24 jún 26, 03:55:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 986 987 [988] 989 990 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197547 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14805 Dátum: 15 máj 16, 15:24:34 »

Végre volt egy jó téma, és erre megint visszatértek ehhez a senkit se érdeklő hülyeséghez. Szomorú
Mint a picsa szoknya? Beszéljünk róla.Nevet A kockásakat szereted?Nevet

Amúgy pont a múltkor voltam egy buliban. Lehetett a falra írni mindenfélét, tök poén volt. Viszont én a legmagasabb pontra akartam írni, hogy ne tünjön majd el idővel, ha még többen firkálnak oda. Ezért felálltam a kanapé tetejére és úgy írtam. Az egyik kanapé a fal előtt volt, így arra álltam, a másik kanapé a kanapéval szemben volt, kb fél méter távolságra, ott ült egy ismerősöm, szép férfias kényelemben. Majd mondja nekem - mert szoknyában volta, rövid szoknyában, de nem picsa szoknyában -, hogy kár, hogy nem vagyok picsa szoknyában, mert akkor most boldog lenne. Nevet Szóval örülök, hogy nincs picsa szoknyám...Nevet
Jó kis buli volt amúgy.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14806 Dátum: 15 máj 16, 15:40:38 »

Az agar.io fontosabb mint a picsaszoknya. Ott csak egy nőről van szó és elérhetsz valamit, itt viszont vagy ezer embert győzhetsz le. A matematika az agar.io-t igazolja.

Nem győzöl le ezer embert, nem játszanak szerintem annyian egyszerre, ugyanabban a játékban.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14807 Dátum: 15 máj 16, 16:00:16 »

Megszámoltad? Pontos adatokkal támaszd alá!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14808 Dátum: 15 máj 16, 16:17:15 »

Max. százan lehetnek egyszerre egy pályán (csak becslés).

Egy újabb Nevet

Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14809 Dátum: 15 máj 16, 17:06:03 »

Nekem csak a 6. helyre sikerült eddig eljutni majd felfalt a Satan nevű játékos. Románia most bezzeg nem jelent meg, hogy megkajoljam, cserébe Dél-Kóreát sikerült legyőznöm. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14810 Dátum: 15 máj 16, 18:02:07 »

Semmi nem modellezi ennél jobban a való életet. Amikor egy nagy üldözi a kicsiket, a kicsit összefoghatnának ellene és felrobbanthatnák. De neem. Inkább harcoljunk egymás ellen, amíg a nagy elnyel mindenkit.

Annyira önző tud lenni az ember. Pont, mint az életben is.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14811 Dátum: 15 máj 16, 18:26:05 »

Hé, most untam meg a játékot és 3. helyezettként inkább felhizlaltam egy kicsi gömböt hatalmasra, mint hogy csak simán kilépjek.

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14812 Dátum: 15 máj 16, 18:29:00 »

Végre volt egy jó téma, és erre megint visszatértek ehhez a senkit se érdeklő hülyeséghez. Szomorú
Mint a picsa szoknya? Beszéljünk róla.Nevet A kockásakat szereted?Nevet

A kockás a legszexibb egyértelműen. Nevet De minden fajtája bejön.

Remélem a Deák-téren is divatba jön újra. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14813 Dátum: 15 máj 16, 18:35:32 »

A dunakeszi vasútállomásnál az aluljáróban van egy elég igénytelenül felfújt grafiti. Ezt írta a művészember:
,,Soha ne ítélj külső alapján, bármeddig is élsz."

Bennem azóta kavarog ez a kérdés, hogy mi a ... köze van ennek ahhoz meddig élünk? Mi? Miért? Hogy lehet ilyen sötét valaki?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 16, 18:59:14 írta Gdat88 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14814 Dátum: 15 máj 16, 19:00:56 »

A dunakeszi vasútállomásnál az aluljáróban van egy elég igénytelenül felfújt grafiti. Ezt írta a művészember:
,,Soha ne ítélj külső alapján, bármeddig is élsz."

