24 jún 16, 21:16:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2154494 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #300 Dátum: 14 júl 20, 20:11:25 »

A Fairy Tail (gondolom arról beszélsz) jó cucc, úgyhogy érdemes elkezdeni. Csak annyi a baj vele hogy eléggé cenzúrás a mangához képest.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #301 Dátum: 14 júl 20, 20:14:19 »

ezért gondoltam egyből arra, hogy azt kezdeném el, avval foglalkozik a Naruto-kun, már mint fordítják ? aztán ha nem vagy úgy lesz akkor nézem az animét Mosolyog és igen a Fairy Tail-ről beszéltem Mosolyog
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #302 Dátum: 14 júl 20, 20:34:18 »

promoted twice before first deployment was enough... - Ezt valaki segítsen lefordítani.

Én valami ilyesmire gondoltam ,hogy:

Kétszeres előléptetés az első ütközet előtt elég... ( és jönne hogy bizarr, de félbeszakad a mondat )

edit: megoldottam nvm
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 20:48:11 írta Lew » Naplózva


KOjack
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #303 Dátum: 14 júl 20, 20:36:55 »

 Köszönöm Minagi,én csak simán érdeklődtem a Nisekoi felől mivel szerintem mint szerinted is rég volt május. Nevet
Tudod én nem igazán szoktam írni és azt se tudnám megmondani mióta vagyok tagja a naruto-kun oldalának.
Én is dolgozom,és szabadidőmben is "dolgozom"amit én vállaltam el. Nevet
Tudom milyen az amikor mindent más csinál és a végeredmény számít,mert nálunk is volt olyan de akkor mindig lett beugró ember amikor baleset vagy egyéb más történt a kollégával.
Köszönöm a választ bár nem lettem okosabb mivel ezeket tudtam
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #304 Dátum: 14 júl 20, 21:25:11 »

soha nem lesz unalmas ez a kép  Nevet

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #305 Dátum: 14 júl 20, 21:37:06 »

Olyan szomorú ez a kép.  Nem szeretem a szomorú dolgokat. Szomorú
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #306 Dátum: 14 júl 20, 21:42:24 »

Nem szeretem a szomorú dolgokat. Szomorú

Ez csak nekem tűnik óriási önellentmondásnak?  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #307 Dátum: 14 júl 20, 21:45:31 »

Már miért önellentmondás. Csak depressziós vagyok nem mazochista.  Nevet
Csak ennek az őznek(?) ahogy ott fekszik vérbe fagyva olyan szomorú a látványa.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #308 Dátum: 14 júl 20, 21:59:40 »

Ennek így nincs semmi értelme. xD Legalábbis az én értelmezésem szerint, az, hogy depressziós vagy pont elég arra, hogy ez önellentmondás legyen. A mazochizmus nekem inkább a fájdalom szeretetét jelenti, vagy a szenvedését, nem a szomorúságét.

ui.: bár az tény és való, hogy a depresszió nem egyenlő azzal, hogy szeretsz szomorú lenni
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 22:03:33 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #309 Dátum: 14 júl 20, 22:04:59 »

Aki szomorú az szenved. A lelki fájdalom is egyfajta fájdalom. Igaz, a "sima" szomorúság még messze van az igazi fájdalomtól, persze attól még nem szereti senki  a szomorúság állapotát.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #310 Dátum: 14 júl 20, 23:40:43 »

Idézet
Csak ennek az őznek(?)

