24 okt 06, 04:21:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2330417 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1275 Dátum: 14 júl 28, 23:53:08 »

Sosem értettem, egy férfi miért szeretné, hogy a nők uralkodjanak a világon és felette. Ez szinte olyan, mintha azt mondanád, szívesen látnád, ahogy a földönkívüliek átveszik az uralmat az emberek felett. Magad ellen beszélsz és magad alatt vágod a fát.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1276 Dátum: 14 júl 29, 00:00:02 »

A mai utolsó rész !!!

15 perccel korábban, mielőtt Lew és Syzy odaért !








MICSUDI FELÁLDOZTA MAGÁT A GYŐZELEMÉRT !!!!
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1277 Dátum: 14 júl 29, 00:02:23 »

De így, hogy tudjuk, hogy Micsudi nem halt meg, nincs meg a katarzis. Szomorú
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1278 Dátum: 14 júl 29, 00:05:05 »

Meg Ayumira, hogy hat ez a technika, amikor ő benne él nap mint nap? Nevet
De azért jót röhögtem.

Saphira: Az uralkodás felelősséggel is jár azért, az meg kényelmetlen tud lenni. Pláne egy Kádár korszak után, ahol mindenkit gyereknek neveltek és ennek ma is élnek a nyomai.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1279 Dátum: 14 júl 29, 00:07:19 »

Ja, bocs, én nem tudom átérezni, hogy lehet valaki számára kényelmetlen az uralkodás, mert nekem sosem lenne az. ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1280 Dátum: 14 júl 29, 00:10:13 »

Az szép dolog amúgy. Én alapvetően csak akkor szeretek vezetni embereket, ha van valami fontos ügy, amiért kell. Akkor jól is szokott menni. De nem vagyok alapjáraton olyan aki uralkodni akar. Tényleg inkább az a fajta mint Guts. Csinálni a dolgomat úgy, hogy nem szól bele senki. Az a szép számomra.

Amúgy ez nálad, hogy nyilvánul meg a férfiakkal egy párkapcsolatban? Ha ott is te irányítanál, tudnád tisztelni a másikat?

Ez az ars poetica volt az 5555. hsz-em. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 29, 00:11:28 írta Gdat88 » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1281 Dátum: 14 júl 29, 00:14:49 »

Azt tudjuk. Saphira tipikusan kolerikus személyiségtípus vagy.  Nevet

Nem értem hogy Micsudi hogy lehet életben miután felrobbant?
Arrébb teleportált? Vagy meghalt csak valami hologram maradt belőle ami beszélt a többiekhez ami a technikája része?


Én nem akarom/akarnám irányítani a hapsikat, csak annyi a lényeg hogy engem ne irányítsanak.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1282 Dátum: 14 júl 29, 00:23:28 »

Saphira túl sok borzalom van a világban, amit ez a rendszer okozott, mindegy, hogy milyen formában, de változásra szükség van, nekem mindegy, hogy a nők a vezetők, vagy az idegenek, csak ne zsarnoki rendszer legyen Mosolyog lehet túl naív vagyok, de én szeretném, ha ilyen nem elnyomásos jövő jönne Mosolyog

És úgy érzek ahogy Gdat88 én is szeretek vezető lenni, de csak úgy, ahogy te óvodában, Pirul hogy csak a gonoszok felett uralkodtál, a gyengéket istápoltad, és vezetted, vagy félre értelmeztem volna soraid ?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1283 Dátum: 14 júl 29, 00:25:15 »

Idézet
Azt tudjuk. Saphira tipikusan kolerikus személyiségtípus vagy.  

Nem, azért ez így nem teljesen igaz, mert ehhez hozzájárul, hogy lusta és önző is vagyok. ikszdé Inkább az a típus vagyok, aki a nagyobb baj esetén megunja, hogy a többiek töketlenkednek. De például sosem vállalnék el olyan posztokat, mint a csoportvezetői vagy a HÖK elnöki poszt. Nem azért, amit Gdat mondott, hanem azért, mert hiába jár hatalommal, annyira hidegen hagy, hogy éppen hol szervezik meg a sulibulit vagy mit fognak inni-enni stb. A csoportvezetői poszt meg nem uralkodás, hanem szolgaság.

