24 szep 29, 06:11:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 853 854 [855] 856 857 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321928 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12810 Dátum: 15 feb 13, 12:41:24 »

Már vártam, hogy mikor oltasz le.  Nevet Tudom, hogy jobban értesz a kutyákhoz, de nekem az az elvem, hogy egy állatnak minél nagyobb szabadság és mozgástér a jó. Ez csak egy elv, tudományosan nem tudom alátámasztani, de az elvek nem erről szólnak. Legalábbis nekem.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12811 Dátum: 15 feb 13, 13:11:14 »

Bocs, Seva, ne vedd magadra. Mióta egyesek a családban kutyamániásak lettek, benne vannak minden kutyás csoportban, meg van egy csomó kutyás ismerősük, amik nekem is megjelennek, és ez valami hihetetlenül elborult banda. Képesek órákig vitázni arról, hogy a nyers- vagy főtt hús etetés-e a jobb, mintha antalvalisok lennének, csak éppen a kutya egészsége a fő témakör, nem a sajátjuk. Olyan értelmetlen vitákba mennek bele, hogy csak fogom a fejem és sorban tiltom le mindet, de azóta engem is idegesítenek ezek a témák.

Idézet
minél nagyobb szabadság

A kutya nem macska. Nem szereti (nem úgy szereti) a szabadságot, ő csak a gazdájával akar lógni egész nap.
A másik kedvencem, amikor egyes - általában kevésbé művelt - személyek azzal érvelnek, hogy a kutya az udvarba való, mert mocskos. De azzal semmi gondjuk sincs, ha a macska a házban van, mert az tisztának tűnik. Megjegyzem, ha nem a szagát vesszük alapul, hanem az állat által terjesztett betegségeket, a macskák sokkal "mocskosabbak", talán a kutyákkal való több tízezer éves együttlétünk miatt a kutyák szinte semmilyen betegséget nem terjesztenek, míg a legtöbb zoonozist (pasteurella multicida, bartonella henselae) mind a macskák terjesztik, és mind okozhat teresség kapcsán vetélést. Szóval aki a kutyákat zavarja el a terhes nő mellől, az megint csak hülye.

Annyira szar hetem volt. És lesz még jó sokáig. Péntekre olyan fáradt vagyok, hogy a szemem kiesik. 4 napon reggel 7-kor vagy 8-kor kezdődik a suli, és este 6-7-ig tart. Sosem értem, mikor ilyen órarendet kapunk, hogy várja még el bárki is, hogy 11-12 óra suli után még tanuljunk itthon. Pedig muszáj, mert eszméletlen sok tétel van, és már csomó anyagot leadtak. Most már értem, miért szidja mindenki ezt a félévet. Szomorú

De öröm az ürömben: mostmár hivatalosan itt a tavasz a krókuszok szerint, mert végre kivirítottak. Nevet Alig várom, hogy mindegyik virágom kinyíljon.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 13, 13:17:10 írta Saphira » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12812 Dátum: 15 feb 13, 13:27:33 »

Nem vettem magamra, sőt jobban belegondolva megértem. Én macskás oldalakon tapasztalok ilyesmit. Kedvencem pl a macska AIDS, amiről nem tudom eldönteni, hogy tényleg létezik-e vagy csak vmi vicc. Meg az, amikor gazdikereső cicát úgy "reklámoznak", hogy fogyatékos, hátrányos helyzetű stb, mert nem alomba wczik. Minden macskát meg lehet tanítani alomra járni. Van akinél nem lesz 100%-os az eredmény ez tény. Kaja témát is láttam már.  Nevet

Az órarend miatt részvétem. :S Őrület lehet ez az egyetem.

A mi krókuszaink még nem nyíltak ki. Lehet azért, mert ki vannak ültetve.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12813 Dátum: 15 feb 13, 13:37:03 »

Az enyém is ki van ültetve. Lehet itt melegebb van egy kicsit, vagy jobban éri a napfény.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12814 Dátum: 15 feb 13, 13:48:27 »

A kokainfüggő páviánokkal mi a helyzet ilyen téren?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12815 Dátum: 15 feb 13, 13:57:39 »

Egy újabb random gman-kérdés, amire senki nem fog válaszolni.  ikszdé
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12816 Dátum: 15 feb 13, 13:59:08 »

Most egy újabb lelkizős hozzászólás következik.

