell nézni a dolgokat.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #27 Dátum: 14 szep 22, 06:35:36 »

Az ember azt hinné, hogy kijárna valamiféle dicsőséges halál annak, aki kicsinálta a legköcsögebb karaktert, de nem ebben a mangában. Lubbock gondolatmenete egyébként jó volt, csak ugye a Teigu kompatibilitás és a megviselt állapota miatt besült a Shambhalával, Izout pedig nem érdekelte a Teigu. Reménykedtem benne, hogy talán még a drótokkal össze tudja magát illeszteni, de ő nem Leone, így nem gyógyulna be a sérülése. A fejezet végi kiírás pedig eldöntötte a sorsát. R.I.P Szomorú
Chelsea, ha jól emlékszem a 33. fejezetben halt meg, Susanoo a 43. fejezetben és most Lubbock az 52/53. fejezetben. Fel lehet készülni arra, hogy a 62/63. fejezetben megint elveszítünk valakit.

Esdeath pedig átment a "nem lehet az enyém, ezért saját kezemmel ölöm inkább meg" fázisba. Pluszpont, hogy a barátnő kiiktatásáról egy szó sem esett.

A legnagyobb rajongó ^^"
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 22, 17:26:28 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #28 Dátum: 14 szep 24, 08:22:18 »

Ez az Anime baromira jó. Mindig is szerettem az elvontabb dolgokat, az ilyen korrupt társadalom és hasonló témák mindig is bejöttek. És végre egy olyan főhőst is kaptunk aki nem egy zabagép.  bow  ikszdé
Valamint a pozitív karakterek is nem makulátlanul jók, az ilyen jóság, erkölcs és igazság bajnokaiból is már sok volt bőven. De ami a legjobban tetszik az az, hogy végre nincsen "nakama powerup". Hála a jó égnek! Mondjuk nem telt el egészen 10 rész, de már 2 tag is elhunyt, sebaj....SŐT ez így pont jó is lehet. Legalább is realisztikusabb és nem elcsépelt. A másik dolog itt vannak különleges képességek (vagyis inkább itt eszközök), de ugyanakkor a harc kimenetele inkább a tagok ügyességén (vagy hibáján) múlik. A negatív karik is jól kivannak dolgozva. Végre itt nem mindig a jó győz.
Kinyírnak a pozitív karik is pár negatív karit, utána pedig fordítva. Helyes... kiegyenlített, reális és van miért izgulni, és nem kiszámítható. Az meg külön egy bravúr volt (persze ez csak az én véleményem), hogy kapásból rövid idő alatt elhaláloztatnak két pozitív szereplőt, ilyen azért nem sok animében van.

Régóta vártam már egy ilyesmi animére, és most itt van.  bow
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #29 Dátum: 14 szep 24, 18:22:32 »

Örülök, hogy tetszik az anime Krisz, viszont nem teljesen tiszta, hogy miért a manga témájába írtad ezt a hozzászólást. Nincs ezzel semmi probléma, de ha elkezdenéd böngészni a hozzászólásokat, akkor a spoilerbe futás felelőssége téged fog terhelni. ikszdé

Az anime témája:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8496.0
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!