24 jún 01, 22:43:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 977 978 [979] 980 981 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2104115 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14670 Dátum: 15 máj 09, 08:40:30 »

Saphira olyankor mi van ha AIDS-es beteget kell kezelned, vagy esetleg valami apróbb beavatkozást végezni rajta? Gondolom nagyon elővigyázatosak ilyenkor a dokik meg az ápolók. De azon kívül, mi van ha rosszul sülnek el a dolgok? és valahogy kapcsolatba kerültök a fertőzött vérrel stb ? Egyik eü-s ismerősöm ma segédkezik egy ilyen beavatkozásnál és tegnap elmondta hogy retteg, és ez a legnagyobb félelme.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14671 Dátum: 15 máj 09, 08:45:43 »

Erre azért kicsit az esély, hogy Magyarországon pont egy AIDS-es beteget kell kezelnie.

Ezt a szóképet sohasem értettem. Mi köze van annak, hogy ajánlasz valamit ahhoz, hogy meleg vagy?

Időről-időre még mindig meg tudsz lepni a butaságoddal.  ikszdé

Mekkora troll  Ördögi

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 09:09:07 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14672 Dátum: 15 máj 09, 09:52:13 »

Meg művészet az, amire azt mondod, szóval kb. bármit teszel, mondhatod a művészi énednek, hogy nesze, zabálj és kussolj!

melegen ajánlom neked
Ezt a szóképet sohasem értettem. Mi köze van annak, hogy ajánlasz valamit ahhoz, hogy meleg vagy?



Az hogy tudod, hogy nem egy kihűlt hullaként ajánlom Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14673 Dátum: 15 máj 09, 09:59:04 »

Oké, de ezt miért kell bejelenteni? Ki az a hülye, aki nem jön rá, hogy nem egy hulla ajánl neki valamit?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14674 Dátum: 15 máj 09, 10:42:13 »

Ez olyan, hogy ásításnál is azért kell eltakarni a szád még ma is, mert régen azt hitték, hogy akkor bújik beléd a gonosz szellem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14675 Dátum: 15 máj 09, 10:53:03 »

Én nem szoktam odarakni a kezem.

Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #14676 Dátum: 15 máj 09, 11:06:30 »

Azt írta Sabaku, hogy "ez a mélység, nem gman". Hát, ebben se vagyok olyan biztos. lel
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14677 Dátum: 15 máj 09, 11:28:06 »

Játszatok az agar.io -val. Függőséget okoz és szenvedést, de minden pillanata megéri.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14678 Dátum: 15 máj 09, 11:47:50 »

Utálom a HÖK-ösöket. ikszdé Bocsi, de így van. Maradj távol az ilyen léhűtő népségtől. Nevet

Szerintem nem léhűtők, legalábbis nálunk nem azok és van egy kis belelátásom a dolgokba. Mondjuk kezd kikészíteni, hogy a szakkoli képviselői és a hök között nem jó a kommunikáció és rajtam keresztül próbáljuk megoldani a problémát, hiszen én tudok beszélni mindkét féllel.
Miért vagyok mindenlében kanál aki ebbe belekeveredett?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14679 Dátum: 15 máj 09, 12:10:38 »

Idézet
Saphira olyankor mi van ha AIDS-es beteget kell kezelned, vagy esetleg valami apróbb beavatkozást végezni rajta?

Semmi. Patológián például, ha fertőzött beteget kell boncolni, akkor legfeljebb két kesztyűt, két köpenyt és szájmaszkot is felveszel. De múltkor például fél óráig boncolgattunk egy embert, mire a tanár kivette a tüdejét, elkezdte felvágni, és érezte, hogy kis göbök vannak benne. Ránk néz elbizonytalanodva, hogy "basszus, ez TBC-s". Kórlapján első mondat volt, hogy TBC miatt műtötték. Szóval inkább hazaküldtek minket, hogy reménykedjünk, nem lettünk betegek. ikszdé

Egyébként a HIV-vírusnál fennáll a kockázat egészségügyi dolgozók esetén, de még így is nagyon nehéz elkapnod, ha nem dugod seggbe a beteget, vagy nem transzfundálod át a vérét magadba. Vannak sokkal durvább és félelmetesebb fertőző betegségek. Például a hepatitist könnyebb elkapni. A TBC is elég veszélyes, Magyarországon meg ugye endémiás.
Meg persze ritkán fordul elő, de az biztos, hogy soha az életben nem fogok veszett embert közelébe menni, még ha alig terjed emberről emberre, akkor sem...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 12:11:31 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14680 Dátum: 15 máj 09, 12:19:43 »

Játszatok az agar.io -val. Függőséget okoz és szenvedést, de minden pillanata megéri.

Főleg, hogy rohadtul szaggat. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14681 Dátum: 15 máj 09, 12:42:20 »

Gőzöm se volt, mi ez a szar, gondoltam kipróbálom, de tényleg azt se tudtam mi a lényege. Beírtam egy random nevet (szlamb), elkezdek játszani, erre egyből bezabál vagy megöl vagy micsoda engem egy ilyen:

http://postimg.org/image/3nyirgd4d/

Tényleg üldöz engem ez a dolog.

De btw mi ennek a játéknak a lényege?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14682 Dátum: 15 máj 09, 12:45:24 »

Amőbák vagyunk és el kell nyelni a kisebbet. Ha felvesszük a táplálékot növekszünk, vagy ha mást nyelünk el akkor is növekszünk. Olyanokat ordítottam miatt, hogy azt hiszik a szomszédban valszeg, hogy valakit éppen ölnek.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14683 Dátum: 15 máj 09, 13:03:59 »

Az emberi veszettség azért nem a leggyakoribb dolog, miért attól félsz különben?
Gdat a játékod szintén fertőző Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14684 Dátum: 15 máj 09, 13:45:47 »

Hülyeség ez a felfogás, hogy "az AIDS nem gyakori Magyarországon, a veszettség nem gyakori" stb. Basszus, azért van az orvos és a kórház, hogy beteg emberek legyenek ott, így AIDS-esek és veszettek is. A veszettségtől meg nyilván fél mindenki, mert az egyik legkínzóbb, legkegyetlenebb betegség a világon, és ha kiderülne, hogy veszett vagyok, inkább fejbe lőném magam, mielőtt elkezdek teljesen leépülni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 977 978 [979] 980 981 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!