24 jún 17, 10:58:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2156987 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6405 Dátum: 14 okt 03, 14:46:07 »

Ezen gondolkoztam én is, és tény, hogy a nagyon csípőset nem bírom, mint az indiai kajáldákban a kaják 70%-át, de azért ha chipsen belül maradok, akkor a Piri-Pirinél erősebbnek éreztem ezt jóval. Wasabihoz azért nem hasonlítom, mert az mar és nem csíp. xD
Olyan érdekes, hogy a kommentek között 90%ban arról volt szó, hogy ez tuti fake, ilyen barátnő nincs. Meg, hogy tuti átment máshova dugni. Tuti ezt majd a pasinak vissza kell fizetnie valahogy stb.
Értem én, hogy sok ember rosszul választ, de egy kedves gesztust miért nem tehet az ember csak úgy, főleg, ha szereti a barátját és nem az a fajta aki nem engedi kockulni? O.o
Tény, hogy nem minden lány tolerálja a konzol - és számítógépes játékokat, de azért erős túlzás szerintem ez a túlgondolás. Ha szeretkezni akar a nő mással, azt megteszi anélkül, hogy kiadjon majdnem 20 ezer Forintot "elterelésre". Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 14:49:16 írta Ishida » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6406 Dátum: 14 okt 03, 14:57:58 »


A képre: Szintúgy nem értem, hogy miért ne lehetne egy ilyet megcsinálni. Ha úgy adódna én is simán megvenném amit szeretne ilyet és nem akadnék ki rajta, kivéve ha többet foglalkozik azzal mint velem, mert akkor fogom és elrejtem. Durci x"D
Az meg a másik, hogy ha át akarna menni máshova hemperegni, hiába jó taktika, őszintén, hány lánynak jutna az eszébe így megvalósítani?
És igen, rejtettbe küldöm, ninjaasszony vagyok.  Hümm-hümm

Csípős. *-* Eddig chips-ből még nem ettem olyat, amitől lángolt volna a szám, viszont az ecetes-sóstól néha úgy érzem, mintha citromba haraptam volna, pedig az a kedvencem.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 15:02:16 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6407 Dátum: 14 okt 03, 15:07:35 »

Közben skype-on megerősítették gmant. Azt mondja ismerősöm, hogy ez nem csípős, hanem én vagyok low. :/
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6408 Dátum: 14 okt 03, 15:13:13 »

Tény, hogy nem minden lány és férfi tolerálja ...
Ezt befejezem: ha valakinek van egy hobbija és nem szereti, ha azzal foglalkozik. Teszem azt, a nővéremnek van egy ismerőse aki kicsi kora óta horgászik. Eddig, ha elhívta a barátnőit olyan válaszokat kapott, hogy:
- Az unalmas, nem tudok ott semmit se csinálni
- Ne menj, ha én se megyek
- Minek van neked ilyen hobbid?


Nem értem miért nem képesek egy kapcsolatban elfogadni, hogy az egyik fél szeret valamit. Persze, ha túlzásba esik és pl. csak játszik, ahelyett, hogy a csajával legyen, az teljesen más.

Ha úgy adódna én is simán megvenném amit szeretne ilyet és nem akadnék ki rajta, kivéve ha többet foglalkozik azzal mint velem, mert akkor fogom és elrejtem. Durci x"D
Én is így vagyok, de az nem fog előfordulni. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6409 Dátum: 14 okt 03, 15:20:43 »

Mini ez nálam is megvolt, mármint hogy a másik fél nem tolerálta, hogy tudomisén leültem F1-et/kézimeccset nézni, amivel nem tudom mi a baj, csendben elvonultam és figyeltem. De nekem meg kussban kellett volna elviselni, hogy ő órákon át játszik+olyan sorozatot néz jó nagy hangerőn miközben én aludtam amit köztudottan gyűlölök. Ilyenkor jó ha az ember talpraesett.
Erről eszembe jutott TBBT-nek az a része, amikor Bernadette eldugta Howard játékát a mosógépbe és ő nem találta meg. xD

Horgászni pedig tök király. Nálunk is van horgásztó és sokat jártunk ki apuval. Lehet a parton sörözni meg sütögetni közben.

Ishida akkor hogy fogsz így csajozni a Deákon ha nem bírod az erőset? :O
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 15:21:59 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6410 Dátum: 14 okt 03, 16:22:54 »

Most találtam a fórumozó lányok számára ezt a tanulságos képet. Nevet

Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6411 Dátum: 14 okt 03, 17:48:32 »

Én nem csajozok a Deákon. 4-6-os vonalán megyek és rózsaszín kalapban, arany sétapálcával Police napszemüvegben sétálok ÉJSZAKA a belvárosban.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6412 Dátum: 14 okt 03, 17:55:09 »

Nem lehetsz olyan menő mint A Lenyalthaj Nevű Strici, az képtelenség. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6413 Dátum: 14 okt 03, 17:58:15 »

A Lenyalthaj Nevű Strici, nem menő.
Sem a kinézete, a személyiségéről már nem is beszélve.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6414 Dátum: 14 okt 03, 18:04:15 »

Majd gyertek ts-re. :3

Ishida, és ugye neked is van aranyozott fogsorod meg stricikupád? Könyörgöm, ugye van? *___*

De akkor már ilyenben feszíts.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6415 Dátum: 14 okt 03, 18:04:43 »

Nem lehetsz olyan menő mint A Lenyalthaj Nevű Strici, az képtelenség. Nevet
Nem vagyok hülye, ilyet még képzelni se mertem! :'D Ayumi megint fordítva nyelte a Xanaxot és hülyeségeket beszél.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6416 Dátum: 14 okt 03, 18:05:40 »

A picsák ezt nem érthetik. A picsák nem értenek semmit. Szerencsére vannak stricik, akik elmagyarázzák nekik a dolgok működését.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6417 Dátum: 14 okt 03, 18:27:11 »

1. Nem szedek xanaxot, meg semmilyen antidepresszánst.
2. A karakter (nem is maga a karakter, az még talán vicces is hanem inkább az a férfitípus amiről mintázták)  undorító kis csúszómászó.  Az egész Kertvárosi gettóból 2 karakter irritált, ő, meg az az öltönyös "üzletember" vagy ki  (akinek nem jut eszembe még a neve sem), aki valami nagy góré vagy mi ott abban a kertvárosban.

A picsák ezt nem érthetik. A picsák nem értenek semmit. Szerencsére vannak stricik, akik elmagyarázzák nekik a dolgok működését.
Mondja ezt az, akin az asszony uralkodik...
 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6418 Dátum: 14 okt 03, 18:37:09 »

1. Nem szedek xanaxot, meg semmilyen antidepresszánst.
Akkor ez a gond! Most már értem. Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6419 Dátum: 14 okt 03, 18:40:19 »

A xanax nem antidepresszáns, hanem méreg.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!