24 szep 29, 04:31:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321812 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1755 Dátum: 14 aug 02, 23:19:32 »

"átalakult" az iskolai szekálás, felnőttkori (munkahelyi/környezeti/online) szavakban történő "piszkálódássá",  gúnyolódásos megjegyzésekké, olyan verbális megnyilvánulásokká, amik azt éreztetik hogy ez a nő egy senki, kevesebb nálunk, utáljuk (értsd: nem kedveljük nagyon), önmagukhoz képest lealacsonyító megjegyzésekké. 

Nagyon szomorú történet! Ilyen durva az élet...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1756 Dátum: 14 aug 02, 23:24:37 »

Vera, puszillak! Nevet

Ugye tudod, hogy leginkább rajtad múlik Ayumi, hogy hogyan fogadnak az emberek? Szard le!
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1757 Dátum: 14 aug 02, 23:28:06 »

Minagi én úgy szeretlek xD
Te jó ég heten alszunk egy helyen és hűha. *-* Noéminél alszunk és de jó volt ez atyaég. :3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1758 Dátum: 14 aug 02, 23:31:03 »

Most már békésen fogok tudni aludni. Pirul
Sok ember, kis helyen is elfér, valakinek a hasa lesz a párna, másnak egy láb. ikszdé Én már aludtam így, mikor Star Wars maratont csináltunk. Jó páran mikor ki jött a III. rész a moziba. Megnéztük az első kettőt, majd a hármat azonnal moziban, végül vissza tértünk az eredeti helyünkre és megnéztünk a IV-V-VI-ot, ami csak én voltam képes végig nézni, más bealudt. Amint vége lett én is elaludtam.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1759 Dátum: 14 aug 02, 23:31:30 »

Ja szard le, vagy tanulj belőle! Például azt, hogy ne sírj tovább, mert akkor valószínűleg nem is tudnak majd miért piszkálni a gonosz emberek. Az önsajnáltatás(mégha nem is tudatos) rendkívüli hatásokra képes. Például könnyen gúny tárgyává részesíthetik az ilyen embert. Micsudi is kezdi valamennyire érteni ezt, úgyhogy már nem fakad ki mindig, de most kb azt látom itt, ami Micsudi volt 1-2 éve.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1760 Dátum: 14 aug 02, 23:38:02 »

Nagyon szomorú történet! Ilyen durva az élet...

Fogj egy kést, de ne azért, hogy felvágd az ereidet, hanem, hogy készíts vele szendvicset a férfiaknak.

Ha ezt minden nő betartaná az élet boldogabb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 23:39:47 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1761 Dátum: 14 aug 02, 23:41:46 »

Az ember nyugodtan kifakadhat, de egy valami nagyon fontos, amit Ishida mondott, hogy tanuljon belőle. A kisugárzásodon is meglátszik ilyen téren hogy állsz akár magadhoz. Túl kell magad tenned ezeken a hülyeségeken és VÁLTOZTATNOD kell magadon, ha nem szeretnéd, hogy csúfoljanak vagy, hogy kigúnyoljanak. Nem nehéz, csak akarás kérdése, ha meg nem teszel ellene semmit, akkor a te bajod, sajnos. Akkor meg nem éri meg sírni miatta, mert te döntésed volt, akkor is, ha sokáig óvtak. Már felnőttél.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 23:42:44 írta Minagi » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1762 Dátum: 14 aug 02, 23:42:53 »

Lew ezt nekem címezted?  Szivarozik
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1763 Dátum: 14 aug 02, 23:44:14 »

Nem.

De Ayumit ignorálom szóval az ő hsz-ét nem idézhettem be.

bal bla bla közhely, bla bla bla Ayumi emos, közhely bla bla bla KISUGÁRZÁS, bla bla közhely

Köszönjük Mini  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 23:45:52 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1764 Dátum: 14 aug 02, 23:45:28 »

Akkor jó, már azt hittem te is rájöttél a titkomra copyzod Saphi Ishida egy nő elméletét!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 23:46:01 írta Ishida » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1765 Dátum: 14 aug 02, 23:45:46 »

Lew, Noémi nem vette észre, hogy Sandra Bullock vagyok a képregényedben. T_T Apropó, ma lesz?
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1766 Dátum: 14 aug 02, 23:46:07 »

Az ember nyugodtan kifakadhat, de egy valami nagyon fontos, amit Ishida mondott, hogy tanuljon belőle. A kisugárzásodon is meglátszik ilyen téren hogy állsz akár magadhoz. Túl kell magad tenned ezeken a hülyeségeken és VÁLTOZTATNOD kell magadon, ha nem szeretnéd, hogy csúfoljanak vagy, hogy kigúnyoljanak. Nem nehéz, csak akarás kérdése, ha meg nem teszel ellene semmit, akkor a te bajod, sajnos. Akkor meg nem éri meg sírni miatta, mert te döntésed volt, akkor is, ha sokáig óvtak. Már felnőttél.

Hé, ezen a fórumon csak egy Coelho lehet.  Durci Na jó, Oravecz Nóra még lehetsz. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1767 Dátum: 14 aug 02, 23:46:54 »

Holnap lesz dupla fejezet. Ma kertmoziba voltam. De többet nem megyek. Mi az hogy alkoholt nem lehet bevinni? -.-
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1768 Dátum: 14 aug 02, 23:48:03 »

Elkeserítelek Lew, hogy még a Westend tetőteraszre se lehetett alkoholt bevinni, így a vb meccs kezdete előtt kellett húzóra meginnom 2 Drehert.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1769 Dátum: 14 aug 02, 23:54:21 »

Hé, ezen a fórumon csak egy Coelho lehet.  Durci Na jó, Oravecz Nóra még lehetsz. Nevet
Fúj, inkább nem. ikszdé De megtisztelő öntől, hogy társa lehetek, ezért el is kezdtem önt magázni, hogy kimutassam tiszteletemet. Nevet

Utoljára akkor voltam Kertmoziban mikor ment a Holnapután, amit eszméletlen nagy viharban néztünk meg és tisztára élvezetessé tette a filmet. Rohadt jó volt. Nevet

Tudod mit Ayumi, van rosszabb. Most hallgatom a Notre-Dame de Paris - Belle című számát franciául, ami egyszerűen gyönyörű, de ha megnézzük a szövegét nagyon durva. Három férfi arról énekel (Quasimodo, egy pap és egy katona) hogy hogyan dugjanak meg egy nőt. Nevet Semmi tisztelet nincs a nő felé. Durci
Áááh, de oylan szép ez a szám.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 03, 00:28:33 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!