24 szep 27, 21:17:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319483 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7770 Dátum: 14 okt 18, 01:29:07 »

Jobb poént tudok. Amikor az egyik barátod olyan képeket posztol, ahol azzal bulizik akit elvileg mindketten utáltok ugyan azért! Na az a vicces, megírtam neki hogy mondja már el ezt most akkor hogy? de azthiszem megforgattak benne egy nagykést.   és most áldom az eget hogy van pálinkám. Bár szívem szerint szétvernék valamit, de ahhoz éjszaka van már nagyon. eddig se voltam álmos de így, azt hiszem lőttek az alvásnak.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7771 Dátum: 14 okt 18, 02:40:40 »

Nekem most valamennyit sikerült aludnom.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7772 Dátum: 14 okt 18, 02:43:31 »

2 felessel később még mindig dühös klingonnak érzem magam. Buta vagyok hogy megbízok másokban, le kéne szoknom róla.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7773 Dátum: 14 okt 18, 02:48:53 »

Én már rég eszokta róla. Még magamban sem bízok.  smirksweat

Na mindegy, neked jó pálinkázást vagy mit (már amennyire jó), én meg húzok innen mert jön a vonatomhoz a buszom.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 02:49:35 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7774 Dátum: 14 okt 18, 02:52:13 »

Én mindj kisétállok a dunapartra és hajigálok pár követ a vízbe. lehet az segítene.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7775 Dátum: 14 okt 18, 05:41:00 »

Shapira mások is úgy gondolják hogy ő az a srác aki bejön Ayuminak (akár igaz akár nem), csak senki más nem volt annyira bunkó, hogy nyílvánosan leírja. Ez már vetekszik a személyiségi jogok megsértésével. Lesütöttszemek
Ha nem lenne tiszta:
Idézet
[2:45. § [A becsülethez és jóhírnévhez való jog]

(1) A becsület megsértését jelenti különösen a más személy társadalmi megítélésének hátrányos befolyásolására alkalmas, kifejezésmódjában indokolatlanul bántó véleménynyilvánítás.

(2) A jóhírnév megsértését jelenti különösen, ha valaki más személyre vonatkozó és e személyt sértő, valótlan tényt állít vagy híresztel, vagy valós tényt hamis színben tüntet fel.
Idézhettem volna a magántitok megsértését is. Ezek a szabályok az internetre is vonatkoznak.
Azt hittem (én naív), hogy aki ilyen pályát választ, annak azért magasabb az érzelmi intelligenciája.  ööööö
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7776 Dátum: 14 okt 18, 06:55:32 »

Mondunk itt már rondább dolgokat is Ayumira, miért ezen kell kiakadni?
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7777 Dátum: 14 okt 18, 07:35:12 »

Mert egy dolog a sértegetés, más dolog a személyiségi jog.
Gondolj bele ha például igaz, és próbálkozik nála máshol interneten keresztül, vagy akár csak barátkoznak (nem mindig az egyenes út a legjobb egy nőnek). Attól hogy már nem jár a fórumra, még elolvashatja az "illető". Ha nincs erre felkészülne a srác, akkor az összes maradék esély elszállt. És ezzel már durván bele lett avatkozva az életébe mindkettőnek.
A fórumon mindenki magától értetődőnek vette, hogy nem ír nevet. Csak Shapira nem. Ebből vagy az következik hogy az IQ-ja max 80 körül mozog, vagy azt hogy szimplán semmi együttérzés nincs benne. Minkét esetben el kellene gondolkoznia hogy esetleg pályát tévesztett. És ezt most nem ironikusan, és nem is rosszindulatból írtam.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7778 Dátum: 14 okt 18, 08:03:15 »

dehunter 400k-s karjára...

Majd ha kész lesz a hátamon a  ≈400k-s tetoválás, arra rácsodálkozhattok.

