24 jún 01, 19:54:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2103923 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9765 Dátum: 14 nov 17, 22:28:52 »

Az acél lehet ám ötvözet is, de hagyjuk, szerencsére nem akarok anyagmérnök lenni. A kémiát sem kedvelem. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9766 Dátum: 14 nov 17, 22:29:45 »

Jó az avatárod Mini Milyen címszó alatt tudnék rákeresni google-ba egy nagyobb képhez ?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9767 Dátum: 14 nov 17, 22:31:42 »

Egyébként tényleg nem értem, miért értelme van azon sírni, hogy milyen nehéz egy szak. Aki odament, pontosan tudta, mire számítson és bevállalta a követelményeket, szóval viselje méltósággal a nehézségeket, panaszkodás és nyavalygás nélkül. Ez pont olyan, mikor Ayumi panaszkodik az életére, a munkájára vagy az emberi kapcsolataira, miközben ezek nagyrészt a saját döntéseinek az eredményei és nem is változtat rajtuk utólag, vagyis hallgatólagosan elfogadja őket.

Előtört belőlem a bölcs Coelho, csinálhatjátok a naplementés-idézetes posztert. Nevet

Mielőtt jönnének a bölcsészes poénok, bevallom, én is eleget szoptam egyetemen a statisztikával (lineáris regresszió, varianciaanalízis és társai  smirksweat).
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9768 Dátum: 14 nov 17, 22:31:55 »

Az acél lehet ám ötvözet is, de hagyjuk, szerencsére nem akarok anyagmérnök lenni. A kémiát sem kedvelem. Nevet

Harmad évesen cink, hogy most csinálom a kémiát? Nevet

Szvsz ezért szakosodom Logisztikára.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9769 Dátum: 14 nov 17, 22:35:23 »

Jó az avatárod Mini Milyen címszó alatt tudnék rákeresni google-ba egy nagyobb képhez ?
Már ideje ez a képem. Nevet De itt van a nagyobb, a címszóban nem tudok segíteni, mert nem emlékszem hogy találtam.  Neeem
http://mr--jack.deviantart.com/art/Children-of-the-Glade-382614351

Köszi. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:37:06 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9770 Dátum: 14 nov 17, 22:36:49 »

És heonak miért nem a fiú az avatarja? 

 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik smirksweat
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9771 Dátum: 14 nov 17, 22:37:30 »

Uh, nem tudom, de cukik lennénk, mi?Nevet
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9772 Dátum: 14 nov 17, 22:37:42 »

http://mr--jack.deviantart.com/art/Finders-Keepers-366025436

http://mr--jack.deviantart.com/art/The-Little-Reader-379117790

http://mr--jack.deviantart.com/art/Walk-This-Way-373160448

http://mr--jack.deviantart.com/art/The-Wise-Dolphin-355625279

Ezek de jók :3
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9773 Dátum: 14 nov 17, 22:42:39 »

Nem de most ez olyan hogy odajön a nagydarab állat és kinyom fekve 120 kilót, és csináld utána. Nem azt jelenti hogy nem tudom megcsinálni. Azt jelenti hogy 2-3 év kő kemény munkát kell beletenni áldozatokat hozni vért izzadni és akkor 2-3 év múlva ha erre gyúrok akkor meg fogom tudni csinálni. minden így működik. Az megy amibe energiát fektet az ember. Egy kis szerencse is kell, oktatás esetén nem hátrány ha az ember családi és anyagi háttere rendben, de mindent meg lehet csinálni, at hogy most egész nap hülyéknek magyarázok gépekről és eladok telepítek szerelek stb nem azt jelenti hogy ne tudnám ezt megcsinálni. Csak még kurva sokat kell addig melóznom amíg megtehetem hogy beüljek egy egyetemre vagy fősulira vagy akárhova, pláne hogy a családom tűzzel vassal tart távol még ennek a lehetőségétől is mert "kell" a pénz. Az hogy gimiben egy lusta geci voltam, aki 2 kórházi látogatás közt lelkesen önpusztított, de annak okai voltak. Talán lelkileg nem vagyok a legstabilabb ember. De most is azért kaparok mint puma kölyök a zsidó gyerekben hogy alakítsam a sorsom jobbra. És nincs mentség a geciségre mert amit csináltok itt néha az szín tiszta geciség. Jelen helyzet: Le mertem írni hogy eddig minden aminek nekigyűrkőztem az összejött. Erre beszólsz a pozitív hozzáállásra és fitogtatni próbálod azt a tudást amitől az aktuális tudásod több, de az emberséged kevesebb. Az hogy szeretnék tanulni miért bassza a csőröd. Az a hülye aki nem akar tanulni. Ismerek olyat az olyan is. Úgyhogy szállj magadba és akinek inge az öltözködjön mert itt a tél. Mert tele van a tököm azokkal akik mindenféle ok nélkül geciznek akár velem akár mással. Mert ezen a fórumon a tiszteletnek sajnos sokkal előbb vége lett mint a Naruto Mangának. Azért szoktam még ide feljárni mert vannak még jófej emberek akikre még számítani is lehet, legalábbis tapasztalataim szerint, és élvezet velük beszélgetni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9774 Dátum: 14 nov 17, 22:46:18 »

