24 jún 26, 03:56:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197555 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13185 Dátum: 15 márc 04, 00:52:46 »

A modern orvostudomány arról szól hogy életben tartja azokat kiknek már rég meg kellett volna halnia. Kemény, de igaz
:/  Különben van olyan aki még itt van ? Nagyon nem tudok aludni. Vissza álltam bagoly életmódra :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13186 Dátum: 15 márc 04, 04:47:11 »

Hát ez borzalmas. Mindennap 3/4 4-kor kell kelnem. Szépen időben lefeküdtem 10-11 között. Erre felébredek hajlai 1kor, hogy tejég elaludtam. Meglestem a telefonomat is és úgy láttam, hogy olyan 4-5 között lehet. Lejövök, erre látom a faliórán, hogy még csak hajnali 1. Vissza nem másztam volna az ágyamba, így elaludtam a kanapén. Alszom és két órával később hajnali 3kor megint felriadtam, hogy atyaég elaludtam. -.- A végén fél 4-kor felébredtem, de ez most kurva szar volt. És most jól esett mondhatni puffogni emiatt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 04:48:05 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #13187 Dátum: 15 márc 04, 12:16:55 »

Én fent voltam 200 km-re szabadságon egy barátnőmnél. Utolsó nap jönnék haza, csak a Borsod Volán úgy döntött, hogy rosszul írja ki a menetirányokat a kijelzőkre. Így az 1-es kocsiállásról nem indult a buszom, pedig feketén fehéren ki volt írva, helyette 2-vel mellettiről Eger kijelzővel és teljesen hülyének néztek az információs pultnál. Más busz nem is volt aznap. Mondom ok, van még nálam pénz, legalább maradhatok még egy napot. Felhívod a munkahelyed, erre közlik, hogy senki nem tud bemenni holnap reggelre dolgozni helyetted. Vonat se jön ki sehogy jól. Amikor azt hiszed, nem lehet rosszabb, kiborul egy liter étolaj a táskádban és beázik a laptopod képernyője tőle. Legalább dizájnos. Reggel 5 órási kelés, 20 percet késett a vonat, így átszállás is csak taxival megoldható. 2km út kb, taxis azt mondja 5 rongyért elvisz. Ezt nem kommentelném. 3500ra lealkudom. 3410ft-os buszjegy helyett hazajöttem egy 10-esért kb villamossal meg mindennel együtt. Kösz Volán, kösz Máv. Félholtan bevágódok a munkahelyre és realizálódik bennem, hogy 4x12 majd 2x14 órás műszakokat tolok 6 nap alatt. Amúgy nagyon nyugodt ember vagyok és nem stresszeltem ezeken a dolgokon, nem azonosultam a negatív szarságokkal. De így végiggondolva a végére tényleg csak röhögtem, nagyon leszopatott az élet. xD
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13188 Dátum: 15 márc 04, 12:33:46 »

Hát b*szki ezt tényleg nagyon leszoptad. xD De sajnos megesik az ilyesmi a fasza tömegközlekedéssel együtt..

Ja amúgy "egy barátnőd"? Nem aprózod el, ez a szöveg azt sugallja, hogy több is van. ikszdé Minden nagyobb városban egy? Csak meg ne tudják egymást. xD
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 12:34:42 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13189 Dátum: 15 márc 04, 12:35:12 »

A külföld témához annyit tudok hozzászólni, hogy aki ma saját házat/lakást akar anélkül, hogy adósrabszolgává válna annak voltaképpen kötelező a külföldre költözés. De én is Mo-n tudom csak elképzelni a jövőmet hosszú távon. Sőt néha olyan perverz gondolatok is eszembe jutnak, hogy Székelyföldön.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13190 Dátum: 15 márc 04, 12:42:48 »

Stance, köszönöm, ez zseniális sztori volt. ikszdé
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #13191 Dátum: 15 márc 04, 13:00:55 »

...

Erről eszembe jutott, hogy volt egy bácsi a klinikán, akinek a napi kezelése 15 millióba került. Csakhogy tisztázzuk az árakat. Igaz, neki különleges kezelése volt, de így is horribilis összeg.
Egy generalizált mikózis (szisztémás gombás fertőzés) kezelése napi 200-300 ezer forint.
Mi kerül annyiba rajta?  Hmm?
A másik meg ha nincs TB-d, mert nincs munkád, akkor meg dögölj meg, mert csak sürgősségi ellátást kapsz ingyen...
Vagy jattold le a 100 ezreket+ a hálazsozsót...

