24 szep 30, 00:14:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 960 961 [962] 963 964 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2323157 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14415 Dátum: 15 ápr 26, 14:19:23 »

Véletlen volt pedig. Biztos a kung fu istene segített. Egyszer szabálysértésjog vizsgán a bukás előtt, ami évismétléssel járt volna. Utolsó gondolatom, hogy az volt, hogy kértem Garudát, a thai box istenét, hogy segítsen. Nyilván poénból csak. De aztán átmentem. Nevet

Amúgy hol kéne legyen a hasi aorta?

Több stílus van a wu tangon kung fukon belül is. Én a xing yi quant csináltam. http://kungfuakademia.hu/iranyzatok/
Nem ebben az iskolában amúgy, de erről is elég rosszakat hallottam. Viszont ezen a linken, ha a legfelsőre, a xing yi quanra mész, elég jó leírásokat lehet találni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14416 Dátum: 15 ápr 26, 14:24:35 »

Idézet
Amúgy hol kéne legyen a hasi aorta?

Nem azért írtam, hogy rossz helyen lenne. Nevet Csak olyan vékony vagyok. Ha egy sörhasút megütnek, legalább 20 centis zsírréteg tompítja az ütést. Nekem meg semmi. Nevet De még így sem látszanak a hasizmaim, mert gyengék, mint Coelhoé. 
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14417 Dátum: 15 ápr 26, 14:39:05 »

A wing tsun pedig nem az a hely ahol félholtra vernek. Érdemes megnézni a Ip man című filmet. Egyrészt a régi kína hangulata miatt, másrészt a stílus gyönyörűsége miatt. Ez a csávó volt amúgy, Bruce Lee mestere. Mármint az ember, akiről szól a film, nem a színész. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ymcF8uB57fQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ymcF8uB57fQ</a>

Ez pl. A második rész, de hirtelen ezt találtam ami jól szemlélteti az egészet. Az a lényege, hogy mindig elől van a kéz és mindig bele kell ütközzön a másik kezébe. Arra épít, hogy az ember bőrérzékeléssel gyorsabban felfog dolgokat, mint a szemével. Nagyon durván begyakorolja, hogy hogy kell elhárítani az akadályt az útból és lágy részekre ütni. És ez bennem is jól megvan, hogy amint valakihez hozzáérek, előbb tudom, mit kell vele csinálni, mint, hogy felfogjam az egészet. Nevet

Illetve, ami még fontos alapelv, hogy egyidejűleg támad és védekezik. Tehát jó esetben a támadó fél, csak annyit érzékel, hogy ütni akar és ő lett megütve. mint 0:57-nél. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 14:42:11 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14418 Dátum: 15 ápr 26, 15:06:30 »

Sok hozzáértő szerint Ip Man is egy hatalmas kókler volt, csak a legendája nagy. Nevet A Wing Tsunt én azért elég kritikusan kezelem (pl. ahol edzésen nincs zsákolás és egymás ellen sparring, az már alapból fura). Egy 50 kilós nő meg jó eséllyel sosem fog összeverni egy 120 kilós férfit, tanuljon akármilyen technikát.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14419 Dátum: 15 ápr 26, 15:10:27 »

Én azt tudom, hogy én tudom használni. Aminek az elmélete helyes, az már értékes. Ha le van írva lépésről lépésre, hogy kell repülőgépet csinálni és valaki rosszul illeszti össze és lezuhan, akkor nem a repülőgép koncepciója a hibás, csak a kivitelezése.

Én amit tanultam a Leung Ting féle iskolában, abba nem tudtam belekötni illetve a segédedző volt olyan ott, akit meg sem tudtam ütni. Vicces volt azért, hogy jobb volt mint a mester, mert ő az életben is rengeteget verekedett, de csak wing tsunt használt.

Ha egy ötven kilós nő könyököl orrba teljes testből egy 120 kilós férfit, vagy rúgja tökön, akkor összeesik. A 120 kilós férfira is vonatkoznak a fizika és a biológia szabályai.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 15:13:23 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14420 Dátum: 15 ápr 26, 15:12:14 »

Gdat, a kóser erőszakot (Krav Maga) próbáltad?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14421 Dátum: 15 ápr 26, 15:16:45 »

Csak egy haverom van aki csinálja. Egy izmos, kopasz törpe. Nevet Na jó, nem törpe, csak alacsony. Kb. egy szinten lehetek vele bunyóban. Kicsit tartok tőle, mert lehetetlen helyzetekben is képes tökön rúgni bárkit.

Coelho is ismeri. Ő az egyik legkülönösebb ismerősünk. Kb. Olyan a személyisége, mint Adam Westnek a family guyból. Véletlenszerű dolgokat csinál, nem értjük, hogy mit miért. Tuti, hogy nem ebben a világban él, de az élet egyes területein nagyon jó. És zsidó is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 15:18:34 írta Gdat88 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14422 Dátum: 15 ápr 26, 15:24:04 »

Na jó Gdat, megkérdezem. Közelharcban, saját belátásod alapján hol állsz azon a skálán, ahol Batman a 10?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14423 Dátum: 15 ápr 26, 15:26:40 »

Lol, most tudom meg, hogy a közös ismerősünk zsidó. Nevet

Krav Magát (Jew-jitsu ikszdé) állítólag előzetes küzdősportos múlt nélkül nem érdemes elkezdeni, mert ott nem nagyon fognak megtanítani rendesen ütni és rúgni.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14424 Dátum: 15 ápr 26, 15:32:15 »

Értelmezhetetlen a kérdés, mert minden Batman más. Pl. ezt a Batmant tuti szétverném. Nevet
(Szegénynek még szemöldöke is van kívül.)


A The Dark Nightos gondolom megverne. Nevet
De mi a 10-es skála alja? Egy csecsemő vagy az átlagember. Az sem mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 15:33:28 írta Gdat88 » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14425 Dátum: 15 ápr 26, 15:34:34 »

Batmannél vannak jobb közelharcosok is csak persze ő túl van hypeolva. 10-15 jobb jutott eszembe kapásból.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14426 Dátum: 15 ápr 26, 15:35:18 »

Ki jobb közelharcos nála szuper erő nélkül?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14427 Dátum: 15 ápr 26, 15:42:00 »

Iron Fist, Lady Shiva, Kapi, Elektra, Cassandra Cain, Gorgó, Karate Kid, A másik Iron Fist, A gonosz iron Fist, Karnak, Shang Chi

Ha nem nézzük az erőket, páncélokat, technológiát. Persze ez szubjektív.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14428 Dátum: 15 ápr 26, 15:54:51 »

Ha mangát is nézünk, akkor BS gyakorlatilag átlagos ember, mégis kinyom millió tonnákat. Nevet

Am Gdat, az 1 természetesen Nightwing.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 15:58:28 írta gman » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14429 Dátum: 15 ápr 26, 16:13:19 »

Nightwing csak gyorsabb de gyengébb jóval.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 960 961 [962] 963 964 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!