24 szep 27, 16:44:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318318 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9105 Dátum: 14 nov 06, 17:46:39 »

Szerintem nevetséges volt a befejezés. Gyakorlatilag Naruto céljairól vagy elképzeléseiről semmit sem tudtunk meg, azaz bebizonyosodott, hogy Narutonak semmi elképzelése nincs a béke elhozatalának meneteléről, csak szövegelt 700 fejezeten keresztül. A jelenlegi békét meg nem Naruto hozta el, hanem Madara, hiszen azért egyesült az összes sereg, mert őt mindenki utálta. Naruto semmi többet nem tett, csak harcolt ellene, Madara szempontjából meg Lelouch-effektus az egész.

Az utolsó kép meg mi a szar már. Láttátok a sok felhőkarcolót az erdő helyén? Ezt jelenti a béke? Építsünk metropoliszokat, vágjuk ki az erdőket, legyünk multikultik? Jaj, de szar, erre basztam el 13 évet?

----

Bocsánat, hogy káromkodtam, csak most olvasom az előző 10 hozzászólást... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 17:48:43 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9106 Dátum: 14 nov 06, 17:57:31 »

Lol, a felhőkarcolók fel se tűntek kb. xD De amúgy jogos a meglátás. Egyébként nem csak Narutonak, hanem Sasukének se sok szerepe volt a világbékében. ikszdé Igazából ahogy mondtad valóban Madara lopta el a show-t. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9107 Dátum: 14 nov 06, 18:00:49 »

A vége olyan volt mint a Falu című filmben. Itt is az egész valójában New York/Tokió-ban játszódott.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9108 Dátum: 14 nov 06, 18:37:38 »

Cöh, most gyorsan átfutottam, mert megtalált egy Ürlényes férfi! Baromi durva volt, cska tudtam, hogy most Narutoról elsz szó, így mielőtt elolvastam volna a hsz-ket, gyorsan elolvastam... Valahoyg sejtettem, hogy iylen sok évvel később lesz vége, félig örülök, más nem vártam.

Lehet a manga miatt ez a szám: Összesített legaktívabb: 438  11 júl 28, 16:01:37 ---- változni fog. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 18:40:06 írta Minagi » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9109 Dátum: 14 nov 06, 18:43:47 »

"Biszi baszi basszameg. Kinek ártunk ezzel?"

Csak idéztem nem káromkodtam.
Naplózva


 
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9110 Dátum: 14 nov 06, 18:46:49 »

Engem is nagyon meglepett a vége, eleinte rohadtul nem is tetszett, aztán így másodjára már egészen megkedveltem. Nevet
Na igen, a NaruSaku... Fájt is a szívem, bár már néhány hónapja felkészültem erre a befejezésre, igaz, Kishitől vártam volna egy kis csavart ezzel kapcsolatban. Na mindegy, már a manga témában kifejtettem a véleményem, itt meg ez úgyis off...

Hallgatok egy kis Narutos zenét szerintem. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9111 Dátum: 14 nov 06, 19:15:35 »

Detty baba!!! Gyere vissza aktívba, úgy szeretünk!

Oda szerintem rohadt kedves, hogy elköszönt a Narutotól.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 19:17:59 írta gman » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9112 Dátum: 14 nov 06, 20:01:21 »

OP elvileg még vagy 10 évig kitart és elég menő is, hogy új főtéma legyen. Főleg, mert a Blícs és a FT sem húzza már sokáig.

Az op a time ski9p óta moslék. Hunter x hunter minősége hányadék. Válságban van a manga piac is 2012-ben meghalt az anime ipar most meg a manga iparnak van vége. Nevetségesen lett a Naruto vége is nem ezt érdemelte volna. Mondjuk nem értem a háborúra minek kellett ennyi időt fordítani, ha utána a végét így összecsapja. Ettől független Kaguyás szálig élveztem a dolgokat. One Piece is erre a sorsra fog jutni Dofflamingot most cseszi el Oda.

Minagi egyébként facebook miatt nem lesz rekord az emberek ott ki öntik szívük és ez elég nekik.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9113 Dátum: 14 nov 06, 20:10:34 »

Hát Doffy szerintem az eddigi legnagyobb húzás az egész történetben, a múltja meg rohadt epic. Én úgy érzem, hogy Oda most mászik ki a timeskip óta tartó gödörből. A HxH-ban meg szintén összepisáltam magam a világ kitágításától. Mindegy, különbözünk.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:14:47 írta gman » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9114 Dátum: 14 nov 06, 20:15:51 »

Szarozzuk le a mangákat, mert rájöttünk, hogy a mainstream szarok, mainstream szarok  Hümm-hümm

Szvsz nem csak Naruto . Bleach és One Piece van a világon.

Amúgy NaruHina  Pirul  Szeretet
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9115 Dátum: 14 nov 06, 20:26:50 »

Ha szarok lennének nem tartanának itt. Hülye vagy, ha azt hiszed itt tartanának, ha szarok lennének. Egyszerűen esik a színvonaluk és nem csak ezeknek mindnek amit olvasok vagy nem régiben olvastam. Egyébként, ha nem lennének ezek a mainstream szarok a kedvenc mangakáid most lehet sehol nem lennének mert ezek ihlették őket.
Mangák többsége már olvashatatlan elveszett belőlük minden ami miatt olvasta az ember. Lehet hosszú vagy rövid a végeredmény egy.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:29:06 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9116 Dátum: 14 nov 06, 20:31:35 »

"Biszi baszi basszameg. Kinek ártunk ezzel?"

Csak idéztem nem káromkodtam.

De ha idézel, ne rosszul idézz. Így volt, hogy: "Kinek ártunk ezzel? Biszi baszi basszameg."

Amúgy én örülök, hogy ilyen szar ízlésetek van és emiatt a naruto-kunra jöttetek. Én még ugye Cart Dragon Ballos oldalára regeltem és egy törés volt az életemben, amikor megszűnt és mindenki átjött a narutóra. Így jöttem én is a társaság miatt. De nagyon megszerettelek titeket és ha egy kicsit is jobb az ízlésetek, nem néztek narutót és most nem ismerhetnélek titeket.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:32:39 írta Gdat88 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9117 Dátum: 14 nov 06, 20:32:53 »

Ha szarok lennének nem tartanának itt. Hülye vagy, ha azt hiszed itt tartanának, ha szarok lennének. Egyszerűen esik a színvonaluk és nem csak ezeknek mindnek amit olvasok vagy nem régiben olvastam. Egyébként, ha nem lennének ezek a mainstream szarok a kedvenc mangakáid most lehet sehol nem lennének mert ezek ihlették őket.
Pl a Gantzot, vagy a Suicidal Island-et, vagy az Akame ga Killt, vagy az Eureka Sevent, vagy a Kamisama no Iutoori, vagy a Btoom-ot?

Mesélj még melyik kedvenc mangáimat ihlették a fent említett művek  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:33:51 írta Lew » Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9118 Dátum: 14 nov 06, 20:33:30 »

De nagyon megszerettelek titeket

Hiába hízelegsz, nem adok kölcsön.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9119 Dátum: 14 nov 06, 20:36:06 »

és most nem ismerhetnélek titeket.

Akkor már legyél olyan drága édes aranyos, hogy válaszolsz fb-n ha már ennyire szeretsz engem is. Pirul xDDD

Én most úgy vagyok vele, hogy mivel jó 4 éve nem olvasom a mangát, meglesem az utolsó kettőt. Csak hogy lezárt legyen az egész történet. Meg hát miért is ne.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!