Idézet
Amúgy ez nálad, hogy nyilvánul meg a férfiakkal egy párkapcsolatban? Ha ott is te irányítanál, tudnád tisztelni a másikat?

Nagyon könnyű irányítani amúgy a férfiakat. Amikor nagyon lángol a szerelem akkor a legkönnyebb, akkor simán uralkodhatsz felettük. Később meg könnyű őket tudatalatt befolyásolni. Bár azt mindenkivel könnyű. Egyébként nem, tisztelni nem igazán tudnám, legalábbis nem úgy, ahogy egy férfiasabb férfit tudnék. Nevet

Idézet
lehet túl naív vagyok, de én szeretném, ha ilyen nem elnyomásos jövő jönne

De ha nők a vezetők, az azt jelenti, hogy elnyomják a férfiakat.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 29, 00:25:50 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1284 Dátum: 14 júl 29, 00:28:56 »

Luidzsy: Az az időszak inkább csak harc volt nem uralkodás, mert annyira agresszív pont nem voltam, hogy vége legyen a harcoknak. Ma már máshogy csinálnám. Nevet

Azért ez általánosságban nem igaz a férfiakra. 10 lépéssel előre szoktam látni, hogy ki mit és miért akar elérni. Nevet

Amúgy igen, a jó vezetés lenne elvileg a legnagyobb szolgaság. Azok az olyan vezetők, akik a népért vezetnek. Amúgy kicsit mindig irigyeltem az olyan embereket, akik azért akarnak vezetni, mert úgy érzik, hogy jár nekik és ennyi. Nevet
Nem tudom elképzelni, hogy nem sül le a képükről a bőr. Nevet Ezt nem rosszból írom. Csak tényleg nehezen tudom magam beleképzelni a helyzetükbe.

Én mondhatni elég magabiztos vagyok, de ez azért van, mert alapvetően nagyon bizonytalan voltam gyerekként és egy nagy harc volt az életem, amiben megedződtem. Durva elképzelni, hogy van aki csak magabiztosnak születik.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 29, 00:37:09 írta Gdat88 » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1285 Dátum: 14 júl 29, 00:38:27 »

Idézet
Nem, azért ez így nem teljesen igaz, mert ehhez hozzájárul, hogy lusta és önző is vagyok.
Pedig ez jött le itt a fórumon hogy kolerikus, mondjuk te biztos jobban ismered magad mint én téged.  ikszdé
Egyébként  lustaság és önzőség bennem is van jócskán (a lustaság még itt is lejött).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1286 Dátum: 14 júl 29, 00:39:51 »

Nem hiszek a lustaságban. Csak az a lusta akinek nincs motivációja. Bárki, akire rágyújtanák a házat, kiszaladna onnan. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1287 Dátum: 14 júl 29, 00:45:19 »

Majd kerítek egy motivációt hogy ne legyek lusta.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1288 Dátum: 14 júl 29, 00:46:26 »

na igen, erről öregapám anno mesélt .... :'( politizálni nem szabad ugye ? Nevet de mivel nem szeretek veszekedni, mert nem szeretem a feszültséget ezért inkább az uralkodós elnyomós témára már nem ragálok Nyelvesít
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1289 Dátum: 14 júl 29, 00:59:11 »

Nem hiszek a lustaságban. Csak az a lusta akinek nincs motivációja. Bárki, akire rágyújtanák a házat, kiszaladna onnan. Nevet

Szerintem a lustaság is egy motiváció, és egyben az emberiség mai fejlettségének az egyik megteremtője. Mert arra motivált minket, hogy megkönnyítsük a nehéz életünket a különböző találmányokkal. Nevet

Idézet
Pedig ez jött le itt a fórumon hogy kolerikus

Nem, azért nem vagyok olyan magabiztos. Én is inkább az a személy vagyok, aki eléggé bizonytalan volt régen, csak meguntam és magamra szedtem egy kis arroganciát. ikszdé
De még mindig visszajön néha a bizonytalanság, ha pl fogalmam sincs mit kellene csinálni vagy mondani egy főorvos előtt gyakorlaton. ikszdé
De amúgy nem vagyok az a típus, akit meglát egy csapat idegen, és rögtön azt gondolják, hogy "na, ezt követni kell". Vagyis szerintem nem vagyok.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!