24 jún 29, 02:10:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2204275 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #660 Dátum: 14 júl 24, 20:39:26 »

Gman az kínai és nem japán technika. Ha nem lenne halott, akkor Pai Mei kitolná a szemedet ezért a szemtelenségért!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #661 Dátum: 14 júl 24, 20:39:35 »

Persze, meg a Xénás kombót is, amivel elzárod az agyba vezető ereket (de fél percen belül még vissza tudod csinálni). Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #662 Dátum: 14 júl 24, 20:40:57 »

Szerintem Kenshiro lehet Gdat mestere és már ott tart, hogy embereket robbant szét az ujjával.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #663 Dátum: 14 júl 24, 20:41:54 »

Akkor tényleg Jennifer Lopez volt Sabaku leányom, ugye? Csak, hogy felismertem-e. ikszdé

Múltkor kettőt nyomattál, lassabban dolgozol. Szomorú

Nem értem rá ma Nevet

Amúgy igen Nevet ő volt az.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #664 Dátum: 14 júl 24, 20:57:03 »

Idézet
Miért nem lehet odabaszni ezeknek a hülye vallási fanatikusoknak de rendesen nemzetközileg???? odaküldeni egy nagyobb szárazföldi erőt??? ha odamenne 1 millió katona nemzetközi összefogás keretében meg tankok meg bombázás meg ami csak kell 1 hónap alatt mind falhoz lehetne ezeket a beteg lényeket állítani és és tarkón lőni. És akkor még emberségesek voltunk. Vagy ha tovább pattognak egy pár kilotonnás atom Mekkára, hogy megtanulják hol a helyük. Valakinek le kéne már számolni a vallási szélsőségesekkel. Legyenek azok mohamedánok, izraeliták, keresztények, vagy akármik. Aki a képzeletbeli barátja miatt embert öl azt le kell lőni mert szociopata!!!!


Érdekes gondolataid vannak. Ennyi erővel téged is falhoz kéne állítani és agyonlőni, mert ártatlan emberekre akarsz atomot szórni. Egy olyan városra, ami Irak közelében sincs, és ahol egyáltalán nincs bázisa az ISIS-nek.

Amúgy egyetértek Gdattal, ezekre az a mód, ha belülről rohasztod szét az egészet. Persze ez sokaknak nem jut eszébe, mert Micsudi pszichopata, Aes meg a hős háborúkat szereti, de a háború pont őket erősíti: ezek abból táplálkoznak, hogy vannak ellenségeik. Annál többen állnak közéjük, minél erősebben lövöd vagy bombázod őket, mert ezzel megerősíted őket a hitükben. De ha egykét liberális társadalomrohasztó jogvédő elemet elpalántálnánk közöttük, lehet elég hamar felszámolnák az iszlámot is, hiszen köztudott, hogy mindent hamar tönkretesznek. ikszdé ikszdé
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #665 Dátum: 14 júl 24, 21:06:42 »

Saphi ezt gondolta Winston is a párttal kapcsolatban, aztán olvashattuk és láthattuk mi lett a vége! Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #666 Dátum: 14 júl 24, 21:06:54 »

Kicsit dühösen írtam. De a vallási fanatikusok nagyon fel tudnak baszni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #667 Dátum: 14 júl 24, 21:19:12 »

Akarod látni a jövőt Ishida? Noha akarod látni, akkor képzelj el egy emberi arcot, melyen egy bakancs talpa tapos.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #668 Dátum: 14 júl 24, 21:23:06 »

Nem csak téged Mosolyog bár én is azon a véleményen vagyok, ha kiírtjuk őket, csak mártírokat csinálunk belőlük, tehát utána még nagyobb ilyen vallási járvány veszi a kezdetét. El kell érni valamilyen módszerrel, hogy hitelüket veszítsék az embereik a követőik szemében, a hatalmasokat (királyok uralkodok) a nép teszi naggyá, ha a birkacsorda van azt könnyűszerrel irányítja, és dominálja bárki. Szerintem!!! Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #669 Dátum: 14 júl 24, 21:25:36 »


Engem nem érdekel a jövő, engem a jelen érdekel. #yolo #szveg #eccerélsz #hejesírásshwi szótár
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #670 Dátum: 14 júl 24, 21:31:44 »

Nem kell végre félnünk a tudatlanságtól. Visszatért a mester.
https://www.youtube.com/watch?v=TlGcLNl8tTQ
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #671 Dátum: 14 júl 24, 21:44:54 »

Idézet
Nem csak téged Mosolyog bár én is azon a véleményen vagyok, ha kiírtjuk őket, csak mártírokat csinálunk belőlük, tehát utána még nagyobb ilyen vallási járvány veszi a kezdetét. El kell érni valamilyen módszerrel, hogy hitelüket veszítsék az embereik a követőik szemében

Hamarabb buknak el a hitetlenek, mint a hívők. Nem a vallást kéne ostorozni, mikor mindebben a nyugat a hibás. Nem kellett volna soha belepofátlankodni az arabok belpolitikájába.
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #672 Dátum: 14 júl 24, 21:46:28 »

Azt a részét még meg is értem, hogy ha önvédelemből teszik, de aki csak puszta kedvtelésből az inkább ne :S
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #673 Dátum: 14 júl 24, 21:54:43 »

Szerintetek meg lehetne valósítani olyan sorkatonaságot, ami nem arról szól, hogy frusztrált alkoholisták szívatnak újoncokat, hogy ők is frusztrált alkoholisták legyenek? Mert tényleg jó lenne egy olyan sorkatonaság, ami harci képzésről szólna, csakhogy ehhez nem is volt köze. Legalábbis annak, ami a rendszerváltás előtt és után volt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #674 Dátum: 14 júl 24, 21:57:48 »

Szerintem meg lehetne.

De nem írom le, hogy szerintem hogyan, mert egyrészt nekem emberi szempontból nézve elborult ötleteim vannak, másrészt spoiler lenne Aesnek. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!