Áhhhh egek akkora hülye vagyok!!!! ikszdé

Az avatárod is nagyon szép, és azt régebben észre is vettem, amit most vettem észre az pedig az aláírásod, de köszönöm a linket tetszett a kép.

Utólag is bocsi. :/
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9775 Dátum: 14 nov 17, 22:49:00 »

bla bla bla szarok vagytok mind bla bla bla

Köszönöm, hogy őszintén válaszoltál. Én úgy gondolom, jogosan nem veszem magamra a hozzászólásod, ellentétben mondjuk Managival =/

Szvsz nem kell összekeverni a blogot a fórummal és nem lesz ilyen problémád.

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:50:37 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
AY
« Válasz #9776 Dátum: 14 nov 17, 22:53:43 »

Luidzsy, ikszdé Sejtettem, de gondoltam inkább arra válaszolok amit kérdeztél. Nevet Az aláírásomnál meg keress rá a világhálón ezekre a szavakra: World of Warcraft Pandaria.
Emiatt nem kell bocsánatot kérned, nem dőlt össze a világ. Nevet

Jaja Lew, én csípem a csávót, egész jó munkásságai vannak, de a best az amit belinkeltem.  Pirul

Mert ezen a fórumon a tiszteletnek sajnos sokkal előbb vége lett mint a Naruto Mangának.
Mostanában hasonló dologra utalgatnak emberek itt a fórumon. Hm... Akkor már mindenki elment volna, ha nem lenne tisztelet, vagy Aes mindenkit bannolt volna a picsába, ha annyira eltűnt volna.

Én úgy gondolom, jogosan nem veszem magamra a hozzászólásod, ellentétben mondjuk Managival =/
Remélem Managi nem én vagyok. Durci Ennyi év után se tudod a nevem? T_T Megyek sírni a sarokba. Jobban fájt ez, mint amit Micsudi írt.


Najól van gyerekek! Itt a béke ideje, meg kellene keresnem a hippi smileymat. ikszdé


-----------
A macska ahogy rám ugrott átírta a Témát. EZ megkorra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:55:08 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9777 Dátum: 14 nov 17, 22:55:37 »

De jópofa név az, hogy Managi Nevet lol

Nem értem, hogy miért kéne tisztelnem névtelen arctalan embereket. Welcome Micsudi. This is the Internet !

szvsz aki meg ismerősöm Facebookon azt többé-kevésbé tisztelem. Neki is ugyanúgy beszólok, de nem egy rinyapina hogy felvegye.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:56:32 írta Lew » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9778 Dátum: 14 nov 17, 22:56:05 »

Az a hülye aki nem akar tanulni.

Miért is?

Mármint jöhet a sablon duma, hogy az egész élet tanulás stb. De nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy miért lenne hülye aki mondjuk megelégszik azzal, hogy van egy a szükségleteihez megfelelő fizetést nyújtó stabil munkahelye?

Amúgymeg iskola mellett is lehet dolgozni, mondjuk igaz, hogy akkor nem feltétlen 3,5 év alatt végez el az ember egy mérnökszakot, de megoldható a munka nappali tagozat mellett is, nem is beszélve arról, hogy van levelező képzés is. Egy egyetemen igen szép tanulmányi ösztöndíjakat illetve szociális támogatást lehet szerezni (utóbbihoz mondjuk csak hírből volt szerencsém, mivel külföldiként nem érzem indokoltnak az igénylését, és már így is túl sokan kapják meg úgy hogy csalnak, na de ez mellékes).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9779 Dátum: 14 nov 17, 22:56:40 »

Hú, mit fedeztél fel, Managi!

Idézet
szép tanulmányi ösztöndíjakat

haha, szépnek nem mondanám.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:57:33 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!