Bennem azóta kavarog ez a kérdés, hogy mi a ... köze van ennek ahhoz meddig élünk? Mi? Miért? Hogy lehet ilyen sötét valaki?
Mert egy élet is kevés ahhoz, hogy megtanulj elfogadni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14815 Dátum: 15 máj 16, 19:37:04 »

Ha egy percbe telik elolvasni, annyira csúnyán van írva. Azt igenis el lehet ítélni, mert nem megfelelően látja el a funkcióját.
Ha a közlekedési táblákon lennének értelmezhetetlen képek, azt is elítélnénk külső alapján, mert nem látja el a funkcióját, csak ott rosszabbak a következmények. Itt meg szimplán kellemetlenséget okoz.
Ha valaki down kóros, azt is jogosan ítélem meg küldő alapján, hogy nem végzett jogi egyetemet.
Tehát alapvetően elég hülyeség ez, a mondás. Relatíve van értelme, csak abszolutizálni nem.
Nyilván arra helyesen vonatkozik, hogy azért mert valaki cigány lehet tisztességes ember.
De azt meg hamar meg lehet tanulni, nem kell hozzá egy élet.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14816 Dátum: 15 máj 16, 20:45:05 »

A lényeg, hogy igazad van és ez téged megnyugtat. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14817 Dátum: 15 máj 16, 21:42:12 »

Ezt be lehetne tenni a Slane által írt sablon mondatok közé, amikor nem tudsz értelmes véleményt hozzáfűzni egy beszélgetéshez.

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 16, 21:43:31 írta Gdat88 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14818 Dátum: 15 máj 16, 22:43:01 »

ikszdé

Az egész kommented egy önigazolás volt. Érvek és összefüggések nélküli szöveghalmaz.

Az általad felhozott példáknak semmi köze nincs egy falra írt mondathoz. Annak a mondatnak, ha van egyáltalán bármire is szánt funkciója, akkor az max. annyi, hogy megállj és elgondolkodj, hogy ne csak a falon de benned is nyomot hagyjon. Lehet, hogy ezért van csúnyán írva. Habár, hogy mi csúnya az eléggé szubjektív. Erre te funkciót keresel benne. Ez nem egy távirányító gombja, hogy valamire mindeképpen jónak kell lennie.
Ehhez mondjuk kellene az is, hogy el tudj fogadni olyan dolgokat is, amire neked nincs szükséged, vagy szerinted nem odaillő.

A felírt kis mondat meg arról szól, hogy mindegy mennyit tapasztaltál, mennyi mindent éltél már meg és át akkor sem lehetsz elég bölcs, nagy tudású, hogy külsőségekre alapozz.

Persze, ellenpéldák vannak. Ott van például az idő mindent megszépít, ami baromság. Egy 100 éves nő nem szép, de mint tudjuk a szépség belülről fakad és neki biztos gyönyörű a lelke, csak az marhára nem fog érdekelni. Vagy az idő vas foga. Az is baromság. Maga a vas fog hamarabb eltűnni és akkor az idő fogatlan lesz, vagy mi? Remélem érthető mire célzok.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14819 Dátum: 15 máj 17, 09:14:05 »

Ha egy állítást leír valaki, persze, hogy igazolja. Tagadjam vagy mi? Ezt úgy mondod, mintha ez rossz dolog lenne.

Vannak összefüggések. Analógiákat írtam.

Idézet
Tessék: Analóg: hasonló, valamivel bizonyos szempontból egyező, annak megfelelő. A szó a görög άνάλογος (ánálogosz) szóból származik, amelynek jelentése: arányos, megfelelő, hasonló.

Nem szubjektív, hogy csúnya. Ki is fejtettem, hogy nem az a baj, hogy esztétikailag nem tetszik, hanem, hogy nehezen kiolvasható. Az írás funkciója pedig az, hogy olvasható legyen.

Ha egyszer benne van, hogy soha. Az az életed hátra lévő időszakát már lefedi. Arra már utal. Nem kell odaírni, hogy bármeddig is élsz. Ezért nagyon idióta ez a mondat. Olyan mintha azt írnám, hogy menj el a boltba. Vegyél zöldségeket és paprikát.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 17, 09:31:27 írta Gdat88 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 986 987 [988] 989 990 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!