24 jún 01, 23:00:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 993 994 [995] 996 997 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2104136 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14910 Dátum: 15 máj 26, 16:13:39 »

Most kurva öregnek érzem magam.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14911 Dátum: 15 máj 26, 16:22:28 »

Én már azóta, hogy a GOT-ban a legújabb jó csaj 96-os születésű.  Gondolkozik

Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14912 Dátum: 15 máj 26, 17:04:14 »

Miért van meg osztálytársnőim több mint felének a ruhája szalagavatóra? November végén lesz, az isten szerelmére.
Mert csak így marad motivációjuk, hogy a strand szezonra kiszenvedett testüket addig ugyanolyan formában tartsák.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14913 Dátum: 15 máj 26, 18:06:46 »

Hamarosan jönnek a "hogyan fogyjak le/gyúrjam ki magam nyárig" kérdések. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14914 Dátum: 15 máj 26, 18:25:58 »

Hát ha egy csajnak már tizenévesen "ki kell szenvednie a testét" strand szezonra, annak később már mindegy lesz. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14915 Dátum: 15 máj 26, 19:02:08 »

Pedig ez az igazi mázli, kicsi irigylem ezeket Nevet Mert fiatalon aki ugye zabál, de nem hízik az hozzászokik ehhez, és később mikor már ez a trükk nem működik, akkor majd csak nézni fog mint borjú az új kapura, hogy mit kezdjen magával. Akinek meg figyelnie kell erre, az rászokik, hogy mozogjon és normálisan egyen.

Amúgy én vagyok az egyetlen, aki ha egy nagyon kövér embert lát, automatikusan azt feltételezi, hogy külföldi? Nevet Pont ma beszéltünk erről nővéremmel. És a nagyon kövér alatt ilyen Walmart-pozitívat értek, amikből amúgy egyre több van itt is Pesten.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14916 Dátum: 15 máj 26, 19:37:09 »

Mèg sose jutott eszembe nagyon kövèr embert látván, hogy külföldi lenne. Elèg jellemző a túlsúly a magyarokra is.

A ruha meg szerintem most olcsóbb, mint mikor szezonja van. Èn mondjuk, ha jeles esemènyre kèszülök mindig szeretem hamar megvenni a ruhát, hogy ne kelljen utána már "azon izgulni, hogy mit vegyek fel". Igaz annakidejèn mi csak augusztusban/szeptemberben nèztün ruhát a novemberi szalagavatóra. Most diplomaosztó előtt meg 6 hèttel vettem ruhát.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14917 Dátum: 15 máj 26, 19:41:19 »

Én mindig meg tudom különböztetni a külföldieket a magyaroktól arca, de most először hallottam egy erdélyi magyartól, aki nem székely amúgy, hogy nekem székelyes arcom van. Jó, hogy valaki felismeri. Én nem tudom mi a különbség. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14918 Dátum: 15 máj 26, 19:54:00 »

És mi jellemez egy magyar arcot?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14919 Dátum: 15 máj 26, 20:30:16 »

Nehéz így megmondani. Kizárásos alapon. Ha ránézel ezekre az emberekre, egyszerűen meg lehet mondani, hogy nem magyarok.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/s960x960/1273540_586361881470142_1937137436240241004_o.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Ioannes_Claudius_Juncker_die_7_Martis_2014.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BBcgIl1CIAAYYzE.jpg

A másik meg, hogy mintha lenne egy tipikus magyar érzelem az emberek szemébe, ami csak a magyarokra jellemző. Az nem genetika, hanem tanult dolog. Nincs meg az a könnyedség az emberek szemében, mint a külföldieknek, ugyanakkor ez valamilyen szinten jó is, mert a külföldieknél sokszor felszínességet érzek.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 20:34:24 írta Gdat88 » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #14920 Dátum: 15 máj 26, 21:04:41 »

Tőlem az egyik PhD-s demonstrator megkérdezte, hogy magyar vagyok-e. Azt mondta csak azért, mert van egy magyar haverja, és nem hasonlítunk se arcra se akcentusra, de valahogy mégis azt tippelné, hogy magyar vagyok. Ez azért mondjuk így Londonban egy elég wild guess. Szóval van abban valami, amit gdat mond.

Egyébként az európaiakról még én is elég meg tudom tippelni, hogy milyen nemzetiségűek. Valahogy a kinézet, a mozdulatok, a viselkedés, a tekintet összessége alapján jól belőhető. Megmagyarázni sajnos én sem tudom.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #14921 Dátum: 15 máj 26, 23:01:21 »

Én ugye vendéglátásban dolgozom és valahogy reflexszerűen jön, ahogy bejön a vendég megtudom különböztetni ki magyar és ki nem, mielőtt egy szót is szólna. Nem kifejezetten kinézetről, inkább a testbeszédükből.
Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14922 Dátum: 15 máj 27, 10:02:20 »

Sabaku, részben tényleg jobb ötlet, hogy már most megveszik, kibérelik azt a ruhát, másrészről me hülyeség. Nevet Ilyenkor tényleg olcsóbb picit, vagy több lehetősged van olyat találni amit szeretsz. Én nem kerestem magamnak ruhát, mert nem vettem részt a szalagavatómon és leszartam ezt a királylányos-esküvős drámázást, viszont sajnos így is végig kellett néznem az Nyugatitól egészen a 4-6os vonalán majdnem az összes ilyen ruhaboltot, mert a barátnőmnek meg kellett találnunk A ruhát.

------------------
Most ezzel mi a probléma, egyébként? A kommentek miatt kérdezem, mert egy-kettő fárasztóan sötét.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14923 Dátum: 15 máj 27, 10:40:38 »

Szerintem van értelme előre megvenni. Aki hízásra hajlamos annak mondjuk meggyűlhet a baja a ruhával.  Nevet Nekem mondjuk ennyire előre nem volt meg a ruhám, de nem is csináltam belőle nagy ügyet.
Most meg főleg nem csinálnék, már nem érdekel annyira a ruhavásárlás mint régen.  Nevet

Mini, megnéztem a cikket és tényleg nagyon hülye kommentek vannak. Végre egy jó ötlet, a maradék kajára vonatkozó törvénnyel együtt, erre háborognak egyesek.  Hmm? Pedig Mo.-on kirívóan nagy a pazarlás ezen a téren, szóval lenne mit tanulni.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14924 Dátum: 15 máj 27, 14:14:33 »

Én mindig meg tudom különböztetni a külföldieket a magyaroktól arca...
Én is megtudom különböztetni őket. Ez olyan, hogy ott vannak az angolok és nagyon sok angol egyszerűen nem tudja letagadni, hogy onnan származik, minden ott van az arcán.Nevet

Engem eddig néztek olasznak, osztráknak, dánnak, hollandnak, svédnek meg még nem tudom minek. Magyarnak nem igazán, csak ha bezséltem magyarul akkor kitalálták.Nevet

Mini, megnéztem a cikket és tényleg nagyon hülye kommentek vannak. Végre egy jó ötlet, a maradék kajára vonatkozó törvénnyel együtt, erre háborognak egyesek.  Hmm? Pedig Mo.-on kirívóan nagy a pazarlás ezen a téren, szóval lenne mit tanulni.
Ugyee? Legalább nem csak én akadok ki ezeken az ostoba kommenteken. Rohadt jó ötlet és kreatív. Lehet kicsit drága, de a jó ötlet szerintem.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 993 994 [995] 996 997 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!