Sosem gondoltam volna, hogy versekben képes leszek megtalálni önmagam. Mindig szerettem verset olvasni, talán jobban, mint az átlag, de nem annyira, mint azok, akik képesek versesköteteket elolvasni, mintha valami izgalmas regényt olvasnának. Annyira sosem fogott meg egy költő sem, hogy több időt áldozzak rá. Mert - így utólag tudom - tetszettek a rímek meg a szép hasonlatok, de igazából nem értettem a verseket, mert nem tudtam magam beleélni. Mert én nem akartam megölni a királyokat, mint Petőfi; nem voltam éppen szerelmes, mint Arany (megjegyzem, ő az egyik kedvenc költőm, imádom a balladáit), és sosem volt olyan a személyiségem, mint Adyé.

Aztán végre megtaláltam Reményik Sándort, aki mintha mindig arra gondolt volna, amire én gondolok, mintha ugyanazokon a problémákon vívódott volna az életben, ugyanazok a hasonlatok jutottak volna eszébe, amik nekem, és talán nála először nemcsak szavakat, rímeket és szép metaforákat látok egy versben, hanem valóban megjelenik előttem egy kép, egy élmény, gondolat, és ez nagyon felemelő érzés. Olyan lehet ez, mint a Biblia, ha hívő vagy, egy példabeszéd valóban tanít és elgondolkodtat, ha nem vagy az, leggyakrabban csak hülyeségeket olvasol ki belőle.

Oké, Reményik reklámozás off. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 13, 13:59:53 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12817 Dátum: 15 feb 13, 14:04:26 »

Egy újabb random gman-kérdés, amire senki nem fog válaszolni.  ikszdé
Ezzel, ha úgy vesszük, adtál egy kitérő választ. Az állításod önmagának a cáfolata.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12818 Dátum: 15 feb 13, 15:15:02 »

Mi a Mecseken lakunk és ott minden virág később nyílik, mert hidegebb van.  Nevet

Kutyákról, macskákról:

https://www.facebook.com/video.php?v=758215984198844&set=vb.134867286533720&type=2&theater

A macskák akkora genyák.  Szeretet

Vers topicba tehetnél be pár verset. Tudom google, de az nem ugyanaz. A vers ajánlva az igazi. :3
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12819 Dátum: 15 feb 14, 10:14:50 »

Happy _alentine's _ay!

For those who won't be getting any V or D.  ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12820 Dátum: 15 feb 14, 13:37:16 »

Bódog valentin napot! Nevet
nekem meg névnapot xD
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 13:39:01 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12821 Dátum: 15 feb 14, 17:01:00 »

Aes olyan szépet írtál Facebookra Valentin nap alkalmából, hogy egészen elérzékenyültem  Pirul
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12822 Dátum: 15 feb 14, 17:12:21 »

Ugyee? Nagyon érzem az ünnepi hangulatot. Pirul
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12823 Dátum: 15 feb 14, 18:24:18 »

Mint azt 9gagről nemrég megtudtam, Finnországban barátság-nap van ezen a napon.

Ennek nem ma volt a premierje? Már youtube-on fent van az egész film.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iWDD4GvQF5Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iWDD4GvQF5Y</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 19:46:46 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12824 Dátum: 15 feb 14, 20:16:54 »

Valamit nem értek.A volt barátnőm javasolta (vagyis a képembe nyomta) a könyvet hogy olvassam el,de kb 20 oldal után azt mondtam hogy köszike elég volt.Azt nem értem,hogy az emberek mit esznek ezen?
Azért vannak oda mert egy nővel,aki mellesleg egy rakás pénzt kapott érte,betegebbnél betegebb dolgokat művelnek?
Bakker a csávó megmondta hogy kedves,kapsz tőlem 1000000000000 dollárt cserébe olyan dolgok kerülnek olyan helyekre amikről eddig még nem is tudtál.Komolyan nem értem az embereket,főleg azokat akik hősként tekintenek a csajra...naaa mindegy,ez csak az én véleményem (bár ahogy olvasom,nem csak az enyém)
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 853 854 [855] 856 857 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!