24 jún 01, 22:34:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2104100 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4455 Dátum: 14 szep 10, 08:57:50 »

https://www.facebook.com/video.php?v=363790053776170&set=vb.308938099261366&type=2&theater

Kevés szebb és dicsőbb látvány létezik egy új nemzet születésénél. Rájuk még nagy jövő vár, ha megnyerik a szabadságharcukat.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4456 Dátum: 14 szep 10, 10:10:44 »

Sose fogja a nyugat elismerni őket mint államot. A nyugatra nagyon ráférne már hogy pofánvágják és rájöjjön hogy már olyan erős mint régen, egy elkorcsosult megalomániás népség, akiket a saját bevándorlóik fognak kizsigerelni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4457 Dátum: 14 szep 10, 10:16:45 »

Most szomorú vagyok hogy senki nem foglalkozik azzal hogy nekem milyen rossz iskolába járni közpénzen. Szomorú
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4458 Dátum: 14 szep 10, 10:25:43 »

Tessék Xencsy: Vígasztal

Hogy én is panaszkodjak: megfáztam és taknyos vagyok, de legalább iskolába se járok, csak majd kapom az ösztöndíjat, mert itthon (otthon/albérletben) "írom" a szakdogám és a gyakorlati beszámolóm, valamint "tanulok" az államvizsgára. Lassan fel kéne kaparnom magam és tényleg csinálni valami érdemit...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4459 Dátum: 14 szep 10, 10:26:48 »

Sose fogja a nyugat elismerni őket mint államot. A nyugatra nagyon ráférne már hogy pofánvágják és rájöjjön hogy már olyan erős mint régen, egy elkorcsosult megalomániás népség, akiket a saját bevándorlóik fognak kizsigerelni.

Szerintem mire ennek vége lesz, már nem nagyon fogja a kutyát se érdekelni, hogy a nyugat mit ismer el, és mit nem. Ha a nyugatiak nem kapnak nagyon gyorsan észhez, akkor annyi az egésznek sajnos. Ha meg mégis, akkor az új Európa már enm olyan lesz, mint a mostani. Bár lehet, addigra az Eiffel tornyon is orosz zászló leng majd. (Erre amúgy jó esély lenne, ha az amerikaiak nem akarnának beszállni a buliba. A nyugat-európai NATO országok hadereje javarészt röhejes, hiába a fejlett technika, a sok elkorcsosult fasz már nem ad ki elég valódi katonát. Vö.: a német hadseregben még az is legális, hogy egy katona "lelkiismereti okokra hivatkozva" megtagadja a parancsot. Amerikai katonák állítólag szarrá röhögték magukat Afganisztánban a német katonák gyávaságán. Elmúlt már a régi dicsőség. még jó, hogy Rommel és társai ezt nem láthatták már, szívük megszakadna azt hiszem.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4460 Dátum: 14 szep 10, 10:36:11 »

Sose fogja a nyugat elismerni őket mint államot. A nyugatra nagyon ráférne már hogy pofánvágják és rájöjjön hogy már olyan erős mint régen, egy elkorcsosult megalomániás népség, akiket a saját bevándorlóik fognak kizsigerelni.

Ha a nyugatot "pofánvágják", azt te is meg fogod érezni.

Aes, bármikor elmehetsz hivatásos katonának a sok "elkorcsosult fasz" helyett, senki sem tart vissza. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4461 Dátum: 14 szep 10, 10:41:56 »

Hát ahogy látom kormányunk ahol tud a meleg szarig benyal a ruszkiknak, és ki tudja milyen háttérpaktumok születtek még ott "paks" ügyben, az európai NATO vicc!Felszerelt de emberileg nulla! a legnagyobb hadereje a ruszkiknak van, akik szerintem ha forró a talaj inkább az oroszok oldalára állnának mintsem az amcsikat védenék tovább, és ennek 1 oka van. Oroszok közelebb vannak ikszdé Az amerikai katonák ugyan olyan gyávák, exidegenlégiós csávó mesélte hogy a mezei reguláris csapatok mindentől fosnak a speciálisok akik tényleg jók meg nincsenek olyan sokan. Az USA jobban tenné ha visszavonulna picit a világrendőrség szerepétől és a saját gazdaságát tenné helyre.
 
És a 3. játékos aki inkább már lassan az 1. játékos, az is orosz oldalra fog állni ha gebasz lesz. Kína
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4462 Dátum: 14 szep 10, 10:44:45 »

Én most Németországról beszéltem, meg a többi nagy (jobb sorsra érdemes) nyugati országról. Egyébként meg az ilyen személyeskedő megjegyzések csak a téma kisiklatására jók. Baromira nem tartozik ide.

Csak vesd össze a fentebb linkelt videó szereplőt a mai német vagy angol stb. ifjúsággal, és mondd meg nekem melyik tűnik életképesebbnek. Novorosszija katonái vagy loveparade meg hasonló drogos állatembereknek való szarok látogatói.

Az persze igaz, ha ebből atomháború lesz, akkor azt tényleg mindenki megszívja. De nem lesz szerintem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4463 Dátum: 14 szep 10, 10:46:21 »

Ettem vietnámi sütit. Még nem jött vissza, de próbálkozik.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4464 Dátum: 14 szep 10, 10:50:38 »

A fentebb linkelt videóban még menetelni sem tudnak rendesen.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4465 Dátum: 14 szep 10, 10:55:10 »

Nyilván nem, mivel nem professzionális katonák, hanem népfelkelők. Egyszerű, hétköznapi emberek, akik fegyvert fogtak a szülőföldjükért. Mivel sorkatonák voltak, ezért annyit tudnak amennyi abból megmaradt még az emlékezetükben.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4466 Dátum: 14 szep 10, 10:58:10 »

Én most Németországról beszéltem, meg a többi nagy (jobb sorsra érdemes) nyugati országról. Egyébként meg az ilyen személyeskedő megjegyzések csak a téma kisiklatására jók. Baromira nem tartozik ide.


Nem személyeskedés, csak ne verjük más faszával a csalánt. Nevet

Idézet
Csak vesd össze a fentebb linkelt videó szereplőt a mai német vagy angol stb. ifjúsággal, és mondd meg nekem melyik tűnik életképesebbnek. Novorosszija katonái vagy loveparade meg hasonló drogos állatembereknek való szarok látogatói.

Kisarkított példák, ennyi erővel a drogos fiatalember lehet egyébként magasan képzett informatikus vagy mérnök, aki egy gombnyomással lekaszál 100 acélkohóban edzett sztahanovista Szergejt.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4467 Dátum: 14 szep 10, 11:02:33 »

Olyan volt, mint egy pite, aszalt gyümölcsökkel és magokkal, egy főtt tojással a közepén.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4468 Dátum: 14 szep 10, 11:02:48 »

Atomháború szerintem sem lesz, annak nincs győztese, és mindenki nyerni akar. Amerikának inkább az Irakra hagyott káoszt kéne megoldania.

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4469 Dátum: 14 szep 10, 11:04:53 »

Lány adta, ezért megettem, de valami borzalmas.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!