24 jún 26, 03:41:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 877 878 [879] 880 881 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197482 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13170 Dátum: 15 márc 03, 21:54:54 »

Akkor már miért nem "gömail"?  Gondolkozik  Nevet

És persze ezért tart itt ez az ország.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13171 Dátum: 15 márc 03, 21:57:18 »

Isten ments. Én még a gmailt is gémélnek mondom és ha valaki dzsímélnek hívja, az olyan, mint egy hamis hang a fülemnek.

ÉN az ilyen "dzsíméles" embereket Szibériába vonatoztatnám. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13172 Dátum: 15 márc 03, 22:05:34 »

És van aki gímélnek mondja. Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13173 Dátum: 15 márc 03, 22:10:05 »

Amióta én hallottam a saját fülemmel, hogy egy ember úgy ejtette ki azt hogy "google", hogy "Góg" én azóta már semmin se csodálkozok. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13174 Dátum: 15 márc 03, 22:14:36 »

A gógról jut eszembe, Sanyikát kéne nézni.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13175 Dátum: 15 márc 03, 22:15:00 »

ÉN az ilyen "dzsíméles" embereket Szibériába vonatoztatnám. ikszdé

Látszik, hogy a sok proli csak ahhoz ért, hogy megszólja mások kiejtését, pedig ők sem különbek náluk.

Ezért tart itt ez az ország.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13176 Dátum: 15 márc 03, 23:07:54 »

http://www.hir24.hu/belfold/2015/03/03/akar-sztrajkolhatnak-is-a-rezidens-orvosok/

Hűha, még nem lepték el "a gyári melósok bezzeg 100 ezret keresnek, köcsög orvosoknak se legyen több" hozzászólások a kommentfelületet. Ja, de már van egy.

Na, ezért tart itt az ország.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13177 Dátum: 15 márc 03, 23:09:26 »

Jó, hát a hír24 kommentek szempontjából a legalja. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13178 Dátum: 15 márc 03, 23:15:30 »

Sajnos ezt mindenhol tapasztalom. Egyre inkább meggyőződésem nekem is, hogy a népesség jelentős részének nem önmaga fejlődése, hanem mások lehúzása a célja. Ezt élvezi itt mindenki. Ha nekem szar, legyen szar másnak is. Abba bele sem tudnak gondolni (nem tudják felfogni), hogy inkább támogatni kéne egymást.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13179 Dátum: 15 márc 03, 23:17:46 »

Ha máshol jobban keresnek, jobbak a körülmények akkor miért maradnának itthon miért dolgoznának itt?  Maximálisan jogos hogy akinek van alternatívája kint, és egy magasan képzett nyelvtudó diplomásnak bőven jobb alternatívája van kint mint azoknak akik csak mosogatni mennek. És még mosogatni is kimennek emberek mert kint abból is jobban meg lehet élni mint itthon. Ponty
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13180 Dátum: 15 márc 03, 23:30:47 »

Mert az élet nem a pénzről szól. Ideköt a családom, a barátaim, a kultúrám, a nyelv, az elképzeléseim a jövőmről, a föld, az emberek. Sosem éreztem, hogy külföldön lenne jövőm. Néha voltak ilyen fellángolások, hogy persze, majd kimegyek és de jó lesz, de amikor feltettem magamnak a kérdést, hogy hol szeretnék majd élni, mindig a házat láttam a hegyen a számomra legszebb helyen, itt Magyarországon. Ez biztosan nagyon nyálasra sikeredett, de ez van, én itt képzeltem el a jövőmet, hiába kapnék 1 millióval kevesebbet.

Persze sosem jó elképzelni a jövőt, ki tudja, mibe sodor még a sors. De azt tudom, hogy ez az egészségügyi rendszer már nem sokáig működik, tehát változás biztos lesz.

http://www.origo.hu/itthon/20150227-magyar-rezidens-szovetseg-berduplazas-vagy-sztrajk.html

Egyébként ebben mi is részt vettünk. Nevet Mármint a felmérésben, amiből a diagramok vannak.

------

Basszus, előbb pont mondani akartam, hogy tuti majd azt fogják felhozni érvnek az emberek, hogy a pékek keveset keresnek. Erre nézem, és tényleg a pékeket hozták fel. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 03, 23:38:41 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13181 Dátum: 15 márc 03, 23:52:11 »

Amikor olvastam Micsudi hozzászólását, összeomlott a böngészőm. Nekem eddig minden ismerősöm hazajött egy éven belül aki kiment felszolgálni/szállodázni/mosogatni/kocsit mosni.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13182 Dátum: 15 márc 03, 23:57:59 »

Szánalmas. Egyik rezidens beírta, hogy 120 ezer az alapbére (tényleg ennyi, ha nem vagy Markusovszky-ösztöndíjas vagy nem újonnan épített kórházban helyezkedtél el, ahol nagy volt a verseny az orvosokért), erre megy a szardobálás, hogy a köcsög f*sz miért hazudozik. Meg persze az, hogy nagyon sok becsületes férfinak 120 ezerből kell eltartani a családját, vigasztalja ez az orvosokat is. ikszdé

Oké, végem, utálom az emberiséget. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13183 Dátum: 15 márc 04, 00:04:58 »

Egyik barátom meg 3. éve van kint Hollandban a másik Angliában, exem Újzélandon :/ vannak akik kint maradnak sajnos
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13184 Dátum: 15 márc 04, 00:17:52 »

Idézet
Az alkoholista gyári melós meg 10 évig dolgozott és fizetett adót, hogy az orvos tanonc 10 évig bulizhasson a főisulin.


Na jó ezzel most tényleg felbasztak. ikszdé Személyes sértésnek veszem a bulizós részt. ikszdé A "fősulin". Mintha lenne orvosi fősuli. ikszdé Basszus, bocs, hogy ide irkálom ezt, de minden alkalommal, ha valami politikai részre keveredek (vagy bárhová, ahol emberek kommentelnek, ja, Slane most biztos utálna), akkor olyan jókat röhögök, hogy félinformációkkal és sötétséggel az agyban okoskodnak. ikszdé

Inkább abba is hagyom, megyek bulizni. ikszdé

Idézet
Ha 40 évig dolgozom akkor 8millát gyűjtök össze ha megtisszerezzuk a ramkoltott pénzt nyugijjas koromra akkor az 2milla, de inkább hússzor annyit nézzünk. Az 4 milla 15ev alatt . Legalább egy másik embernek kifizettem a nyugdijjas kezelését. Nem akarok többet fizetni....

Erről eszembe jutott, hogy volt egy bácsi a klinikán, akinek a napi kezelése 15 millióba került. Csakhogy tisztázzuk az árakat. Igaz, neki különleges kezelése volt, de így is horribilis összeg.
Egy generalizált mikózis (szisztémás gombás fertőzés) kezelése napi 200-300 ezer forint.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 00:32:22 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 877 878 [879] 880 881 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!