24 szep 27, 17:15:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318519 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10830 Dátum: 14 dec 05, 20:26:42 »

Nem hiszem el, hogy a Disney 90, a Lucasfilm meg 30 évvel a háta mögött ennyire gyökér lenne. Bár oké, hogy redditen minden megtörténhet, de nekem elég gyanús ez a Spoiler Man. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10831 Dátum: 14 dec 05, 20:29:46 »

Fekete. Valami zenekar logoja van rajta.

Nem talált...  Szomorú Ez a zenekaros dolog amúgy honnan jött?
Hazudsz. Fütyülsz b*zdmeg és hazudsz!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10832 Dátum: 14 dec 05, 20:30:42 »

Ja meg kell nézni, az alap műveltség része, mondjuk lakótársnőmet se lehet rábeszélni, hogy nézze meg. Pedig most a srác akivel megfogalmazása szerint csak randizik (már úgy nyár vége óta) egész sokat javított az ízlésén.

Olyan jó birizgálni a forró viaszt. *-*
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 20:32:46 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10833 Dátum: 14 dec 05, 20:37:53 »

Olyan jó birizgálni a forró viaszt. *-*

Erről perverz dolgok jutottak eszembe.  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10834 Dátum: 14 dec 05, 20:39:59 »

O.o Mégis mi?

Komolyan nem tudom el képzelni mi lehetett az, de kíváncsivá tettél. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10835 Dátum: 14 dec 05, 20:42:33 »

Olyan jó birizgálni a forró viaszt. *-*
Azt, úgy, de úgy szeretem! Nevet

Már csak 2 hozzászólásig vagyok "Újonc". Az igazság, hogy egyedül emiatt kezdtem ide írogatni, gondoltam, hogy a fórumon se árt egy "lvl up", így születésnapom alkalmából. xD

Közben rájöttem, hogy honnan tudtad, Minagi. Csak 10 percembe telt... Nevet
Micsoad születésnapi tervek, azért ennyire nem kell durvulni. ikszdé éééééés...... ügyes vagy, valakinek évekbe telik, te rájöttél 10 perc alatt. Gratulálok!
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10836 Dátum: 14 dec 05, 20:47:11 »

O.o Mégis mi?

Komolyan nem tudom el képzelni mi lehetett az, de kíváncsivá tettél. Nevet

Véletlenül sem valami ilyesmi, csak poénból írtam.  ikszdé

Legyen mondjuk 16+
http://fineartamerica.com/images-medium-5/hot-wax-foreplay-oleksiy-maksymenko.jpg
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10837 Dátum: 14 dec 05, 21:01:50 »

Tényleg nézd meg szerintem a filmeket. Bőven megéri. Nevet

Jövőre megfogadtam, hogy az alap filmeket megnézem.  Nevet
Szóval 2015-ben már én sem leszek teljesen tudatlan ezen a területen. >.<
És valószínűleg benne lesz, abban az iszonyatosan hosszú listában.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10838 Dátum: 14 dec 05, 21:10:58 »

Nyugi mindenkinek vannak fogyatékosságai. Pl. én 12 éves koromban láttam először csak a Keresztapát.
Naplózva


 
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10839 Dátum: 14 dec 05, 21:16:25 »

Hát de te legalább láttad.  >.<#
De sebaj, jövőre írok egy bemutatkozást, az én topicba és büszkén nagybetűkkel kiírom, emberek pótoltam az alap filmek területén lévő tudás hiányomat.
Viszont animék területén szép számmal büszkélkedhetek.  Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 21:19:06 írta Hakuu » Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10840 Dátum: 14 dec 05, 21:39:57 »

