24 jún 07, 03:09:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 218408 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
padre93924
Vendég
« Válasz #540 Dátum: 14 dec 13, 08:47:59 »

Újabb videó tűnt föl a jutyubon, úgy néz ki ez a teljes stáblista az esküvő képeivel.Eléggé remegett a készítő keze biztos azt hitte hogy jön az ANBU és golyót kap,de attól még baromi szép videó Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=3y8ZbltjgEM

viszont valamit nem értek...2.01-nél amikor Kakashival és Tsunadéval beszél a háttérben a bal fölső sarokban az Gerard Depardieu????
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #541 Dátum: 14 dec 13, 17:25:57 »

Valakinek megvan az movie poszter kép teljeseben, amin Naruto Meg hinata van rajta a bébi Boruto-val? Mármint az addok stb nélkül valami jó minőségben. Ha igen dobna rá egy linket? Keresen deviantarton már mióta, de nem találom.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #542 Dátum: 14 dec 13, 17:33:41 »

https://drive.google.com/file/d/0B7njNqspMsjYYUFseWhkMTc3clk/view

Ami volt a 25-ik másodperctől, azon könnyesre röhögtem magam! ikszdé Kis Naruto fenekét felemeli Pain, majd áthúzza a tömör falon! ikszdé

Hát ez kész. Meghaltam. ikszdé De elég ötletes megoldás na. Nevet

BTW pár új klip a filmből!!!

NaruHina és Sakura a kajáldában: https://www.facebook.com/video.php?v=762793703767649&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Sasuke megjelenik, megmentve a falut Kakashi előtt. Elég badass na. Nevet
https://www.facebook.com/video.php?v=762796933767326&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Naruto látja Hinata és a saját múltját amikben idősebbként jár kel kb. Végre felvilágosodik.
https://www.facebook.com/video.php?v=762794653767554&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Naruto szerelmet vall majd megjelenik Toneri és Hinata hát igen ha nem tudnám miért csinálta amit most lehet mérges lennék.
https://www.facebook.com/video.php?v=762790087101344&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Lánykérés de ez már asszem volt:
https://www.facebook.com/video.php?v=762797580433928&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Toneri vs Naruto, Az az ütés te atya ég!!! Nevet
https://www.facebook.com/video.php?v=762796230434063&set=vb.655213071192380&type=3&video_source=pages_video_set

Valakinek megvan az movie poszter kép teljeseben, amin Naruto Meg hinata van rajta a bébi Boruto-val? Mármint az addok stb nélkül valami jó minőségben. Ha igen dobna rá egy linket? Keresen deviantarton már mióta, de nem találom.

Én se találtam szóval úgy döntöttem letisztítom. Amint kész mutatom. Nevet

A végére pedig egy kép Naruto keze kalamajkába kavarodik. Vagyis inkább Borutóba. Ha már az említett posztert kérdezted készítettek hozzá egy fanart mangát. ikszdé

https://38.media.tumblr.com/aff807371d4ad47208290fd8ebcadc0b/tumblr_nghv6pT9DI1rrqm1go1_1280.png
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 17:39:56 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #543 Dátum: 14 dec 13, 18:57:29 »

Azta, ekkorát bepancsolni ikszdé Nem is értem, lassan már az egész filmet látjuk, csak kis részletekben, mikor kijön felirattal mindenki "Ahha...ja, ezt már láttam, meg ezt is, meg ezt is... ".  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #544 Dátum: 14 dec 13, 19:51:38 »

Idézet

Remélem nem csak ennyit fog szerepelni a teljes filmben összesen Szászke-kún, pár másodpercet, hogy megmutassa magát.  Pojén ikszdé

Idézet
Nem is értem, lassan már az egész filmet látjuk, csak kis részletekben, mikor kijön felirattal mindenki "Ahha...ja, ezt már láttam, meg ezt is, meg ezt is... ".

Hát ez az....
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #545 Dátum: 14 dec 13, 19:58:00 »

Idézet

Remélem nem csak ennyit fog szerepelni a teljes filmben összesen Szászke-kún, pár másodpercet, hogy megmutassa magát.  Pojén ikszdé

Pedig ennyit fog. Nevet Lesz még valami jelenete mikor Sakura gondol rá egyet, meg egy amikor az esküvőn kikúszik a képen. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #546 Dátum: 14 dec 13, 20:01:07 »


Ez a jelenet kajak olyan, mintha az egyik ultimate ninja storm játékból lépett volna ki. Baromi badass. És örülök, hogy Naruto végre nem egy Rasengannal intézi el a főbosst.

Én se találtam szóval úgy döntöttem letisztítom. Amint kész mutatom. Nevet

Tégy úgy kérlek.