Amúgy a fizetésekről annyit, hogy az árak már úniósak, a bérek meg a béka segge alatt...
A véleményem az, hogy sokminden indokolatlanul drága, de vedd meg az aprópénz fizetésedből...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13192 Dátum: 15 márc 04, 13:45:28 »

Idézet
Mi kerül annyiba rajta?  Hmm?

A gyógyszerek?

Ha nincs TB-d, akkor így jártál, semmi jogod a méregdrága gyógyszerekhez, aminek árába nem tettél bele semmit. Az embereknek nemcsak jogaik vannak.

Kegyetlen:




Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13193 Dátum: 15 márc 04, 14:16:26 »

Jézusom ez most így sok volt egyszerre a hülyeségből.  Nevet Kíváncsi vagyok, aki ezt a sok hülyeséget irkálja közben hány hamburgert tol be épp.  Nevet
Az alkoholista gyári melósnak meg üzenem, hogy "fizesse csak 10 évig az adójából az orvosisok bulizását", mert különben nem lesznek boldog nyugdíjas, piás évei, hanem irány pár év múlva a temető. (Y)

És azzal is egyetértek, hogy az embereknek nem csak jogai vannak. Már vagyunk ketten az országban.  ikszdé
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13194 Dátum: 15 márc 04, 14:36:44 »

Kommunikáció órán olyan szépen kifejtették, hogy ezek a "tudományon túli" emberek és mi valójában nem is ugyan azt a nyelvet beszéljük, csak ugyan azokat a hangokat rakjuk egymás után.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #13195 Dátum: 15 márc 04, 15:26:30 »

Idézet
Mi kerül annyiba rajta?  Hmm?

A gyógyszerek?

Ha nincs TB-d, akkor így jártál, semmi jogod a méregdrága gyógyszerekhez, aminek árába nem tettél bele semmit. Az embereknek nemcsak jogaik vannak.

...

Hálistennek van TB-m, de:
Tegyük fel hogy Józsi bá 30 évig gályázik mint a hülye, félig belerokkan a melóba, de a főnökség fiatalítja a munkaerőt, és kirúgja az öreget.. Más melót meg nem talál, mert egy túlkoros melós a kutyának se kell... Na onnan nincs TB-je, mert a havi 26 ezer Ft-os munkanélküliből nem telik havi 4600 Ft-ra, hogy fizesse..
Biztos vagy benne hogy nem tett le semmit az asztalra?  kacsint Rengeteg ilyen eset van...


>A fényevős baromsához meg annyit, hogy nyitni kéne pár bolondokházát, mert egyre több a fényevős meg cretmiles vagy mi a rákos hibbant... De legalább az ilyenek beledöglenének a saját hülyeségükbe...
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 15:33:57 írta Gabesz » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13196 Dátum: 15 márc 04, 15:34:03 »

Akinek önhibáján kívül nincsen munkája annak ne kelljen fizetnie az adóhivatalnak semmit se, mert nincs miből, és járjon neki is ugyanolyan szintű ellátás, mint bárki másnak. Ennyi. Egy civilizált országban ez elvárható.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13197 Dátum: 15 márc 04, 15:37:17 »

A munkaügyi 1 évig fizeti az egészségbiztosítást. Semminél az is több, bár a te példádnál necces, hogy 1 év alatt talál-e munkát az ember.
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #13198 Dátum: 15 márc 04, 15:45:23 »

De ez nem civilzált ország... Itt a munkaadód kihajtja a beled, a szolgáltatód leszívja a véred, mindenki lop, csal, hazudik, lassan megadóztatják a levegővételt is, de ne dögölj bele, mert az is pénzbe kerül...

A munkaügy meg elvileg fizet... Közben lótúrót... Elmész a dokihoz, és kiderül hogy nincs érvényes TB-d...

Nem necces, hanem lehetetlen... És rengetegen vannak így... Az a baj az egésszel, hogy megindulnak előbb-utóbb a lejtőn... Eljutnak a kocsmáig, majd a temetőbe...
Elvileg ez ellen van a Védett kor rendelet, hogy bizonyos kor után nem küldhetik el alapos inkok nélkül az embert, de a kutya nem törődik vele...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13199 Dátum: 15 márc 04, 15:56:34 »

Látszik, hogy a sok proli nem tudja megbecsülni az orvosokat.

Ezért tart itt ez az ország.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!