Micsoad születésnapi tervek, azért ennyire nem kell durvulni. ikszdé

Durvulni? Ez nem durvulás, hanem egyszerű szokás. Születésnapomkor mindig eltervezek/megfogadok valamit. Ez már 8-10 éves korom óta így megy. Lehet az egy ehhez hasonló hülyeség, mint az idei, de mondjuk tavaly dec. 5-én döntöttem el, hogy belevágok egy manga szerkesztésébe, és fordításába. Igaz, az akkor abbamaradt, mert nem találtam sehol sem jó minőségű Toriko scant, de aztán februárban akkor is elkezdtem(igaz, nem a Torikot). Késve, de akkor is valóra váltottam.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10841 Dátum: 14 dec 05, 21:53:45 »

Te legalább valóra váltod az álmaid!! Nevet

Mini, ezt a számot linkeltem be múltkor én is, akkor se vették észre, nekem amúgy ő a kedvencem már mint Maul, de amúgy igazán nem csipem az összes csillagok háborúja filmet!

Gman, köszönöm szépen a szuper erő definíciót. Ez esetben én nem kérek szuper erőt, csak azt, hogy a világ az emberek "meghallják a hangom", hogy az érzéseim áttudjam "küldeni" másoknak, nyilván ezért csak is én magam tehetek, bár ahol csak arroganciára talál a hangom, ott igazán nehéz ezt elérni! Mosolyog

Sabaku, azt hiszem te írtad a Buddhásat, nem kicsinyíteni akarom az álom szuper erőd, de erre te magad így ahogy vagy képes vagy, meg tudsz világosodni, nem rendelkezem akkora renoméval mint senpai, de ezt elhiheted nekem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 22:04:44 írta Luidzsy » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10842 Dátum: 14 dec 05, 22:28:36 »

Az Isten áldjon meg titeket, mennyit írtok. Na szóval.

Saphi, az olyan képesség, hogy ha látsz egy embert karatézni, akkor te is megtanulsz?
Gman. A katate alapvetően egy hibás rendszer. Borzasztóan rossz. Ha egy másodperc alatt elsajátíthatnám tökéletesen és fizetnének érte, akkor sem szeretném.

Egyébként úgy fogsz meghalni, hogy egyszer felrobban gdat egója, mert már nem képes többé növekedni, és megsemmisíti a világmindenséget.
Ezen hangosan felröhögtem. Tényleg ennyire ez jön le egyébként rólam?

Nekünk pont azért nincs már vezetékes telefonunk, mert majdnem minden nap felhívott rajta legalább 1x valami gdat-féle porszívóügynök. Nevet

Csak hogy moralizáljak egy kicsit, egy profi értékesítő nem fog kirabolni/átverni, mert pontosan belátja, hogy hosszú távon nem éri meg.
Ez nem igaz feltétlenül, mert pl. van kötelező biztosítás, ahol simán megéri gonosznak lenni. Vagy a heroin értékesítés. Megéri szemétnek lenni az emberekkel hosszú távon. Legalábbis anyagilag.

És végül a megvilágosodós dologhoz. Én röviden, mindent amit erről a témáról tudok, úgy fogalmaznék meg, hogy Isten meghasította a tudatát millió felé és ennek a töredéke vagyunk mi. Ha visszatalálunk az ősforráshoz az a megvilágosodás. Ez nem jár feltétlenül azzal, hogy "meghalunk", csak már nem vesszük annyira komolyan magunkat, mert látunk egy mélyebb igazságot. Nem, én nem értem el ezt, de ezt tartom a leglogikusabb világképnek.

Jaaa. És a lényeget kihagytam. Kazekage írta, hogy Amerika kapitánynál fordítva volt, mert őt Hitler hívta létre. De ez nézőpont kérdése. Lehet, hogy Hitler a hős és Amerika kapitány a szupergonosz.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 22:31:54 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10843 Dátum: 14 dec 05, 22:31:58 »

Igen, tényleg. ikszdé De nyugi, attól még kedvelünk. Mondhatni, így szoktunk meg. Nyelvesít
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10844 Dátum: 14 dec 05, 22:38:25 »

Ha visszatalálunk az ősforráshoz az a megvilágosodás. Ez nem jár feltétlenül azzal, hogy "meghalunk",

Örülök, hogy valaki meg tudja fogalmazni azt, amire gondolok! Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!