24 jún 16, 16:17:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2153652 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13530 Dátum: 15 márc 18, 12:58:42 »

Ki mennyire van otthon az egészségügyben? Nem tudja valaki, hogy szakrendelésen szakorvos ad-e beutalót másik szakorvoshoz, vagy azt csak a háziorvos adhat? Kicsit égő, elvileg három éve élek a magyar egészségügyi rendszerben. ikszdé
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13531 Dátum: 15 márc 18, 13:00:33 »

Reggel átvizsgálni a diákokat pl, 18 alatt még mindig nem igazán kéne bevinni dohánytermékeket. Füstérzékelők felszerelése, Börtönlátogatások. A szart is kiijeszteni belőlük. Kibővíteni a lehetőségeket valahogy. Kutyás keresések. Több jogot adni a tanároknak és a rendőröknek. Ha szarok a törvényi lehetőségek akkor meg kell változtatni. Ha valami nem hatékony azt le szokták cserélni.
Adhat. Nekem fül orr gégész adott sűrgősségi beutalót a tüdőgondozóba amikor rájött nagy basszameg van de nem az ő szakterülete.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13532 Dátum: 15 márc 18, 13:15:21 »

http://azeletigazsagai.net/ha-1990-elott-szulettel-akkor-feltetlenul-olvasd-el-ezt/

Csak hogy ne feledkezzünk meg a 90's kids mémről sem. Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13533 Dátum: 15 márc 18, 15:39:31 »

Reggel lehetetlen ellenőrizni kb. 300 gyereket tanítás előtt, legalább 1-2 órával korábban meg kéne érkeznie mindenkinek ami meg az utazással együtt különösen életszerűtlen.

Szegény Baltás Pali :'(((
http://444.hu/2015/03/18/egy-loves-dordult-orkenyben/

Mondjuk egy ilyen Amerikában már nem is hír kb. Nevet Bár ott legutóbb egy fogyatékos fekete csávót lőttek le, aki bár semmit sem csinált, de cserébe a kezében egy félelmetes csavarhúzó volt, ami szemmel láthatólag összezavarta és halálra ijesztette a biztosurat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #13534 Dátum: 15 márc 18, 16:38:13 »

Nyilván a saját példa nem példa, de én azért drogoznék(nyilván különbséget kell tenni fajták között, mert ekkora nagy kategóriába becímkézni baromság) hogy célt adjak az életemnek.  Nevet Nem az ürességet pótlom meg nem is akarok boldog lenni tőle, de ha azt veszem hogy más és ez a cél, hogy más tudatállapotba kerüljek, akkor már nagyobb rálátásom van a világra, már sokkal több mindent megértek mint előtte. De persze ez is csak egy eszköz, az hogy 99% saját baromságaira használja az a realitás, de ettől még nem kell démonizálni.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13535 Dátum: 15 márc 18, 16:51:18 »

Az a baj hogy a kevésbé vagy szinte ártalmatlan drogok összetevői tiltó listára mentek és helyette jöttek be az országba az ilyen herbál, dankó, zene meg társai amikbe tényleg bele lehet halni vagy minimum kiütni magad. Ráadásul ezek olcsóbbak is.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #13536 Dátum: 15 márc 18, 16:53:59 »

Az összes marvelest meg twd imádót jelentettem provokátorként nemzeti kormányunk orbánjugend honlapján!

Most már nem csak a megélhetésért retteghettek!!!44
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 18, 16:54:32 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13537 Dátum: 15 márc 18, 17:22:25 »

Mert a DC-sek mind MSZP-sek? Őket enm is kell jelentened?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13538 Dátum: 15 márc 18, 17:40:36 »

Idézet
hogy célt adjak az életemnek.  Nevet Nem az ürességet pótlom

Ez nem ugyanaz, basszus? Ugyanezt írtam.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13539 Dátum: 15 márc 18, 19:21:14 »

Syzy elég szégyen hogy elmúltál 23 éves és elmész Szegedre ezért.

Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13540 Dátum: 15 márc 18, 19:35:16 »

Idézet

Én nem sajnálom Palit.

Valaki magyarázza már meg, hogy putrilakóknak hogyan lehet ilyen telefonja? Miért nem meszelnek inkább?

------------------------- szerk; 2015.03.18. 21:59:30----------------------

Oké, eddig nagyon nem voltam képben az M1-es eseményekkel, de valaki most már elmagyarázná, mi történik itt?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7mh5WIr_cFc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7mh5WIr_cFc</a>

---------------------------- szerk; 2015.03.18. 22:08:40-----------------------

Még sosem kértem ennyi magyarázatot egy kommentben.

------------------ szerk; 2015.03.18. 22:09:30---------------------------------

Tíz másodpercet késik a fórumóra.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 18, 22:09:23 írta Saphira » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13541 Dátum: 15 márc 18, 22:29:53 »

A lupásrúl halott-e mán a nagysasszony?

Az M1-re könnyű magyarázatot találni, állami pénzt tettek bele, olyankor általában elértéktelenedik minden.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #13542 Dátum: 15 márc 18, 23:06:37 »

Ez az M1-es téma megölt, a hangom elment, de sípolok, úgy röhögtem. ikszdé Kb. ilyen vagyok a kiselőadásaimon... Szörnyű. De ez a hírek röviden és mindenbe 4 mp erejéig belenéznek... Ezmiez...?  Nevet Valaki nagyon részeg lehetett bent... xD Az oka, hogy mi történik ott? Pia és drog, jókora mennyiségben. xD

A FIDESZ-es számla... Hát olyan kommentet láttam FB-on, hogy: "Ezt hogy csinálta? :o" Öö, ok... Hmm? smirksweat Állat, unatkozhatott az illető. xD

Találtam egy ollllyan gyöngyszemet, hogy ihajj...:
Ez sem mai felvétel... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 18, 23:08:40 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #13543 Dátum: 15 márc 19, 07:38:39 »

Annyi történt hogy néhány nap alatt nem lehet összerakni egy komplett megszokott stábot.Itt azt látjuk,amikor pár barom azt mondja hogy nekünk most kell egy új műsor,holnap induljon,szarni rá hogy nem találunk rá normális embert.Ahova eljárok gyakorlatba szinkronstúdiókba,élőhangosítás,ott mindenki erről beszél.Kapkodtak,mindent elszúrtak.
Az amikor nem hallani a csajt,akkor kellett volna egy ilyet bemondani hogy "technikai probléma adódott mindjárt jövünk",és fekete képernyő.Szépen kijavítani.
De nem ez történt.Elkezdtek kapkodni hogy most mi a rák történik,és ennek ez lett a vége.A végén az össze vissza képek az már zseniális komolyan.El sem tudom képzelni milyen erővel verhették bele a fejüket a keverőpultba hogy rájöjjenek mi is történik.
A fél keddi napunk azzal telt,hogy megvitassuk hogyan lehetne adásképessé tenni ezt a hányadékot xDDDD
Szerk:
Én csak azokat sajnálom akiket ezután kirúgtak.Ja meg azt a zsét amit arra a hardverre költöttek...adták volna nekem Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 19, 07:41:46 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13544 Dátum: 15 márc 19, 10:01:42 »

Amatőröket vettek fel egy profikat igénylő munkára. Szerintem ezek tipikus egybites kapitalistaként azt hitték, hogy amibe számolatlanul öntjük bele a pénzt, az menni fog faszányosan magától. ikszdé

Én mondtam is valakinek, hogy ha ezzel az eljárással űrutazásba fogtunk volna, akkor felrobbant volna a rakéta. Az ilyen kapkodásnak ez szokott lenni a vége. ikszdé (True story, a szovjetek sokszor beleszaladtak ebbe, de az amerikaiakkal is megesett. Van, amire egyszerűen muszáj elég időt szánni, a pénz nem elég.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!