Azta, ekkorát bepancsolni ikszdé Nem is értem, lassan már az egész filmet látjuk, csak kis részletekben, mikor kijön felirattal mindenki "Ahha...ja, ezt már láttam, meg ezt is, meg ezt is... ".  ikszdé

Áááá! Egészben jó minőségben sokkal jobb meg friss lesz. Persze csak, ha nem nézed szarrá ezket a klippeket.
Én szerintem majd valami rawot szedek, mert lassan kezd szerencsére olyan szinten lenni a japán hallás utáni szövegértésem, hogy, ha nem nagyon választékos a beszéd, akkor már teljesen jól megértem.

Pedig ennyit fog. Nevet Lesz még valami jelenete mikor Sakura gondol rá egyet, meg egy amikor az esküvőn kikúszik a képen. Nevet

Meg elvileg megmenti Hinata faterját is vagy mi.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 20:01:51 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #547 Dátum: 14 dec 13, 20:52:08 »

Ja igen Hinata faterját is megmenti el is felejtettem Nevet
Amúgy tényleg eléggé Naruto game feelingűek eddig látott harcok.
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #548 Dátum: 14 dec 13, 21:17:50 »

Szerintem nem is kell bele több Szászkekun...elég volt nézni a szenvedését meg hogy megöl mindenkit....
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #549 Dátum: 14 dec 13, 22:11:45 »

Szerintem nem is kell bele több Szászkekun...elég volt nézni a szenvedését meg hogy megöl mindenkit....

Öhm izé nem ölt meg Danzoun kívül senkit. Nevet De meg is érdemelte. És azért azt se felejtsük már el hogy nagyon durván kimosták az agyát neki többet is. Többet kapott mint Obito vagy bármelyik karakter. Én sem vagyok oda érte de megértem a karakter mögött lappangó őrültet. Egy normális ember is hasonlóan cselekedne mint ő. Ha az én testvérem használnák így ki én is kinyírnék mindenkit aki csak kapcsolatba volt vele. Nevet
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #550 Dátum: 14 dec 13, 22:14:20 »

Szerintem nem is kell bele több Szászkekun...elég volt nézni a szenvedését meg hogy megöl mindenkit....

Öhm izé nem ölt meg Danzoun kívül senkit. Nevet De meg is érdemelte. És azért azt se felejtsük már el hogy nagyon durván kimosták az agyát neki többet is. Többet kapott mint Obito vagy bármelyik karakter. Én sem vagyok oda érte de megértem a karakter mögött lappangó őrültet. Egy normális ember is hasonlóan cselekedne mint ő. Ha az én testvérem használnák így ki én is kinyírnék mindenkit aki csak kapcsolatba volt vele. Nevet
azért volt benne egy két agymenése
párszor megakarta ölni Sakurát is, meg a végén Narutot is....
De szerintem bőven elég volt belőle,akinek hiányzik nézze az animét xDDDD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 22:16:37 írta padre93924 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #551 Dátum: 14 dec 13, 22:52:33 »

Hűha, Sasuke belépője eszméletlen badass... (ahogy már mondtátok is). Ahogy simán leszedi a meteort, hátranéz, benyögi a szövegét (egy csöppet meg is fricskálja ezzel Kakashit meg a többieket, gondolom ők minden erejüket beleadva próbálják kivédeni a meteort, erre idejön Sasuke, akit gondolom a többiek még mindig nem igazán szívlelnek, simán leszedi a meteort, benyögi, hogy ha nincs itt Naruto én nekem kell megvédeni a falut, ergo nyugodjatok le gyerekek, megmutatom hogyan kell...ESZMÉLETLEN BADASS Nevet Nevet ), aztán már el is húzott. Nagyon kemény Nevet Így még nagyon szívesen látnám Sasukét.
Aztán Naruto, ahogy leveri Tonerit...mit is lehetne mondani...eszméletlen badass Nevet A végén az az ütés...én örülök, hogy végülis egyedül verte le, legalább nem hoztak be egy olyan karaktert a semmiből, aki ellen megint mindenkinek harcolnia kell.
Jónak tűnnek ezek a harcok, nagyon is. Sokkal élvezetesebbnek (a szinte isteni erejük ellenére), mint a háború legtöbb csatája.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 22:56:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
padre93924
Vendég
« Válasz #552 Dátum: 14 dec 14, 14:12:18 »

itt van angol felirattal a videó ahol Naruto szerelmet vall Hinatának  Nevet
Hinatának milyen tekintete van már amikor megérti mit mondott Naruto Nevet
Jöhetne már tényleg egy komplett kamos verzió...
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #553 Dátum: 14 dec 14, 17:56:10 »

Szóval Sasuke kemény ≈30mp-t fog szerepelni egy másfél(?) órás moziban? Az igen. Még ha nem is róla szól, akkor is, még is csak egy főszereplő.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #554 Dátum: 14 dec 14, 18:40:24 »

Nem tudom hogy ez a kép szerepelt-e egyik videoban, de azért nagyon durva http://fabifromasgard.tumblr.com/post/105151325479/holy-mother-fucker ezek után megérdemli azt az ütést az már biztos!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!