24 szep 29, 04:25:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321789 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14700 Dátum: 15 máj 10, 13:19:01 »

Azért szomorú belegondolni, hogy Syzy már dr., de pl őt Micsudi nem kérné meg, hogy legyen az ügyvédje, mert nem bízik benne annyira, mint Saphira orvostanhallgatói tudásában. Nevet


Szerintem nem léhűtők, legalábbis nálunk nem azok és van egy kis belelátásom a dolgokba.
Nálunk sem azok. Eléggé aktívak vagyunk és amúgy baromi normális társaság jött össze. Nem bántam meg, hogy beléptem, bár azóta rengeteg minden történt velem. Csak a drámákat hagynák el az emberek, meg az ovis viselkedést, de sajnos ez mindenhol megy, így a hök nem kivételes ilyen téren.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14701 Dátum: 15 máj 10, 13:50:49 »

Fényezitek itt az egótokat, miközben én dicsőséget szerzek a hazának és Európa bajnok 2. vagyok az agar.io-ban.
http://www.kepfeltoltes.hu/150510/agario2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

14 ezren játszottak ekkor. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 10, 13:52:45 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14702 Dátum: 15 máj 10, 16:26:36 »

De utálom, mikor hirtelen osztódnak és úgy kebeleznek be.  Neeem Pedig "eatmeifyougay" névvel nyomultam és mégis. Viszont Hungary névvel felfaltam Franciaországot, különös elégtételt érzek most. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 10, 16:34:21 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #14703 Dátum: 15 máj 10, 16:39:24 »

Pedig "eatmeifyougay" névvel nyomultam






Amúgy tökmindegy mennyien játszottak akkor, mivel nem mindenki egy térképen van, szóval egy helyen voltál csak top2.
Majd ha Európán belül egyszerre az összes szerveren az leszel, akkor mondd  Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14704 Dátum: 15 máj 10, 16:45:46 »

Én nyomultam olyan névvel is, hogy ctrl+w to chat és akkor a hülyék megnyomják és kilépnek én meg felfalom őket. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14705 Dátum: 15 máj 10, 16:49:03 »

Pedig "eatmeifyougay" névvel nyomultam




Ez mondjuk tényleg kurva nagy ötlet volt. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14706 Dátum: 15 máj 10, 18:42:12 »

http://www.youtube.com/watch?v=bxmYIli-HBg
Annyira szeretem a magyar humort. Ez alá alap, hogy odaírták: Csira szupimester átbaszott a nemi identitásával. Nevet

Amúgy érdekes, hogy ez semmi rossz zsigeri reakciót nem váltott ki, de fordítva kiváltana. Ha férfi akar nő lenni, attól annyira kellemetlenül érzem magam. Egyik ismerősöm részegen smárolt egy csajjal, akiről kiderült, hogy nem csaj. És utána egy fórumra is felírta a zseni. Nevet
Ez az egyik legrosszabb élmény, amivel találkozhat az ember kb. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14707 Dátum: 15 máj 10, 18:53:26 »

Imádom a magyar humort!

Idézet
majkipocOok 1 órája
 szerintem a 444! nem járatta le.
a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok,helyreigazítást is közöltek,szerintem tök rendben volt.

a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok a szerkesztőik liberális gondolkozású,normális arcok
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14708 Dátum: 15 máj 11, 05:47:28 »

A Pokémon animében Ash végre szerzett egy teljesen kifejlett sárkányt, erre pár rész után elengedte. Az ilyet főbe kéne lőni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14709 Dátum: 15 máj 11, 13:48:51 »

Ha valaki már unná az agar.io-t, itt egy másik időrabló játék Nevet

http://typedrummer.com/
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14710 Dátum: 15 máj 11, 14:35:52 »

Látom, syzy nagyon komolyan vette, hogy 23 évesen már nem pazarolhatja az idejét...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 14:44:03 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14711 Dátum: 15 máj 11, 18:47:56 »

Mostanában használt törikönyv. Bátor csávó amúgy aki írta, azt meg kell hagyni. Nevet
Utsó bekezdést olvassátok.

http://www.kepfeltoltes.hu/150511/11113142_874187359295497_151366881927093256_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14712 Dátum: 15 máj 11, 19:07:36 »

Aki egy kicsit is ismeri az iszlámot, az ebben semmi sértőt nem talál a vallásra nézve.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14713 Dátum: 15 máj 11, 19:22:10 »

Létre akart hozni egy olyan vallást, amit a legegyszerűbb ember is megért, de nem tudott. Eléggé félreértelmezték az egyszerű emberek. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14714 Dátum: 15 máj 11, 19:42:46 »

Az arabok egyébként tisztában vannak vele, hogy mennyire "egyszerű emberek" voltak a preiszlám korban. Sőt néha kissé el is túlozzák azt, hogy mekkora barbár állatok voltak. ikszdé Nem voltak ők se sokkal rosszabbak, mint bármely primitív törzsi nép. De a "sötétség korának" vagy valami hasonlónak nevezik. És hát elég gáz, hogy most izraeli amerikai meg szaúdi pénzből ez tér vissza azon a vidéken. Iszlám zászlók alatt, de lényegében tényleg a kőkori primitívség.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!