Nem láttad a Bambit?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-eHr-9_6hCg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-eHr-9_6hCg</a>
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #311 Dátum: 14 júl 20, 23:44:39 »

Még valamikor kisgyerek koromban, de egy képről nemigen ismerem fel olyan régen volt ez.  Szomorú
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #312 Dátum: 14 júl 20, 23:48:14 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vz3vNqmsv2s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vz3vNqmsv2s</a>

Ennek hatására be akartam írni, hogy a Disney már nem csinál ilyen megható, komoly jeleneteket, mindent csak elviccel és elkomolytalanodik, aztán eszembe jutott, hogy most moziban majdnem megsirattuk Hablaty apját, mikor búcsúztatták, hogy milyen nagy vezér, férj, apa, barát volt, és a valkűrök viszik majd hős lelkét a Valhallába... aztán rájöttem, hogy az Dreamworks, szóval tényleg igaz, hogy a Disneynek már nincsenek megható jelenetei. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #313 Dátum: 14 júl 21, 00:28:58 »

Köszönöm Minagi....
Írj egy kedves és érdeklődő levelet Exkirion-nak és/vagy Cartnecker-nek, amiben nem lebaszóan, hanem ártatlanul tudakozódsz, hogy várható-e, vagy sem. Adjanak ki valami leírást, hogy karácsonykor lehet várni, vagy bármi. Nevet Lehet válaszolnak. Ha normális a levél, akkor válaszolni fognak, csak állandó nyaggatást utálják, amit én teljes mértékben megértek.

Most, hogy mondod Saphira, pont a múltkor megnéztem a barátnőm durva nyagattására a sárkányos mesét. Mondta, hogy majd megnézzük a második részt moziban, amit ő látott és szerinte jobb, mint az első, de végül elmaradt.

Amúgy vicces volt. Nem tudom közületek ki ilyen, vagy kinek van ilyen ismerőse, hogy akár néztek együtt valamit, beszélgettek vagy hasonló dolgokat csináltok, közben a telefonját basztatja és azon valamelyik chat programmal dumál valakivel/valakikkel. A legjobb barátnőm, egyre többször ezt csinálja és bevallom rohadtul idegesítő, már beszéltem is vele ezzel kapcsolatban. Nade, én néztem az Így neveld a sárkányomat, ő pedig addig fürdött nálunk. Jól felhangosítottam a TV-t, hogy ő is hallja, hol tartok, de közbe meg kérdezgetett, hogy tetszik-e. Mivel nem hallottam mit mond, mondtam neki, hogy írja meg a telefonján, majd válaszolok neki. Nevet
Mivel figyeltem a mesére, nem beszélgettünk írásban, hiába volt tőlem 3 méterre a vízben. Mikor a vége felé voltunk már, körülbelül 10perc volt még hátra, megnéztem, hogy írt-e még. Ki is akadtam, hogy magából kiindulva, ezt írta: "Nem látlak, de gondolom a telefonodon pötyögsz embereknek és nem is figyelsz a mesére, mi?"
Pont mikor válaszoltam neki, hogy ne magából induljon ki, kijön az ajtón és mondja "tudtam". Kérdem mit? Épp neked válaszoltam. Nevet Ej, rögtön lejött az önelégült vigyor az arcáról. ikszdé

Nade, sok embernél észre vette éttermekben, parkokban, hogy beszélgetnek, közben pötyögnek a telefonjukba? Miért?
Én olyan vagyok, hogy ha például valakivel találkozom, akkor rá koncentrálok. Ha valakivel beszélgetek akár chat-ben, akkor is megpróbálok 100%san rá koncentrálni, de ha nem megy, akkor megmondom, hogy dolgom van.
Ha valami fontos megértem, de az ilyen "Szia, hogy vagy? Jól és te? Mesélj a napodról." szintű dumák nem létfontosságúak... azt hiszem.

Nem tudom ezt miért írtam le. Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #314 Dátum: 14 júl 21, 00:43:51 »

Kocka világban élünk.
Ha lenne okostelefonom, akkor én is nyomkodnám időnként, mondjuk nem állandóan, ahogy észreveszem magamon, tesóm telójáról néztem már fel ide is, facebookra is, akkor sem egyfolytában (mondjuk nem is válaszoltak rögtön, meg a mobilnete lassú volt), na meg az érintőképernyőn való írás az néha kiakaszt.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!