Just kidding.Olcsóbban is meg megúszom.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7779 Dátum: 14 okt 18, 09:38:15 »

Nem ír nevet? Kiírta a képe alá. Ha nem írja ki, nyilván nem hozom fel, de így érdekelt, hogy miért mindig itt emlegeti, ahelyett, hogy nála próbálkozna. Bár ezt nyilván sosem tudom majd felfogni a 80-as IQ-mal.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 09:40:12 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7780 Dátum: 14 okt 18, 10:23:09 »

És még megdögleni sem vagy képes.  Szomorú  Amúgy 1000 hozzászólás alatt mióta lehet írni fórumfalvára? Dancsó megengedte?
Naplózva


 
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7781 Dátum: 14 okt 18, 10:26:55 »

Nos, legalább kiderült hogy nem az IQ-dal van baj, hanem a mentalitásoddal. Ha jól tudom orvosnak készülsz. Nagy hiba lenne ha azzá válnál, amennyiben valóban olyan ember vagy mint amilyennek a fórumon mutatod magad ezzel a cinikus hozzáállással - és most nem csak egy hozzászólásról beszélek. Egy orvosnak szüksége van arra, hogy megértő legyen, jó szándékú, segítőkész, hogy ne legyen benne rosszindulat és magas legyen az érzelmi intelligenciája. Remélem a valóságban ezek mind meg vannak benned, és itt csak szimplán játszod az eszed.  :/
Ayumi bölcsen csak mellőzte a hsz-t, én nem tudtam továbblépni rajta. Sorry.
Részemről a témát lezártam.  bye bye
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7782 Dátum: 14 okt 18, 10:51:26 »

Ti most hány évesek vagytok komolyan? Mindenki tudja még azt is hogy Ayumi mikor megy el sz.rni mert mindent leír ide, aztán Saphira hibája hogy leírt egy nevet? Szerinted a srác olyan hülye hogy nem jött még rá ha követi az itteni dolgokat? Tudod mihez kell még érzelmi intelligencia? Ahhoz hogy legyen egy normális kapcsolatod. Sima intelligencia? Hogy legyen egy normális munkád.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 11:13:53 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7783 Dátum: 14 okt 18, 11:06:39 »

Arysha, ne itt próbáld megvédeni a húgodat, hanem az életben adj neki 2 bazi nagy pofont, hogy szedje össze magát és kezdjen valamit az életével. Az, hogy itt ilyeneket írsz, azért butaság jelen esetben, mert Ayumi mindenfélét leír, ahogy Kazegage írta, még azt is majdnem tudjuk, hogy mikor megy el az illemhelyíségbe. Írja, valaki erre a facebookot használja, valaki egy fórumot, egy blogot. Elég sokat ír Morause-ról, többet, mint bárki másról. Nem Saphira sérti meg a jogait, ő árulja el magát állandóan, és baromi nagy ostobaság lenne azt feltételezni, hogy nem vágja le mit érez iránta, főleg ahogy a blogjában ír róla, akár a párnapos bejegyzésben is.

A neveket meg tessék normálisan leírni. Nem oylan nehéz. Ez olyan, mint ha Aes-et úgy ejtenék, hogy Sea. (Milyen cseles, így még értelme is van a nevének. ikszdé)
Naplózva


Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7784 Dátum: 14 okt 18, 11:18:19 »

Bocsánat, fröcsögök itt az érzelmi intelligenciáról. Végül is leginkább empátiára lenne szükség.
A nevekről meg annyit, hogy más sejteni valamit, és más bizton állítani.
Érzelmi intelligencia a jó kapcsolathoz? Nagyon sok rossz kapcsolat van, ahol magas az érzelmi intelligenciája legalább az egyik félnek.
Értelmi intelligencia a jó munkahelyhez? Amilyen munkanélküliség van... több diplomával is van, akinek nincs normális munkája. Pedig gondolom annak például elég magas lehet az IQ-ja.
Ayuminak mindkettő magasabb mint az átlag. Még sincs jól kereső (normális) állása, és szingli.
Mivel nem rossz színben tüntettem fel azzal hogy ezt leírtam róla, nem sértettem személyiségi jogot  kacsint  (mielőtt valaki azzal jönne, hogy privát info).
Most már tényleg offolom magam. Bocsánat hogy beleszóltam, nem tudtam megállni, az én hibám. Tudom hogy gyerekes vagyok - ám mégis anyáskodó (ez talán abból adódik hogy nem lehet gyerekem), ez van.   Kiüt

Ui.: a "pofonok" folyamatban vannak...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 11:19:46 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!