24 jún 26, 02:29:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197186 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #915 Dátum: 14 júl 27, 17:51:39 »

Annyira utálom, hogy a facebook akkora hatással van egyesek életére, hogy idelinkelik ismerőseik reakcióját random posztokról.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #916 Dátum: 14 júl 27, 17:55:11 »

Annyira utálom, hogy a facebook akkora hatással van syzygy életére... várjunk, syzynek nincs is élete, és az emiatt felgyülemlő frusztrációt itt próbálja levezetni. Szomorú

Syzy, ha nem tudnám, hogy nem utáljuk egymást, azt hinném, hogy örök ellenségek vagyunk. Nevet

----

Ishida írta egy hosszú hozzászólást, erre nem küldte el. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 18:05:07 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #917 Dátum: 14 júl 27, 18:09:38 »

Ráadásul figyelembe lehetne venni azt is, amit az az "isten" mondott. Hogy a történelmet úgy alakították, hogy ez az egész létrejöhessen, Griffith megszületése, a tettei, az őt és csapatát ért események mind megtervezettek voltak (nem tudom, hogy erről később lesz-e szó, vagy változik valamit, én csak eddig olvastam). Ha ez igaz, akkor egyrészt "eleve elrendelés" miatt Griffith nem is cselekedhetett volna másképp, és mindennek így kellett történnie.

Ezeket még én is feláldoztam volna. Nevet
Persze Gatts és a társai megint más eset, az valóban értékelhető árulásnak.

Szóval az ő esetében én sem látnék más opciót, mint az öngyilkosságot vagy a démonok ajánlatának elfogadását, abból kiindulva meg, hogy Griffith mindig is hatalomra vágyott, egyértelmű volt, hogy utóbbit fogja választani.


1. Nem csak Griffith, de Gatts sorsa is meg van írva. Akasztottak alatt lévő gyermek szerencsétlenséget hoz. Ez pedig végig kíséri Gatts életét. Meghal az őt nevelő szajha, ebbe beleőrül Gambino, gyermekgyilkosság elkövetése, Griffitht megtöri Gatts amikor elhagyja őt és a héjákat, meghal minden társa Gattsnak, Casca megőrül. Ezt amúgy kis mellékszereplők halála is erősíti, ahol jár ott balszerencsét okoz Gatts. Meghal az első kötetből a kocsis, utána meghal a megkínzott doki is. Mindannyiukra Gatts hozza a szerencsétlenséget. Griffth sorsa meg egyértelműen meg volt írva, a bajnoktojás sem véletlenül kerül hozzá, ahogyan senkihez sem véletlenül kerül.
2. Amikor fenn állt Griffith az eclipse arcban, megértette, hogy nem áldozni kell , hanem feláldozni. Nem az számít, hogy 100, 1000 vagy 10000 embert mészárol le az Istenek kegyéért, hanem hogy az áldozatnak értéke legyen. Gróf is kemény árakat fizetett és fizetnie kellett volna azért , hogy démon, majd Isten lehessen. Ott láthattuk, hogy nem egyszerű meghozni a döntést, nem csak szimpla árulásról szól az egész. Vagy ő él , vagy mások. Gróf a halált , Griffith az életet választotta. Nem bírom Griffitht, de utólag miután leült az eclipse, kicsit átértékeltem a történteket. Elsőre nekem a tipikus, rohadj meg te áruló volt az első gondolat. Csak aztán amikor elgondolkozik az ember, hogy ő hogy tenne, lehet valamennyire , ha nem is együtt érez Griffitthel , de mindenképpen el tudja szerintem fogadni, hogy lehet ilyen döntést is hozni. Amúgy meg, ha nem áldozza fel őket Griffith, akkor a démonok széttépik őket.
3. Griffith a döntést tudatalatt meghozta akkor, amikor nem volt képes végezni magával a tónál.

Gdat: Köszi, így már értem!

 UI: Nem írtam hosszú hozzászólást, csak a kezdők hibájával az x-szre és nem az új lapra kattintottam. :'D
 UI2: Ha gondolod Aes, akkor átteheted a beszélgetést a megfelelő topicba és elnézést amiért szétoffoltuk a csevegőt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 18:16:07 írta Ishida » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #918 Dátum: 14 júl 27, 18:16:15 »

De az átlagos németbe az újszülöttek vagy a gyerekek is beletartoznak. Nevet Mondjuk ők is tolhatnának több sört, tiszta szégyen.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #919 Dátum: 14 júl 27, 18:20:39 »

UI2: Ha gondolod Aes, akkor átteheted a beszélgetést a megfelelő topicba és elnézést amiért szétoffoltuk a csevegőt. Nevet

Ha van témája, akkor szerintem azért majd menjetek át oda, vagy ah nincs, nyissatok neki nyugodtan. Én nem, mert nem tudom mi a címe, és nincs kedvem visszaolvasni. Amúgy itt se zavar annyira, inkább csak az, hogy Saphi ilyenekre pazarolja az idejét normális történetek (Idő kereke) olvasása helyett. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 18:22:47 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #920 Dátum: 14 júl 27, 18:28:53 »

azt hinném, hogy örök ellenségek vagyunk. Nevet




S.a.p.h.i.r.aaaaaaa.!!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #921 Dátum: 14 júl 27, 18:32:39 »

Ismerősöm ezt a képet osztotta meg a Facebook-on. Közös is merősünk reakciója: "Csak? Csicskák." ikszdé


Munkatársam napi 3 dobozt iszik meg, ami 1,5 liter. 1 év 365,25 napból áll. Így ő évente minimum 547,875 liter sört iszik meg. Amikor vannak szülinapok, ünnepek, összejövetelek , akkor több mint 1,5 liter sört fogyaszt. Kik ezek a németek?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #922 Dátum: 14 júl 27, 18:33:58 »

Persze, a munkatársad, mi, na menj már! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #923 Dátum: 14 júl 27, 18:38:43 »

Hallod ne viccelj ezzel, mert hétvégére még két Dankót is vesz!  >.<#
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #924 Dátum: 14 júl 27, 18:39:26 »

Óh, most olyan büszke vagyok magamra, hogy egy rangidős berserkes többnyire egyetértett velem (hiszen többnyire mégis egyetértettünk). Hát igen, még egy fél éjszaka alatt is mélyebben megértettem a történetet, mint szegény Lew. Így kétségbe vonom azt is, hogy a Fórumfalva történetét kellő alapossággal és rálátással tervezte meg!

Na jó, Lew, nem akarlak bántani. Nevet

Idézet
hogy Saphi ilyenekre pazarolja az idejét normális történetek (Idő kereke) olvasása helyett.

Valójában még mindig az Acélembert akartam végignézni, mert még mindig el vagyok akadva fél óránál. De miután világmegváltó terveink tervezgetése után leléptél, valahogy a manga közelébe keveredtem, és akkor már el is kezdtem olvasni. Meg is lepett, hogy hajnali egytől tízig ezt olvastam, szokatlan, hogy nem hagytam abba fél óra alatt. Nevet
Aztán délután háromkor benéztek a szobámba, hogy mit fetrengek még mindig az ágyban félholtan a laptopra dőlve. Az átlagemberek nem értik meg, hogy a nagy elméknek éjszaka kell a tudást az agyába szívni. Szomorú
Csak arra akartam ezzel kilyukadni, hogy nem hiszem, hogy az Idő kereke 20 ezer oldalának felével is végeznék egy éjszaka alatt, azt meg nem fogom elkezdeni, aminek befejezésére nem látok lehetőséget a nyáron. Bocs, de lewtherinnel vagy kivel biztos lehet beszélgetni róla. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #925 Dátum: 14 júl 27, 18:40:17 »

De ez átlag adat, ishida munkatársa lehet hogy egy sörivó világbajnok, de vannak emberek akik egy korty sört sem isznak, pl én, én nem iszok sört.

Idézet
Ha van témája, akkor szerintem azért majd menjetek át oda, vagy ah nincs, nyissatok neki nyugodtan. Én nem, mert nem tudom mi a címe, és nincs kedvem visszaolvasni.
Berserk a címe és van témája.


Morausenek nem tetszik Lew képregénye.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #926 Dátum: 14 júl 27, 18:56:13 »

Tejóég, nem tetszik neki Lew képregénye. Akkor mehet a kukába. T_T
Btw, meg is indokolta, vagy csak azt mondta: ez szar.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #927 Dátum: 14 júl 27, 18:59:03 »

Talán az utóbbi lehet a válasz, Mini Nevet Vagy ő is úgy kifakadt, mint Micsudi.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #928 Dátum: 14 júl 27, 19:02:43 »

Nem igazán. Csak annyit vettem ki hogy túl gúnyos.
Valami olyasmi lehet mint Micsudinál, aki nem akart szerepelni.
Mondjuk tényleg egy kicsit gúnyos humor, de nem baj.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #929 Dátum: 14 júl 27, 19:04:13 »

Minek beszélgetsz te Morause-szal?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!